Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość Glutco
Co z Polaka najczęściej się przewija? Jest jakiś tekst przy tym największym zadaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno powiedzieć co się przewija. Analiza lektur :D. Przy wypracowaniu nie ma tekstu, więc trzeba pisać wszystko z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto będzie pisał w Bydgoszczy na karłowicza;) ? Wiecie może czy piszemy w jakiejś sali gimnastycznej czy gdzie? O której będziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila220932323
Sesii dziękuje za arkusz a masz do niego odpowiedzi? z fizyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panijabuszkowa
Po raz drugi PRosze, prosze pięknie o arkusze z fizyki pannajabuszkowa@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo bede wdzieczny za wyslanie mi arkuszow z Fizyki :) mail pege000@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11223344555
Również poproszę o arkusze z fizyki. Mój mail elka66@onet.eu. Z góry dziekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani-Mania
Ja również uprzejmie prosze o arkusz z fizyki ;) Moj mail: niania_mania@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze tu kazdy fizyka wystraszony :/ mam nadzjeje ze jakos to bedzie i kazdemu zycze jak najlepiej. Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EhhhhAhhh
Fizyka to najgorszy przedmiot, niby czuje że coś umiem ruchy, wahadła, przekształcanie wzorów, przemiany, gaz doskonały.. do tego ta karta ze wzorami jest bardzo pomocna, ale mam stresa, właśnie robie zadania a wieczorem jeszcze poucze się teorii.. Ja wasze nastroje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie czuje jakbym jutro nie mial rzadnego egz :) bd sie staral podejsc do tego na luzie, ale bez malej sciagi sie nie obejdzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EhhhhAhhh
Ja nie będę sciągać ;) boje się ze przez to unieważnią mi egzamin jak mnie złapią i nie dość że kasa pójdzie do kosza to jeszcze na następny termin czeka się do lutego. Hahaha i nie zdziwie się jak będę tam sama w tej sali :D ktoś jeszcze zdaje w Rzeszowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego łacze ryzko z fizyka ;)m Mozna prosic o jakies arkusze bardzo prosze i dziekuje za uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysyłałam paru osobom więc prześlijcie dalej bo mi nie przechodzą dzisiaj załączniki. ;/ Hm ja się trochę denerwuje ale umiarkowanie, jestem raczej dobrze przygotowana, tak myślę... Hm. Ale wszystko okaże się jutro;). Około 17:40-50 będę już na gg zdając relację :D Porównamy wyniki. Niestety muszę mieć wynajęty pokój bo niewygodny dojazd;/ A wy? Ps. Oczywiście nie ściągam;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EhhhhAhhh
Daj maila to Ci wyśle to co mam ;) Sesi jak myślisz co bedzie na egzaminie na 99% ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EhhhhAhhh
A tak w ogóle to jak się przygotowywaliście? korki? sami się uczyliście? macie jakąś strone z zadaniami i rozwiązaniami tego typu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani-Mania
To ja bardzo serdecznie poproszę od kogos kto dostal arkusz z fizyki na maila : niania_mania@interia.pl Z góry dziękuję ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na 99% coś z ruchem:D Zawsze jest. I coś z narysowaniem/odczytaniem wykresu. Coś z fizyki współczesnej(dylatacja czasu, pęd fotonu), coś z optyką- zwierciadło, coś z wahadłem... I pewnie gaz doskonały. Tak strzelam... Ja się uczyłam sama bo nie toleruje uczenia mnie;p Jedynie płaciłam kobiecie za rozwiązania zadań które akurat chciałam... Z reszty już bez płacenia, tylko książki i repetytoria;]. Co do zadań, wiem, że dużo ciekawych do fizyki było w starym zbiorze zadań mendla. Daleko macie na egzaminy? JA jakieś 2 h pociągiem;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EhhhhAhhh
Wysłałam wam większość tego to co mam ;) ja mam właśnie 1,5 godziny pociągiem i tak będę dojeżdżać w piątki a autem myśle że w sobote i niedziele wyrobie się w godzinke ;) ile egzaminów zdajecie w tej sesji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja muszę nocować, jestem bez prawka:D. Plus z dworca na karłowicza jeszcze z 30-40 minut autobusem;/ Więc trochę za długo. Ja zdaję 11 egzaminów. Sesja zimowa zostaje jako tratwa ratunkowa, ale raczej nie będzie potrzebna;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EhhhhAhhh
to tak jak ja, wszystko na jedną karte, niby 30% to łatwo złapać ale sądząc po ostatnich wynikach matur z matmy to jednak dla 1/3 polskiej młodzieży to było za dużo.. w Rzeszowie obok dworca centralnego jest ta szkoła w której zdaje także nie będzie problemu z dojazdem i orientacja ;) dobra spadam się uczyć jeszcze ;) powodzenia jutro (nie dziękujcie :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak;p dla 1/3 to było za dużo. Ale ja jestem nadal w rytmie, nie mam żadnej przerwy w edukacji a byłam zarówno w dobrym gim jak i dobrym( przynajmniej z opinii) LO i po gim mogłam się dostać do każdego w mieście... Więc raczej nie histeryzuje. Będzie dobrze jeśli będzie podobny poziom co zwykle i to co zwykle:D. Bardziej się martwię o jakieś techniczne rzeczy i zmęczenie. Zwłaszcza w następnym tygodniu te 5 egzaminów... Miłej nauki! Powodzenia dla wszystkich! Ja się uczę przy kompie... W tej chwili powtórka z PL:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani-Mania
Dzieki za maila. Ja też zdaje wszystkie za jednym razem. Powodzenia wszytkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EhhhhAhhh
Też się ucze przy kompie ale to mnie rozprasza :D przez ostatnie pare dni drukowałam sobie akrusze maturalne i siedziałam w parku rozwiązując. Nie mialam przerwy w nauce, po gimnazjum poszłam do dobrego LO no i właśnie nie podołam w pierwszej klasie (zresztą jak 12 innych osób na 32 osobową grupe) zostałam na drugi rok tylko przeniosłam się z fizycznego na humanistyczny, zdałam ale było mi żal że straciłam ten rok, wiec wygrzebałam te egzaminy aby zdać mature ze swoim rocznikiem. Wszyscy mi powtarzali że to przecież tylko rok, ale dla mnie to aż rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mamy podobną sytuację. Też gdyby nie egzaminy straciłabym rok. Ale ja z nauką w żadnym momencie nie miałam problemu.Byłam w humanistycznej, ale ze ścisłymi nigdy problemu nie miałam i też mogłam iść, tylko że ja do nich miłości nie czuje. 6 klasę pdst nie zaliczyłam z powodu choroby. Nie dostałam indywidualnego bo nie złożyliśmy papierów przed początkiem września ;). Szkoda tylko, że wtedy jeszcze nawet chora nie byłam... Więc cóż w grudniu/styczniu nam odmówili bo przekroczyli limit na rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka656
Ktoś zdaje jutro fizykę w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalalalalala159357
Obiekt, który jest produktem ewolucji gwiazd najbardziej masywnych (od 8 mas Słońca do kilkudziesięciu mas Słońca) i dla którego teoretyczna wartość II prędkości kosmicznej (prędkość ucieczki) jest większa od prędkości światła, to A. biały karzeł. B. gwiazda neutronowa. C. cefeida. D. czarna dziura. Co tutaj jest poprawną odpowiedzią moi drodzy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×