Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JESTEM EXPERTEM

Proszę o zadawanie pytań

Polecane posty

Petrol, w porządku. Dziękuję za zainteresowanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekspert, sposób na minięcie kabli? To proste. Możesz się umówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Bó Żart z mojej strony Istnieje obawa, że pokaleczysz dłonie łapiąc za ostrze Aczkolwiek spotkać się z zastępcą/następcą/doradcą płci pięknej mogło by okazać się nadwyraz owocne... Zarzucasz sieć na zwierzynę... Ciekawe co schwytasz... zająca czy niedźwiedzia skąd właściwie jesteś? do: Petrol Że niby kto tu jest stary? zaraz połowa kaffe się na Ciebie obrazi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekspert, miałam mieć właśnie do Ciebie żal, że pytań nie zadajesz mi. Ale takiego to ja się nie spodziewałam. Jestem z Polski. Może być taka odpowiedź Kyróliku?? Petrol, jeśli ktoś jest tutaj stary to ja. Nie Ty, ani nie Vera i nie Ekspert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Bó Udało mi się być krok do przodu przed Twoją myślą... Odpowiedź mnie satysfakcjonuje tak połowicznie. Bierzesz mnie za królika... Tylko jaki powód tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolisz być niedźwiedziem , zającem, a może myszą? Bo, że zaraz Ciebie chwycę to nie ma cienia wątpliwości. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co to znaczy połowicznie. Chcesz konkretów? Będą konkrety , ale tylko wtedy gdy zaczniesz " brać mnie na serio" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Petrol lawina pytań. Proszę Cię podpytuj. Czy przystojny, gdzie mieszka, ile ma lat i czy lubi oglądać gwiazdy. Zresztą, Sama wiesz o co zapytać. ( pytaj, pytaj bo mi nie wypada, jeszcze pomyśli, że chcę Go dla siebie i te sprawy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Bó Wolę być człowiekiem, człowiek ma cechy zwierzęce ale bardziej mi do kota niż zająca bardziej mi do niedźwiedzia niż do misia Połowicznie bo widzisz... Kusisz Petrol o pytania na wszystkie są odpowiedzi, przepatrz strony topiku 18-24 Tyle co wiecie o mnie ja nie wiem o żadnej z Was więc teraz na wyznania Wasze czas :) do: Petrol O pytanie czy podobam się kobietom Was ja się o to powinienem zapytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam, oj tam. :) Ja inne pytania mam odnośnie Twojej osoby, a to wyżej to przykład . Bo musisz wiedzieć, że bardziej interesuję się Twoją głową. A resztę przecież sobie stworzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj tam tam Bó jesteś ze stolicy? mnie tak Eksi podobasz mi się tylko nie wiem jak wygląda kotoniedzwiedz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jakby Petrol. Znów mnie boli głowookonos. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Bó i Petrol ciekawa mieszanka Petrol Bó kotoniedźwiedź ekspercki do: Bó Czemu jeszcze u lekarza nie byłaś ? Zatoki to poważna sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Petrol, czemu nie. Jestem za a nawet przeciw. ; ) Ekspert, tylko nie krzycz.. nie mam czasu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem, to Brum ma obsesję na temat butów. Ale to nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę doma. Do zobaczenia. Papatki jak to mawiają niektórzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Bó Nie krzyczę tylko ponaglam stanowczym stwierdzeniem. Przez niemanie czasowe tylko pogłębiasz stan zapalny i podupadasz na zdrowiu Papa i do miłego poniedziałku. ja wyjeżdżam na kilka dni dam Wam czas na zmowy i knowania ;) do: Vera icona Twój czas czyli Wieromania trwa cały czas. Nie ma tu nikogo kto by Cię nie znał, wielu podziwia :) do ekspert-mani jeszcze długa droga, nie zamierzam jej skracać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×