Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Mnie skierowali na egzamin do Leszna..wczesniej zdawałam w Gorzowie..ciekawe dlaczego zmienili miejsce? Mam pytanie dla tych szczęsliwców którzy informatyke i podstawy przedsieb. mają za sobą. W teście z informatyki w zad.3 jak zrobiliście powrót do np 1 slajdu? A co do podstaw to jakie były zadania? na co zwrócić uwagę ucząc się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaM22
Podpowiedzcie mi proszę jak się przygotować do egzaminu z fizyki (LO)? Uczę się sama. Może macie jakieś materiały z kursów? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź. Mój mail - k.mrzyk@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem pewna, że fizyki mogę nie zdać..:) Uczę sie od trzech miesięcy non stop..:/ już mama dość..:) Po prostu wyznaczam sobie co mam zrobić ( czego się nauczyć ) w danym dniu i tak robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 54y54ey5ey
Dostałem od OKE dzisiaj list o miejscu gdzie będę pisał egzamin i zdziwiło mnie to bo należę do okręgu Rybnickiego a przydzielili mi miejsce w Żywcu.Czy da się zmienić miejsce egzaminu ? do Żywca mam sporo dalej niż do Rybnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noelle27
Ja mam problem bo kiedys miałam papiery w oke nie podchodziłam do zadnego egzaminu tzn zapłaciłam i nie poszlam. I czy bede mogła jeszcze raz złozyc papiery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swetrek12
Ja chodzilam na kurs eksternistyczny,i szczerze mowiac odradzam,moze zalezy jaki ale mi oni nic nie pomogli,bo do kazdego egzaminu musialam przygotowywac sie sama na dodatek byl rozlozony na 2 semestry i od czerwca do pazdziernika byla przerwa,naprawde nie polecam,ja uczylam sie sama pozniej bo nauzyciele mowili ze widze musimy my miec i ciagle sie uczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swetrek12
a ten kurs wyniosl mnie 1600 zl plus wpisowe 200 zl i dojazdy.Mysle ze bardziej oplaca sie wziac korepetycje tylko z trudniejszych przedmiotow,ale jak kto woli. Tu duzo osob uczylo sie samemu bez kursow:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtgjusr6uisr6tj
Ja miałem napisane że egzaminy będę zdawał w innym ośrodku bo tak nam powiedział dyrektor placówki do której chodzę na kurs a z OKE przyszedł mi list gdzie skierowano mnie do innego miasta.Dzwoniłem tam i Pani w sekretariacie powiedziała mi że nie da się zmienić miejsca zdawania egzaminów gdyż ludzi zdają egzaminy wd powiatów i ja należy wd swojej miejscowości pod taki a nie taki ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swetrek12
ale gdzie to bylo napisane ,ze bedziesz zdawal w innym osodku? moze na kursie innaczej powiedzieli. w astepny piatek juz egzamin z fizyki ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swetrek12
teraz patrze,ze poprostu nie doczytalam ;P sorki... no tak to niestety jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noelle27
Jak się uczyliście fizyki? ja podchodze w październiku....ale nie wiem jakie przedmioty wybrać. czy moze uda mi sie wszystkie!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mee guusta
Czy ktoś może powiedzieć jakie pytania były na J.Polskim w poprzedniej sesji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noelle27
SESII proszę o kontakt jeśli możesz:) natkowal@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi870
Ludzie, temat polskiego był tu już poruszany kilkakrotnie, wystarczy przeczytać to co jest napisane kilka stron wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam meila noelle. Co do infy, używaliśmy ostatnio worda, excella i power painta. Jak tam trzymacie się przed egzaminami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To masz całkiem miłe przedmioty na koniec. Powodzenia;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość df.,md.,dfm.,m.,
witam, w piątek fizyka aaaaa! do tych , którzy już zdawali: poziom egzaminu rózni sie od przykładowego arkusza ? co mieliście na waszym teście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swererek12
ja nie mam kiedy sie uczyc teraz,wiecznie cos... powodzenia w piatek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zaczynam sie uczyc bo akurat dzis mam wieczor wolny. trzymajmy za siebie kciuki;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alllllll
fizyka ;////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alllllll
zadanie praktycznie w tej samej tematyce aczkolwiek liczby i obliczenia sporo tudniejsze... pech - zabrakło 2 pkt i poprawiam jutro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi870
Ja jestem z Krk i ide jutro na fizykę. Chodzi Ci o to liceum na ul. Szlak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi870
nieznam nikogo ;( pewnie te na ostatnim piętrze. Najbardziej boję się tej fizy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mogłybyśmy się jakoś spotkać przed, bo ja pierwszy raz i tak jakoś się głupio czuję?:/ Też się boje..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi870
Oki, to umówmy się pod salami. Egz są na ostatnim piętrze, zapytasz się pani w szatni to wszystko Ci powie. Ja mam długie blond włosy, będę miała długi jasno brązowy sweter z futrem. Podejdź do mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkingabb
Jest ktoś z Warszawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkingabb
Jeśli tak, to: 35900445 gg proszę o kontakt, w grupie raźniej )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalalalalala159357
Będą szatnie, albo wyznaczona sala, nie bójcie się o takie szczegóły! Salę znajdziecie na 100%! Powodzenia życzę!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×