Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madalinka pralinka

ślub i wesele - sierpień 2011

Polecane posty

Gość Mruszczyk
Jeśli szukacie dobrego fotografa to polecam dziewczynę, która robi rewelacyjne zdjęcia - www.najka.pl Dzięki niej razem z mężem mamy ponad 600 przepięknych zdjęć. Po kilku godzinach biegania po Warszawie otrzymaliśmy tak piękne zdjęcia, że trudno się zdecydować, które umieścić w albumie... Ważne dla nas było przede wszystkim to, że nie wybierała za nas - przedstawiła nam całą swoją pracę i dała wolny wybór. Jeśli ktoś poszukuje zdjęć niestandardowych to szczerze Wam ją polecam!! Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupupuuppp
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renixxx
Witam wszystkich. Mój równieź odbędzie się w sierpniu a dokładnie 27.08.2011. Załatwiłam już salę, zespól, księdza, fotografa a teraz rozglądam się za suknią bo są wyprzedaże modeli 2009 i moje wymarzona z 3500 na 1500 no plus halka i dodatki to około 2000tys więc całkiem nieźle. Idę ją przymierzyć w następnym tygodniu, bo co innego zdjęcia które są przepiękne tej sukni a co innego jak ja będę w niej wyglądać. Wiem, że jeszcze 10 miesięcy, ale taka oszczędność kusi mnie do kupna. Moja koleżanka miała wesele we wrzesniu a suknię kupiła w styczniu z wyprzedaży. I one właśnie się zaczeły, dziewczyny polecam. Ja ma upatrzoną z demetriosa;-) Jak uda mi się ją kupić, to wywiozę ją do koleżanki, aby nie mierzyć za często i aby mi się nie znudziła. A ogólnie weslele u mnie na ok 100osób, płace z narzeczonym po połowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie zakup sukienki po cenie promocyjnej na wyprzedaży kusi i to bardzo, ale boję się, że nie będzie mi pasowała w sierpniu. myslałam o tym, żeby zacząć polowanie na suknię dopiero około kwietnia ... nie orientuję się kompletnie w tych wyprzedażach - kiedy jakie są. ale trudno, tak, czy tak trzeba na jej zakup przygotować większą gotówkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renixxx
Minimum 4-3 miesiące przed ślubem trzeba juz zamawiać sukienkę bo na ogól w salonach nie ma zbyt dużej ilości modeli i rozmiarów i czasami trzeba czekac na sprowadzenie suki, potem przeróbki itd. Choć mam jedną koleżanke co poszła do salonu i wyszła z sukienką, ale to trzeba mieć farta. moja w tej chwili do której wzdycham od lipca tylko ciągle odkłądałam kupno no bo mam czas i szukałam innych, ale teraz 2 tys taniej jest. A w sumei żadna inna nie podoba mi się aż tak bardzo. We wtorek umwiłam się na przymiarkę, sprawdzę, czy w ogóle ten model mi pasuje. A co do wyprzedaży to rirma Demetrios już zaczęła wyprzedaże swoich modeli, a podobno w lutym to szął w salonach jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bryytania
No ja pod koniec czerwca biorę slub tak więc Witam was panie!!:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bryytania
Też się patrzyłam w Agnes piękne suknie! Ale zapewne też drogie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to zalezy od modelu można u nich zakupić suknię, wypożyczyć używaną, albo wypożyczyć nową suknię (szytą dla nas specjalnie) i ja z tej ostatniej opcji chcę skorzystać, bo wychodzi sporo taniej od zakupu. a prawda jest taka, że po weselu z suknią najczęsciej jest tylko kłopot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też myślałam o szyciu, ale boje się , bo niby powiem co i jak, ale może efekt końcowy nie będzie dla mnie zadowalający. Wolę jednak kupić i poprawki krawieckie zastosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Dzięki Magda Ewa Maria za odpowiedź. No dziewczyny już mam jako fotografki, i dj też teraz tylko ten kamerzysta. No