Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość Myszka 1234
No baaaaaa...:D I to nie raz nie dwa będziemy mieli okazję poczuć to''fajnie''.. Nawet dwa razy w roku w drugi piątek lutego i października:P:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
No tak, są te przykładowe zadania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
ja bym szczerze sie radził nie sugerować tymi zadaniami o ktorych tu mowa, mozna z nich wywnioskowac ze to wybrane zadania z starych egzaminow bo pisze tam ze iles osob napisalo tak a iles napisalo tak :D no ale w fizyce "naturalnym satelitą ziemi jest...: księzyc " to raczej nie o takich trudnych zadaniach tutaj mowa :d Chcialem jeszcze dodac, ze 2 tygodnie na nauke fizyke to chyba w sam raz akurat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Dzięki:D No ale dobrze, że są też proste...:D Na te również trzeba się przygotować:D By na prostych nie dać się złamać:D To się uczmy:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Hohoho... rozwiązałam te przykładowe zadania i nie zaliczyłabym chyba tej wersji;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Rozwiązałam próbny z oke 2007 na 20pkt:D Jest w miarę prosty... Gorsze rozwiązuję:D A jakoś super nie przyłożyłam się rozwiązując. Głównie to dzięki zamkniętym 7/10 miałam dobrze. A na teorii padam zwykle:D Co do otwartych, to świta mi:) Jednak wiecie jaka jest fizyka... Coś źle i 0pkt;P Chemiaa w fizyce,faktycznie... Może koleżanka pamięta czego dotyczyły zadania? Te chemiczne. Faktycznie arkusze moje maturalne są wiele trudniejsze niż z oke.Gdzie sesiii się podziewasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
Ja szczerze mam te ksiazke z Grega z fizyki ale tam nic konkretnego nie ma, są proste przyklady zadan ale odbiegaja strasznie od tych co sa na maturach. hah ten probny z Fizyki z 2007 to ja rozwiazalem na 40 pkt :D(za pierwszym razem bez zadnej pomocy), no ale rzeczywiscie cos za prosty ten test, sproboj rozwiazac sobie np. http://pdfcast.org/pdf/matura-operon-2008-podstawowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Sesiii przygotowuje się do imprezy 18 dla rodziny... Poza tym ciągle męczę i historię i intensywnie myślę co kupić do fizyki, żeby były ładnie rozwiązane zadania. Myślałam nad tymi testami z operona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
no te testy z operona nie są złe ale wkurza mnie ze w niektorych zadaniach nie jest dokladnie pokazane krok po kroku jak to rozwiazac, i teraz mysle zeby moze kupic jeszcze jakas ksiazke do fizyki gdzie jest to pokazane krok po kroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Też bym chciała jakąś książkę krok po kroku. Obecnie mam podręcznik z zamkora, ale prawie nie ma tam zadań. Jak coś znajdziesz do fizy to się pochwal;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
no ja mam repetytorium z Grega i Testy z Operona ale ani w tym ani w tym nie ma nic konkretnie, znaczy sie...cos tam jest ale nie zawsze zrozumiale.Teraz patrzylem na allegro to nic lepszego tam wcale nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
To mnie pocieszyłeśśśśśśśśśś :D I tak cieszę się swoimi 20 pkt-ami:) Jeśli na 40 rozwiązałeś to odpuść już sobie, bo nie masz się czego uczyć.. Ja mam operona... chętnie zaopatrzę się w coś krok po kroku, tylko podajcie konkretnie autora i tytuł, wydawnictwo:D Na przyszłość się przyda... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
No tak, te potrafie rozwiazac na 40, a inne moze na 10 , nie wiem :D jeszcez sie okaze ze na 6 napisze te fizyke haha ja bede sie cieszyl z tych 15 pkt. Ej sluchajcie, dostawaliscie jakies listy z OKE w styczniu? bo jakies 2 awiza wyciagnolem z skrzynki bo mnie dosyc dlugo w domu nie bylo i jestem ciekawy co to - napewno z OKE mi sie wydaje xd jakies terminy czy cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
