Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MarianoItaliano21

ZAMIESZCZAM LISTE "OMIJANIA SZEROKIM ŁUKIEM".

Polecane posty

Witam wszystkich czytelnikow tego zacnego forum. Jakis czas temu zaczalem misje ratowania moralnosci w topicach zamieszczanych w tym dziale. Jak kazdy z Was, zapewne zauwazyliscie, ze pewne osoby (?) naginaja ta, jakze wazna w dzisiejszych czasach, linie miedzy moralnoscia a mentalnoscia. Moim zadaniem bylo wylapanie tych osob i umieszczenie jej na liscie "O S Ł". Zeby nie bylo, nie dzialalem bezpodstawnie. Bralem czynny udzial w dyskusjach toczonych na forum, dzieleniem sie informacjami i przyjmowaniem odpowiedzi. Czesto analizowalem posty po kilka razy, zeby kogos omylkowo nie wpisac na liste. Lista ta bedzie ciagle aktualizowana, w zaleznosci od tego na ile mi czas pozwoli. Jednak przez pewien okres czasu zdazylem juz wylapac pare "plotek", ktore bezapelacyjnie powinny znalezc sie na tej liscie. Przewaznie w ich wypowiedziach mielismy doczynienia z terminem zwanym 'anakolut'. Bledy myslowe, ktore sprowadzaly mlodych ludzi na zle sciezki zycia, w ogole nie majace nic wspolnego z moralnoscia. Dlatego przedstawiam pierwsza z list osob, ktore sobie 'zasluzyly' na obecnosc w tym temacie. Mianowicie: normalny.I979 Alicja w krainie czarow vera cała w skowronkach Joasiaaa19 fev petrol Naczelny-Cham-Kafe Jan Kapusta iceman24xxxx Perwersja Poniewaz dzialam w pojedynke, mozliwe ze nie udalo mi sie wylapac wszystkich (wrecz jest to pewne). Jednak nie zaprzestalem swych dzialan i dalej bede kontynowal swoje Dzielo. Oznacza to, ze lista bedzie aktualizowana, w miare postepu czasu. Jezeli ktos chcialby kogos dopisac do listy, prosze podawac stosowne argumenty, a ja to przeanalizuje. TA LISTA JEST GLOWNIE SKIEROWANA DO LUDZI MLODYCH, KTORZY MAJA PROBLEMY ROZNEGO TYPU, A 'SMIETANKA' ZAMIESZCZONA WYZEJ PROBUJE IM PODPOWIADAC JAK ZYC. MLODZI MIEJCIE ZAWSZE NA UWADZE I PRZED OCZAMI TA LISTE, ONA POZWOLI WAM FILTROWAC SWOJE TEMATY! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wątpię, że zrozumiem, ale przez tyle lat mego marnego żywota zrozumiałam już, że jestem zbyt tępa, żeby rozumieć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontynuuj swoej dzielo
dobry czlowieku:D dawno tak nie poplulam monitora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O fuck. Muszę uważać, bo jeszcze niechcący zasłużę na skreślenie. Lepiej już pójdę, bo napiszę coś moralno-mentalnego i dopiero będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale najpierw przedstaw dowód swoje nieposzlakowanej moralności i kryształowej mentalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość getalifeidiot
Boże co za idiota... xD bez życia, bez mózgu, znajdź przyjaciół i daj się im pobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jesssssuuuuuuuuuu
kryształowa mentalność 😭 rób swoje autorze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kcem
perwersja pokaz cycki pokaz cycki nie badz taka pokaz ptaka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko, że mentalność drobnomieszczańska to raczej niezbyt dobry wzór do naśladowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontynuuj swoej dzielo
rzucie kolo, wciagnijcie na poklad:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marian dodaj jones

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×