Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość Do maturzystów
Gdzie was skierowało OKE na mature? do szkół dla młodzieży czy do OKE lub innych dla dorosłych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do maturzystów
Gdzie was skierowało OKE na mature? do szkół dla młodzieży czy do OKE lub innych dla dorosłych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalalalalala159357
Do najbliższego LO do Twojego miejsca zamieszkania. Mojemu znajomemu powiedzieli, że ma do 7 lutego dać deklaracje do LO i OKE dopiero, bo też zdaje egz. w lutym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swererek12
a mnie nie skierowali do najblizszej ;P jak Twojemu znajomemu powiedzieli ze dopiero potem do oke,skoro to oni kieruja do szkoy?:P wiem sesii wiem ale nie mam kiedy jechac :( dopiero wczoraj dostalam pewnie w przyszlym tyg. a jak mam im temat dac skoro musze miec wykaz zeby wybrac a zeby miec wykaz musze pojechac do ich szkoly ,tak?;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie skierowali do zwykłego LO (ale ja mam rozszerzenia,więc może dlatego) 15 minut autobusem ode mnie, więc miło. Co do tematów to albo dadzą ci tam i dopiero wtedy wybierzesz, albo sprawdź czy na swojej stronie internetowej listy nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swererek12
ok zaraz zerkne;D dziekuje;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalalalalala159357
Po prostu napisał pismo do OKE i dostał list z deklaracją i wskazanym LO. Poszedł do LO, gdzie powiedzieli, że deklarację ma wypełnić w domu, a tematy mu wysłali na mail. I ma przyjść do nich, żeby podpisał dyrektor deklarację tak, żeby do 7 lutego zdążyła ona dojść do OKE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do maturzystów
też mam rozszerzenia rozrzeszony polski, angielski, historie i wos a skierowali mnie do CKU :/ aż jestem zła, może można to zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARTITRRERRY
A czy egzaminy w sesjach zimowych i jesiennych są w całej Polsce takie same z każdego przedmiotu ? Czy jest tak że np w CKE Warszawa mają inne pytania z zakresu wiedzy dotyczących poszczególnych przedmiotów a w CKE Kraków też inne czy w każdym CKE w Polsce są te same ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egzaminy są te same(a raczej zagadnienia na nich). Ja mam pytanie odnośnie podstaw przedsiębiorczości-jakie były pytania,zadania w sesji jesiennej? z góry wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy osoby które zdające w Krakowie w XX LO mogą mi powiedzieć czy jest jakaś określona sala na te egzaminy, bo nie chciałabym szukać wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksdlaksa;lsk;lak;l
dostaniesz list od oke , godziny numery sal ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swererek12
a tam gdzie mnie wyslali to szkola na jakims pierwszym miejscu jest ;o wsrod ocen chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Czy ktoś się orientuje czy można więcej niż jeden raz przedłużyć sesję egzaminacyjną z egzaminów eksternistycznych? I ile razy mogę poprawić jeden przedmiot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Jestem na tym forum (chyba jedynym w sieci) pierwszy raz. Ja skończyłam już dość dawno serię zajęć/kursów w szkole, teraz został mi do zdania jeszcze jeden przedmiot - fizyka :( Zdaję go 10.02.2012r. Mam do Was wielką prośbę!!! Prześlijcie mi proszę jakieś materiały do nauki. Będę Wam bardzo wdzięczna za pomoc! Jeśli będę w stanie to odwdzięczę się z innych przedmiotów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariola89 - w sprawie przedłużenia piszesz wniosek do OKE. Wszystko znajdziesz na ich stronie. Napewno można przedłużyć o jedna sesję egzaminacyjną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariola89 - przepraszam nie doczytałam "czy można więcej niż jeden raz przedłużyć sesję egzaminacyjną" myślę, że można. Przecież każdy zdający to są pieniążki dla ośrodków :) Kwestia tylko podzwonienia gdzie trzeba i dopytania co dokładnie trzeba przesłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Godziny i szkła w jakiej mają być to wiem, ale o sali nie mam pojęcia, ale skoro mówisz, ze dostanę list to moze i tak będzie..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotwbutach09876
na matmie dają wzory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noelle27
Hej kto zaczyna ze mna naukę??? Jestem na etapie rozważania liceum 3 letniego a zdawanie eksternistycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na matmie, fizie, chemii dają wzory. Co do rozpiski sal to ja jak zdawałam nie dostałam nic takiego. W szkole trzeba było się na bieżąco dowiadywać co gdzie się odbywa. W przypadku przedmiotów, które dużo osób zawala pisałam na sali gimnastycznej/jadalni w internacie, w przypadku przedmiotów na których było mniej osób w przypadkowych klasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noelle27
jestem ze śląska:) A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noelle27
juz zdawałas jakieś egzaminy?Ja się zastanawiam czy uczyć się samodzielnie czy isc do lo 3 letniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asddg54t6687
Idź do jakiegoś liceum albo na kurs.Ja chodzę od października na kurs z przedmiotów J.Polski,Angielski,Przedsiębiorczość i Geografia, teraz w lutym będę podchodził do egzaminów z tych przedmiotów.Na kursie dużo wyjaśniają, doradzają co lepiej przestudiować, przerabiamy testy egzaminacyjne z poprzednich lat a co najważniejsze dostarczają materiały z których można się samodzielnie uczyć w domu.Materiału jest naprawdę sporo i samemu ciężko to ogarnąć.Jeśli jesteś z Śląska to masz takie kursy w Katowicach, Zabrzu, Żorach, Piekarach Śląskich, koszt za miesiąc 140zł to naprawdę mało w stosunku do tego ile dostajemy materiałów i jak pracujemy na zajęciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noelle27
to akurat odległe tereny:/ tez myslałam o kursach maturalnych niedaleko mojego miejsca zamieszkania sa....tylko co lepiej......czy egzaminy eksternistyczne są do zdania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noelle27
I jak Ci idzie? Jak planujesz naukę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×