Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madalinka pralinka

ślub i wesele - sierpień 2011

Polecane posty

Myślicie, że to aż rok do ślubu, a to tylko rok:-) Ja roku temu myślałam: chyba nigdy się nie doczekam:-P a za 3 dni biorę ślub i nawet nie wiem, kiedy to zleciało. Na suwaczku miałam jeszcze 250 dni do ślubu, a dzisiaj już 3:-) Pozdrawiam wszystkie przyszłe panny młode🌼 cieszcie się narzeczeństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katis gratuluje :-) napisz póżiej nam swoje wrażenia :-) Z jednej strony został aż rok z drugiej tylko - jak np od moich zarączyn minelo juz 1,5 roku a wydaje mi sie ze to bylo niedawno :-) wiec wiem ze i do slubu szybko zleci ale nie moge sie doczekac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madalinka pralinka
cześć dziewczyny, widze, że niektóre juz maja dokładnie obmyslane jekie chce sukienki, a to jeszcze tyyyle czasu :) ale tez czas leci nieubłaganie, juz się nie moge doczekać, kiedy będę mogła organizowac wszystkie drobiazgi zwiazane z weselem !!! teraz jest na wiekszośc jeszcze za wcześnie :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikaya27
mnie podobają się suknie w stylu Agnes 1858 i Emii Mariage Amelia z 2009, ale jaki model wybiorę to jeszcze wielka niewiadoma, zresztą dopiero zacznę zaprzątać sobie tym głowę gdzieś w marcu, w kwietniu przyszłego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toniejatona
czy ktoras z was ma juz zarezerwowany zespół muzyczny jak tak to jaki? ja własnie szukam i wszystkie sprawdzone sa juz zajete! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy już zespół i muszę powiedzieć, ze było to wielkie wyzwanie, jak na razie jedyny problem w przygotowaniach. Na rynku jest wiele zespołów, tańszych, droższych i prezentujących różny poziom, jest w czym wybierać tylko trzeba się pospieszyć. Trzeba wiedzieć jaką muzykę chcemy i przy czym najlepiej bawią się goście i wtedy wybrac. Popularnym rozwiązaniem jest teraz dj, tylko nie każdemu taki styl odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> Magda Ewa Maria No właśnie w tym topiku zrobiło się cicho, za to drugi taki sam ożył :) Chyba musimy się zdecydowac na jeden z tych topikow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikaya27
dziewczyny, zostało jeszcze duzooo czasu i dlatego taka cisza, zobaczycie na 2 miesiące przed, bedzie wrzało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatalaw
Polecam wszystkim oprawę muzyczną Muzycznego Centrum na wesele na ślub www.muzycznecentrum.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczyny. 2011 już tuż tuż i to nasz rok :) a planuje ślub na sierpień 2011 a dokładni na 13 :) kurcze czytam, że większość z Was ma już tyle zarezerwowane, a ja na razie tylko sale. Fotografa mam już prawie, tylko umowe podpisać,a raczej dwie fotografki. Powiedzcie mi ile daje się mniej więcej na kamerzyste, i czy macie kogoś sprawdzonego?? chce nagranie z jajem, do końca, a nie do którejś godziny. Jeśli chodzi o muzyke, to stawiam na dj+ wozdireja. I martwi mnie sprawa kościoła..bo tak..mam kościół gdzie chce śllub(nie załatwiałam jeszcze nie) ty;e, że w niedziele byłam tam na mszy i..no łzy napłynęły bo wiem, że to ten kościół i widziałam siebie i ten dzień tylko organista..DRAMAT!! czy można jakoś go zmienić?? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicol - ja za fotografa i kamerzystę płacę 2200. Jak dzwoniłam po innych fotografach to stawki były podobne. Ale to pewnie zależy od regionu, nie wiem skąd pochodzisz :) a co do organisty - u nas można sobie "nająć" kogoś spoza parafii. też muszę kogoś poszukać. jak narazie mam tylko trąbkę, tzn chłopak z zespołu zagra nam kilka pieśni na trąbce w kościele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z przyczyn osobistych odstąpię salę na wesele w Dworku na Wymysłowie (gmina Kije,powiat pińczowski) w terminie 04.06.2011r.Zainteresowanych bardzo proszę o kontakt 784595335

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggggg111111
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowa_szczesciara1989
Cicho sie zrobilo , bo to przecież jeszcze 10 miesiecy :) Nasze przygotowania narazie ugrzęzły , mamy salę , kamerzystę , kościoł i zespół. Po nowym roku chcemy zająć się resztą i chodzić jeszcze zimą na nauki przedmalżenskie. Mówicie ze macie już sukienki powybierane , a ja jeszcze nic , tyle tych sukienek ze tak naprawdę ciezko sie zdecydować . Nie chcę drogiej sukienki , zastanawiam się nad szyciem. Ile bedziecie miec gosci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca
Zarządzający Systemem Web zatrudni osoby w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu do pracy w domu (komputerowy marketing Internetowy). Jeśli posiadasz komputer i doświadczenie w środowisku Internetowym, pomożemy Tobie zarobić. W celu uzyskania pełnych szczegółów skontaktuj się z praca.mail@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pechowa_szczesciara1989 hej, w sumie masz rację, że to jeszcze dużo czasu, ale niektóre rzeczy trzeba załatwić dużo wcześniej :) niedawno "zaklepałam" godzinę ślubu u księdza, na 15 :). planujemy wesele na 90 osob + zespół, fotograf i kamerzysta - razem wyjdzie 97 osob. Nasza sala więcej nie pomieści, co mnie nawet cieszy ;) co do sukienki, to myslę, że teraz na taki zakup jest duuużo za wcześnie. raz, że pojawią się nowsze kolekcje, dwa, że do sierpnia nam się może pięć razi "odwidzieć", a trzy, że możemy przytyć/schudnąc, a przeróbki to niepotrzebne stresy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowa_szczesciara1989
Ja tak samo uwazam z sukienka :) Tez mam na godzine 15 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My ślubujemy 20 sierpnia 2011 r. Praktycznie wszystko juz mamy pozałatwiane, sala jest, kapela jest, wkrotce kamerzysta (jestesmy wybredni i ciągle szukamy) i wybieramy się do Kościoła. Nawet sukienkę już kupiłam, po okazyjnej cenie bardzo ;) Teraz tylko czekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedawno byłam na weselu u znajomych i tak bardzo im zazdrościłam, że oni już się doczekali tego dnia :)!! chyba chciałabym już mieć to wszystko za sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję ;) Jest używana. Kupiłam ją za 800 zł od dziewczyny, która miała Ją założoną tylko w kościele na ślubie. Jest w idealnym stanie, przed ślubem zostanie tylko odświeżona w razie potrzeby. Leży na mnie, jak ulał , więc nie zastanawiałam się zbyt długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość projekt ślub
Zapraszamy na naszą stronę, gdzie oferujemy Wam profesjonalną oprawę fotograficzną i filmową Waszego Ślubu i Wesela. Oferta ustalana jest indywidualnie w zależności od Waszych wymagań a ceny są naprawdę konkurencyjne. Wejdź. Zobacz :) www.projektslub.com Kontakt do nas jest na stronie internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×