Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość gupeq
Cześć wszystkim. Mam pytanie.... mam zaliczony jeden rok liceum, czy w przypadku zdawania egzaminów eksternistycznych rok w liceum który już zaliczyłem będzie brany pod uwagę, czy nie ma to żadnego znaczenia i muszę zdawać materiał z 3 lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gupeq - musisz zdawać z wszystkich trzech lat, nie ma możliwości żeby zaliczać osobno lata. pzdr i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupeq
Kurdeeee.... To niepotrzebnie chodziłem rok do liceum-mogłem od razu iść na kurs eksternistyczny zwany "liceum w 1 rok"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egzaminowany
Nauka nigdy nie idzie w las.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupeq
Zapiszę się na ten kurs eksternistyczny i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moochild109
hej skąd macie informacje, że 20 będą wyniki? to dotyczy wszystkich województw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Informaję mamy oczywiście z własnego OKE, podają termin. Raczej nie odtyczy to wszystkih województw, skoro Łomża już dostała.. Chociaż coś takiego mówiła kobieta z mojego oke, nie wiem, warto sprawdzać skrzynkę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się że co do sprawdzania wyników to zależy od ilości zdających Łomża miała mało do sprawdzania więc się wyrobili jako pierwsi tak czekałam na te wyniki a tu taki klops że ze wszystkich egzaminów jeden oblany ale mogłam się tego spodziewać bo nie mam głowy do języków a wy jak się uczycie języka obcego sami kursy itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*
:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolo1234
gupeq...jeżeli ten kurs prowadzi ośrodek szkoleniowy z Poznania to daj sobie spokój...dobrze Ci radzę..sam korzystałem z tego i to jest wielka ściema wydasz 2 tys .Grupa 25 osób w pazdzierniku 2012 i nikt nie zdał fizyki ,matma tylko nieliczni to taki przykład.Lepiej poszukaj wieczorówki gdzie zaliczą Ci ten rok ukończysz bez stresu i utraty takiej kasy...jestem takim przypadkiem.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolo1234
gupeq...zerknąłem do tej nieszczęsnej umowy i już się poprawiam to się nazywało ''ośrodek edukacji dla dorosłych''....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@tolo1234 Ooo, nie nie! Też mam dostęp do tych kursów i o ile materiały do matematyki mają delikatnie rzecz ujmując 'mierne', o tyle materiały do fizyki mają bardzo udane. Też pisałem fizykę w październiku 2012 r. i zdałem na mocną dwójkę z punktem brakującym do trójki. 'Słabo' tylko przez to, że większość czasu poświęciłem na historię, z której wpadła niemal szóstka(ich materiały+podręczniki licealne). Tak więc nie widziałbym tu problemu w kursach a we własnym samozaparciu i konsekwencji w systematyczności, a dokładniej na braku wcześniej wymienionych. Co do tych 25 osób, to jednak chyba sprawdza się post jednej Pani stąd, jakiś czas temu, mianowicie: "Po prostu, bądźmy szczerzy, 90% olewa te testy i przychodzi bez ŻADNEJ wiedzy, myśli, że jeśli chodzi do "szkoły eksternistycznej" to zda bez problemu." @gupeq Z treści twoich postów dedukuję, że sądzisz, iż kursy eksternistyczne uważasz za obowiązek by zdać w OKE. Jak tak to wiedz, że kursy eksternistyczne to tylko opcja ułatwiająca przygotowanie do egzaminów. Inaczej mówiąc, możesz wszystkie wymagane na egzaminach pojęcia, zagadnienia, wzory itd. znaleźć w internecie, bez niepotrzebnego topienia iluś tysięcy. :P @kizia87 Myślę, że przyczyna jest inna i strzelam w ilość etatowych 'sprawdzaczy' + wewnętrzne procedury administracyjne. Uważam tak, ponieważ nie sądzę by moje OKE Poznań(mające ogłosić wyniki teoretycznie dziś, posiadające pod sobą 3 województwa: LUB., ZACH-POM. i WLKP=ok. 6 mln ludzi) miało mniej ludzi na egzaminach niż OKE z Jaworzna(wyniki teoretycznie 20 IV) mające pod sobą tylko jedno województwo śląskie(4,5 mln ludzi). :) Co do nauki języków obcych, osobiście uczę się z podręczników po bracie i jakoś to się kręci. Tak jak ty, też porzuciłem naukę niemieckiego na rzecz języka angielskiego(nie ze względu na jedynkę z egzaminu, po prostu kiedyś straciłem kompletnie zdolność do nauki j. niemieckiego po troszkę głębszym zainteresowaniu się tematem 'Warthegau').Co do angielskiego, to zapewne umiesz już co nieco z racji jego powszechnej obecności, tak więc kup do tego jakiś kurs do nauki za kilkadziesiąt złotych i powinno być ok. :) PS. No to dziś teoretycznie chwila prawdy czy maturę piszemy teraz, czy za rok. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemuś a możesz mi polecić jakieś dobre materiały do angielskiego?Niemiecki to była porażka mojego życia myślałam że skoro uczyłam się go dłużej niż angielskiego to na tą 2 wyciągnę ale w sumie może to i dobrze się stało że oblałam to ostro wezmę się za anglik i przystąpię za rok do matury bo w sumie przez słabą znajomość języka a raczej jej brak nie miałam zamiaru przystępować do egzaminu dojrzałości a teraz mam motywację żeby zdać i zamiast studium wybiorę się na studia dokładnie administracja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, osobiście korzystam z następujących podręczników: "New Headway beginner" "New Headway elementary" "Horizons 3" Jakoś brnę do przodu w tej materii. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc.... ZDAŁEM !!!!!!!!! Zdałem wszystkie przedmioty w jednej sesji ! Najmniej mam 22 pkt ,a najwięcej 42. Szczerze wam powiem ,że moja nauka wyglądała tak ,że 2-3 dni przed danym egzaminem siadałem i rozwiązyłem testy próbne ze strony OKE ,potem spisywałem najważniejsze rzeczy potrzebne i sobie powtarzałem. Muszę też dodać ,że ja miałem zdane już dwie klasy LO (tylko trzeciej nie zdałem ,bo nie chodziłem) ,ale szczerze mówiąc trochę to dało. No i co najważniejsze. W testach często były odpowiedzi lub można je było wybrać jak ktoś dobrze pomyślał ,a nie posiadał wiedzy:) Podaję punktację :D Biologia 22pkt Ocena 2 Chemia 32 pkt Ocena 4 Fizyka 22 pkt ocena 2 Geografia 35 pkt ocena 4 Historia 24 pkt ocena 3 Angol 38 pkt ocena 4 (nie ruszyłem wypracowania,z braku chęci ) Polski 35 pkt ocena 4 Matma 30 pkt ocena 3 PP 42 pkt ocena 5 Informatyka 38 pkt ocena 4 WOS 34 pkt ocena 4 Mam nadzieję ,że i Wy zdaliście !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla wszystkich co uzyskali min 15pkt:-)) Ja zdawałam biologię i byłam na 99% pewna że nie zdałam i to były mój pierwszy egzamin który bym nie zaliczyła a tu niespodzianka i mam 26pkt..mocna 3. Mam po odbiór świadectwa przyjechać do Poznania.Czy ktoś sie orientuje czy nie mogą mi wysłać tego pocztą bo mam 150km w 1str i dziecko chore?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZDAŁAM !!! 😍 Uczyłam się mało, jak na swój niematematyczny umysł i szczerze mówiąc ostro zaniedbałam matmę, tak jak niektórzy uczyli się już dawno, tak ja.. robiłam to te 5 dni przed egzaminem (sprawy rodzinne) i później korki, więc jestem przeszczęśliwa! Nie boję się już matury! Więc tak: Fiza - 21pkt - dop Matematyka 22 pkt - dop TI - 25 pkt - dost (nie umiem nic ale to nic z komputerów i źle podpisałam) Biologia - 26pkt - dost J. polski - 30pkt - dost (nie pisałam pracy, bo też mi się nie chciało:D) J.angielski - 46 pkt - bdb -> oj, muszę sprawdzić co pomieszałam:D Również GRATULUJĘ wam i łączę się w radości, piszcie jak u Was! Tak więc na pewno UAM 😍 wita! Kwestia, który kierunek : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egzaminowany
Oczywiście gratulacje dla wszystkich. Ja dziś na pewno nie dostanę wyników, już jeździł listonosz i nic. Ale to OKE Jaworzno. Do: wirga Powinni przysłać przez pocztę. Możesz do nich zadzwonić i poprosić żeby przysłali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Placek922 i @ambiwalentna_93 gratuluję Wam :) Ja siedzę w domu i się stresuję, bo wyników jeszcze nie dostałam ale skoro Placek922 (o ile dobrze pamiętam zdawałes w wawce) juz dostał to ja powinnam miec jakos jutro-pojutrze (z racji tego, ze mieszkam w Toruniu az). Kurcze mam nadzieje ze jakos to bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdawałem razem z koleżanką w Poznaniu:) Jakby co dostałem małą kopertę i muszę jechać 29 marca po odbiór świadectwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brajan
gratuluję wszystkim, mi również się udało! wszystkie 3 egzaminy zaliczone i wkońcu nadeszła matura :D, ale przyfarcić 15/50 z fizyki to tylko ja potrafię :) evijot@ zadzwoń sobie pod numer 22 457 03 22 i dowiesz się wyników (Warszawa), Pan przez telefon powiedział mi, że świadectwo dostanę 27 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brajan
napiszę jeszcze procentowe wyniki (wiem, nie ma się czym chwalić, ale ważne, że wkońcu po 3 sesjach zdałem); - Polski 48% - Matematyka 36% - Fizyka 30% dziecko szczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie,ze macie juz wyniki
Krakow poda je dopiero 29 kwietnia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyy,pomylka
tzn. 29 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę i szczerze gratuluję wszystkim ,którzy zdali ja jestem po 2 sesjach z niezdanym niemieckim i już drugi dzień z tego powodu się dołuję ale mam nadzieję że w październiku zakończy się moja przygoda z egzaminami z pozytywnym skutkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdałam fizykę !!!!! 22 punkty sama nie wiem skąd :D Teraz matura :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egzaminowany
Niektórzy już są szczęśliwi, że zdali inni jeszcze czekają na wyniki. Fajnie, że wszyscy tak dobrze zdają z całkiem nie złymi ocenami. Tera niektórzy już szykują się do matur, inni jeszcze do egzaminów eksternistycznych na październik. Pewnie Ci co już zdali wszystkie 11 egzaminów , trochę myślią już o studiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojniak jak się patrzy
@ambiwalentna ZDAŁEM ^^ Anglik 45/50 Polski 43/50 i matma 39/50 3 razy bdb Jedyne co mnie martwi droga ambiwalentna to końcówka dzisiejszego pisma. Świadectwo dopiero 29-go do odbioru. Dzwoniłem do OKE i podobno dziś wyszło pismo dotyczące matury. Po temat do prezentacji można zadzwonić, świadectwo trzeba będzie mieć przy sobie na maturze. Tyle zdołałem wyszarpać informacji. Gratuluję wszystkim którzy zdali a tym co dopiero się uczą życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×