Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

puree ziemniaczane

termin na wrzesień 2010

Polecane posty

Gość gosza222
hmmm od wczoraj mi sie cos tu z netem dzieje...ale sie wk teraz wszystko co nabazgralam wsiorbalo! wiec od nowa:) heloł wszystkim co tu jesszcze pozostali:) ja juz czwarty dzien po terminie i dobrze ze sie waga zaczela z panny mam tesciowa...:Pw pracy u meza zaklady robia kiedy urodze i juz ktos przegral bo ze niby dzisiaj rano mialam sie rozpakowac:)a niunia sobie spi smacznie:) monek gratuluje dzidzi i zazdroszcze ze juz po wszystkim jestes:)jesli moglabys mi napisac cos o tym masazu szyjki bylabym wdzieczna bo ja mam sie do poniedzialku namyslic czy chce miec to zrobione..polozna mi powidziala ze nie musi zadzialac a moze bolec..jak bylo u ciebie jesli moge spytac oczywiscie?wyprobowalam dwa kolejne sposoby a mianowicie ananasa i meeeega dlugiiii spacer iiii po ananasie mialam zgage a po spacerze wszystko mnie nap ier teges jakbym z 80tke miala..pogoda sie zrypawszy leje u nas od rana i zimno wiec siedze w domu bo nawet nie mam co ubrac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
tak sobie pomyślałam, że zasiadamy każda w swoim domu,a mogliby nas zamknąć w 1 domu jak w big brotherze i byłoby nam raźniej,hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosza222
no zesz w morde jeza od wczoraj doslownie cos mi sie tu rypie no ale nic przynajmniej dziala bo wczoraj to wogole nic niemoglam zrobic rano tylko zadzialalo a potem w kratke sory ze tak zasmiecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
goszsza, pisz spokojnie bo tamto co napisałaś jest i teraz wyskoczyło po raz drugi, może masz jakiś słaby transfer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
goszsza czym ty się przejmujesz, na naszym forum to już tak rodzinnie i kameralnie nie może chyba być, a jak się coś napisze więcej to nic się przecież nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rilla_marilla, kasia dobrze ze jestescie! Nagła zmiana samopoczucia, to moze faktycznie objaw :) Trzymam kciuki. Stwierdzilam, ze chyba pojade do miasta, moze jak cos sobie kupie, to bedzie mi troche lepiej. Ale nie mam sily na autobus. Podjade taxi, a co tam, raz mi sie nalezy, najwyzej wroce autobusem. Mam nadzieje ze męzowa stopka bedzie tylko stluczona rilla, tego zycze. Milego dnia, odezwe sie po wizycie w miescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosza222
kasik sie nie przejmaj ludzie tak maja bo nie widza o czym gadac albo plote nowa chca sprzedac!! ja wczoraj to chyba rekordowa liczbe wiadomosci odebralam ! narazie jeszcze mnie to bawi..ale jak sobie nagle wszyscy o tobie przypominaja co? co niektorzy to sie do mnie po pol roku nie odzywali a teraz prosze co drugi dzien pisza i dzwonia hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty Gosza tez oczywiscie dobrze ze jestes :) przepraszam, ze cie pominelam! Iwonta i Pivonia na bank urodzily, tyle czasu ich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosza222
rilla_marilla mam nadzieje ze ci chlop nie usiadzie teraz bo to ju zmoze teraz w kazdej chwili nastapic:) miejmy nadzieje ze to rzeczywiscie tylko stluczenie:)moj sie juz wylizal..nawet bez kuli juz chodzi..no i nawet zmiana humorku jesli to nie jakis znak to zawsze lepiej troche sie bedziesz czula:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
kasik miłych zakupków, ja już nie wiem co musiałabym sobie kupić na poprawę humoru, bo o ciuchach mogę zapomnieć, dla małego już nic nie kupię, bo ma full, jedynie co mi poprawiło humor to w sobotę nowa fryzura, to na prawdę działa:) ja dziś spisałam listę co potrzebuję na niedziele do szpitala, plan z 1 torbą idealnie spakowaną legł w gruzach, teraz muszę zabrać rzeczy na co najmniej tydz. przed porodem i jestem na to strasznie zła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosza222
no tez mi sie tak wydaje:)o jaaa ciekawe jak im poszlo..miejmy nadzieje ze szybko im poszlo i w miare mozliwie szybko nas odwiedza i sie podziela wrazeniami i oczywiscie zdjatka jakies wysla tych swoich slodziakow malych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
no na 100% Iwonta urodziła, pivonia nic nie mówiła przed odejściem ale też stawiam, że jest po,może się odezwą kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosza222
kasia jaki fryz chcesz sobie strzelic? ja tez chcialam cos zmienic bo w sumie od kilku lat mam taki sam kolor i myslalam moze zeby je troche rozjasnic i moze pocieniowac bo mam szopena:)wlosow mam od cholery normalnie super grupe mi sie zrobily:)dziewczyny mi mowia zebym poczekala lepiej bo po ciazy podobno wlosy wypaduja strasznie?myslicie ze to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co mówiły znajome to im po ciąży wypadały. Dlatego ja dziś postanowiłam, że sobie jednak ufarbuję teraz, póki są mocniejsze :) A przynajmniej wyglądać ładniej będę bo ten kolor już jest fuuuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
