Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Na początku grudnia... Tak mniej więcej ten ostatni tydzień listopada początek grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EhhhhAhhh
Niestety już nie pamiętam, wiem ze z tą dlugością fali troche się męczyłam zmieniłam f z tych khz na zwykłe hz, a na końcu podstawiłam do wzóru v/f. Jeżeli chodzi o T to też zrobiłam ale nie pamętam wyniku, wychodziły troche większe cyfry, po przecinku właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalalalalala159357
Byle było te 15 pkt. i będzie miło, bo trudne było... Na pewno bardziej niż ten arkusz z 2007.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NILAK
To z psem to wedlug mnie nic z hz nie trzeba bylo mieszac, ja to obliczylem ze wzoru z karty na dlugosc fali czy jakos tak, i wyszlo mi,ze fala ma 17m dlugosci czy jakos tak, ale ja slaby jestem z fizyki i nie chce sie mądrzyć z resztą celuje w 2 jak chyba większość tutaj hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalalalalala159357
a to zadanie ze zdolnością skupiającą to jak Wam wyszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalalalalala159357
To z psem też mi wyszło 17 m długości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że będę miała te 15:D Z 5-6 pkt z zamkniętych... Dobrze na 99% mam ten ze spadkiem to pewnie 4-5 pkt, tamto z wahadłem zadanie dobrze, wpisanie do tabelki część więc z te 3 pkt.,, To z przewodnictwem mam wpisane tak jak jedna z was 4/6;d ale nie pamiętam za ile to pkt... To z książką raczej ze 2 pkt powinny być, to z F=Gx M... to żeby obliczyć jednostkę G to mam dobrze więc też pewnie 2 pkt... To z falą dźwiękową mam taki sam wzór ale nie wiem czy dobrze wyszło... i tam z tym czasem aż dotrze do psa trudno powiedzieć... Te mole to korzystałam ze wzoru Clapeyrona i przekstzałciłam do n, przemieniłam celsjusza na kelwina więc może też dobrze i ten 1 czy 2 pkt:D Na pewno mam źle to 1 otwarte zadanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EhhhhAhhh
0.1 mi chyba wyszło z tym skupieniem..ale nie jestem pewna. A co do zmiany jednostki to mi się wydaje ze trzeba było zmienić na zwykłe herce ;) jednak ja tez z fizyki orłem nigdy nie byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EhhhhAhhh
Szkoda że nie ma kluczu odpowiedzi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EhhhhAhhh
I i II przeciwne, a III obojętne pamiętasz może jaka to była dopowiedz ? A, B. C D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NILAK
Sessi na bank zdalas, pytanie tylko na jaka ocene, ja takiej pewnosci nie mam, a skupienie soczewki to bylo najlatwiejsze zadanie na calym tescie, bo to sie liczy z tak banalnego wzoru, ze masakra, a wyniki to o ile pamietam 0,05 heh milo mi sie dowiedziec,ze komus tez wyszlo 17 nie tylko ja sie pomylilem hehe a tak na powaznie oby to bylo dobrze te 17 A w tym ostatnim zadaniu to daliscie,ze co pozwolil obliczyc ten caly eksperyment z drucikiem lustrem swiatlem, a dodatkowe przedmioty co pozowlily na inne obliczenia to dalem linijke z tego metalu matowego i zrodlo swiatla czy jakos tak : ) Przepraszam ze bez polskich znakow pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EhhhhAhhh
Przewodniki były za 2 pkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NILAK
Ehhhhhaaah to bylo chyba C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalalalalala159357
No też mi się zdaje, że odp. C to była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zmieniłam khz na hz.. Ale wtedy już chyba by nie było 17 ? chyba, że tą liczbę u góry ( nie pamiętam ile tam było? 340? m/s?) ale wtedy by to było nielogiczne... bo muszą się jednostki zgadzać... Co do tamtego to chyba to było c... Albo b.Ale na pewno nie a albo d. Ktoś nie zrobił moli ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EhhhhAhhh
Co to było za zadanie zamknięte o magnesach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EhhhhAhhh
Sesii nie pomogłaś :D bo ja dałam B i sie zastanawiam czy dobrze dałam, nie pamiętam za cholere czy dalam ze te znaki mają przeciwne czy takie same...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalalalalala159357
A to Fc i Fs z książką to co wpisaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EhhhhAhhh
Zadanie z wahadłem, jak daliście te MAX i O ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NILAK
Zrodla Ksiazka i Stol i tam bylo jakies takie pytanie zadane to napisalem cos w stylu ksiazka lezy poniewaz siely sie rownowaza : ) a wlasnie to pytanie co nie jest zrodlem magnetyzmu czy jakos tak, tam byl metal i cos tam jeszcze i cos jakis pret elektryczny kurcze nie pamietam, co tam trzeba bylo to bylo zamkniete zadanie, a moli nawet nie ruszylem to z ta pompka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fc - ciężkości, z prawa graw. Fs siła sprężystości. A nie rusza się bo siły się równoważą. To ze skupiającą też mi wyszło 0,05 nie myślałam, że to dobrze:D, A to z tą siłą wyporu wody? Co zaznaczyliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EhhhhAhhh
3. zadanie było z siłami działającymi na piłe zanurzoną do 1/3 w wodzie dałam A, że się równoważa z prawa archimedesa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NILAK
to chyba bylo to drugie dalem ze wypor wody jest wiekszy niz ciezar pileczki czyli Fw>Fc czy jakos tak, jak ktos pamieta to niech powie to zamkniete o tych magnesach i to 20 na samym koncu to o tym eksperymencie do czego on sluzyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EhhhhAhhh
Jakie były dane w tym zadaniu z soczewką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NILAK
Jak by byly rowne te sily to pilka by byla do polowy zanurzona a nie w 1/3 ale ja sie nie znam : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym zamkniętym magnesem to chyba dałam ten metal... W tym z soczewką dane chyba były coś z 20. czyli ze wzoru z=1/f i to f to 20 chyba było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalalalalala159357
A ja w 3 dałam D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EhhhhAhhh
Te z wyporem to zdanie 3, drugie było o nieważkości. Jak pisalam w 3 dałam ze się =. W ostatnim dałam miarke z tego matowego szła, napisalam tez żródlo światła ale skresiłam Co nie jest żródłem magnetyzmu, "inne metale"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EhhhhAhhh
Też uzyłam tego wzoru także chyba mam ten sam wynik, chciałam sobie zapisać wyniki na chusteczce ale zabronili mi je wnieść ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą piłką też dałam d. Co do 20, to ja nie miałam zielonego pojęcia:D zrobiłam dobrze tylko obliczenia... tamto wyszło mi...dennie. W tym 1 pytaniu tam dałam że ten sznurek czegoś tam to coś z siłą...strzelałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×