Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JESTEM EXPERTEM

Proszę o zadawanie pytań

Polecane posty

Gość ExPertowa
Nie mogę!!...bo nie potrafię:(..nie mam odwagi. Czasem tak dziwnie patrzysz w moje oczy, że zastanawiam się co się kryje za tymi spojrzeniami. I wtedy zgaduję, zatrzymując myśli dla siebie , jak twoje myśli nigdy nie wymykają się poza twoje usta, siedzą zamknięte nie oczekując na wolność wyznania. Podaj inny pomył, ten nie przejdzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: ExPertowa Jeśli nie potrafisz wyrzucić z siebie słowa to napisz do mnie np maila :) Nie mów, że nie masz odwagi. Skoro tu jesteś w stanie napisać to i na maila dasz radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ExPertowa
Daj mi jeszcze trochę czasu. Na samą myśl, że mam to zrobić robię się purpurowa. Muszę ochłonąć i myśli pozbierać, bo to co wydaje się tak proste jest dla mnie niczym obnażanie dłoni z rękawiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: ExPertowa Uśmiechnij się, Chwytaj chwilę którą masz teraz łap szczęście za ogon i duś ! jak cytrynkę Idź śmiało przez życie, miej wesołą minkę :) Ile razy w tygodniu mnie widujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy marzenia to także wyobrażenia? Jeśli tak, owszem często. Mimo, iż stąpam twardo po ziemi, marzę, wyobrażam i nie oddam nikomu. :) Nawet dzisiaj sobie Ciebie wyobrażałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie obawiaj się, w moich wyobrażeniach nie masz żółtych oczu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Bó To rozumiem, że nie dowiem się jak wyglądam w Twojej wyobraźni. Tajemniczość, brak wizji i komunikacja wyłącznie pisana jeszcze bardziej rozbudza w nas wyobraźnię. Jako ciekawostkę powiem, im mniej szczegółów znamy tym głębiej marzymy :) Wyobrażenie może być marzeniem Marzenie zawsze będzie wyobrażeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że nie! Im więcej chcesz wiedzieć tym bardziej się starasz. ; ) A serio, wiadomą sprawą jest, że tutaj- zwłaszcza tutaj! im mniej informacji tym człowiek bardziej fascynuje się drugiem. ( oczywiście nie każdy każdym). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Jak ja lubię drążyć. Teraz mi zeznaj z jakich powodów. ( może wiem, a może nie) . Niemniej pragnę wiedzieć od Ciebie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Bó Pozwolę pozostawić tę informację tylko dla siebie aby właśnie zachować formę magicznego owiania :) ...myślę że wiesz, wiem to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Specjalnie to robisz, ażebym tutaj przychodziła. I tak bym przychodziła, przecie mnie znasz. ; ) ps. zamiast owiana rozczytałam owijania. :) W sumie jakby owite magią. Owiło się szalem na przykład. Bądź co bądź, wiadomo o co się rozchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Bó Znam Cię na tyle metafor potrafię spomiędzy literek wyciągnąć i dobrym słowem Cię tu przyciągnąć. to zamiast owite wstawmy spowite wtedy zagmatwamy temat chyba już na całość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy się, że wnyki na mnie. Całkiem miłe perspektywy. No, no , no. Nie ma co. Osnute ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie jestem zamknięta w klatce, ani schowana pod kloszem. Co to to absolutnie. Jeśli tak uważasz, to szybko przestań uważać. Osnute. Tak ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I słusznie, gdybyś nie dawał tylko brał, byłbyś bezdusznym potworem. A zdaje się, że nie jesteś. A raczej nie zdaje , ani nie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. powiedz mi jeszcze jak błyskawicznie " zbić " gorączkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Bó Ja więcej daję niż biorę :) Najczęściej dzielę się tym co w tej chwili posiadam najcenniejszego :) W tym momencie muszę już zniknąć do dnia jutrzejszego tak więc pożegnam Ciebie i zebranych dużym 😘🖐️ p.s. najszybciej jest kąpiel ze stopniowym wychładzaniem wody, tak jak u niemowlaka, oczywiście środki przeciwgorączkowe wskazane aby dalej nie narastała Do jutra! Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kafeterianki i kafeterianie :) 😘, 🖐️ Dziś mamy dzień pogodny i bezchmurny :) Taki w sam raz na zadawanie pytań :) Czekam z niecierpliwością :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyleciał Ekspert. Dzień radosny bo i łikendem pachnie. ps. zastanawiam się, czy nie potrzymać Cię w niecierpliwości jeszcze z godzinę, dwie. ( w sprawie pytań do Ciebie i ewentualnie od Ciebie). Zaraz pomyślę, tylko kawa rozleje się po mnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Bó A cóż z postanowieniem ograniczania kawy? Kładłaś się spać z pozytywnym nastawieniem na dzień następny? Pamiętaj aby łapać chwile za ogon jak najszybciej, bo może okazać się za późno i tylko kłaczki z futerka zostaną w dłoni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×