Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

puree ziemniaczane

termin na wrzesień 2010

Polecane posty

Gość kasia22-03
a jak myślicie jak to jest z tymi terminami na prawdę? Bo kiedyś czytałam, że można było obliczyć datę porodu troszkę inaczej, do tyg., w którym maluch zaczął kopać dodawało się 20 tyg i wychodził tydz. kiedy ma się urodzić, ja niestety nie jestem w stanie stwierdzić kiedy to było i też jak pamiętam nie byłam pewna czy to mały, czy żoładek,hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia no to mój się właśnie powinien rodzić, a tymczasem nic po za tym, że znów mam dużo "budyniu". I bolą mnie uda i pośladki. Biorę się za sprzątanie. Jak nie pomoże, to nie zaszkodzi - przynajmniej będzie czyściutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
no dokładnie rilla,hehe, ja jeszcze się poopieprzam do 12:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
jaka piękna pogoda, przynajmniej u nas, już mogłybyśmy spacerować z wozami, a tak to od soboty ma być zmiana pogody i trzeba będzie rodzić w taką aurę:) ja właśnie obiadek majstruje i idę złapać jakięś promyki słońca, do później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rilla- kochana ja z tymi bólami ciebie doskonale rozumie, ja mam takie bóle od 2 miesiecy własnie jak mi sie to łożysko opusciło, to dzidzia jest tak nisko ze cały czas mam głowe w kroczu i bóle niesamowite ja z miła checia bym sobie poleżała i kochana odpoczywaj ile wlezie, bo potem nie bedziesz miała czasu na odpoczywanie. ja mam 3 latka na głowie, wiec ból czy nie ból trzeba iść na spacer itp. bo dziecko tego nie rozumie nie użalam się nad soba, wiem jedno, nie martw się tylko ODPOCZYWAJ, DUUUUUUUUUUUUUUUŻO ODPOCZYWAJ KOBITKI MOJE KOCHANE jak ja Wam zazdroszcze tej niepewności (wiem uznacie mnie za debilke, ale tak to jest w zyciu, że ta co ma proste włosy chce mieć krecone i odwrotnie). Przez to, że juz tak mniej wiecej wiem kiedy bedzie mnie lekarz ciął jestem mega w srakach hahahhaahhah, mam tez skurcze itp. bardzo bym chciała urodzic sama, no ale nie jest mi to znowu dane, dostać skurczy, woda niech odejdzie i urodzić no ale musze mieć cc,a ta co ma naturalny poród nie raz nie dwa chce miec cc i jakie to wszystko pokręcone :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane kobietki!!!! wiecie ja normalnie OSZALAŁAM jem takie dawki żarcia, że sama się dziwie jak ja to wszystko pochałniam i takie miksy, ze nie jeden to juz by żygał. kurde aż zaczełam się martwić czy ze mna wszystko jest ok, bo takie dawki jedzenia wperniczać, a potem się dziwić, ze mnie dupa, brzuch, plecy itp bolą. buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak Was wszystkie bardzo lubie tra la la 🌼 to chyba od tego jedzenia mi się kolebie w głowie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katusia dzięki za słowa otuchy. A z tym wpierniczaniem to ja też coś mam, ale chyba z nudów bardziej niż z potrzeby :o Ja Cię rozumiem z tym cc bo ja bardzo, ale to bardzo nie chciałabym mieć cc. Ale plus tego masz właśnie taki, że wiesz co i jak i kiedy, a my ani nie wiemy kiedy, ani też co nam się może w trakcie przytrafić. Niewykluczone, że też będziemy mieć CC. Więc dostrzeż jak najwięcej plusów - Ty wiesz kiedy i wiesz czego się spodziewać, a my nie :) Będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
katusia, widze że masz dzisiaj zwariowany humor, mnie wzięło na mycie okna, bo już nie mogłam patrzeć jakie te firanki upaćkane, umyłam okno, ugotowałam obiad i tak mnie krzyże bolą,haha, ale mi się zachciało teraz relaks przy Housie, chyba rilla i katusia jesteśmy w 3kę na tym forum, reszta śpi? Mogę wybaczyć świeżo rozpakowanym, bo ja sama się spodziewam,że będzie trudno znaleźć czas na kompa, Tobie katusia też się nie nudzi:)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
rilla masz racje co do CC, czasem lepiej wiedzieć, a czasem nie, no nie ma na to reguły, katusia szukaj plusów, będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tez tu jestem. Tylko wpadam miedzy posiłkami :) jem to czego nie bede mogla jesc po porodzie. Przed chwila zaliczylam frytki i budyn.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
