Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MarianoItaliano21

ZAMIESZCZAM LISTE "OMIJANIA SZEROKIM ŁUKIEM".

Polecane posty

Gość c.h.a.d.a..
Nie przeszkadzaj mu, Martiano jeszcze sobie dobrze robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liotra
A Ty jestes upierdliwy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Argumenty, argumenty. Tak samo jakbym ja napisal ze jestescie cwokami, degeneratami, pedalami, lesbami.. bez zadnych argumentow. Nauczcie sie wypowiadac pelnym zdaniem, wtedy zaczne odpowiadac na posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianno Italiano
weź zaserwuj jakąś pizzą i nie pierdol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianolitaliano21
Jestescie cwokami, degeneratami, pedalami, lesbami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haluśny
vera szynka jest z dupy na ogól w takim razie z z takiego ptaka ile dup trzeba żeby szynke wyprodukować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhehehhe ale autor
jest powalony, ups przepraszam, ze tak bez argumentow;P-z punktu widzenia autora, bo jak sadze szanowna lista nie ma problemu z przychyleniem sie do tej tezy. Autor chcialby argumentow, dlaczego jest glupi. Ale jak glupi mialby jakies argumenty zrozumiec? Rzucanie perel przed wieprze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to załóż następny potępiający top dla tych, którzy Cię krytykują...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: haluśny Do produkcji jakże wyszukanej strawy jaką jest szynka mogę zaoferować swoje pośladki. Zażyłem dziś sporej dawki sportu, dzięki czemu zapełnimy cały spichlerz:classic_cool: Za łojczyznę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: hehe ale autor Zauwazyles, drogi autorze, ze nie podales zadnych argumentow? Spokojnie, zrozumiem je, jezeli jakiekolwiek podasz. Moze wywiazac sie ciekawa rozmowa na kontrargumenty. do: vera zadalem Ci pytanie na Twoim blogu (?). Odpowiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek, nie odpowiem bo nie znam odpowiedzi :D nie to to ta strona była zakładana - rozwiazanie możesz znaleźć w internecie, o ile potrafisz korzystać ze stron innych niż kafeteria.pl :D która Twoim zyciem przeciez jest a my Twoimi wrogami największymi :D dlatego tez pytanie idzie do kasacji :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marian czy tobie dragi mózg
wyżarły:O stawiasz degeneratów w jednej linii z homoseksualistami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SB-EK
mariano dodaj tak KSW i petrol ku chwale ojczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Naczelny-Cham-Kafe nie uprawialem sportu na sloncu, nie boj sie o mnie. do: vera przeciez odpowiesz na kazde pytanie... a ono mnie nurtuje. Dla mnie homoseksualizm jest blisko tej litani, ale to rozmowa na osobny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze możesz rozpocząć takie studia, które umożliwią Ci odnalezienia odpowiedzi na nie :classic_cool: Widać żeś leszczyk Maniuś :)Nawet ja jestem starsza od Ciebie a to się rzadko zdarza na kafeterii. Nie przejmuj sie - kiedy odkryjesz zastosowania kluska ktorego nosisz w slipkach, bo na bank nosisz slipy zmieni sie Twoje nastawienie do swiata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×