Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madalinka pralinka

ślub i wesele - sierpień 2011

Polecane posty

My właśnie tydzień temu odebraliśmy już nasze obrączki, kolejny punkt na liście rzeczy do załatwienia można odhaczyć ;) Alkohol...hmmm planowalismy zakupić jeszcze w tym roku, ale zobaczymy jak to wyjdzie. Generalnie powiem Wam, że ciesze się, że wszystko tak stopniowo zalatwiamy i kupujemy i że większość rzeczy juz mamy zalatwione, bo potem na ostatnia chwile to bym chyba na glowe dostala. Teraz jeszcze planujemy zakupić garnitur dla narzeczonego wkrotce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to tej wodki to wzrośnie podatek Vat z 22 na 23 procent więc przy 100 butelkach po nowym roku damy ok 100zl więcej niż w tym roku. Obrączki ja planuje dopiero około czerwca (ślub sierpień)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też sierpień, 20sty ;) My mamy na 55 osob, nie lubimy dużych wesel i od początku mieliśmy założenie, że wesele będzie małe;) z alkoholem to jeszcze się zastanowimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikaya27
dziewczyny mam pytanie o wizytówki na stołach, myślicie ze to dobry pomysł?, słyszałam różne opinie, nasze wesele będzie na około 100 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :) ...........................
upppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikaya, ja jestem do tego sceptycznie nastawiona i chyba zostawię wolną rękę moim gościom, tym bardziej, że nie będzie to duże wesele i raczej wszyscy się znają i lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam raz na weselu, na którym stały na stołach winietki, kto gdzie siedzi. było to wesele koleżanki, nie znałam tam nikogo, więc było mi to obojętne, ale miejsce jakie dostałam było chyba najgorsze z możliwych (pośród młodych rodziców, non stop znikających z dziećmi) - ogólnie wesele to zaliczam do nieudanych, ale od tej pory takie karteczki źle mi się kojarzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sttara młoda panna
halo halo, coś ucichło.... uppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ucichło ucichło....czyżby każdy w ferworze przygotowań;-) ja już posiadam sukienkę, nie wiem czy się chwaliłam, jest głęboko schowana, abym się w nią nie wpatrywała. A reszta przygotowań na razie stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowiczka
witam Was sierpniowiczki! ja również ślubuje 27 sierpnia, narazie załatwiona mam sale, a zaraz jade z zespołem podpisać umowę wiec zostaje mi jeszcze udać sie do fryzjera i kosmetyczki zaklepać upiększanie :) kamerzysta wprawdzie też już prawie załatwiony wraz z fotografem, zostały tylko formalności, a księdza odłoże sobie na weekend! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ja również biorę ślub 27 sierpnia 2011 roku, a od około roku mamy zarezerwowaną: sale, zespól, kościół (na godz 16), kamerzystę. Jeszcze musimy poszukać fotografa. Nom i wiadomo stroje, samochód i inne drobniejsze sprawy.. zaproszenia, obrączki (ale jak się dowiadywaliśmy to najpóźniej miesiąc przed) Ciężko mieliśmy z wolnymi terminami żeby pasował zespól z salą ale udało się (i to ponad 1,5 roku przed) http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110827570114.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coraz więcej osób z daty 27 sierpnia;) Ja jestem na etapie poszukiwania welonu, nawet jeden piękny już upatrzyłam, ale jest aż we Wrocławiu i jakoś boje się paczką bo przyjdzie cały pognieciony. Na szczęście ten sklep otwiera swoją filię w W-wie to kupie go osobiście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss_yes
Witam, ja też czekam na datę 27 sierpnia:) Mamy już sale, kościół, orkiestrę, kamerzystę, fotografa, alkohol. 11.12 zamówiłam wymarzoną suknię oraz dodatki :D Dziewczyny jeszcze 8 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was dziewczyny po świętach :)) no i rok nam się powoli kończy i przyjdzie nasz roczek :D i będzie można wziąć się za przygotowania pełną parą. pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowiczka
ja już powoli zaczynam się stresować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie przygotowania narazie staneły w miejscu, choć i tak już dużo załatwiłam. Teraz zamierzam się wybrać na targi ślubne z czystej ciekawości, może jakieś fajne dodatki wypatrzę do sukni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też narazie przygotowania stoją w miejscu.;) Ale zobaczycie jak to szybko zleci po Nowym Roku . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj zleci zleci,a pamiętam jak był czerwiec, załatwiałam salę i mówiłam ile to ja czasu mam, a tu zostało już tylko 8 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt jeszcze 8 m-cy jejku U mnie tez przyotowania staneły w miejscu. Tez mam zamiar wybrać sie na jakies targi. Dziewczyny 2011 Naszym Rokiem za rok o tej porze ...bedziemy mialy już coś na palcach ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysunia 999
cześć, widzę, że na innych topikach gwarno, a u nas ciszaa. miejmy nadzieje, ze im bliżej naszych wesel, tym bardziej nasza dyskusja się ożywi :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie forum ruszy tuz przed ślubami, sądzę że im bliżej tym będzie gwarniej i na kilka dni przed ślubem każdy ucichnie z raci braku czasu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiaaa1989
Cześć dziewczyny:) ja też biorę ślub 20 sierpnia:) znalazłam Wasze forum ,bo ostatnio baaardzo duużo grzebę po necie za różnymi rzeczami:) jak u Was przygotowania? ruszyły pełną parą?? pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas tak powoli do przodu ;) Narzeczony kupił już garnitur. A 4 lutego idziemy do poradni na 1 spotkanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiaaa1989
a mogę się Was zapytać kiedy macie zaplanowaną sesję zdjęciową? w dzień ślubu czy w jakiś inny już po?? aha no i na która godzine macie ślub, bo ja się właśnie waham między 15 a 16;P i choć to tylko godzina różnicy, to myśle że miała by ona istotne znaczenie i dla nas i dla gości, jeśli okazało by się że trafi nam się upalny sierpień:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy na 16 w Kościele, a sesję najprawdopodobniej następnego dnia w niedzielę, bo nie robimy poprawin ;) ale to jeszcze zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×