Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

puree ziemniaczane

termin na wrzesień 2010

Polecane posty

a no i pochwale sie waga swoja jeszcze :) 85,5 w dniu porodu, 74,5- po porodzie a dzis juz tylko 72,6kg :) catie doczytalam ze pytalas o to sciaganie, musisz nabrac wprawy reka sie calkeim fajknie sciaga :) do kubeczka z miekkim okraglym brzegiem i doslownie jakbys doila krowke :) z gory w dol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny, kasienko powodzenia!! Oglaszam wszem i wobec, ze mam wkoncu dobry humor. A przyczyna jest prosta, wrocilam wlasnie od kosmetyczki :) W gabinecie kosmetycznym bylam moze ze 2 razy w zyciu i sie wybralam na pedicure i regulacje brwi +henne brwi i rzes i jestem w siodmym niebie.. Moze to glupie, ale naprawde rewelacyjnie poprawilo mi to humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catie ja tez jak sciagam to nie jakos duzi okolo 40ml ale to pewnie dlatego ze dlugo nie mecze piersi tylko jak juz mam za duzo...ale w miare mi sie to juz chyba unormowalo.... kasia powodzenia zeby to bylo to i bylo szybko i sprawnie :) rilla_marilla ja tez mialam ten budyn :/ ale czop jak mi odszedl raz to byl z krwia.....tyle ze ja jeszcze po czopie 2 tygodnie czekalam.... a ja teraz pisze karmiac małego :) leze a za nim laptop i da rade was tak czytac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Budyń wcześniej też miałam, ale to było trochę inne. Gęstsze niż białko jajka, galaretowate i było tego bardzo dużo, już 3 wkładka pełna świństwa bleh. I od rana pobolewa mnie brzuch jak na okres, taki raczej stały tępy ból, momentami silniejszy. Zobaczymy czy coś z tego będzie, ale się nie nakręcam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosza222
no prosze niebylo mnie kilka godzinek u was i co sie dzieje????dziewczyny powodzenia wam zycze mam nadziej ze sie zaczelo i ze juz bedziecie po wszystkim:)i wasze dzieciaczki miec na raczkach...to kto jeszcze oprocz mnie zostal tu z nierozpakowanych?u mnie absolutnie zadnych objawow...moja mama dzwoni co godzine chyba czy nie mam napewno boli a moze akurat sie cos zmienilo od ostaniej godziny bo na impreze idzie i kolezanki beda ja maltretowac ze musi cos postawic :) moj maz obstawil ze dzisiaj urodze a tu nic sie nie dzieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rilla_marilla to zawsze moze byc cisza przed akcja.....nigdy nic nie wiadomo, ja mysle jednak ze skoro masz juz tyle tej wydzieliny to moze to byc w kazdym momencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Słoneczka! Dzis mialam ze 3 razy bole brzucha, takie chyba a la skurcze. Bolalo dosc mocno i brzuch byl caly napiety. Nie mialo to nic wspolnego z bolami miesiaczkowymi..Nie wiem co to bylo wkoncu, ale pojawilo sie po 15:00 i juz przeszlo.. Rilka moze rodzimy dzis w nocy co? UMOWA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze dziewczyny ,że coś sie zaczyna dziać u was :) u nas Lenka dzis grzeczna kruszynka mamy nadzieje ,że noc tez bedzie ok:) dzis w nocy od 3 do 5 miała checi na aktywnosc wkoncu wyladowała u nas w łozku cycek i zasneła:) kurcze czy wam tez tak leci czas .ja to wstaje a za chwile juz wieczor masakra godz uciekaja strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik bardzo chętnie bym na tą umowę przystała :P Ale chyba nic z tego dzisiaj nie będzie :P No nic, jutro sobota, jakieś ostre sprzątanie... :) Miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rilka! nie odywasz sie od 16! juz mowilam Małżowi, ze pewnie rodzisz! Rodzimy dzisiaj, nie wymiekaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa gratulacje!!!!!!!! Maluszek jest przesliczny!! Odpoczywaj jak najwiecej! PS: Ja nadal nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia 22-03 piekna dzidzia moje gratulacje nawet nie wiem kiedy sie tak uwinelas:) kasik ja tez caly czas 2w1 takze obie tu zostalysmy:) ja wczoraj prawie wogole z kanapy nie wstawalam jakiegos chyba dola miala,juz mowilam do meza ze lubie byc w ciazy ale teraz ti juz chyba za dlugo czuje sie jakbym z 5 lat tak chodzila,i oglolnie zaczelam marudzic ze nawet wyjsc nie moge nigdzie bo ciuchow niemam a zimno na dworzu dla kilku dni nowych spodni niebede kupowala..no dzisiaj troche lepiej sie czuje ide zjesc jakies sniadanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosza, ja juz po sniadanku. To jakis obled, wieczorem klade sie z mysla, ze moze obudzi mnie w nocy jakis bol, albo mokre przescieradlo i co? i nic, Małż wstaje rano do pracy i wiem, ze znowu nic. Tez nie mam w czym chodzic! W najolbrzymiejsze dzinsy ciazowe juz nie wchodze. Mam tylko 2 pary rybaczek i spodnice jeansowa w ktora wchodze, ale na dole gole nogi? I nie mam kurtki, zadnej w ktorej bym sie dopiela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia GRATULACJE dla CIEBIE i TATUSIA i niech sie mały zdrowo chowa:) słiczny i jakie włoski:) no to chyba znow sie zaczynaja porody u was słońca:) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Kasiu, śliczna