hmmm mysle ze do kitu te ksiazki bo są głównie do rozszerzonej fizyki. Szkoda ze nie ma nic do podstawowej tylko. a z tego Operonu to masz Vademecum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Mam vademecum gdzieś na komputerze z operonu ;/. Zero zadań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja znajoma(świetna z przedmiotow scislych) do ktorej chodzilam na korki z fizyki robila mi zadania z tych podrecznikow.przegladalam je i jest tam bardzo duzo zadan,a w odpowiedziach jest opisane krok po kroku jak je rozwiazywac http://allegro.pl/fizyka-i-astronomia-1-operon-brzezowski-i1418826101.html http://allegro.pl/fizyka-2-liceum-zakres-rozszerzony-operon-i1423752892.html http://allegro.pl/fizyka-3-liceum-zakres-rozszerzony-operon-i1423752893.html http://allegro.pl/fizyka-i-astronomia-1-operon-walczak-wojewoda-i1419083170.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Hmm, ale to jest rozszerzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden z nich jest podstawowy,na pewno jest wiecej podrecznikow z podstaw w tej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Ok. a ty się uczysz z rozszerzenia czy pdst?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
skoro podstawa jest taka trudna to co dopiero rozszerzenie, w zyciu bym dobrze nie napisal rozszerzonej fizyki :D Ej pomozcie mi bo niby takie proste zadanie a liczylem na milion sposobow a za nic mi nie chce wyjsc http://pdfcast.org/pdf/matura-2009-podstawa-fizyka zadanie 20.1 tu macie odpowiedzi i wlasnie wkurza mnie ze te odpowiedzi do nowszych matur daja takie byle jakie,nie pokazuja jak rozwiazac.. http://pdfcast.org/pdf/matura-2009-odpowiedzi I tez polecam wam zadania wczesniej dotyczace tego atomu wodoru,tych teori bhora, bo szczerze zalamalo mnie to zadanie i minelo z 15 min zeby zdobyc te 5 pktow na dodatek z książką w ręku, na egzaminie w zyciu bym tego nie zrobil, no teraz już tak bo wiem o co chodzi ale jak to pierwszy raz zobaczylem omg. tam do policzenia 1 podpunktu trzeba wykozystac wzor ktorego nie ma w karcie wzorow wogle, a w pierwszym ten wzor niby jest, ale trzeba wiedziec jak to popostawiac, jezeli takie sa podstawy to dzieki, na cholere komus takie zadania?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
razdwatrzy123 boszzzz ja w ogóle nie wiem o co hallo w tym zadaniu:D Życzę Tobie 6 a sobie 2:D Ciężko będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
mi 2 w zupełności wystarczy :D , strasznie pocieszajace ze nikt nie wie o co w tym halo :D ja to mnozylem,dzielilem i nie chcialo mi wyjasc, do dupy z takimi zadaniami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Jak poziom będzie ocierający się o rozszerzenie to o dwójce będę mogł zapomnieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
mogła*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
W pytaniu chodziło mi o to czy emalvina uczy się z tych podręczników rozszerzonych czy z pdst? ;D Nie no nie powinno się nic ocierać o rozszerzenie, bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
:) Bez przesady... Ja mam problemy z ogarnięciem podstaw:D rozsz to kosmos... Mogą dać chamsko skonstruowane pytania i polegniemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roziazywalam zadania z podstaw i rozszerzenia. kumpela wybierala mi takie w miare latwe. sama bym tych rozszerzonych nie ogarnela, ale mialam tlumaczone krok po kroku jak to zrobic i bylo ok.razem je rozwiazywalysmy.pamietajac swoj poprzedni egzamin wole ogarnac cos trudniejszego,zeby znowu sie nie zalamac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
no jacys idioci to układają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×