Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AmeliaPulę

Czerwcowe Panny Młode 2011

Polecane posty

Gość AmeliaPulę
A wiele innych przed tą przymierzałaś? Najważniejsze, że masz swoją wymarzoną. Jestem Twojego wzrostu, a co do wagi to liczę, że troszkę uda mi się schudnąć. Ważę 57, a chciałabym tak 52-54. W sumie 10 miesięcy więc może coś uda się zrzucić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
A sorry nie doczytalam powyzej - model Sonar :) Super jest! Ile kosztowala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmeliaPulę
ejbisi znowu nie doczytałaś :):):) cena była wcześniej podawana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak1987
mierzyłam z 10 w tym salonie w rożnym przedziale cenowym ogólnie zakładałam że mam do wydania maksymalnie 5 tys złoty to byla pierwsza z założonych sukienek i mimo że przymierzyłam z 10 innych żadna nie podobała mi się jak ta. Za sukienkę dałam 3 tyś bolerko do sukni 300 zł i welon w promocji 300 złotych taki długi do kościoła potem odpinam jedną część i mam taki do tyłka. A tren podpina się na guziczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Sorry :D Tak to jest jak sie czyta topic od konca :P BTW. ja tez biore slub w czerwcu 2011. Dokladnie 25.06 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmeliaPulę
O super, jest nas coraz więcej:) Ejbisi macie już coś załatwione? Duże wesele planujecie? Opowiadaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Szkoda, że ta suknia jest z kolekcji 2008. Teraz to pewnie co najwyzej używaną można bedzie kupić. Chociaz kto wie, moze sie skusze bo naprawde fajna :) Tyle że ja nie jestem az tak wysoka, 165cm wiec nie wiem czy bym dobrze w takiej sukni wygladala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
My mamy salę, kościół, DJ-a i na razie to tyle. Teraz rozglądam się za fotografem, samochodem itp ale bez jakiegos wielkiego pośpiechu bo widzę że wiekszosc ma na razie wolne terminy. No i suknie sobie ogladam ale tylko w necie na razie, jeszcze zadnej nie mierzylam ;) Przy okazji mam pytanie, czy to pewne ze ceny alkoholu wzrosną? Z czym to jest zwiazane? I kiedy dokladnie maja wzrosnac? Troche mi sie nie chce tak wczesnie kupowac wódki, ale jesli roznica w cenie ma byc az tak duza to moze rzeczywiscie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak1987
Ja ją kupiłam w 2009 i faktycznie jest już już nie dostępna. Najlepiej przymierz sobie kila rodzaj sukien ślubnych wtedy będziesz wiedzieć w czym ci najlepiej i zabierz kilka osób ze sobą na przymiarkę bo jedna co więcej osób tym bardziej obiektywnie Ci doradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmeliaPulę
Też słyszałam o tym , że ceny alkoholu mają wzrosnąć. Również zaczynamy się zastanawiać czy już teraz nie zakupić. Jaki rodzaj wódki zamierzacie mieć na swoim weselu? I jeszcze jedno nie wiem skąd jesteś , ale ile kasy zażyczył sobie u Was ksiądz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak1987
a i dziewczyny radzę wam rozglądać się za sukniami w okresie październik listopad na wyprzedażach można zaoszczędzić naprawdę dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Ja jestem z Wawy i na razie ksiądz zażyczył sobie zaliczkę tzn "ofiarę" 50-100 zł w celu ostatecznego zarezerwowania terminu a jaka ma byc całość "ofiary" :P to niestety na razie nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak1987
Ja jestem z pomorza ślub mam w Łebie a u księdza płaciłam 300 zł za zgodę na ślub w innym kościele 100 zl na zapowiedzi 20 zł za akt chrztu i bierzmowania 2x po 20 zł w urzędzie stanu cywilnego 82 zł. Wódkę mam wyborową .1 l na faceta 0,5 na kobietę dodatkowo mam stół z alkoholami martini gin whisky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Właśnie mam zamiar pochodzić po salonach jak sie zaczną wyprzedaże :) Najgorzej że póki co jak oglądam kolekcje 2010 w necie to prawie nic mi sie nie podoba. 90% sukien jest bez ramiączek a dla mnie takie suknie odpadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak1987
a na jakiej firmy suknie ślubną się nastawiasz, na jaki materiał krój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmeliaPulę
To u nas ksiądz widać łasy na kasę, bo mojej znajomej powiedział, że "biedni dają 600zł". My jeszcze nie byliśmy, ale chyba trzeba niedługo przejść się, by jakąś godzinę sobie zaklepać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Szczerze mówiąc w firmach oferujących suknie slubne jeszcze sie zbytnio nie orientuje, a interesuje mnie krój własnie podobny do Twojej sukni tzn koniecznie muszą byc ramiączka albo coś podtrzymujace suknię u góry, a dół raczej w formie litery A no i żeby ładnie podkreślała talię. Jednym słowem Twoja suknia spełnia wszystkie kryteria ;) Mam nadzieje ze znajde cos podobnego. Podoba mi sie tez np.taka suknia: http://allegro.pl/item1082517312_nowa_biala_piekna_suknia_slubna_okazja.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
AmeliaPulę - wiesz, u mnie na razie zażądali 100zł, ale kto wie, obstawiam ze potem nam zaśpiewają 1000zł. A że trzeba tez płacić za zgode na wziecie slubu w innym kosciele to nie wiedzialam! Naprawde ci ksieza są tak pazerni ze szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak1987
Wiesz co na żywo ta suknia wygląda trochę tandetnie poszukam Ci kilka modeli które zarówno jak na zdjęciu i na żywo wyglądają świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmeliaPulę
I potem się dziwić, że młodzi ludzie zniechęcają się do kościoła. Ale dokładnie za każdą pierdółkę sobie podliczają. Ejbisi a wy na ile osób planujecie wesele? Co do sukienek to mnie jak przeglądam podobają się te hmm, że tak powiem księżniczkowe typu Agnes Model 10 221 (Kolekcja 2010r).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak1987
Gość asadsa
dziewczyny a kiedy są wyprzedaże sukien ślubnych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak1987
Jeśli chodzi o księżniczkowate to specjalistą w tej sprawie jest firma demetrios