dzidzia, nareszcie się doczekałaś :) A ja się melduję dalej w dwupaku :P Nie sugerujcie się tym, że się rzadziej odzywam - po prostu połamany mąż w domu zabiera trochę czasu. Szkoda, że nie może auta prowadzić, bo mieliśmy się jutro wybrać na przejażdżkę land roverem po lesie w celu "wytrzepania" dzidziusia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie Rilka Marilka, to ja juz moglam dzis w nocy rodzic, ale stwierdzilam, ze Cie nie zostawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, żeby to się tak dało :P Mój mąż powiedział, że jak dziecko wyjdzie i go zobaczy z tą nogą w gipsie, to pomyśli "O Boże ta sierota jest moim ojcem? I wejdzie spowrotem." :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje dla Kasi i Cypriana! rilla a ty podobno mialas wczesniaka urodzic hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rillka no usmiałam sie fest z tej sierotki z noga w gipsie dobre :) kochana nie zostaniesz sama bedziemy Cie wspierac :) czym blizej terminu tym wieksze emocje wiem po sobie ja mialam na 10 od 5 juz była masakra stress wielki . wiecie musze przyznac ze poczatek nie jest łatwy faktycznie swiat staje na głowie ale 2,5 tygodnia i juz wsumie sie przyzwyczaiłam nawet do nocnych wstawan chociaz oczy czasem sie same zamykja:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! :-) kasia serdeczne gratulacje!!! :-) wypoczywaj dużo póki możesz bo po powrocie ze szpitala już wiele nie pośpisz :-D ;-) myszsza dzięki za info o ściąganiu. Ściągałam ręcznie na próbę i tylko z jednej piersi. myślę nad tym laktatorem... dzisiaj jedziemy na zakupy to zobaczę co mają. tylko nie wiem czy warto bo moja córcia już wpadła chyba w rytm i w nocy karmienie trwa tylko 10 minut i zasypia na 3 godziny więc się nie męczę karmiąc :-) anka no mój M też ma od czasu do czasu wyjazdy TIRem i nie ma go tydzień. Tylko że ja nie mam absolutnie nikogo kto by mi pomógł przy dziecku. praktycznie cała rodzina jest w pl... też się pochwalę wagą ale nie swoją ;-) moja córcia będąc na samej mojej piersi przytyła już 540g! fajne uczucie że tak ładnie rośnie karmiona tylko przeze mnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkie gratulacje kasia !!!!!! mały sliczny i te włoski :) rilla_marilla przez ten twój tekst teraz o tym gipsie tak sie zasmiałam ze mały sie obudzil to było dobre :) :) a ja sobie leze i odpoczywam...... a wlasnie dziewczyny kiedy schodzi sie brzuch po porodzie? ile mu dac czasu na to? stosujecie jakies kremy, pasy poporodowe/ czy bedziecie stosowac? ja sobie taki na allegro zamowilam ale nie wiem czy to uzywac.....mój brzuszek nie jest zly ale pępek mi dalej wystaje no i ta krecha ciemna bleee... anka mi tak czas przez malego leci ze w srode pytalam meza czy to dzis poniedzialek a on sie glupio patrzyl na mnie....mam wrazenie ze dni przelatuja mi migiem, spanie, karmienie, kapanie i dalej spanie...tydzien zlecial moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co....wam sie poskarze bo nie mam komu :) mam ochote swoja tesciowa walnąć i przekrecic......jak byla zawsze mila i wogóle tak teraz mnie wkurza!!!! mam jej dosc....wszystko ja i mój mąż robimy nie tak.....a to tak a to inaczej :( wymiekam.... marze o koncowce remontu i wyniesieniu sie na inne pietro bo w nocy jak maly zaplacze ona juz nie spi i patrzy jak go przebieram i wogole na wszystko i rady........wie czy maly jest glodny czy nie, twierdzi ze nie dojada, jest piekna pogoda nawet werandowac go nie wolno !!!! walne ja chyba....a malego dzisiaj do okna a jutro na spacer mam ja gdzies...........i nie moge nic powiedziec bo wszyscy mowia jaka to ona mila dla mnie......nie powiem jak chodzic teraz przez szwa nie moglam to nosila mi jedzenie, gotowala, sprzatala....wszystko robila i dlatego siedze jeszcze cicho no i mąż tez sie nie odzywa ale jeszcze troche i wybuchne chyba :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenka wspolczuje naprawde ja bym nie wytrzymala masz cierpliwosc .TAK to juz jest z tymi tesciowymi. ja mam namiastke tego co Ty przechodzisz a mam dosc . CATie no sama bez pomocy jestes silna kobietka zycie pisze takie scenariusze nam ze musimy byc silne . JA to jednak mam łatwiej bo rodzinka blisko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do pasów i kremów nic nie stosuje na razie ale musze sie wziąśc za moje rozstepy:) mi brzuszek ładnie sie schodzi pepek w srodku mała oponka jest jak siedze haha ale jest ok mysle ze tak ze 3 mieisace i bedzie ok . wiecie nie moge sie juz doczekac jak bede mogła sie zapisac na kurs salsy w czasie ciazy otworzyli niedaleko mnie jakies 10 minut studio tanca duzo roznosci tanca mi najbardziej zalezy na salsie jakos tak mi sie spodobało instruktor tez niczego sobie hahah:) kiedys juz chciałam do niego sie zapisac przed ciaza ale moj mi nie pozwalal ale teraz to juz musze wprowadzic w zycie ten taniec moje marzenie . I niula jak podrosnie to oczywiscie tez bedzie tanczyc jak mamusia haha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×