właśnie ja nie wiem czy można tak w parafii w której chce wziąść ślub.Bo to jest tak, że tam miałam chrzest, komunie i bieżmowanie, potem się przeprowadziałam, a teraz znów gdzie indziej mieszkam, a zależy mi na tej 1 parafii. Co do Twojego pytania pechowa_szczęściaro to ja nawet nie mam listy gości :D śmieszne, nie śmieszne..no nie wiem jak to zrobić, bo finansowo średnio widzie to, bo sami z moim D sobie wszystko sponsorujemu. Zresztą chodzi o to, że nie chcemy stawiać na ciotki i wujków których wieki nie widzieliśmy, bo tak wypada, tylk najbliższa rodzine, a tak to na znajomych stawiamy. Musimy mieć minimum 80 osób, bo taki wymóg jest w sali naszej. W ogóle gdzie bierzecie ślub?? ja w restauracji śląskiej w Krakowie. dziewczyny do sierpnia zostało 10 miesięcy, a zleci szybciutko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja np mam limit 100 osób rodzinę mam wielką ale nie utrzymuje z nią kontaktów tylko zyczenia na święta Bożego Narodzenia i to nie zawsze, więc stanwiam na znajomych ze studiów i z LO z którymi do tej pory mam wspaniały kontakt, u których sama sie bawiłam na weselach. Tak więc z mojej strony rodzina 8 osób reszta to znajomi, a że też sami sobie sponsorujemy to sami ustalami kogo chcemy aby z nami świętował ten dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość projekt ślub
Zapraszamy na naszą stronę, gdzie oferujemy Wam profesjonalną oprawę fotograficzną i filmową Waszego Ślubu i Wesela. Oferta ustalana jest indywidualnie w zależności od Waszych wymagań a ceny są naprawdę konkurencyjne. Wejdź. Zobacz www.projektslub.com Kontakt do nas jest na stronie internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Maja :) sukienka, którą pokazałaś ma śliczną górę!! a co co dołu - jest ciekawy i oryginalny - ale osobiście wolę bardziej proste modele :) pozdrowieniaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firria
Suknia fajna :-) my teraz jesteśmy na etapie właśnie organizowania strojów, myślałam na początku że można trochę później zakupić suknię, ale niestety okazało się, że nie tak hoop, jednak znaleźć taką, którą się założy w salonie i będzie pasowała jak ulał bez kombinacji i jescze nam się podobała to cud normalnie. Na szczęście nasza konsultantka z Indygo nas wyprowadziła odpowiednio wcześnie z błędu, teraz już mamy upatrzone swoje stroje wstępnie i będziemy ostatecznie decydować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikaya27
maja------ ta sukienka jest dokładnie w takim stylu o jakim ja tez myślę my ślub 27.08.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suknia fajna, choć nie wiem czy z takim dołem będzie Ci się wygodnie tańczyć. Ja marzyłam o sukni ala rzymianka, ale po przymiarce juz wiem, że to nie dla mnie , mimo iż jestem szczupła to w rzymiance wyglądam jakbym w 7 conajmiej miesiącu była. Tak więc pierwsza wersja odpadła, teraz myśle o kroju sukni tzw; syrence.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja 09-2011
własnie czy bedzie wygodna ?? musze podejść gdzies zmierzyć , mam krawcową co mi uszyje i powoli się rozglądam. Mam pytanie jak jedna część rodziny bedzie dojeżdzac na wesele 300 km. chcemy opłacić im nocleg w tym hotelu co mamy wesele. Nie wiem czy to dobry pomysł bo nigdy nie byłam na weselu tak daleko i nie wiem jak to wygląda. Czy na własną reke każdy sobie załatwia nocleg czy się płaci gością za hotel?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam ślub 30 kwietnia
