Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość gość
Mógłbym prosić o przesłanie notatek z Historii? Mój mail to thanshiron@gmail.com Wysłałem wszystko co mam osobą które prosiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dołączam się do prośby, potrzebuje materiały z historii, mój mail to wodelubie@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest ktoś z Lodzi i wie który pakiet office'a obowiązuje na egzaminie? Egzamin odbywa się w szkole przy al. Politechniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolina jaka kontrola pracowników ? na jakim stanowisku pracujesz bez średniego wyksztalcenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z ktorego roku office w krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będę wdzięczna za notatki z historii kas@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ja jestem z Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolaaaa9393
W Łodzi jest na Technologii Informacyjnej pakiet 2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kraków??? plissss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co polecacie do nauki chemii? jest jakaś strona internetowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiooola a mogłabys mniej wiecej napisac jakto wyglądało na egzaminie ,masz juz komputery załaczone czy wszystko od poczatku sama ,masz miejsce przydzielone ?byłabym bardzo wdzieczna za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolaaaa9393
Jesli chodzi o egzamin z Technologii Informacyjnej w Łodzi to nie masz co sie stresować. Komputery będą wyłączone. Ale komputery działaja sprawnie bardzo. Pan, który tam będzie to pokieruje co i jak zrobić. Włączenie komputerów odbywa się zanim jeszcze dostaniecie arkusze egzaminacyjne, więc jeśli będziesz miał jakieś pytania to śmiało możesz pytać. Miejsca sam wybierasz. Ale też się nie stresuj. Ja miałam miejsce przy samych drzwiach-czyli przy biurku "nauczyciela", a w tym przypadku przy biurku przy którym siedziała komisja egzaminacyjna. Ale nie zwracałam na nich uwagi. Niby to jest duzo czasu, ale zeby wyrobic sie w czasie to musisz sie skupic na zadaniach. Wiec nie zwracasz uwagi na to, co sie dzieje obok Ciebie. . . Jak masz jakies pytania o egzaminy w Łodzi to pytaj, bo zdawalam wszystkie w pazdzierniku 2013 w OKE Łódź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Wiolaaaa9393 Zdawałaś i wszystkie zdałaś. Jeśli chodzi jeszcze o egzaminy eksternistyczny z TI, należy kontrolować czas. Oraz najpierw rozwiązywać zadania, które są dla na najprostsze. Czas szybko leci a przy komputerze można zatracić poczucie czasu. No i jeszcze opis utworzonych plików, należy je dokładnie opisywać z poleceniem w arkuszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiola, a jaka jest frekwencja na egzaminach mniej więcej? Z ilu osob sklada się komisja? Jak wyglądają sale w których się to pisze? byłam w CKE ale tylko na dole i nie widzialam jak wygląda reszta budynku. Co robiłaś w przerwach między egzaminami tego samego dnia, zostawałaś w CKE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze to smieszne ale ja sie boje ze nie bede umiała jakos tego właczyc zapisac i wogole ,cały czas siedze na lapku ,stacjonarnego nkie miałam i informatyki tez nie miałam ,tak na prawde jestem samoukiem i boje sie ze cos odwale ,dlatego Wiola pytałam jak to wygląda,jakos w Oke na praussa mniej sie boje ,moze dlatego ze od poczatku była tam bardzo miła pani która mnie pokierowała i jakos tak milej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i jeszcze jedno ,mieliscie to zadanie na TI o tym toto lotku ??? jak to sie oblicza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadanie z Excelem jest dość trudne, polecałbym je zostawić na koniec, aby nie tracić czasu. Fajne opisy jak rozwiązywać zadania możemy znaleźć w przykładowym arkuszu egzaminów eksternistycznych dla ZSZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W OKE Łódź to komisja zazwyczaj 2 osobowa. Jeśli chodzi o miejsce gdzie są egzaminy to jak już wejdziesz do budynku OKE to idziesz w prawą strone i później pare schodków w dół i masz sale konferencyjną. Kurtki i inne rzeczy można zostawić w tej właśnie sali gdzie sa pisane egzaminy. W OKE Łódź sa naprawde pomocne osoby, więc nie masz co się stresować. Jeśli kogoś spytasz o droge czy coś to spokojnie każdy C***owie, nawet pan ochroniarz/portier chętnie pomaga. A jeśli chodzi o kwestie co robiłam w przerwach to ja zostawałam w budynku OKE. W tym czasie brałam repetytorium i powtarzałam jakieś wiadomości, coś zjadłam/wypiłam albo rozmawiałam z innymi osobami, które zdawały egzaminy. Generalnie w takim towarzystwie szybko mijał ten czas. . . Frekwencja na egzaminach to w sumie zalezy na jakim przedmiocie. Ale od 6 do 12 osob było mniej wiecej. . . A jeszcze egzamin z Technologii Informacyjnej w Łodzi to nie stresuj się. Tam bedzie bardzo miły Pan, który w razie problemów z komputerem pomoże Ci. Jak już włączycie komputer to Pan powie jak nazwać folder z zadaniami, wszystko krok po kroku powie. Więc Tobie zostanie tylko zrobić zadania. Ja też sie bardzo balam tego egzaminu-bo balam sie, ze cos zle zapisze czy cos. Aha, no i pewnie Pan wam powie, ale jesli pracujecie w jakims arkuszu to co jakis czas zapisuj swoja prace. Bo wiadomo, to sa tylko komputery i rozne rzeczy moga sie zdarzyc. Po skonczonym egzaminie Pan przy was zapisze wasz folder na pendrive. . . Śmiało pytajcie, jeśli jakieś jeszcze pytanie o OKE Łódź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolaaaa9393