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak1987
wyprzedaże zaczynają się w październiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak1987
http://allegro.pl/item1160067058_suknia_slubna_demetrios_2010_model_983.html tu masz przykładowa suknię księżniczkę jeśli chodzi o firmę Agnes to jest to dla mnie średnia firma która robi sukienki z tandetnych materiałów i wszystkie na jedno kopyto a na zdjęciach wygląda to tragicznie świecą się tak dziwnie na żywo też furory nie robią według moich spostrzeżeń jeśli chodzi o jakość i modele pionierami są takie firmy jak, pronovias, la sposa, white one, manuel mota, demetrois, cymbeline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmeliaPulę
Kasiak1987 widzę, że Ty już jesteś nieźle obcykana w sukienkowych sprawach:). Dzięki za rady. W tych demetrois żadna mi w oko nie wpadła, ale przewertuję jeszcze inne firmy, które wypisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak1987
Wiesz co ja no na pamięć znała m kolekcję 2009 2010 bo się tym interesowałam zanim kupiłam swoją. Jak przyszłam do salon gdzie kupiłam kiecke to z kartką na której były wypisane modele które mnie interesują łatwiej się pracuje z klientką która już wie jak wygląda kolekcja i czego oczekuje i tak ułatwiłam sobie sprawę i wybór sukni zajął mi 40 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak1987
Ale tak jak powiedział m po przymierzajcie różne kroje bo np tobie podoba się księżniczka a w rzeczywistości jak przymierzysz to np totalnie będziesz nie zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmeliaPulę
Wiem wiem może się okazać, że ten krój zupełnie nie będzie do mnie pasował. Zobaczymy. Tymczasem zapoznaję się z kolekcjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak1987
I powiem Ci szczerze że niektóre zdjęcia z kolekcji wyglądają nie ciekawie a na żywo zachwycają tak było z moją suknia http://zapodaj.net/4c2a77f38494.jpg.html tak wygląda w katalogu powiem szczerze ze srednio a na zywo zwala z nóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×