Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość gość
Na piśmie z OKE, które dostaliśmy pisze wyraźnie, że wniosek i deklaracja do listopada trzeba złożyć.. TO ICH BŁĄD! Wprowadzają durnie ludzi w błąd. Wniosek jest do listopada ( jeżeli ktoś zdaje po raz pierwszy) Deklaracja do grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te słowo : durnie , to OKE.... Mogliby sensem napisać,aby każdy zrozumiał , zamiast mącić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wniosek chyba chodziło o ten z maturą :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu tak długo czeka się na wyniki powie mi ktoś? Tak długo to sprawdzają? Sprawdza to jeden egzaminator czy kilka bo tam jest kod egzaminatora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze to z listopadem to pomylka i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no chyba jeden sprawdza ..ale fakt strasznie dlugo sie czeka na wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e tam jeszcze tylko 2 tygodne szybko zleci :P a potem zas nauka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no szybko zleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja pewnie oblalam infe matme i fize ..tez nwm jak z chema histore moze zalcizylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przypuszczam Angielski 4 Polski 2 Biologia 4 Informatyka pewnie nie ma szans wiec 1 Chemia 2 Wos 4 Pp 4 Geogr 2 Historia 2 Matma 2 Fizyka 1.. Na luty mi zostaną 2 przedmioty o ile czegoś innego nie oblalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podzielcie to sb na 3 sesje serio W 1 zdawajcie te latwiejsze Biologia chemia te które wam się już nie przydadzą typu pp W 2 zdawajcie polski i język i uczcie się z nich już do matury i te rozszerzone A w 3 matmę i do matury jeśli zdacie 3 lata maturę zdacie rowniez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ściśle coraz mniej ludzia ida Biologia i gegra też są trudnee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 listopada za2 tygodnie się wszystko okaże ile poprawek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że prawie wszyscy spodziewają się dobrych ocen z angielskiego. Chyba łatwiej go zdać niż język polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ja wiem...angielski jest latwym jezykiem i pewnie uczyli sie go w szkole no ja nwm dla mnie 3 to nie jest dobra ocena :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćWARSZAWAWA
hej ja pierwszy raz na tym forum dopiero je odkrylam :) fajnie sie was czyta :P tez podziele sie moimi przypuszczeniami i tez zdawalam pierwszy raz wszystkie przedmioty tez sie nie moge doczekac wynikow :P hmm angielski obstawiam 4 albo 5 :P niezle spikam polski raczej 3 - nie przylozylam sie jakos szczegolnie sama powiem i przyznam sie ze szlam na spontan informatyka -przyznam sie tez zawalilam .. 1 jak nic ale teraz przynajmniej wiem co mam robic i w lutym zdam :D ale wtedy chce najnizej 4 miec z nie haha biologia 4 jak nic :D latwa bez uczenia sie bez problemu zda sie chemia 2 na nic wiecej nie licze geografia 3 wiedza o społeczeństwie 4 prosty łatwy lekki przyjemny przedmiot historia tutaj rowniez na wiecej niz 2 nie licze matematyka...chyba 2 :O dosyc ciezki przedmiot trudne zadania.. fizyka nie mam pojecia czy wogole go zdalam.... podstawy przedsiebiorczosci stawiam na 4 zdawal ktos w wawie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda ze w lutym sa latwiejsze testy niz w pazdzierniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle , ze nie ma to znaczenia . Arkusze wysylaja losowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieliście może na fizie zadanie z narysowaniem wykresu promieniowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem prymusem i wiem ze wszystko zdalam fizyka 5 matematyka 5 chemia 5 biologia 5 geografia 4 :) informatyka 4 :) angielski 5 polski 5 historia nie wiecej niz 4 :) wos 6 podstaw. przeds. 6 uczylam sie i nie widzialam problemow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez zdalam wszystko :P bez poblemu fizyka 6 matematyka 6 chemia 6 geografia 6 biologia 5 :P informatyka 5 polski 4 angielski 6 wos 6 historia 4 pp 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kłam, masz same 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez sie uczylam a mialam problemy :( z czego / jak sie uczyliscie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes idiota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja teez nie wime jak mi poszlo najgorzej z matma fiza chemia historia i no informatyka :p ale reszte zaliczone hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to sb wlasnie podzilem w lutym zdalem polski na 4 angielski na 3 pp na 3 i wos na 4 w pazdzierniku teraz zdawalem geografie obstawiam na 4 historie na 3 chemia na 3 informatyka zaliczylem ale wiecej niz 2 nie bedzie i biologia na 5 na luty zostanie matma i fizyka i dzieki dzieleniu zostaly 2 i matura w maju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez dzielilam i zaczynalam w lutym tylko ja w lodzi :P w lutym zdawalam wszytskie bo bylam zwolniona ale nie zaliczylam wszystkich pp 4 wos 4 historia 2 informatyka 2 polski 5 biologia 4 i angielski 6 to zdalam w lutym a teraz zdawalam chemia obstawiam 3 geografia obstawiam 2 fizyka obstawiam 2 matma mi zostanie na luty bo kompletnie zawalailam.... :O ale juz deklaracje tez skladam na podstawie zdaje jezyk niemiecki a na rozszerzenie biore angielski niemiecki i polski ;D i oby sie udalo !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez skladam deklaracje maturalna najwyzej mnie nie dopuszcza ja zdaje na rozszezeniu tylko angielski :p bo po co wiecej moje przypuszczenia polski 3 angielski 4 biologia 4 infa 2 chemia 2 matma 2 fizyka 2 historia 2 pp 4 wos 4 gegra 3 wyj****e szlam na spontan oby tylko miec wszystko zaliczone zakladam ze infa matma fiza moglam oblac troche mam stracah co do histoiri i chemi jak inni ale mysle ze tutaj sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyniki beda 23 w piatek tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×