Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AmeliaPulę

Czerwcowe Panny Młode 2011

Polecane posty

Gość ejbisi
Kasiak dzieki za linki, wlasnie mniej wiecej o cos takiego mi chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
AmeliaPulę - u nas wesele będzie na około 100 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak1987
nie ma za co po przymierzaj sobie suknie i zobaczysz w której Ci najlepiej. Widzę że same duże weseliska ja mam na 120 osób i to najbliższa rodzina i bez dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.a.a.
Cześć Dziewczyny - u mnie weselisko też będzie spore na ok. 120-150 osób. A u księdza też płaciliśmy "zaliczkę" - bo w mojej Parafii jest dużo ślubów i wiele par rezygnuje nawet nie informując kancelarii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Ja szczerze mówiąc nie chciałam dużego wesela, myślałam o takim na 50 osób, ale ostatecznie po podsumowaniu wyszło ok.100 :D Głównie dlatego, że gdybym zaprosiła tych 50 to byłaby sama najbliższa rodzina, głównie osoby starsze i w średnim wieku a przecież imprezę nakręcają jednak młodzi, także chcemy zaprosić też sporo znajomych w naszym wieku :) A czy u was na weselu będą dzieci? Ja szczerze mówiąc bym wolała bez dzieci, ale w najbliższej rodzinie mam kilkoro także głupio zaprosić bez. Chociaż wkurza mnie to, bo wesele to nie impreza dla dzieci, mnie osobiście nikt jak byłam mała na wesela nie zapraszał, pierwsze zaproszenie dostałam jak miałam 15 lat i wydaje mi się, że to powinna byc własnie taka dolna granica wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmeliaPulę
Cześć dziewczynki! U Was też tak pada? Bleee. My też chcieliśmy mniejsze wesele, ale po przeliczeniu i tak wyszło więcej, ale mam nadzieję, że w tych 90 się uda zamknąć. Zapraszamy bez dzieci, gdyż chcąc zaprosić dzieci uczyniłoby to nam ogromną liczbę, bo te niektóre niby dzieci wypadałoby już prosić z osobami towarzyszącymi. U nas też będzie sporo młodych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak1987
Ja mam wesele na 120 osób to najbliższa rodzina i kilku znajomych nie mam żadnych dzieci moje kryterium zapraszania było 18 +. I o dziwo nikt się nie burzył jakbym miała robić wesele z dzieciakami to by mi wyszło wesele na 200 osób. Zresztą jak ja byłam dzieckiem nikt mnie na wesela nie targał i jestem za to wdzięczna rodzicom. Wesele to impreza dla dorosłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysecka
my też mamy 11 czerwca 2011 i mamy już dom weselny i orkiestrę teraz się zastanawiamy nad kamerzystą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmeliaPulę
hej dziewczyny, a my ciągle przesłuchujemy zespoły. Niestety nasz kandydat po przesłuchaniu płyty zawiódł i znowu w punkcie wyjścia jesteśmy. A u Was co nowego w sprawach przygotowań? Mysecka witamy w gronie czerwcówek:). Jak tam poszukiwania kamerzysty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmeliaPulę
co taka cisza? nie ma na forum czerwcowych panien młodych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
To moze zastanow sie nad djem? Przynajmniej bedziesz miala utwory w oryginale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmeliaPulę
Wesele z djem według mnie nie ma takiego weselnego klimatu. Może jestem staroświecka, ale chce mieć orkiestrę, która marsza zagra i przy stołach z akordeonem będzie zabawiać gości:). Byłam na jednym weselu z djem i niestety dla mnie klapa. Choć pewnie jak dobry dj to też potrafi rozkręcić imprezę. Ja jednak przy zespole pozostanę. Tylko niełatwo go znaleźć. Mam nadzieję, że sprawy się wyjaśnią do końca tygodnia bo goni nas czas... Buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Ja biore wlasnie DJa, wczesniej pracowal w radiu i wszyscy go chwala takze mam nadzieje ze bedzie fajnie :) W takim razie trzymam kciuki za znalezienie super zespołu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana wrocławianka
witam ja powiem to jedyne TAK 18.06.2011 - mamy już piękną salę, orkiestrę, wodzireja, fotografa i kamerzystę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana wrocławianka
