Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MarianoItaliano21

ZAMIESZCZAM LISTE "OMIJANIA SZEROKIM ŁUKIEM".

Polecane posty

No nie podpowiadajcie mu :D Ciekawa jestem jak mu będzie szło :D Cierpliwości, wszyscy zasłużeni będą uwzględnieni :D Tego jestem pewna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: marian dodaj jones Podaj jakis link do tematu, gdzie ta osoba 'naskrobala'. Wystarczy jeden topic, ja go dobrze przeanalizuje i napisze swoje wnioski. Dziekuje za pomoc, tacy ludzie sa potrzebni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalny, było coś o naginaniu cienkiej linii między moralnością a mentalnością, ale Ty na pewno też jesteś tępy i nie zrozumiesz :D Jak koleżanka też nie rozumie to jest szansa, że wcześniej czy później się załapie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa, czyli jestem niemoralna :D :classic_cool: Widzisz, trzeba było tak od razu. My prości ludzie jesteśmy, do nas trzeba przemawiać prostymi słowami nie siląc się na elokwencję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: vera cała w skowronkach Odpowiedz masz w pierwszym poscie. Jezeli to Ci nie wystarcz moge wyciagnac na stol stosowne argumenty, posilajac sie odpowiednimi tematami gdzie bralas bierny badz czynny udzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUCHAJ ladaco
MarianoItaliano21 -- co za debilizm buahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i teraz wszystkie forumowe spierrdolinki jak jeden mąż zleciały się do tego durnego tematu podniecając się dostąpieniem zaszczytu bycia na liście jakiegoś psychola. gratulacje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Nie ma go ja jestem I pisze to do mnie gosc, ktory ma szowonistyczny opis w stopce. Wiem, ze prawda w oczy kole. do: vera cała w skowronkach Moze po prostu ulegasz presji otoczenia. Przyczyna nie jest mi blizej znana. I wypraszam sobie takie uwagi w stosunku do mojej osoby. Twoje slownictow wskazuje na fakt "im starszy tym glupszy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a moze dla odmiany sobie pożyjesz prawdziwym zyciem?" Nie zrozumiale jest dla mnie to pytanie. Mozesz bardziej je sprecyzowac? Ulegasz presji otoczenia, poniewaz przebywasz i dyskutujesz glownie z ludzmi wymienionymi wyzej. Temu wlasnie to zawdzieczasz. Oni prowadza Cie na zle sciezki, a Ty temu ulegasz, rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja pozdrawiam wszystkich z LISTY. Dzięki ze zostałem zauważony a dość krótko jestem na kafe. ps: kto dziś pokaże tzipę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×