Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madalinka pralinka

ślub i wesele - sierpień 2011

Polecane posty

ja wpierw marzyłam o sukience rzymiance, nawet sobie jedną upatrzyłam i mimo, iż jestem szczupła to wyglałam jak wielka beza. Potem przymierzyłam rybkę i to był strzal w "10". I ta suknia została moją ostateczną. Teraz w miarę wolnego czasu szukam na necie dodatków, bo niestety osobiście nie mam kiedy biegać. Szczerze to trochę męczą mnie te przygotowania, niby do sierpnia trochę czasu jest, ale praca i dom pochłaniają mi tyle czasu, że nie mam za bardzo kiedy się tym zajmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikaya
spokojnie, jest jeszcze duzo czasu, ja myslalam o dosc wyraźnych długich kolczykach, i żywej orchidei we włosach, welon tylko do Kościoła, i długi, cos na namiastke trenu, sukienke mam bardzo skromną, nie chce przesadzać z dodatkami bo nie lubie takich obwieszonych kreacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzo o dodatki to z biużuterii będę mieć tylko kolczyki, ale właśnie szukam jakiejś ozdoby do włosów. Będę mieć co prawda rozpuszczone włoski ale trzeba je czymś przystroić i widziałam fajny grzebyk z lilią lub opaska z jakimiś kwiatkami. Moja rybka jest z długim trenem i sama w sobie jest delikatna dlatego minimalizuje dodatki. Niedługo jadę do domku, to pogadam z fryzierką co by pasowało, bo jakoś sama nie potrafię się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowa panienka 2011
ja tylko podnoszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GIEŁDAŚLUBNA
WITAM WAS DZIEWCZYNY, NIEBAWEM OTWARCIE MOJEGO SKLEPU INTERNETOWEGO, WPADŁAM NA TEN POMYSŁ PO MOIM ŚLUBIE:) ZAPRASZAM ZOBACZCIE SOBIE www.giełdaślubna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja 2011
co do biżuterii to mam stronke co dziewczyna robi sama na zamówienie mam od niej te kolczyki(Sencilla y elegante i Crystal purity ) i super zrobiła, za nie duza kase: http://inesita.pl/index/category/i/8/page/11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po naukach przedmałżeńskich, została tylko poradnia. A ostatnio także zamówiłam biżuterię, komplecik kolczyki długie i bransoletka ze stronki blackdiamond, znalazałm ich przypadkiem przez wyszukiwarkę i jakoś odpowiada moim gustom. A tak to reszta stoi w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.wdniuslubu.pl
Zapraszam do zapoznania się z galerią i cennikiem na stronie www.wdniuslubu.pl W razie zainteresowania bądź chęci zapoznania się z większą ilością zdjęć, zachęcam do kontaktu telefonicznego bądź pisania na GG lub e-mail. Kontakt: tel. 503 196 896 lub 505 258 538 e-mail: wdniuslubu@o2.pl GG. 82 71 521

