Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość Cześć dziewczyny z eksternisty
Chciałam wam napisać, że warto się uczyć nawet w Liceum Eksternistyczynym. Ja chodziłam do Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych Zaoczne. Tak mi się w życiu ułożyło, że musiałam się uczyć w takiej szkole. Co pół roku miałam sesję egzaminacyjną, a na koniec 4 klasy miałam egzamin maturalny. Zdałam, mam to juz za sobą. Świadectwo takiego liceum jest takie samo jak w szkołach dziennych. Ja nie miałam problemu składać moje świadectwo dojrzałości, na jakiekolwiek studia. Tym sposobem ukończyłam studia licencjackie, a obecnie jestem na drugim stopniu, studiów magisterskich i to na studiach dziennych, stacjonarnych. I mimo, że skończyłam liceum zaoczne to obecnie chodzę na studia z dziewczynami i chłopakami po liceach dziennych. I tak nasze drogi się połączyły. Natomiast wiele osób ze studiów dziennych, stacjonarnych odchodzi na studia zaoczne czyli niestacjonarne te sobotnio niedzielne. I tak ja z liceum zaocznym skończę studia stacjonarne a inni z liceum dziennym skończą studia zaoczne. Tak więc głowa do góry, bo i wy będziecie kiedyś na studiach państwowych stacjonarnych, jak nie na licencjackich to na magisterskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Właśnie siedzę w autobusie do domu. Dzisiaj pisałam wos i pl;]. Wos pisało zaledwie z 11 osób z tego 3 z gimnazjum. Był moim zdaniem łatwy, rozpisałam się na prawie maxa przy wypracowaniu... Liczę na 5;p wyszłam z niego po niecałej godzinie, PL pisało parę więcej osób. Ja opisałam w wypr Lady Makbet.Z 7-10 linijek ponad połowę... Reszta też poszła raczej ok ale trudno to sprawdzić bo wszystko na pdst tekstu:D zapomniałam nazwiska Justyny z Granicy i nie wpisałam tego środka co chcieli z lady makbet... reszte zrobiłam. Według mnie dobrze, ale to się okaże. A jak u Was? Jak opinie o fizyce u tych co spotkaliście? U mnie 90% twierdzi że nie zdała. Nie znalazłam nikogo kto zrobił te mole;/.Ech. No;p to czekam na odp. i dotarcie do domku;p. A za tydzień kolejny maratonik. Jeszcze tylko 8 przedmiotów;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NILAK
A mi sie zdawalo,ze tu byla sessi jakas na forum co juz byla po egzaminach, widac mi sie cos pomylilo bo ty wszystko zdajesz teraz, mi zostala matma, chemia, informatyka, PP,Geografia i obawiam sie Geografi i matmy, z chemi i pp jakos sobie poradze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym mickiewiczem to oczywiście nie był pozytywista więc fałsz:D Co do tego drugiego to moim zdaniem to była granica... tam w obłęd popadła Justyna Bogótówna... A jak wypracowanie, o kim pisałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem...może jest to ok. Trudno mi powiedzieć. Ech nie zacząłeś nawet? Szkoda. A jak reszta pytań? Ta w odpowiedzi na testy? Ech za tydzień 5 egzaminów, męczaarnia;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deimos
cześć, słodziaki, polski i wos powinien zostać w moim przypadku zaliczonym. za tydzień będzie prawdziwy obóz przetrwania, 5 egzaminów w trzy dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EhhhhAhhh
Wos poszedł dobrze, napisałam wszystko w sumie, jedyne czego nie wiedziałam to o zadaniach wewnetrznych gminy? czy coś takiego, coś wymyslila, a reszta poszła gładko. Uważam że nie był trudny. Z PL hmm pierwsza część (wiersz) nawet dobrze, napisałam wszystko jedyny problem miałam z udowodnieniem ze wypowiedzi dziewczny są za razem dialogiem jak i monologiem, wiedziałam ze to jest ale nie wiem czy dobrze wybrałam przykłady. Z Lady Makbet hmm.. uważam że dobrze napisalam róznice miedzy dziewczyną a LM jednak jak to w języku polskim.. liczy sie wpisanie w klucz. Te pytania o plamy i powieści w których występowały rany? też napisałam. Nie zrobiłam tego o obląkaniu pownieważ znałam tylko Treny a tam nikt obłąkany nie został, strzeliłam w Granice, ale nie napisalam ani bohaterów, skutków, przyczyn itd. Wypracowanie napisałam o Henryku z Nieboskiej komedii. Troche tam było lania wody ale zdałam na 100%. oba. Na wosie było 3 osoby a na polskim ponad 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalalalalala159357
