Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madalinka pralinka

ślub i wesele - sierpień 2011

Polecane posty

Gość fotograf ŁMfoto
Fotografia Ślubna Łukasz Bedanrczyk - ZAPRASZAM www.bednarczykpolska.strefa.pl http://www.bednarczykpolska.strefa.pl KONTAKT: firma ŁMfoto Fotografia Ślubna cała Małopolska i Śląsk tel.kom.602-228-968 GG:2484505 serdecznie zapraszam do zapoznania się z moimi pracami Obecnie trwają zapisy na rok 2012 choć kilka wolnych znajdzie się jeszcze na 2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
przylacze sie do was ja tez sierien 19 w piatek:) Czy macie kupiona poduszke na obraczki? zastanawiam sie czy jest to potrzebne czy ti tylko wymysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Torty __
Witamy Proponujemy Bogata ofertę Tortów komunijnych w cenie 29 zł / kg torty Bita smietana+ owoc z cudownym wystrojem zapraszamy po informacje do sklepu firmowego : nr tel. 791686847

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam poduszeczkeę na obrączki, ale tylko dlatego, że mój chrzesniak lat 10 chciał nam je nieść, więc aby nie w rączce czy kieszeni to kupiliśmy poduszeczkę, skromna kwadratowa wychwtowane imiona i kawąłek tasiemki na przywiązanie obrączek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
to jednak tak sie robi:) to dobry pomysl aby dziecko obraczki nioslo musze o tym pomyslec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie chce żeby dzieci czy z rodziny czy od znajomych niosły nam obrączki, nie podoba mi sie ten zwyczaj, zazwyczaj dziecki są zestresowane, nie wiedzą jak sie zachować, moim zdaniem to zbędne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniutek263
nasza sytuacja jest taka ze mamy syna ktory ma 8 lat i swietnie by bylo gdyby mogl w tym uczestniczyc, wlasnie niosac nam obraczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amikaya ja na początku nawet o tym nie myślałam, ale chrzesniak sam chciał, bo jestem jego ulubiona ciocią i się zgodziłam, ponadto on ma już wprawę niósł na ślubie wujka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutek263 - znajomi mieli taki balon na swoim weselu - na mnie to wrażenia nie zrobiło, choć nie było brzydkie :). innym gościom się podobało. Ja na swoim weselu tego nie chcę, bo później plątają się te balony pod nogami. A jak popękają to jest pełno śmieci na podłodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renixxx z Twojej stopki pod postem wyczytałam, że ślubujemy dokładnie tego samego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to amikaya bedziemy razem świętować;) ja w ten majowy weekend rozdałam pierwsze zaproszenia, bo ju z w tamtych terenach aż do ślubu nie będę. W maju mamy pojechać do rodzinki mojego narzeczonego bo tylko 1 wolny wspólnie weekend mamy i zamierzamy go w ten spodób wykorzystać a teraz powoli kompletuję adresy i pod koniec maja resztę wyślę. Kolejna sprawa pozytywna załatwiłam kolejne miejsca hotelowe dla gości, jakby co to mam wszystkich gdzie umieścić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu cisza ;) My zaproszenia już w większości rozdaliśmy, do końca maja mamy zamiar wszystkie rozdać. Niedługo idę na fryzurę próbną i makijaż. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo jak miło, że ktoś odkopał wątek :) -ja jestem na etapie zamawiania zaproszen na allegro, trwaja ustalenia co do ostatecznej listy gości :) -mam już sukienkę - wybralam zupelnie inną niz planowalam, ale zupelnie sie w niej zakochalam :) - mamy zorganizowany samochód - na szczęście malym kosztem - udostepni nam go brat szwagra :) - fryzurę mam juz wytestowaną - uczesala mnie tak przy okazji innej imprezy - fryzura się sprawdzila, wiec taka pozostanie - odpada probne czesanie :) - kwiaciarnia prosila o kontakt w czerwcu, kiedy skoncza sie komunie - wtedy ustalimy bukiet i dekoracje auta i koscioła :) przygotowania idą pełną parą. pod koniec miesiąca wybieramy sie juz do księdza :))) pozdrawiaaam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sporo już załatwiliście, u nas też przygotowania idą pełną parą. W sobotę idziemy podpisem umowę z Panem, który będzie nas wiozł do ślubu. I pod koniec maja również się do księdza wybieramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowiczka
witam przyszle panie młode :) ja juz mam wszytsko pozalatwiane, oprócz biżuterii bucików staniczka i welonu. u ksiedza byłam z narzeczonym wczoraj i zapowiedzi juz w tą niedzielę :)) jeszcze tylko iść do urzedu stanu cywilnego po dokumenty o tym ze jestem panienka a narzeczony kawalerem i ustalenie jakie nazwisko i kto przyjmuje :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszam limuzyna
Jedyna ,wyjątkowa limuzyna retro cadillac lata dwudzieste !Drugiej takiej nie znajdziesz-gwarantujemy!!!! www.autorlimuzyna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunia89
hmmm dołączę się do tematu - ślub 27sierpnia - suknia jeszcze w salonie - teraz jesteśmy na etapie zapraszania gości chociaż musimy się trochę pośpieszyć bo to jeszcze 2 miesiące a my nawet 1/4 nie zaprosiliśmy :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8this-amazing-day
witam, oferuję fotoreportaż za 500zł w okresie sierpień-wrzesień na terenie Małopolski :) więcej info na maila :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZUKAM SALI NA WESELE .. PROSZĘ O RADĘ.. MACIE JUŻ TO ZA SOBĄ A JA NADAL NIE MOGĘ SIĘ ZDECYDOWAĆ GDZIE MA ODBYĆ SIĘ WESELE .. JESTEM Z POZNANIA .. MYŚLAŁAM NAD ATRIUM W PUSZCZYKOWIE ALE SA SAME NEGATYWNE OPINIE :( NIE WIEM CO ROBIĆ :( POMOCY!! JAKA POLECACIE SALE I GDZIE? SŁYSZAŁAM ZE FAJNIE JEST W MDS W WIELICHOWIE ALE OSOBIŚCIE NIE BYŁAM.. POMOCY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpień 2011
uppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×