to też masz kasik apetyt jak ja:Pwłaśnie wcinam placek z wesela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem Dziewczynki, martwie sie troche o ta mokra bielizne. To juz nie rozwodniony sluz jakis tylko normalne plamki wody. Caly dzien mam mokra plame, mam wrazenie ze jak zdazy wyschnac to znowu mnie zalewa, trudno to jakos kontrolowac. Niech chlusnie albo sie skurcze zaczna bo oszaleje z tej niepewnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! mam dla Was wiadomość na poprawę humoru :-) odkąd urodziłam zauważyłam że z każdym dniem mój cellulitis zaczął znikać. Jestem w mega szoku bo takich gładkich nóg i tyłka to ja nawet przed zajściem w ciążę nie miałam!!! :-D a w trakcie ciąży mój cellulit wręcz się pogłębił... a teraz? nie poznaję własnego ciała. na plus oczywiście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
Catie, dzięki za pocieszenie, dobrze wiedzieć i też liczymy na taki obrót akcji kasik, no ja też mam często takie plamy, ale nie codziennie, nie wiem co Ci poradzić ja jutro się chyba odrobię dosłownie ze wszystkim, bo zostało mi jedno okno i jestem gotowa na tip- top, tylko akcji porodowej brak,hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rilka marilka :) no wlasnie moja szwagierka tak miala 2 dni i zaczely jej sie skurcze. Nam na szkole rodzenia mowili, ze jak beda sie saczyc wody to trzeba jechac do szpitala, zeby podali jakis antybiotyk. Nie chce siac paniki i jechac do szpitala, caly czas mam nadzieje ze sie cos w kazdej chwili moze zaczac i nie bede miala takich watpliwosci. Szczegolnie ze szpital, w ktorym chce rodzic jest w innym miescie, 45 min autem od domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
znowu miałam 2 smsy czy juz urodziłam no i dostałam oczywiście rade jak przyspieszyć przyjście na świat, mam ponoć wziąć gorącą kąpiel, wypić lampkę koniaka i zaliczyć ostry sex od tyłu z mężem, nie wiem jak wy dziewczyny, ale ja nie słucham takich głupot, zresztą nie napiłabym się koniaku, na sex nie mam co liczyć, bo męża nie przekonam, pozostaje mi kąpiel,hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze kasia ze masz wanne, bo inaczej nawet z kapieli bylyby nici. Alkoholu tez nie tkne, wanny nie mam, a sex jest przereklamowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
no właśnie, ale nie chce mi się moczyć, już zaliczyłam prysznic, a mój synuś zmienił godziny aktywności i chce mi rozwalić brzuch, już mnie tak bolą jego kopniaki, że nie wiem czy siedzieć czy leżeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rilla- ty wiesz, że jestes mega kochana i wielki całus dla Ciebie 👄 kasia 22-03- kurna olek jakas ty pracowita, okna, sprzatanie, normalnie akcja wicia gniazdka Tobie sie załączyła, ale kochana postaraj się też i poleżeć choc trochę, bo czeka Ciebie ciężka robota-poród 🌼 kasik 1985- wcale Ciebie nie pociesze z tymi mokrymi plamami, bo ja mam je non stop od miesiaca i chodze z wkładkami, a wiesz co to jest............. nietrzymanie moczu.........aż wstyd sie przyznac, ale to wcale nie musi dotyczyc Twojego przypadku :> Catie- kochana ja juz w cuda przestałam wierzyc, mam tylko nadziję, ze tak jak po poprzedniej cesarce, to i po tej mi sie wchł ta skóra mega rozciagnieta po tym wielkim brzucholu, a celulit juz trudno, niech sobie bedzie, byle te wałki po bokach co zostaną, bym nie musiała w skarpety chować hihihihihihihihi:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katusia, u mnie to nie jest mocz :) nie pachnie jak mocz i nie wychodzi z tej dziurki :) podobno pierworodki nie powinny miec problemow z nietrzymaniem moczu w ciazy, tylko ewentualnie przy kaszlu czy kichaniu. Dopiero podobno przy 2 ciazy taki problem sie moze pojawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik 1985- kochana ja nie wiem, z której dziurki mi leci, i tez nie pachnie moczek, tak mnie lekarz pouczył, choc i mnie to dziwiło, bo naturalnie nie rodziłam, więc nie wiem dlaczego tak sie dzieje. na ostatnim usg jednak okazała się, że mam odpowiednia ilość wód itp. nie wiem, straosć nie radosć może i sikam w te gaciory i tego nie czuje hahahahahahahahahahahahahahahahah :> dobrze, ze mam jeszcze czym gryść i moge sobie pojeść chrupiace bułeczki itp. hashahahahahahahahahah:> kochana jeśli cos Ciebie niepokoji, a tak tez mi się wydaje, to ja bym sie skontaktowała albo z lekażem albo pojechałabym jednak do szpitala na kontrolę, bo przeciez nawet jak ktos rodzi enty raz to każda ciąża, poród, czy dziecko sa inne. uważam, ze nawet lepiej zapanikować niz zbagatelizować, a potem