Też napisałam o Henryku wypracowanie :) Polski nie był strasznie trudny, a WOS zdałam w lutym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani-Mania
Deimos - wczoraj przewidziales, ze bedzie 'duby smalone bredzi' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deimos
czyli jednak do końca wcale nie jestem taki beznadziejny. thank ya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiesMac
Elegancko.. Za tydzień impreza zaczyna się od Matmy. Będzie ostro :) Kalkulatorki w dłoń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie dobrze;p. Dzisiaj powtarzam moją umiłowaną historię;). I będę dalej analizować swe punkty z fizyki;p wysłałam do 2 osób zadanka żeby sprawdzić czy mam dobry wynik .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z falami dźwiękowymi to 1 z długością wyjdzie 0,017 bo TRZEBA zmienić kHz na zwykłe Hz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NILAK
No to pieknie juz moge zapomniec raczej,ze zdalem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NILAK
A to 1 zadanie za 4 pkt z ta tabela jak powinno byc, noi z ta ksiazka, jakbym wiedzial na 100% ze mam 8pkt z zamknietych to by bylo fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalalalalala159357
Też mam wrażenie, że nie zdałam... :( Ale nie wiem czy mam db tabelkę, z tą książka, i doniczką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To z tym narysowaniem wykresu? No to nie wiem... nie pamiętam całych danych... Za narysowanie poprawnie pewnie z 3 pkt jest, jak narysowałeś? Tamto z książka powinno być tak jak przedtem pisałam fc- to ta siła graw, fs - to sprężystości. I nie rusza się bo równoważą się siły. Dasz radę będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalalalalala159357
Chyba z doniczką mi wyszło 4 i coś po przecinku, ale to ta druga częśc, nie ta z udowodnieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalalalalala159357
A to ostatnie zadanie z tym rysunkiem to ta nić to którą daną wyznaczała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamto drugie to było wyznaczenie prędkości? To raczej masz źle. Bo prędkość przy swobodnym obliczyć można ze wzoru v=gt. Co do tego sznurka to nie pamiętam co tam dałam chyba coś z siłą? Ale ja strzelałam, a mój informator nie wie;p (pewnie dlatego, że nie pamiętam co tam było za bardzo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalalalalala159357
Modlę się, żeby się uzbierało te 15 pkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalalalalala159357
No tak to mam źle... Z zamkniętych powinnam mieć 6-7 pkt., może dobrze mam coś w tej tabelce, wzór przekształciłam, ale zostawiłam to tak, że w mianowniku miałam też ułamek, jednostki mam dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NILAK
Tabele ja naryswoalem prosta, do gory cm jakie pokonywaly a w prawo czas, do tego zaznaczylem ta linie co trzeba bylo i tyle, ale napisalem, ze kulka pokonywala odleglosc 20cm w roznym czasie, nie pisalem wniosku ze to jakis ruch jednostajny czy cos, ksiazke mam tak jak piszesz, i licze na 3pkt, soczewka byla za 3 ale bylo w tym zadaniu b) obliczyc skupienie pod woda czy cos takiego wiec ile sie dostanie pkt, za zrobienie jednego, pewnie 1 bo to proste bylo, z psem mam zle :( i w ostatnim moze 1pkt dostane, jakbym mial 7 zamknietych dobrze to wtedy 5+7=12 hehe :D i dowidzenia, licze bardzo pesymistycznie, najlepiej jak pogadamy o zamknietych jakie odpowiedzi byly poprawne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalalalalalala159357
A w zamkniętych nie umiem sobie przypomnieć 1 zadania, bo było ich 9, a ja pamiętam 8... Może Ty pamiętasz, bo 1wsze to o Słońcu, stan nieważkości, piłka, izotopy, lupa, bombka, zawijasy, coś tam z metalem i jednego mi brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To przeanalizujmy teraz te zamknięte. Może coś dodamy. Tamto 1 ja mam podobno dobrze, to było chyba 1,2,4 ?. Co było dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NILAK
No chyba,ze tabelke mam dobrze, i w ogole jakbym dostal 4pkt za te 1 zadanie otwarte to raczej zdalem, magia tkwi w zamknietych hehe :D pamieta ktos to zadanie z bombka, ze jaki tam sie obraz widzi, powiekszony prosty cos tam cos tam ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×