i jeszcze NIC nie mam załatwionego :D Z tym, że ja zamiast płacić ludziom za zdjęcia, których nie będę oglądać, księdzu, który wie lepiej czy i kiedy mam mieć dzieci, za zabawe dla rodziny, z ktora nie mam kontaktu wole ślub cywilny, dla najbliższej rodziny, elegancko i z klasa, obiad, a potem wycieczka marzeń, daleko i na długo... a rodzina jak chce - niech się obraża :) ps. jestem na etapie wyboru obrączek, żeby na wiosnę nie przepłacać ( teraz mam rabat 20% + niższa cena złota)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju do mnie rodzina narzeczonego będzie jechal ponad 300km i u nas jest taki zwyczaj, że takim osobom z daleka zapewnia się nocleg albo w domku albo w hotelu. My rezerwujemy mały motelik dla famill narzeczonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) 200 km to daleko. takich gości można przenocować w domku, albo zorganizować hotel czy inne miejsce :) (koleżanka kiedyś wynajęła pokoje w akademiku). ja mam wesele niedaleko (ode mnie 5 km, od narzeczonego ok 40) i organizujemy autokar, żeby wszystkich rozwieźć :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetahanert
Witam, odstąpię salę weselną w Restauracji Riding Club w Radzionkowie, nie daleko Piekar Śląskich Termin: 30.07.2011 Cena: 1000zł (tyle wpłaciliśmy zaliczki za salę). Sala jest nowa, oddana do użytku około 2 lata temu -bardzo elegancka, przestronna sala do tańca -gustowna, elegancka dekoracja, którą sami możecie wybrać -Sympatyczni właściciele oraz obsługa Cena za osobę to 200 zł. W cenie: -obiad -trzy ciepłe kolacje -deser, kawa, herbata, -owoce i cukierki czekoladowe -soki owocowe, woda mineralna niegazowana z cytryna (bez ograniczeń) -toast na poczatku (szampan) -zimna płyta (sałatki, wędlinki, ryby itp) Dodatkowo gratis jest apartament dla nowożeńców oraz bezpłatny wynajem hotelu na czas przyjęcia weselnego (1 doba), gdy miniamalna liczba gości weselnych będzie wynosić 90 osób. Dodatkowo, jeżeli ktoś będzie zainteresowany do odstąpienia na ten dzień mam zespół "New mix" z Nakła Śląskiego. Jeśli ktoś zna, to wie, że jest to jeden z najlepszych zespołów. Cena 3 400 plus zaliczka 500 zł którą daliśmy. Zespół składa się z 4 osób (wokalistka, wokalista + gitara, klawiszowiec i saksofonista). Skład można zmienić, aż do 9 osób, wtedy także zmieni się cena. Proszę o kontakt pod numerem telefonu 793-196-595 Bądź e-mail aneta_ hanert@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasz dzień ............
coraz bliżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowa_szczesciara1989
Witam :) Ja jestem na etapie szukania sukienki , pare mi sie podoba , ale tak naprawde ciezki wybor . Podobaja mi sie takie z tzw. kolnierzykiem (koronka na szyi) z rozszerzanym dolem , ale w sumie niewiele takich jest. Mam pytanie, kiedy kupujecie wodke i obraczki? Slyszalam ze po nowym roku wodka i wlasnie zloto ma duzo zdrozec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja 09-2011
ja myslałam zeby wódke kupic miesiąc przed a nie słyszałam ze ma podrożec!!! A obraczki przerobic ze starego złota więc mam nadzieje ze duzo nie wyjdzie ale tez myslałam ze ok. 3 mies. przed weselem. To mnie zaskoczyłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wódkę chcemy kupić jeszcze w tym roku. Ma wzrosnąć i to sporo VAT na wódkę - warto więc zakup zorganizować teraz :) a obrączki - na pewno około wiosny się za nie weźmiemy, choć model mamy już wybrany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowa_szczesciara1989
Tak , tak ... ma zdrozec . My tez myslelismy zabrac sie za to na wiosne , ale przez ten vat chcemy jeszcze w tym roku ;) Co do obraczek , to tez mamy jedne od rodzicow i zastanawiamy sie czy ich nie przerobic , ale sama nie wiem. Modelu jeszcze nie mamy , w sumie jeszcze nawet nie szukalam , moj powiedzial ze mam sama wybrac bo jemu obojetne jaki wzorek bedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×