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika_89
Nasz termin to 6 sierpnia;) Mamy już fotografa,kamerzystę,kucharkę,salę,zespół muzyczny,suknia się szyję;)u księdza też już byliśmy. Teraz tylko nauki przed małżeńskie,wybór zaproszeń itp;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpniowiczka
witam Was! Ja wczoraj już na naukach byłam, dostałam jakieś książeczki o naturalnym planowaniu rodziny i karty obserwacji, szczerze powiedziawszy trudno mi to obczaić. Nie wiem czy uzupełnianie jest obowiązkowe czy nie no ale to się jeszcze dopytam. Jeśli chodzi o organizacje to już wszystko mamy załatwione pozostaje nam tylko w kwietniu suknia ślubna w maju dać na zapowiedzi czerwiec załatwianie zaproszeń itp, lipiec rozdawanie a sierpień panieński i tylko odliczać dni to tego pięknego dnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotograf_małopolska_śląsk
>>> Fotografia Ślubna pracuje na terenie małopolski i śląska > www.bednarczyk.org.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy od poradni. Ja też dostałam książeczkę, ale uzupełnianie jej jest dobrowolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamika ka
Ja tez mam cos takiego i kompletnie nie chce mi się tego wypełniać, już nie komentując co oni tam na tego rodzaju "naukach" opowiadają :) A co do fotografa to ja się spotkałam z Panem Marcinem Niemczykiem i jego mogę polecić. Mi zdjęcia pasują i warto pooglądać www.mniemczyk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
hej dziewczyny, przyłączam się ślubuję 27 sierpnia 2011 Mam już zaklepaną: salę, kościół, zespół, fotografa, kamerzystę, wybrałam zaproszenia, samochód, zamówiłam sukienkę... i wszystkie dodatki do sukni. Jestem na etapie poszukiwania butów... w związku z tym, że będzie to pora letnia - chcę jakieś sandałki które będę mogła później wykorzystać i nosić.. może jak zaczną wchodzić do sklepów kolekcje lżejsze letnie czy wioesenne to coś wybiorę.. Obrączki i strój dla Pana Młodego wybierzemy w maju lub czerwcu także jeszcze trochę czasu... Jeszcze 5 miesięcy, ale wiem, że ten czas moment minie... O czym jeszcze powinnam teraz pomyśleć??? Pozdrawiam ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestańcie zasypywac ten
wątek reklamami, proszę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla Was na przyszłość
Krok po kroku........co, kiedy i jak: http://tnijurl.com/ec12274452f2/ niczego nie przeoczycie i nie wyrzucicie pieniędzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) pojawił się u mnie problem, bo nie mogę znaleźć dobrego organisty :(, czasu coraz mniej a dziewczyna, którą chcialam ma zajęty już moj termin :( Może jeszcze w marcu pojadę wybierać sukienkę - obiecywałam sobie trochę schudnąć do ślubu, ale jakoś nie mam zapału - wierze, ze znajde odpowiednią sukienkę :) umówiłam kosmetyczkę, a z fryzjerkami, jak się okazało jest istny szał, bo jest w tym dniu duzo wesel i mialam z tym problem (a szukalam w styczniu!). a jak u Was? macie już zaproszenia? ja szukam na allegro i jak narazie się wahamy :) pozdraawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też na etapie wybierania zaproszeń jesteśmy, nawet dzis patrzyłam na allegro i nic ciekawego mi w oko nie wpadło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyjątkowa biżuteria
Dziewczyny, jeśli poszukujecie wyjątkowej biżuterii na ten szczególny dzień, zapraszam do nowej, rozwijającej się galerii, galerii z biżuterią ślubną www.galeriaslubna.com A jeśli szukacie porad w kwestii doboru dodatków do sukni, itp. odwiedźcie stronę www.bizuteriaslubna.bloog.pl Zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka. Zaproszenia już mam z pełną personalizacją, teraz poczekają do czerwca do rozwożenia;) Ponadto udało mi się na jednym spotkaniu zaliczyć 3 z poradni przedmałżeńskiej;))) Wczoraj wczesniej skończyłam pracę to wyskoczyłam tak wstepnie rozejrzeć się za butami ślubnymi, muszę mieć co prawda do czerwca, ale ja mam bardzo wąską stopę i kupno jakichkolwiek butów to dla mnie duży problem. Niestety nic nie ma, Panie mówiły ,abym około maja się pojawiła, bo wejdą nowe kolekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forum_slubne
Witam serdecznie, Jako administrator forum ślubnego http://www.slub.mojeforum.net pragnę serdecznie zaprosić Panią do rejestracji i udziału w dyskusjach. Forum stawia głównie na tematykę ślubną, ale nie brakuje również na nim tematów związanych że sprawami poślubnymi, czyli ogólnie mówiąc życiowymi. Każdy może znaleźć coś dla siebie. Mamy tematy o dzieciach, o modzie, o kulinariach, ale również wątki, w których użytkowniczki piszą o swoim życiu codziennym. Bardzo proszę o rozważenie przyjęcia zaproszenia i rejestrację na forum, a także udzielanie się w dyskusjach. Pani doświadczenie w wielu sferach życia może również przyczynić się do rozrostu forum. Ja że swojej strony mogę powiedzieć, że bylibyśmy zaszczyceni, jeżeli zechciałaby Pani dołączyć do naszego grona. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renixx zazdroszczę szczupłej stopy - ja mam dużą, szeroką i taką jakąś nieładną ;) - rzadko ładnie wygląda w butach - zapewnie to głównie wina rozmiaru (aż 40/41 :( ). Zaproszenia to oczywiście, ze z pełna personalizacja - jest to bardzo eleganckie :) - tez takich szukam - pokaż jakie masz? Zamawialas na allegro :)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stope może mam i wąską ale za to rozmiar 38/39 więc nie za fajnie z szukaniem butów, bo wszystkie mi jakby to okreslić "klapią", nawet baletki ciężko mi znaleśc tak na codzień Co do zaproszeń oto stronka z której zamawiałam http://www.zaproszenia.digitalartist.pl/story.htm (pierwsze od prawej) tylko na innym kolorze papieru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my już też zaproszenia mamy, też z personalizacją. Rozdawać będziemy tak na przełomie maja/czerwca.;) Co do wieczoru panieńskiego, to my mamy domek nad jeziorem i tam będziemy się bawić z przyjaciółmi, tak że będzie to taki połączony wieczór kawalerski i panieński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×