Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

młody27

Miłośnik rajstop pozna miłośniczkę Toruń, okolice

Polecane posty

witam Poznam osobę (czytaj kobietę, dziewczynę) tak jak ja kochającą rajstopy. Nie myślę tu o jakichkolwiek sex spotkaniach ale o zawiązaniu normalnej znajomości. Ja: Mgr inż., pracujący, 26 lat, zamieszkały w Toruniu. Zainteresowane osoby zapraszam o kontakt mailowy lub o wypowiedzi w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam bardzo za błąd, który się wdarł. Mój aktualny mail to fetyszysta84@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubisz nosić rajstopy
czy tylko u kobiet to Cię kręci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niekoniecznie tylko kobiety ale jeśli chodzi o facetów to tylko w ograniczonym wymiarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wszystkie Torunianki w pracy siedzą. Nikt nic nie pisze. Pewnie zacznę prowadzić monolog...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwyraźniej Toruń jest bardzo mały skoro nikt nie odpowiada. A wydawałoby się, że sporo ludzi się tu kręci po szerokiej i galeriach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby pojawił się chociaż ktoś fajny do rozmowy. Ktoś kulturalny i normalny. Szybciej by czas mijał. fetyszysta84@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona17codziennienasolarium
to jestem do rozmowy nie z Torunia ale zawsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze coś. Od razu milszy dzień w pracy. Jak nic się nie dzieje to trzeba znaleźć sobie nieco rozrywki dla zabicia czasu. Wyszło na to iż stworzyłem ten post. Ruch tu... uuuuuu jak na cmentarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona17codziennienasolarium
w jakiej branży pracujesz? Biuro jakieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie mogę zdradzić jaka branża czy jaka firma ale powiem że duży zakład, biuro. Praca papierkowa, czasem manualna ale 90% w biurze. Rzadko zdarza się czasem wyrwać ale jak nie ma innej możliwości to siedzę tu i obserwuję kafeterię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona17codziennienasolarium
Nie chciałam przeciez żebys mowił. Tylko miałeś potwierdzic lub nie ;0 Spoko wiem anonimowosc;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anonimowość? Nie powiem żeby chodziło o to. Po prostu to co piszę może być monitorowane przez system wewnętrzny i miałbym problemy. Z resztą jakie to ma znaczenie. Praca jest, pieniążki są, zadowolenie jest. Czego więcej do szczęścia potrzeba? haaa więcej rajstop na świecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona17codziennienasolarium
Dobra nie tłumacz sie/ a o co chodzi z tymi rajstopami? fetysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez uwielbiam zakladac damskie rajstopki jest to moim fetyszem , kazdy pewnie ma jakis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zgadłaś? :) tak Fetysz. Trudno po prostu znaleźć znajomego z podobnymi upodobaniami więc skierowałem się tu. Fetysz w stopniu lekkim może umiarkowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona17codziennienasolarium
Jesteś homoseksualistą tak? Bo nie ogarniam za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie polega on zwykle na zakładaniu czy przebieraniu się ale widok rajstop na nogach (do tego ładnych) wywołuje spore emocje - podniecenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że jak?? nie ni nie. Jeśli coś takiego można wysnuć z moich wypowiedzi to znaczy, że źle sklecam zdania. 100% hetero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona17codziennienasolarium
Sory tak jakos mi sie wydawalo. Wiesz ja nic nie mam do takich ludzi sa spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja myślę. :) A teraz poważnie. Niczym się nie różnimy od zwykłych ludzi. Jak się okazuje każdy z nas ma jakiś fetysz. Nawet podświadomy. Nie przeszkadza mi to w życiu. Nawet znajomi to akceptują bez problemu a kumpele specjalnie żeby mnie drażnić ubierają rajstopy na imprezy czy spotkania. Ale nie wszyscy są wyrozumiali. Z tego co czytam wnioskuję, że Ty nie z "naszych"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona17codziennienasolarium
Nie, nie chwila ja sie muszę wgłebic w temat. Bo troche sie rozkojarzyłam. No wiem kazdy taki jakiś tam swój fetysz ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona17codziennienasolarium
Zacznijmy od nowa co ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilonka mu chodzi oto ze bardzo uwielbia damskie rajstopki i ponczoszki szuka do tego osoby z ktora chciałby porozmawiac , ja tez uwielbiam to , pytanie do Ciebie takie czy lubisz zakladac rajstopki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę bardzo... Co chcesz wiedzieć. W końcu to Ty chcesz się zagłębić w temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzał niemal w dziesiątkę ale to zdanie nie dokładnie opisuje to zjawisko. Jest to trochę bardziej skomplikowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona17codziennienasolarium
No, wieć tak. Jesteś normalnym facete pracujacym w dobrej firmie w jakimś tam zakładzie za biurkiem. W wolnych chwilach w pracy wchodzisz sobie tutaj, zeby pogadać. Masz jazde na punkcie rajstop. Opowiedz cos jeszcze o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co można więcej powiedzieć. Opisać wygląd? Nie da się bo opis będzie i tak pasował do połowy facetów na świecie. Kocham książki. Operę. Jazdę rowerową. Dobry film. No i muzyka. Czasem lubię poszaleć wypić piwo z kumplem ale jak trzeba to i poważny jestem. Trudno opowiedzieć cos o sobie skoro nie wiem co chcesz usłyszeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×