Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość NILAK
Ja sie zastanawialem nad D ale gdyby to byla prawda to jak by moglo funkcjonowac cos takiego,ze bierzesz taka pileczke pod wodei puszczasz to ona sama wyskakuje do gory z wody, bo wiekszy jest wypor wody niz jej ciezar :D to tak na logike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panijabuszkowa
ja napisalam ze sila wporu jest wieksza, bo wieksza czesc pilki byla na wierzchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NILAK
panijabuszkowe o tym mowie wlasnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panijabuszkowa
zdawał ktos z Was wPoznaniu dzis ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EhhhhAhhh
Jakie były jeszcze zdania zamknięte? Staram się podliczyć punkty ale pamięć zawodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalalalalala159357
Jakie miały być jednostki w tym przekształconym wzorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedałka
A jaka powinna być prędkość satelity? Mnie wyszło około 7,1km/s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NILAK
Haha no wlasnie kto pisal we Wroclawiu na braniborskiej bo widzialem dzisiaj ladne dziewczyny :D :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co pamiętam było ich 9:D. Było to co trzeba było te pare zdań i które ok,,, To z piłką, metalem, z interferencją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EhhhhAhhh
Jednostki we wzorze N * m^2 / kg^2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EhhhhAhhh
Tak sobie licze te punkty i wychodzi mi 19-20. Mimo że nie pamiętam wszystkich zadań i część ktore pamiętam oceniłam bardzo pesymistycznie... może nie będzie tak źle. Oby do grudnia. Chce wiedzieć. Dziewczyna z którą rozmawiałam przed egz. mnie załamała troche, zawalila pl i fiz, mówiła tez ze pare osób zdawało matme, fize, chemie nawet po 6 razy ! mam nadzieje ze mi się uda za pierwszym wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też byli maratończycy;p I osoby, które przedłużały sesje. W ogóle dużo osób się znało i chyba tylko ja i 2-3 os zdają teraz wszystko w 1 sesji. U mnie pesymistycznie też wychodzi koło tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EhhhhAhhh
Właśnie ;) jaką lekture obstawiacie? ja myśle ze DZIADY :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deimos
to z piłeczką, bodajże trzecie zadanie, to nie jest raczej prawo archimedesa, które mówi nam, że ciało zanurzone w cieczy lub gazie traci pozornie na ciężarze tyle ile waży ciecz lub gaz wyparty przez to ciało? (czyli siły są równe, right?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EhhhhAhhh
Ja na podstawie prawa Archimedesa wywoniskowałam ze są równe, bo na ciało zanurzone w cieczy działa siła wyboru równa cieżarowi wypartej cieczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deimos
więc odpowiedz A była odpowiedzią poprawną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia jaka lektura;p Dla mnie niech będzie każda;p. Ostatnio był konrad wallenrod. Ja bym chciała cokolwiek co mogę opisać na sienkiewiczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurciaaa
Jak to jest jest z tym eksternem?? moja kolezanka chodzila do szkoly eksternistycznej w katowicach- dowiedziala sie w kuratorium(!) ze te eksternistyczne egzaminy nie sa w ogle zatwierdzione przez kuratorium- tzn ze papierkiem ukonczenia eksternistycznego L.O mozna sobie tylek podetrzec... wiec WTF?????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani-Mania
"Ciało wypływa do góry, gdy przy częściowym lub całkowitym zanurzeniu siła wyporu jest większa od ciężaru ciała (W > Fg)" źrodlo : http://sciaga.onet.pl/22594,1,sciaga_druk.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EhhhhAhhh
Szczerze to chciałabym treny, nieboską komedie... panem tadeuszem za przeproszeniem rzygam ;) no to powodzenia jutro robaczki ;) Wos zdaje tylko z 2 osobami, a polski z 20 ;) licze ze pójdzie dobrze Dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EhhhhAhhh
Nie wiem, ja nie chodzilam do szkoły eksternistycznej a egazminy które zdajemy dają normalne świadectwo ukończenia LO dla dorosłych które liczy sie jako normalne, można podejść do matury i iść na studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egzaminy coś dają- ukończenie szkoły średniej. Chodzenie do ekster "LO" nic nie daje, bo to jest kurs a nie szkoła. Musi podejść do egzaminów i je zdać. JA też nie chcę Tadeusza;( nudnyy. Kocham wszystkie prawie lektury poza pieśnią o rolandzie i panem t, Ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deimos
mani-mania nic nie poradzisz, ja zostaję przy swojej teorii archimedesowej. powodzenia wszystkim jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurciaaa
Ale ja nie tylko od niej to słyszalam- kolega z ktorym chodzilam do podstawowki zdal wszystkie przedmioty eksternistyczne 3kl LO(2klasy zrobil w LO. dla mlodziezy) w 2009r w Bytomiu-i nie mogl podejsc do matury. Musial isc do szkoly zaocznej o konczyc ta 3 klase... nie rozumiem juz tego wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie można zdać sobie tylko egzaminów 3 klasy. Żeby podejść trzeba zdać 11 przedmiotów i w odpowiednim czasie zgłosić deklaracje maturalną. Parę osób zdawało w lutym eksternistyczne i teraz są już na studiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deimos
laurciaaa, duby smalone bredzisz. najadłaś się paranoi i schizujesz takimi frazesami ludzi, którzy być może chcą zacząć robić eksternistyczne LO. nic się nie bój, możesz podejść do matury iść na studia, zrobić doktorat, i wyjechać na zmywak do usa. twoje życie, twoja edukacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra;p Ja już się zbieram. Będę pewnie o świcie jutro :D i potem około 15 popiszę do was z pociągu;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EhhhhAhhh
laurciaaa nie chce kwestionować jego prawdomówności ale to bzdura, nie można zdać egzaminów tylko z jednej klasy tylko z 3. Jeżeli poszedł do zaocznej to dostanie dokładnie takie samo świadectwo jak te po eksternistycznych, na świadectwie nie jest napisane czy chodziłeś do szkoły dziennej, wieczorowej czy zdawałeś egzaminy. Rózni się od zwykłego dla młodzieży tym że jest z zakresy "liceum dla dorosłych" czyli nie ma na nim PO, kultury, religii i WF..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurciaaa
Nie chodzi mi o mnie- jestem na 4roku.. Ale zaciekawilo mnie to- bo kolezanka chodzila do L.O-Ekstern, tam chodzila co 2tyg a pozniej i tak okazalo sie ze nic z tej szkoly... a wy tu piszecie ze zdajecie te egzaminy:) wiec do takiego egzaminu nawet nie trzeba chodzic do lo-ekstern, mozna samemu-ot tak sie zpisac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EhhhhAhhh
Własnie tak, kurs jest jeżeli chcesz. Ja np. nie miałam przerwy w szkole, chodziłam normalnie do liceum dla młodzieży do końca roku szkolnego a teraz przystępuje do egzaminów. Moim zdanie kurs to wyrzucanie pieniędzy w błoto, a egzaminy same w sobie tanie nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×