a teraz szukamy obrączek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lublin i okolice
4.06.2011 Jest już sala, dj, fotograf i narazie chyba wystarczy:) Wybralismy dj bo chcemy miec orginalne utowory ale też oczywiscie nie wyobrażam sobie ze nie ma przyśpiewek przy stołach to tez z dj jest drugi grajek z akordeonem który bedzie zajmowal sie przyśpiewkami. Zostali nam poleceni, podobno świetny duet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legaca
witam ponownie:) My dostalisy właśnie propozycje dotyczącą sali i nie jestem zadowolona,zaczyna mnie to juz powoli denerwować.A na nauki kiedy się wybieracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Ja mam zarezerwowane weekendowe nauki w ostatni weekend sierpnia i bedzie z głowy ;) Teraz sie zastanawiam nad kosciolem bo wybralam ten ktory mi sugerowali rodzice a teraz zaluje :o Ale tam gdzie ja chcialam od poczatku pewnie juz nie ma odpowiednich godzin. Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legaca
Co szkodzi iśc i się zapytać,może akurat mają wolne godziny ,które Ci odpowiadają,a nóż się uda:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Własnie mam zamiar sie tam wybrac tylko jakos sie nie moge zebrac i pojsc :D A czas dziala na moja niekorzysc! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monique1984
Ja tez będę czerwcową Panna Młoda 2011r. Moja dokładna data to 18. Jestem z woj.podlaskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.a.a.
Witam ponownie- poradźcie dziewczyny proszę :) macie umowy na sali weselnej czy tylko zaliczka/zadatek? Ja mam tylko zadatek bez umowy i boje się że właściciel sali zagwizda mi cenę z kosmosu ?? Iść podpisać umowę teraz ?? Moniue 1984 - gdzie masz wesele?? - ja tez z podlaskiego jestem? Na nauki idziemy we wrześniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monique1984
Ja wesele bedę miała niedaleko Rutek. A Ty? Ja nie mam umowy z włascicielami sali weselnej, ale mam nadzieje ze nas nie wykiwaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.a.a.
Ja mam wesele w Białymstoku :) Wiesz Monique 1984- a propos ten sam rocznik co ja :) ja wole mieć na papierze co i jak na sali :) więc jedziemy z narzeczony dopiąć formalności lub zrezygnować z naszej sali. Wiesz właściciel nam już troszkę podpadł bo nie wywiązał się z jednego ustalenia ustnego i obawiamy się np. znacznie podniesionej ceny w przyszłym roku- bo nie mamy umowy? tak, a gdzie ja znajdę sale na wesele tydzień przed ślubem i to w czerwcu ? :) więc albo umowa teraz albo zmiana sali, gdzie będziemy mogli podpisać umowę umowę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusialew1
www.WeselnaBaza.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ini1211
Witajcie;) Również biorę ślub w czerwcu w Warszawie a dokładnie 04.06.2011 r;) Jest już: Sala Kamerzysta i fotograf Orkiestra - zespół I na tyle to wszystko. Teraz w sierpniu chcę się wybrać do kościoła by zarezerwować termin i godzinę bo później może być za późno, a we wrześniu nauki przedmałżeńskie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmeliaPulę
Widzę, że pojawiły się nowe czerwcowe panny młode. Witam dziewczyny. My jak na razie mamy salę, a sprawa zespołu ciągle spędza sen z powiek. Teraz na domiar złego poczta polska nawala i płytka pokazowa nie może dojść:). A jakiego fotografa bierzecie? Takiego na cale wesele czyw sensie że jedziecie do niego zrobić zdjęcia sobie czy może plener? Ile u Was kosztuje kamerzysta? ile fotograf sobie życzy? Piszcie na bieżąco będziemy wymieniać się doświadczeniami z przygotowań:) Buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmeliaPulę
Co u Was słychać dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.a.a.
Witam ponownie- rzeczywiście jakość cicho się zrobiło :) napiszcie kiedy zamierzacie zacząć prosić gości?? kiedy dekorację Kościoła załatwiać, kwity, fryzjer itd??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×