Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MarianoItaliano21

ZAMIESZCZAM LISTE "OMIJANIA SZEROKIM ŁUKIEM".

Polecane posty

do: vera Wlasnie takie pytanie dostalem na jednym z wykladow. Do dzis nie potrafie na nie odpowiedz choc bardzo dlugo nad nim dumalem. Niestety moj umysl nie pojmuje pewnych spraw, najbardziej wlasnie wyobrazni przestrzennej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudo expert
O pan Porąbaniec się zjawił w innej szacie Chama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość służby bezpieczeństwa
radze zamieścić vere na tej liście potrójnie bo to wścibska sucz jakich mało ku chwale ojczyzny towarzyszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: służby bezpieczeństwa Od teraz na listę dostaną się tylko ci, którzy dostarczą mi łapówkę w postaci zakąski i Naczelnego-Chama-Kafe do mojego łoża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość służby bezpieczeństwa
prosze o umieszczenie na liste użytkownika Ł O B U Z i użytkownika bobasek i amelka12345 ku chwale ojczyzny towarzyszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
APELUJĘ DO WSZYSTKICH! Od teraz na listę dostaną się tylko ci, którzy dostarczą mi łapówkę w postaci zakąski i Naczelnego-Chama-Kafe do mojego łoża. Ku chwale Narodu. Wasz Mariano Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudo expert
ja czynie dobro, wkurzaniu kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość służby bezpieczeństwa
mariano jesteś gejem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobro serc dzisiaj troskliwych misiów poznać czas:classic_cool: te dwa serca to własnie od nich masz ❤️ sa czułe na zlo wszelkie tak jak nikt 😴 serduszka mają wielkie ❤️ i niech w zlo dziś uderzą serca! :) SERC STO A W NICH MOTZ :D w liceum sie bawiliśmy w troskliwe misie :D ja byłam misiem miuości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: służby bezpieczeństwa Nie jestem gejem, aczkolwiek mam delikatne skłonności homoseksualne. Przyznam skromnie szeptem w twe uszko, iż pociągają mnie wysportowani mężczyźni. Dostarcz apelowanych fantów a oddam ci się cały❤️ do: vera Niech Bóg ucałuje twoje wypełnione miłością serce ❤️ Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość służby bezpieczeństwa
porąbaniec-troche grzeczniej chłopczyku bo jak wezmiemy cie na 48 to ledwo wyjdziesz na nogach a ząbków to pozostanie zrobić ci naszyjnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość służba bezpieczeństwa
wszyskich tutaj umieczam jeszcze jovik i żabka:D Porąbaniec tez sie nadaje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy cię, skrycie, z gagatkiem zetknie los Brygada RR raz, dwa usadzi go :classic_cool: Gdy potrzebna ci pomocna dłoń 🖐️ Słuchawkę chwyć i dzwoń :classic_cool: Chip Chip Chip Chip i Dale ❤️ Pomoc niosą :classic_cool: Chip Chip Chip Chip i Dale ❤️ Dniem i nocą :classic_cool: I w każdej chwili złej, gdy chwycą trop 🌼 To już im się nie wymknie z rąk :classic_cool: Chip Chip Chip Chip i Dale ❤️ Pomoc niosą :classic_cool: Chip Chip Chip Chip i Dale ❤️ Dniem i nocą :classic_cool: I w każdej chwili złej, raz złapią ślad 🌼 I wiedzą wnet kto, gdzie i jak :classic_cool: Chip Chip Chip Chip i Dale ❤️ Dniem i nocą :classic_cool: Chip Chip Chip Chip i Dale ❤️ Pomoc niosą :classic_cool: Chip Chip Chip Chip i Dale ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudo expert
Porąbaniec Ale wpadłes jak śliwka w kompot:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość służba bezpieczeństwa
pseudo expert ten sie nadaje byki pisze bez przerwy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość służby bezpieczeństwa
mariona-Niestety ale ale nie będe kontynuował z tobą współpracy dla tego że jestem nie tolerancyjny. P.S-kij geją w oko bo w pupe to przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudo expert
służba bezpieczeństa a gdzie ja to niby napisałam z bykami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, odchodzi zima , topnieje śnieg słonko pieści twarz lecz bałwanku mimo to wcale nie smuć się bo w krąg przyjaciół masz. Zacznie noc czary swe a księżyc starszy pan o Twych kłopotach wie zaradzić umie sam, zbierze z chmur gwiezdny pył to wcale nie jest żart gdy prosto w nosek dmuchnie Ci zadziała czar i jesteś już Bouli. Kapelusz masz i czerwony szal, do twarzy Ci możesz w nim iść na bal z wszystkimi w krąg żyjesz za pan brat wciąż dalszy ciąg książki twej cały świat bouli bouli zostań razem z nami bouli bouli bouli bouli bardzo Cię kochamy bouli bouli ❤️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×