Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AmeliaPulę

Czerwcowe Panny Młode 2011

Polecane posty

Ja o takich rzeczach jak makijarz narazie nie mysle,najpierw dopne do konca wazne sprawy. Moze macie ochote pochwalic sie sukniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja suknia też już się szyje - w marcu I przymiarka. Jak będzie już gotowa to wrzucę fotkę. Dziewczyny a macie może jakieś pomysły na podziękowania dla gości i dla rodziców? My dla gości myśleliśmy o tradycyjnych słodkościach ale z upominkiem dla rodziców mamy problem :-( Podpowiedzcie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nad tym sie az nie zastanawialam ale przelecial mi przez glowe pomysl wykonanie osobisie piosenki dka rodzicow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prinzesska27 - pomysł super tylko że my nie bardzo wokalnie;-) My w trakcie piosenki dla rodziców chcemy wyświetlić filmik ze zdjęciami rodziców (na sali jest goromny tv więc z tym nie będzie problemu) ale chcielibyśmy wręczyć im drobne upominki i nie bardzo mamy na nie pomysł. Na innych forach czytałam że młodzi wręczają kosze kwiatów albo albumy ze zdjęciami , sama nie wiem. Kosz i album moi rodzice otrzymali na ślubie mojego brata i nie chciałabym się powtarzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Chyba na innym topicu kafeterii ktoś polecał coś takiego jako podziękowania dla rodziców - żartobliwe "dyplomy ukończenia studiów rodzicielskich" ;) http://www.podziekowaniadlarodzicow.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za linka... Tu w Niemczech sa inne zwyczaje...podziekowania dla rodzicow Niemcy nie znaja ale poznaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny...ja również będę czerwcową Panną Młodą. Mamy już: -zamówioną mszę -zespół -kamerzysta i fotograf -świadkowie -dekoratorka (sala, kościół,auto,wiązanki,kosze z podziękowaniami dla rodziców i chrzestnych) -suknia, buty -fryzjer, kosmetyczka -kucharka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha....mamy jeszcze zespół do kościoła : skrzypka, solistkę i organistę (bo ten z naszego kościoła nie nadaje się do niczego:) ) Pozdrawiam Spokojnych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam zdjęcia ale w stylu kasiak1987...a nasz dzień to 18.06.11 godz.17.00 ;)) i już nie mogę się doczekać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój bukiet w kształcie kuli z piwonii o kolorze pudrowy róż i storczyki białe...miałam gdzieś fotkę...jak znajdę to pokażę Wam:) Jutro zobaczę moje buciki które robią mi na zamówienie z materiału który sama kupiłam...i tu ciekawostka...moja suknia jest koloru white off a buciki.......pudrowy róż;)))) taka moja ostatnio mała obsesja na punkcie tego kolorku;) a Wy dziewczyny co myślicie o kolorowych butach ślubnych do białej sukni??? pozdrawiam i wszystkiego najlepszego z okazji dnia Świętego Walentego!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam rozowy ale moj M od razu zagrozil ze jesli wpadne na pomysl kupienia rozowej sukni to ucieknie na moj widok hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy planując własny ślub skorzystałybyście z pomocy plannera? ?organizatora ślubów?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.a.a.
Hello :) zabiegana ostatnio jestem bardzo :) już prosimy gości :) aleeee dużżżo jeszcze nam zastało :) suknia już kupiona i myślę że na dzień dzisiejszy wszystko załatwione - a jak u WAS???? :))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Wszystkim:-) No trochę mało nas tu ostatnio, ale widać taki czas. a.a.a. - szybok się wyrobiliście my gości zaczniemy zapraszać w kwietniu. Na liście załatwionych spraw dopisaliśmy zaproszenia, zawieszki na alkohol i podziękowania dla gości. W przyszłym tyg. idziemy do księdza zapisać się na nauk,i dać na zapowiedzi i wypytać o pary biorące ślub w tym samym dniu może uda nam się dogadać w sprawie strojenia kościoła, a zaraz potem do USC wypełnić papierki. Ach i najważniejsze odebraliśmy obrączki:-) Piszcie Dziewczyny co słychać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach kobietki... Ja wlasnie dostalam pozwolenie na slub podbite przez Ministerswo i w poniedzialek zlorzymy dokumenty w urzedzie... Mamy dj-malzenstwo... Okazalo sie ze z Pl przyjada moi rodzice i brat, moja przyjaciolka nie moze.. Za tydz spotkamy sie z cateringiem i fotografem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prinzesska27 - to super że macie już pozwolenie teraz wszystko ruszy pełną parą :-) a Twoja suknia Bardzo Ładna! Ja nidługo mam I przymiarkę to może uda mi się zrobić zdjęcie i też będę mogła się pochwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wlasnie dopracowalismy teksy zaproszen i jutro ida do druku. W piatek spotkamy sie z fotografem i cateringiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniunius
co do sukien ślubnych polecam zwierzyniecką kraków fajne ceny i super jakość - mam rabat 30% tam na buty jakbyscie chciały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniunius
co do rabatu napiszczie na czajowska@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×