Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość swererek12
ja w gdansku :D :D hmm to zycze wszystkim powodzenia!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddsd
Ja mam egzaminy z fizy dokładnie za 5 godzin masakra jak ja sie boje ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myicu
ja tez za 5 godzin egzamin z fizy boje sie masakrycznie slyszalem ze z fizy najgorszy i najlepiej uczyc sie zadac a teorie odstawic na bok bo jej mało na egzaminach jest ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myicu
Zdaje ktoś w Rybniku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienny48
Czesc wszystkim! mam pytanie do wielu z was, jakie tamaty byle wczesniej na egz z biologi, infy oraz angielskiego? i czego mozna sie spodziewac?? Z Ggory dzieki, Pzdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myicu
Bezimienny48 hmm nie wiem nie nam pojecia ale wg mnie takie pytanie sie co było na ostatnich egzaminach itd jest bez sensu bo przeciez co roku daja co innego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myicu
ale co do angielskiego to jesli chodziles na zajeciach to na pewno nauczyciele mowili ci zebys wieksza uwage skupił na budowaniu zdan pisowni itp bo na kazdym egzaminie trzeba napisac jakis list czy cos podobnego a jesli dobrze to zadanie wykonamy to mozna zgarnac wiele punktow ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwornie się boję fizyki. Jestem nastawiona, ze mogę nie zdać tego przedmiotu..:/ Jesem bardziej umysłem humanistyczno- przyrodniczym, ale fizyka, matematyka , chemia -0 z tych przedmiotów będzie najgorzej..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daydreamer
ktoś z Bydgoszczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myicu
madziulaczek mam tak samo jak ty ;x teraz siedze przy fizie i probuje cos wcisnac do tego mojego łba ale stres mnie tak przerasta ze to jest po prostu nie mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od rana przez fizykę jadę na prochach..:/ Do tego jestem chora, gorączka i w ogóle... Chciałam sobie jeszcze coś powtórzyć ale nic mi dzisiaj do głowy nie wchodzi.;/ Najbardziej się boję, zę nic mogę nie napisać chociaż tak dużo umiem.>:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oddychajcie głęboko i wyluzujcie trochę! Stres wam nic nie pomoże (wiem, że mi łatwo teraz mówić), pamiętajcie o dokładnym czytaniu zadań, korzystaniu z karty wzorów, sprawdzania wyników na kalkulatorze. Róbcie wszystko, chociaż zaczynajcie, nawet jeśli nie wiecie jak robić dalej. Chociaż napiszcie wzór i go przekształćcie ( za to czasem jest pkt). Nie skreślajcie jeśli wydaje się wam, że jest źle, bo może jednak coś za to dostaniecie? Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myicu
tak wgl to jak sie ubrac na ten egzamin ? elegancko czy tak jak na codzien ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak pół na pół, ale to dla mnie bardziej elegancki strój. Dla mnie ten dzień jest ważny więc trochę kultury od siebie daje..:P Ale chyba możesz tak jak Ci pasuje bo to w kocu nie matura tylko zwykłe zaliczenie przedmiotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ubierzcie się jak chcecie. Część przychodzi na galowo, część zupełnie codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myicu
ok to cos wykombinuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myicu
dzieki i nazwajem ! :)) ja zaraz tez jade napisac ten egzamin. Ciekawe jak mi pojdzie w myslach modle sie zeby był łatwy haha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Topss Marności :):)
Powodzenia na egzaminie z fizyki ! Ja się przygotowuję na niedzielę do J.Polskiego :( dużo tego materiału :( ktoś zdaje w Żywcu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziewczyny zaczynają sie pocić nad fizyką:-)) trzymam kciuki za wszystkich..jak to mój mąż mówi oby zdobyć 15pkt a każdy pkt więcej to tylko się cieszyć...ja nadal nad informatyka siedzę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daydreamer
jutro informatyka.. teraz dopiero wychodzą lata "nauki" w szkole kiedy całe lekcje przesiadywaliśmy na portalach społecznościowych;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi870
