Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AmeliaPulę

Czerwcowe Panny Młode 2011

Polecane posty

Gość ejbisi
Ja z zaproszeniami wyruszę jakoś na początku 2011 roku, może od lutego. To może się wydać wcześnie ale studiuję i im bliżej czerwca tym mam wiekszy hardkor na studiach, więc wolę do kwietnia mieć zaproszenia z głowy :) Ja właśnie namierzyłam super hiper samochód na ślub, jeśli uda mi sie go zarezerwować to wam pokaże bo nie chce narazie zapeszac ;) Poza tym do konca sierpnia chce wybrac fotografa. Mam juz jedna fotografke na oku, ale musze jeszcze troche posiedziec i poszukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmeliaPulę
A my prawie zaklepany zespół. To znaczy już decyzje zapadły więc chyba można odetchnąć ufff:). Teraz szukamy videofilmowania. Mój ukochany dobrze się na tym zna i chce byśmy mieli pamiątkę z prawdziwego zdarzenia także mam nadzieję, że znajdziemy coś satysfakcjonującego nas. A co do auta to my rozważamy opcję bryczki:) ale jeszcze nie orientowaliśmy się ile, by to kosztowało. Uciekam bo narzeczony wgapia się we mnie i skupić się nie daje;). Dziś zobaczył, że założyłam ten temat i podśmiewa się ze mnie, ale ja się cieszę, że więcej czerwcówek to można się powymieniać doświadczeniami:). Dobrej nocki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Mój narzeczony też się upiera na bryczkę :) Ale u nas to za bardzo nie wchodzi w grę, bo od kościoła do sali weselnej jest trochę km a poza tym konik musiałby jechac 8 pasmową główna ulicą Warszawy wiec jakos ciezko mi to sobie wyobrazic ;) Natomiast ogolnie pomysl jest fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmeliaPulę
To u Was byłby konik wśród innych koni ale mechanicznych:) My możemy zdecydować się na bryczkę, bo od kościoła do sali mamy bliziutko, a nasze wesele będzie w niedużym miasteczku w centrum Polski. Najpierw zorientujemy się, co do cen. A zapomniałam się Wam pochwalić, że mamy już też zakupioną wódeczkę. Trochę nas pogoniło widmo tych podwyżek. Zdecydowaliśmy się na Wyborową a na bramy i konkursy Poloneza. A wy którą wódkę planujecie? Buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.a.a.
Mamy Krupnik Premium czysty a na bramy żołądkową czystą kupimy :) z tego co wiem to bryczki są dosyć drogie - cena min. ok. 1500 zł , my mamy samochód gratis z sali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmeliaPulę
Hej dziewczyny co taka cisza nastała? Dowiadywaliśmy się o bryczkę to u nas kosztuje 1000 zł. Biorąc pod uwagę, że całość naszej drogi z domu do kościoła i z kościoła na salę wynosi może z kilometr albo i mniej chyba się na nią nie zdecydujemy. Poza tym byliśmy już u księdza, co prawda z inną sprawą, ale przy okazji zaklepaliśmy już sobie godzinę ślubu - 17. Kazał nam przyjść w październiku, by jeszcze ją potwierdzić. Ogólnie nawet nam się całkiem spoko ksiądz trafił: żartobliwy i wyluzowany:). Zobaczymy, jak przyjdzie do opłat;) Zespół już też mamy i jestem zadowolona z niego. Teraz polujemy na videofilmowanie. Ile u Was biorą? Zamawiacie też plener? Może macie jakieś namiary na kamerzystów z prawdziwego zdarzenia? Napiszcie, co tam u Was? Pewnie większy ruch w temacie się zrobi, gdy przyjdzie do wyboru sukien:). A może już macie jakieś upatrzone? Ja na razie przeglądam sobie czasem w internecie różne modele, ale jeszcze snuję plany, by zrzucić parę kilo:) Ps. Całusy dla mojego Narzeczonego, który ostatnio podejrzał,że założyłam ten temat i podśmiewa się ze mnie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmeliaPulę
Dziewczyny jak przygotowania ? co u Was? czemu się nie odzywacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmeliaPulę
jeszcze ktoś tu zagląda? Buu mój temat upadł czy wszystkie czerwcówki takie zabiegane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opolds
ejbici - gdzie taką brykę w Warszawie można wynająć??? bo rozumiem że jesteś z Wawy ??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Tak jestem z Wawy. www.wynajem-limuzyn.waw.pl Hehe wlasnie dlatego czekalam z pokazaniem tego samochodu do czasu aż sama go zaklepię bo bałam się, że ktoś mógłby mnie ubiec. Jakby co to termin 25.06.11 jest juz zajety :P Swoja droga powinnam dostac jakis rabat od wlasciciela firmy za reklame :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim:-) Ja również jestem czerwcową panną mlodą - kurcze jak to fajnie brzmi :-) Mamy już zarezerwowane: salę, zespół, kamerzystę, fotografa, godzinę w kościele, a za dwa miesiące odbieramy wódkę. Teraz oglądamy zaproszenia i zawieszki na butelki. Powoli rozglądam się za suknią ale na razie tylko w necie. Myślałam żeby "na salony" ruszyć po nowym roku ale skoro piszecie że już od października zaczynają się wyprzedaże to warto skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---.......---
Co taka cisza u Was;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoursweet666
Polecam skład Taxi na wesela z muzyką na żywo :) www.muzycznecentrum.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmeliaPulę
Hej, faktycznie przycichło u nas ostatnio. Co tam nowego w Waszych przygotowywaniach? Na jakim etapie jesteście? My w sumie teraz przystopowaliśmy, bo te najważniejsze najpilniejsze rzeczy mamy. Oprócz kamerzysty niestety cały czas jeszcze, bo jakoś nie mieliśmy weny do szukania i nikt nie wpadł nam w oko. Co u Was? Suknie już upatrzone? Jakie planujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgaga12
a my mamy ślub 23.06.2011 i na razie mamy zaklepana sale..:) i nic wiecej. ale to jest Boze Cialo wiec chyba z niczym nie powinno byc duzego problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.a.a.
o widzę , że nasze forum odżyło :) my już załatwiliśmy obrączki, nauki przedmałżeńskie i poradnię :) a jak u WAS?? w sumie na ten rok to już wszystko załatwiliśmy, a na początku przyszłego roku - kwiaty, fryzjer, kosmetyczka i proszenie gości :)))) pozdrawiam Was gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim Dziewczyny rozglądałyście się już za sukniami? Ja byłam w kilku salonach i w każdym mówiono mi że to jeszcze z wcześnie, że od stycznia wejdą nowe modele. Jak to często bywa najbardziej spodobała mi się suknia w pierwszym salonie z tzw. wystawki niestety była w kolorze ekri. Oczywiście jest możliwość zamówienia białej tylko że jest ona wtedy droższa o 600 zł. i nie mieli zdjęcia żebym mogła ją zobaczyć My obrączki mamy już wybrane ale jeszcze nie zamówione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limbalik88
Hej hej :) Dołącze sie ..My mamy slub początkiem czerwca;) A mamy załatwione nauki,sale,fot+kam.,zespół oraz suknie i obrączki(nie były w planie ale była taaaaka obniżka że aż grzech by było nie kupić a co do sukni to poprosty październikowa wyprzedaż;))) Teraz jesteśmy właśne na etapie alkoholu,ale to juz po wypłacie:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość projekt ślub
Zapraszamy na naszą stronę, gdzie oferujemy Wam profesjonalną oprawę fotograficzną i filmową Waszego Ślubu i Wesela. Oferta ustalana jest indywidualnie w zależności od Waszych wymagań a ceny są naprawdę konkurencyjne. Wejdź. Zobacz www.projektslub.com Kontakt do nas jest na stronie internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmeliaPule
Cieszę się, że nasz temat odżył:).Żadna się nie rozmyśliła:)? Ja w sumie też się dawno nie odzywałam, ale przeprowadzaliśmy się do naszego wspólnego mieszkanka i zbyt dużo było na głowie. U nas generalnie w związku z przygotowaniami nowości brak. To znaczy kamerowanie nam się udało bardzo fajne załatwić po znajomości. Tak jak pisałam mamy kościół i godzinę zaklepaną, salę, zespół, kamerowanie i wódkę chyba tyle. Zastanawiam się nad tymi naukami i poradnią czy to już nie czas. Mój narzeczony ma takie zaświadczenie z liceum o ukończeniu kursu, ale nie wiem czy będzie uznane. Ja niestety nie mam, ale samej to mi się nie uśmiecha chodzić:). Co do sukni to ja w dalszym ciągu oglądam sobie w internecie różne modele, a planuję ruszyć po salonach chyba od stycznia właśnie. Macie już jakieś upatrzone modele? Obiecywałam sobie dietę, by parę kilo zrzucić do ślubu, ale jakoś nie składa się jak na razie:). A Wy planujecie jakieś zrzucanie kilogramków przed ślubem? Pozdrawiam wszystkie Przyszłe Panny Młode szczególnie te czerwcowe:)Dziewczyny jak ten czas leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgaga12
planować planuję :) ale co do wykonania jest troszkę ciężej ;) chciałabym troszkę zrzucić , żeby przyszły mąż nie dostał zadyszki jak będzie przenosił mnie przez próg sali;))) dziewczyny a idziecie z narzeczonym na kurs tańca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kurs tańca nie wybieramy się bo jak to określił mój narzeczony "przetańczyliśmy" ze sobą ładnych pare lat więc damy radę:-) Co do zrzucania kilogramów to jak narazie wykupiłam karnet na basen i chodzę raz w tygodniu na dwie godzinki. A jeśli chodzi o nauki przedmałżeńskie to ksiądz kazał nam się zgłosić w styczniu a zaświadczeń ze szkoły nie zaliczył:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25.06.2011 mamy kościoł, prawie restauracje i sukienke niedlugo kupuje bo juz ogladalam :) no najwazniejsze- mam narzeczonego hahaha. no i swiadkow. to bedzie obiad weselny i fotografem bedzie przyjaciel rodziny wiec duzo opcji z glowy odpada witam wszytkie panie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmeliaPule
Cześć kochane, Rapsodio - jako gospodyni tego tematu witam Cię u nas serdecznie. U nas bez nowości, jak na razie. Teraz zajmujemy się szukaniem pracy. Co do kursu tańca, to na pewno na żaden się nie wybieramy. Jesteśmy raczej roztańczoną parą więc myślę, że spokojnie sobie poradzimy. A pierwsza piosenka? Macie już jakieś Wasze typy? Pozdrawiam jesiennie Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My "pierwszą piosenkę " wybraliśmy już w sierpniu i myślałam że to ta na 100% a jednak... dziś w radio usłyszałam super kawałek i nie mogę przestać go słuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmeliaPule
A można wiedzieć jaki to super kawałek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×