Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JESTEM EXPERTEM

Proszę o zadawanie pytań

Polecane posty

Ja się tylko tak do postu zakłopotanej odniosłam ;) Na razie nie zamierzam nic nikomu mówić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakłopotana_.
Nie mogę powiedzieć mu prawdy bo się załamie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakłopotana_.
Potrzebne mi kłamstwo, realne...ale nieraniące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Zakłopotana_. Kłamstwo ma zawsze krótkie nogi. Uwierz mi, że wyjdzie i obróci się przeciw Tobie. Jesteś w stanie powiedzieć tutaj co takiego skłania Cię do zaprzestania związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakłopotana_.
Ma 10/10:O nie chcę go zdradzać gadżety zastępcze nie wchodzą w grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Zakłopotana_. Widać brak miłości skoro wymiar nie pasuje to odejść od faceta. Kłamstwem nie będzie to, że go nie kochasz, bo jak widać nie kochasz i myślę, że zrozumie. Życie z osobą którą się nie kocha rani się ją jeszcze bardziej. On nigdy nie będzie czuł prawdziwej miłości z Twojej strony a Ty nie będziesz czuła się spełniona i on to w końcu zauważy i będzie się jeszcze gorzej czuł, że Tobie jest z nim źle a jesteś z nim z litości i wtedy się załamie totalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Zakłopotana_. Widać brak miłości skoro wymiar nie pasuje to odejść od faceta. Kłamstwem nie będzie to, że go nie kochasz, bo jak widać nie kochasz i myślę, że zrozumie. Życie z osobą którą się nie kocha rani się ją jeszcze bardziej. On nigdy nie będzie czuł prawdziwej miłości z Twojej strony a Ty nie będziesz czuła się spełniona i on to w końcu zauważy i będzie się jeszcze gorzej czuł, że Tobie jest z nim źle a jesteś z nim z litości i wtedy się załamie totalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany Jacuś. :D Jacek nie chciał napisać bo sie wstydził i wyczuwam swoją presję w jego poście :D Tak, to właśnie moj mąż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakłopotana_.
Widzisz Expercie, jest inaczej niż piszesz, lubię sex w przeciwieństwie do obecnego, i to jet ta jedyna rzecz, która kuleje, sama miłość duchowa mi nie wystarczy. To jedyna kwestia, w której nie możemy znaleźć porozumienia, w pozostałych sprawach mamy identyczne zdanie. Ale nie mam serca mu powiedzieć, że nie idzie nam w łóżku (ale i tak nie chce na te tematy rozmawiać!)....a do tego sam wiesz....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Vera icona No ładne to tak siłą przymuszać ? Jeszcze się mąż obrazi i z seksu nici :P do: właściwy rajtar Będę jutro czekał na Twoje pytania :) do: Zakłopotana_. Dalej uważam, że skro chcesz opuścić faceta z powodu seksu to go zwyczajnie nie kochasz, ale nie o tym rozmowa. Jeśli będziesz chciała to Ci wytłumaczę na czym rzecz polega. Jeśli chcesz go zostawić powiedz mu prawdę: Nie kocham Cie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roz_wodniczka
Ja mam ciekawe pytanie :) Jakie są "dostateczne" powody do rozwodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9879871
Expercie - Cześć. Powiedz prosze dlaczego od jakiegoś czasu do niektórych listów naklejane są metalowe płytki? Myślałam, że "idziemy" w strone ekologi a tu???....hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metalowe płytki z in-postu są denerwujące, ale nie wiem co wspólnego mają z ekologią. Generalnie, z tego co wiem, to metal się dość dobrze recyclinguje (piękne słowo :o ) i to wielokrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczta Polska ma monopol na lekkie przesyłki i listy, dlatego inne firmy „doważają" listy do odpowiedniej masy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi płytkami chodzi o to, żeby przesyłce listowej dodać wagi. Na wszystkim się przecież kosi hajs :) Kiedyś w Tepsie dodawali woreczki z piaskiem :D Zachowałam jeden "na pamiątkę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: właściwy rajtar Nie ma o jak prawdziwy ekspert, niektórzy wątpią w moją wiedzę ;) Pytaj śmiało zawsze i o każdej porze, kiedyś na pewno odpiszę :) nie teraz to za godzinę, nie za godzinę to na następny dzień ale odpowiem na pytanie :) do: Roz_wodniczka zdrada udokumentowana (nie mylić z domyśloną) np nagranie Udokumentowane oszustwo finansowe - bez zgody Twojej Przemoc fizyczna i/lub psychiczna - obdukcje, notatki z wizyt wezwanej policji, opinie sąsiedztwa Nie wiem czego dokładnie tyczy Twoja sprawa do: 9879871 To jest nowy operator pocztowy. Ustawa przewiduje monopol Poczty Polskiej na listy do pewnej małej wagi i nowy operator aby móc realizować dostarczanie takich lekkich przesyłek dokleja do nich metalowe płytki aby zwiększyć wagę listu i ominąć zapis ustawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roz_wodniczka
Zupełnie nie o to mi chodziło. :) Chodziło mi o to kiedy już związku nie da się uratować, bo jest w nim źle. Dobra, za trudne pytanie, cofam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9879871
Do Perwersja. Ekologie - miałam na mysli właśnie jej brak. No bo trzeba taką płytkę wyprodukować no a potem ją przetworzyć, a przecież to kosztuje dodatkowej energii. W porównaniu do takiego zwykłego listu. Dziękuje wszystkim "Expertom" za oświecenie mnie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Roz_wodniczka Źle zadane pytanie. Pytanie nie jest trudne, tylko sformułowanie prowadzi na inny tor. Związek zawsze da się ratować, pytanie tylko czy obie strony są tym zainteresowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roz_wodniczka
Ale przecież jest coś takiego jak niezgodność charakterów, niedopasowanie w różnych aspektach życia. Niektórych nawyków, a już zwłaszcza cech charakteru nie da się zmienić. W związku z tym czy na pewno każdy związek da się uratować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) hmmm wietrznie i deszczowo czyzby lato juz skonczylo sie? Tylko raz sie w morzu kapal.... ja jeszcze chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×