Jak Wam poszła fizyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto
Pisałem pierwszy raz. Poszło mi źle i nie jestem zdziwiony... kilka zadań łatwych i oczywistych, ale niektórych nawet nie ruszałem... Bardzo dużo strzelałem, może się uciuła 15 pkt. Ale wątpię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swererek12
cholera jasna z ta fizyka;/ masakra jeszcze trudniejszy niz poprzedni ;(( hm ja teoretycznie zrobilam wsyztsko,siedzialam przy wszystkim czytalam po malu,ale trudne strasznie. Jak zrobiliscie zadanie z tymi kulkami co wisialy i zostaly wprowadzone w ruch ;p ze ktora wedlug was byla?nie pamietam dokladnie pytania;p hm ja zaznaczylam ze ta najkrotsza,bo to chyba chodzilo o to,ktora najwiecej wykona tych ruchow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swererek12
a jak zrobiliscie to zadanie z orbita?? bo ja nie wiedzialam jaki wzor;/ bo nic nie pasowalo,ale wkoncu obliczylam cos do nastepnego wzoru i cos tam mi wyszlo,ale nie za bardzo ;/ okazalo sie ze wiekszosc osob u mnie wielu zadan nie zrobila;( hm jakie tam zadania byly;Dporownajmy sobie ?:P aha jak mieliscie z ta pilka co sie naelektryzowala trzeba byla narysowac zwroty mieliscie do pilki czy od pilki na zewnatrz strzalki?? bylo tez zadanie o tych ruchach co w tabelce byly w tabelce?? ze ktory jaki byl i b trzeba bylo napsiac czy da sie wyliczyc jego predkosc ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto
Z tymi kulkami co wisiały trzeba było chyba aznaczyć najdłuższe, bo pytanie było o okres drgań (chyba, poprawcie mnie). Tak czy siak też mam to źle z orbitą zostawiłem puste :) piłkę narysowałem ze strzałkami na zewnątrz. Ruchy w tabelce to było chyba najprostsze zadanie :D Kolejności nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi870
no a było takie, że narysowany był skoczek i pytanie na którym rysunku jego energia kinetyczna była największa, czym różni sięświatło laseru od światła żarówki, czy miedź jest paramagnetykiem, diamagnetykiem czy feromagnetykiem i jak zachowają się gwoździe jeśli będą z miedzi, a ile wam wyszło powiększenie soczewki rozprszającej- tam gdzie trzeba było narysować obraz, było jeszcze zadanie z balonikiem, i zadanie, że narysowany był obród elektryczny i trzeba było podać co uczniowie niepotrzebnie włączyli. Trudne było :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi870
no a było takie, że narysowany był skoczek i pytanie na którym rysunku jego energia kinetyczna była największa, czym różni sięświatło laseru od światła żarówki, czy miedź jest paramagnetykiem, diamagnetykiem czy feromagnetykiem i jak zachowają się gwoździe jeśli będą z miedzi, a ile wam wyszło powiększenie soczewki rozprszającej- tam gdzie trzeba było narysować obraz, było jeszcze zadanie z balonikiem, i zadanie, że narysowany był obród elektryczny i trzeba było podać co uczniowie niepotrzebnie włączyli. Trudne było :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi870
no a było takie, że narysowany był skoczek i pytanie na którym rysunku jego energia kinetyczna była największa, czym różni sięświatło laseru od światła żarówki, czy miedź jest paramagnetykiem, diamagnetykiem czy feromagnetykiem i jak zachowają się gwoździe jeśli będą z miedzi, a ile wam wyszło powiększenie soczewki rozprszającej- tam gdzie trzeba było narysować obraz, było jeszcze zadanie z balonikiem, i zadanie, że narysowany był obród elektryczny i trzeba było podać co uczniowie niepotrzebnie włączyli. Trudne było :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto
Energia kinetyczna skoczka była największa na początku, odp. A. Z tym laserem to ja napisałem, że laser ma postać wiązki, nic innego mi do głowy nie przyszło. Właśnie to jest w tych pytaniach idiotyczne, że ciężko sformułować odpowiedź, chociaż przecież różnica między laserem a żarówką dla każdego człowieka jest oczywista :/ Miedź jest diamagnetykiem, czyli magnes nie przyciąga. Tego powiększenia nie pamiętam, nie jestem nawet pewien czy policzyłem to z właściwego wzoru. Rysunek odbicia bardzo ładnie spie..em.. Z balonikiem to objętość gazu się zwiększa pod wpływem temperatury. Obwód elektryczny - napisałem, że źle podłączono amperomierz ale pewno źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×