Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madalinka pralinka

ślub i wesele - sierpień 2011

Polecane posty

Gość madalinka pralinka

zapraszam wszystkie dziewczyny do udziału w dyskusji na temat przygotowań :)) pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 102030
a ja 10 września 2011, to tak ciut po sierpniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwucha18
a ja jestem z 20 sierpnia 2011:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My również 13 sierpień :) sala, zespół i fotograf zarezerwowani, z resztą można jeszcze poczekać:) a jak u was dziewczyny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikaya27
hej dziewczyny, my 27 sierpnia:) mamy godzinę ślubu, sale, zespół, fotografa, kamerzyste, i zamówioną makijazystke a reszte odkładamy na następny rok, a na która macie slub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie następnym krokiem będzie ustalenie wszystkiego w kościele, ale to dopiero w styczniu, lutym. Potem cała reszta:) Za sukienką też rozejrzę się na początku przyszłego roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszywka :)
Czesc dziewczyny Jak narazie sala, kamerzysta, fotograf jest reszta pozniej :) a slub 27 sierpnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czu u Was w parafiach też wpadli na "genialny" pomysł, że fotograf i operator kamery muszą mieć zaświadczenie o odbyciu kursu organizowanym w diecezji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysyka
ja sale mam zarezerwowaną na 27 sierpnia a jutro lecę zaklepać termin do kościoła ;) mam nadzieje że będzie wolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny 🌼 Fajnie, że jest nas tu trochę. Mam nadzieję, że będziemy się wspierać!! Ja chciałabym mszę na 15 bądź na 16. Ale zastanawiam się, czy nie za wcześnie, żeby iśc z tym do Księdza :) co do zaświadczeń dla kamerzysty, to podobno takie od dawna trzeba mieć - czytałam o tym na innych forach! Mój Proboszcz tego nie wymaga, więc się o to nie martwię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madalinka pralinka
fajnie, ze jest nas troche! justysyka - ksiądz nie powiedział nic, ze z takim wyprzedzeniem przyszłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) My też sierpień 2011 :) a konkretnie to 20.08.2011 :) Mamy już załatwioną salę, zespół i kamerzyste :) I to chyba tyle na ten rok , chociaz suknie juz przymierzalam bo mi sie baaardzo spodobala - ale jeszcze sie zastanowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my 06.08. 2011r. mamy: kościół, salę, kamerzystę, zespół i fotografa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobcie sobie kobiety tabele i powpisujecie sie tak bedzie wygodniej, zerknijcie na topik slub sierpien 2010... pamietam jak rok temu zaczynalysmy z sierpniowkami z tego roku a tu zaraz wszystkie bedziemy mezatkami, spieszcie sie boczas im bblizej ttym bardziej umyka i brakuje czasu na wszystko. Milych przygotowan;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idelajda wierzę w to co mówisz!! Mija 1,5 miesiąca odkąd mamy "zaklepaną" salę i termin a mam wrażenie, że to było tydzień temu!! Czas leci niemiłosiernie. Powiedz kiedy Ty bierzesz ślub :)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowa_szczesciara1989
Zalozylam niedawno podobny topik i upadł... Też slubuję w tym miesiacu a dokladnie 06.08.2011 :) Mamy kościol z godziną załatwiony narazie na 13 aczkolwiek zmieniamy na 15, salę, zespół i kamerzystę. Fotografa nie chcę, ewentualnie do studio. Gdzie slubujecie ? My w Piekarach Slaskich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowa_szczesciara1989
zdjecia tak nie odtworza jak film :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysyka
już zarezerwowałam księdza na 27.08.11 udało mi się bo cały lipiec i początek sierpnia miał już umówiony ;) nawet mogłam sobie wybrać godzinę hehe na 15. Jeszcze tylko muszę podać godz. DJ i mam wszystko z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was;) Ja rówież slubuję w 2011, a dokładnie 30-07-2011 ;) Mamy juz zarezerwowaną restaurację, zespół, termin w kościele na 15 oraz kamerzyste. W tym roku chcemy zamówic jeszcze fotografa i chcę rozejrzeć się za sukienką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justysyka to chyba tez przejdę sie do księdza skoro mówisz, że tak dużo terminów juz zajętych. co prawda mieszkam w niewielkim mieście i slubów wielkiej ilości naraz nie ma, ale lepiej móc wybrac sobie samemu godzinę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooqqqqqq
U mnie moi rodzice dają ponad 20 tys rodzice mojego N dają 10 tyś bo jak twierdza nie stać ich na więcej w co wątpię ale nie będę się z nimi kłócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooppp - u mnie podobnie:) moi rodzice dają 20 tyś. a rodzice narzeczonego 10. tyle że my sami również zdołamy dodać jakieś 5-6 tysięcy, co powinno starczyć chociaż na nasze stroje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×