Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MarianoItaliano21

ZAMIESZCZAM LISTE "OMIJANIA SZEROKIM ŁUKIEM".

Polecane posty

a ja powiem wam jedno po chuj odpisujecie temu idiocie??? nikt z nim nie pisze to jak założy na nas temat to w majtki sika że ktoś w polemikę z nim wpada! wiesz mariano w ogóle co to polemika? bo widzę że na liście są głównie osoby które Cię krytykowały! powiem jedno popierdoliło Cię już do końcu i naprawdę Ci się już nudzi:) zacytuje Ci coś "co Ty powiesz teraz na to dziwko, kurwo, szmato" dzięki Tobie zostaje na kafe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariano dodaj jones
no wlasnie jones juz rozpitala ci topik wiec ja dopisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: iceman24xxxx Znowu sie denerwujesz? Cos wspominales o Twoim braku kultury gdy sie zloscisz. Tak, wiem co to polemika. Taka odpowiedz Cie zatysfakcjonuje? Mam nadzieje, ze tak. Jezeli nie to wezme kretki i Ci to rozrysuje na kolorowym papierze, tak jak to sie robi w przedszkolu. Osoby, ktore mnie krytykuja? Moze jeszcze raz sprawdzisz gdzie rozpoczal sie lancuch. A jak nie, to adios glabie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prażynka_87
kretki ;) ;) ja nie moge....ale mnie rozbawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieprzniety Buchaj
MarianoItaliano21 -- bądż konsekwentny i polemizuj a nie inwektywami jak pozostali rzucasz.:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra, taki "uczony" a nie potafi nawet kredki napisac hehehe Kretki, to takie małe kreciki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieprzniety Buchaj
Ala nie mówi brzydko tylko po czesku a h o j znaczy cześć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż sie dziwie, ze mnie przeoczyl. Jak przyjdzie, to go powkur.wiam, to moze tez mnie wrzuci na listę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłośik pupki Eliahima
...mARIANOITALIANO----PROFIL ...mały psychopatyczny hitleko-stalinek,kopnięty w móżdżek ,,causesku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GejanoItaliano21 sie zmył. Niestetey nasza glupota go przeraża :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie kafe jest nie dopracowane.Jest to profil erotyczny.A patrzy przez palce na chamstwo,wyzwiska ,głupotę,obrażanie i wszelkiej maści pseudo-święto -jebliwych osobników.Pełno tu Don Kichotów tylko nie wiem po co tu włażą, skoro wiatraków brak. Z poważaniem.Bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuje zbojkotować ten topic, umrze śmiercią naturalna, jak wiele takich podobnych. The End

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie. Uprawialem sport, dlatego przez jakis czas nie moglem odpowiadac na posty. Teraz mozecie zadawac pytania, wracam z nowa sila. Co do tego jak mozna znalezc sie na liscie. To zalezy tylko ode mnie i ja bardzo dobrze wiem kiedy to nastapi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c.h.a.d.a..
Uprawianiem sportu masz namysli walenie konia? bo poniekad w naszym rozumowaniu, to sportem nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×