To wczesniej to ja pisalam o egzaminach w Łodzi tylko zapomnialam sie podpisac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wioola dziekuję Ci bardzo za odpowiedz a powiedz mi na Ti jest jeszcze arkusz odręcznie pisany tzn nie na kompie? Egzaminowany Tobie też dziekuje jesteście dla nas kopalnią wiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolaaaa9393
Tak, jest też taki arkusz. Jest tam około 10 pytan. Ale są to (moim zdaniem) pytania banalnie proste i masz odpowiedzi do wyboru. Więc tym arkuszem nie stresuj się, a nawet dodatkowo w nim możesz zdobyć punkty, które podniosą Ci ocene. . . Pytaj pytaj póki masz czas. Szczególnie jeśli coś jeszcze chcesz wiedziec o OKE Łódź. Bo jak ja zdawałam to na forum nikogo nie było z tego właśnie OKE i musialam sama wszystkiego sie dowiedziec w czasie egzaminów. Jeśli masz jakieś pytania jak dojechać i czym najlepiej to też pytaj. Bo sama musiałam opanowac trase do OKE Łódź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się pochwalę wynikami z sesji jesiennej: Matematyka 5 Geografia 5 Polski 4 Teraz zdaje całą resztę przedmiotów. Generalnie po ostatniej sesji jestem spokojny i polecam Wam raczej być spokojnym. Egzaminy są naprawdę proste i zadania zazwyczaj bazują na elementarnej wiedzy, bez kombinowania. Polski czy geografie można zdać zupełnie się do tego nie przygotowując, chociaż warto przeczytać parę streszczeń lektur i przerobić arkusze z poprzednich lat. Do matematyki przygotowałem się tylko dzięki Matemaksowi na youtube. Zobaczymy jak pójdzie mi teraz, ale już się tego tak nie boję jak wcześniej, zdobycie 15 punktów to naprawdę pestka i to z każdego przedmiotu. W zadaniach otwartych nawet jak nie wiemy jak się za to zabrać a znamy wzór to warto po prostu zacząć, za samo rozpoczęcie i napisanie wzoru już mamy punkty. Generalnie bez stresu ;) Zdaje ktoś w Rzeszowie teraz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość consta
Wiola, a ja poszla Ci fizyka? Ja najbardziej boję się fizyki... reszta jest do zrobienie, z tego co widziałam też nie są takie trudne te egzaminy, więc wszystko do zdania. Ale fizyka to absolutnie czarna magia...nie wiem nawet od czego zacząć. w przyszlym tygodniu jadę na korepetycje i mam nadzieję, że nauczę się czegokolwiek, tak żeby zdać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolaaaa9393
Z fizyki miałam ocene 3. Tego egzaminy bałam się, ale ze względu takie, że fizyka była pierwszym przedmiotem w sesji październik 2013. Po wyjściu z egzaminu wiedziałam, że na pewno zdam. Nie bałam sie jakoś szczególnie tego przedmiotu. Ja korzystalam z repetytorium GREG, a poza tym porobiłam zadania otwarte i zamknięte z matur z fizyki z poprzednich lat. Wiem, że matura to wyższy poziom, ale nie zaszkodzi porobić trudniejsze zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egzaminy eksternistyczne są troszkę łatwiejsze od egzaminów maturalnych. Ale forma egzaminu jest inna. Na egzamin eksternistyczne składa się materiał z I,II oraz III klasy liceum ogólnokształcącego, więc dlatego poziom może być troszkę niższy od maturalnego. Najmniejsza zdawalność jest właśnie z matematyki, fizyki i astronomii oraz chemii. OKE Jaworzno wyniki z sesji jesiennej 2012roku ocenę niedostateczną z matematyki dostało 72,3% zdających. A w sesji zimowej 2013 matematykę zdało 61%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiola dziekuje ,akurat jesli chodzi o dojazd to ma blisko ,a i tak pewnie przyjde z godzine wczesniej co by sie nie spóznic ;) długo sie uczyliscie na te egzaminy typu TI Lub WOS ?ja mam repetytorium greg z Wos ,myslicie ze wystarczy?z info tez mam repetytorium ale jakos nie kumam ,bardziej metodą prób i błędów na kompie ,mam power point 2007 ,mam nadzieje ze to sie az tak nie rózni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolaaaa9393
Ja do WOSu korzystalam tylko z repetytorium GREG Ja na TI dzien przed popatrzylam tylko. No a na codzien nie mam do czynienia z PowerPoint i Excel. Nie martw sie, popatrz na ten przykladowy arkusz, ogarnij obsluge PowerPoint i Excel i bedzie dobrze. I nie stresuj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość consta
jeżeli chodzi o wos to mam fajną stronę -->http://www.wos.org.pl/wos-sciaga.html Wiola, a masz jakieś materiały z których się przygotowywałaś, któe mogłabyś wysłać na maila? Z fizyki mam vadamecum z operonu i zagadnienia, które dostałam tutaj na forum. + podręcznik do gimnazjum. mam nadzieję, że to wystarczy. moj mail -> con.sta@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie fajna stronka a co do egzaminów z PP to z jakich informacji korzystaliscie zeby sie nauczyc ?myslicie ze da sie ogarnąc jakos ten materiał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolaaaa9393
Ja korzystałam tylko z repetytorium do każdego przedmiotu z GREG. I do matematyki dodatkowo YouTube MrCiupi no i rozwiazałam do niektórych przedmiotów arkusze maturalne z poprzednich lat. Wiec w sumie nie mam co wysłać na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×