mieć wyrzuty sumienia, kasik jesli bardzo się matrwisz to zrób cos z tym, byś sie nie martwiła 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane babeczki! mój kubus wczoraj skończył 3 latka, niestety ze względów finansowo-zdrowotnych nie wyprawiałam dziecku urodzin. mój kubus jest bardzo bardzo wyrozumiały i to co mu przygotowałam zupełnie mu wystarczyło. zabawki dostaje na bieżąco, z większych rzeczy tj. rower, hulkajnoga itp. ma, wiec nie miałam co za bardzo mu kupić. dostał słodycze. moja mama odebrała go z przedszkola, kupiła mu śliczne jeansy i koszule z jeansu, przyprowadziła do mnie i zafundowała kubie pozowane zdjęcie, takie portretowe jako prezent. mamy z mężem taka tradycje, że raz w roku robimy kubusiowi profesjonalne pozowane zdjecie, wiecc w tym roku zafundowała nam je moja mama i w dodatku jako portret kubie bardzo sie podobało pozowanie i uśmiechanie potem wróciłam do domu około 18.30 wrcócił mój mąż z pracy i zamówilism y pizze w pizze włozylismy 3 świeczki i kuba sikał ze szczęścia krzyczał pizza pizaa potem dmuchał i jadł moja siostra mieszka w innym miescie, wiec poczta przesłała mała paczuszke dla kubusia. po pizzy było rozpakowywanie paczuszki, potem zabawa znalezionymi tam klocuszkami, ogladanie bluzeczki i smakowanie słodyczy wystarczyło by dziecko było zadowolone, a że druga babcia nie chce nawet w urodziny do dziecka sie odezwać i zazdrosny chrzestny tj, braciszek męza też nie odzywa się to hu.......... im w odbyt, debile zawsze zostana debilami........ :> buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane to ja znikam bo mam dzien zaplanowany a tu juz piatek tuz tuż serdecznie pozdrawiam tym które zaczna rodzić, życze lekkich porodów i super zdrowych dzieciaczków buziaki papapapap 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie to przezywam, ale to dlatego ze nam polozna ze szkoly rodzenia powiedziala, ze jedna dziewczyna myslala ze popuszcza mocz, a to wlasnie byly wody i dziecko sie udusilo..:( i dlatego tak to przezywam. W piatek bylam u lekarza i twierdzil ze wody w normie. Po drugie caly czas obserwuje czy moja Malutka sie rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie nadazam za wami :( ja wczoraj sie wyspacerowalam ponad 2 godziny z malodym i az mnie nogi rozbolaly a dzis sie wybieram na urzedy :/ maz chory :( mlody zaczyna znow chorowac a najmlodszy aniolek :) bylam wczoraj wypytac o paszporty, nie wiem jak zrobic zdjecie mojemu tadziowi jakos go nie widze pozujacego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
dzień dobry dziewczynki:) katusia, aleś się napisała, ucałuj synka z okazji tych 3 latek, to już duży mężczyzna... co do imprez i prezentów to ja też jestem zdania, że można coś wymyślić i nie wydawać tyle kasiory, z pizzą super pomysł, co do jednej babci i chrzestnego współczuje... u nas też jest problem z chrzestnymi bo ja mam 2kę braci, mój M. ma 1, tylko że on się świetnie dogaduje ze swoim, a ja mam taką czarną owcę w rodzinie, bo ciągle mi czegoś zazdrości, jak przyszłam tutaj mieszkać, to powiedział że nie należał mi się dom i że kiedyś mi go odbierze, albo będę musiała go spłacić, tak tylko ile pieniędzy w niego włożyliśmy, bo dom 100 letni i babcia razem z nim wymaga opieki 24h, więc tego już sobie nie potrafi zrozumieć...eh, jak braliśmy śłub, to też miał pretensje, że nie jest świadkiem, tylko że wcześniej nie pamiętał jak mnie wyzywał, a teraz ma żal nie będzie chrzestnym,hehhe kasik, ja też uważam że to mocz, mój też jest bezwonny i jakoś nie mogłam w to uwierzyć, ale wód mam odpowiednią ilość, a wypływanie wód w takiej ilości, żeby dziecko się udusiło, to chyba musiało by się sączyć po nogawkach i jakoś nie chce mi się wierzyć tej położnej ze SR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
dziewczyny, ja już mam schize, bo ciągle myślę, że jestem po terminie :(jakoś wcześniej uznawałam to za normalne, bo przecież nie można przewidzieć w 100% dokładnej daty, ale jak czytam głupoty tych moich znajomych, to mi się płakać zachciewa:( moja mama za to stoicki spokój i twierdzi, że w ogóle to za wcześnie się wybieram do szpitala, bo wszyscy jej mówią, że po 2 tyg. po terminie sie powinnam zgłosić...oj bosz....i bądź tu mądry człowieku... a mały na to wszystko kop kop mamuśke i dobrze, że on przynajmniej się nie przejmuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×