goszsza ja już sobie obcięłam w sobotę, jak szłam na wesele, chciałam zapuszczać, ale przez te upały co były mi przeszkadzały, trochę podcięłam, ale i tak nosiłam je cały czas w kucyku, bo moja ciąża mi trochę zabrała włosiarów no i się wkurzyłam i je ściełam na krótko a'la paula, no i wróciłam do ciemnego koloru, bo mi blond nie chwycił chyba przez hormonki, co do zrobienia teraz czy po ciąży, ja stwoerdziłam że jak będzie dzidzi, to nie wyrwę się co najmniej na miesiąc z domu do fryzjera, a już nie mogłam na siebie patrzeć i powiem Ci, że humor mi się poprawił i nie czekałabym do po, no ale każde włosy są inne i nie wiem jak będzie po ciąży, ale to chyba nie ma reguły na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja farbuję włosy sama. Miałam już na głowie chyba każdy kolor z wyjątkiem czarnego, bo nawet w ciemnym blondzie wyglądam jakbym szła na casting do rodziny addamsów :P Ale miałam już ciemne, jasne, rude w każdym odcieniu, aż w końcu trafiłam na farbę w takim średnim blondzie trochę jaśniejszym niż mój naturalny i ten kolor wygląda poprostu super. Żaden fryzjer nigdy nie ufarbował mi włosów lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
mamuśka mi właśnie sernik przywiozła ten co Ty goszsza chyba piekłaś, pokazałam bratu ten przepis i zmaltretował mamę, że tez chce i wcale nie jest taki słodki jak myślałam,pycha polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosza222
ja kiedys tez sama farbowalam wlosy taaa pamietam to jak sobie raz zalatwilam fryz..rozjasnialam z czrnych na blond ..sama no i nie musze chyba pisac co mi wyszlo..mialam wtedy chyba ze 20 lat i nie wiedzialam co z czym sie je a ze kasy nie mialam na fryzjera sama zrobilam sobie wlosy no i musze wam powiedziec ze oryginalnie bylo nikt tak nie mial:Pwszystkie kolory teczy..i dopiero po tym poznalam Monike moja fryzjerke ktora doporwadzila mi je do jakiegos ludzkiego wygladu:)a tez juz chyba wszystkie mozliwe kolory mialam na glowie w blondzie chyba jednak czuje sie najlepiej..i widze ze znowu o jedzeniu zaczynamy:) ja staralam sie o tym nie myslec ale sie nieda:)i tez jakies ciacho bym zjadla tym razem jakies moze z kremem i owocami:)mmmm tylko kto mi upiecze..albo jakies bezy albo ptysieee:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia22-03
łoooo kurde, ale przekichane, masz z kim jechać do szpitala gdyby cosik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak co to są teściowie, albo taksówka - do szpitala mam kawałeczek. Ale ogólnie to przekichane będzie. To jakaś tradycja rodzinna chyba :P Ja tu mam rodzić, a on się połamał. Jak ja się rodziłam to moja mama biedna z nogą w gipsie chodziła i jej przed porodem tata w domu zdejmował gips.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! rilla serdecznie współczuję :-( to naprawdę jakiś pech. Mam nadzieję że i tak Mężulek będzie w stanie Ci coś przy dziecku pomóc. Nawet zmiana pieluszki o 2iej nad ranem dużo znaczy ;-) chyba nie będzie uleżakowany? dziewczyny odkryłam że moje dziecko ma zdolności nadprzyrodzone.....! jej szósty zmysł jest bardzo rozwinięty. Nie wiem jak ale zawsze wyczuwa kiedy jej Mamusia ma właśnie w planie coś zjeść albo uciąć sobie drzemkę i od razu wtedy zaczyna płakać. Doprawdy niesamowite!! :-D tak jakby czekała: Mamusia chodzi po domu to ja śpię a jak Mamusia tylko legnie na poduszce to włączam syrenę :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosza222
o jaa wspolczuje naprawde no tak jak catie pisze miejmy nadzieje ze bedzie w stanie chociaz troszke ci pomoc..dobrze ze mozesz liczyc na rodzine.dacie sobie rade napewno..tylko sie nie denerwuj bedzie dobrze..catie rzeczywiscie spryciula z tej twojej dzidzi:)bidna daje ci cos zjesc wogole?czy w locie wszystko robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry RILLKA no to sie porobiło wspolczuje :( . u nas dzis jak mala wstała po 9 tak do teraz nie spała łobuz maly i jeszcze do tego moj pojechal i jestesmy same od 2 tygodni łuu ale damy rade to na razie taki krutki kurs bo bedzie w nocy chyba ale i tak placz był:) co do cycka dzis juz lepiej wykupilam antybiotyk ale nie skorzystałam kapusta pomogła takze dziewczyny jakby wam sie cos dziala z piersiami jakies twardniecia cieple piersi i zaczerwienienia jakis zastoj pokarmu lub zapalenie to siup kapuste na ccycka :) cycki to lubia jak widac hahaha no i jednak powracam do swojego 1 schematu karmienie raz jedna raz druga nie dwie w jedno karmienie na poczatku tak karmiłam i było ok zaczełam kombinowac i sie porobiło jednak sama najlepiej kazda wie jak jest dla niej dobrze. nie slucham juz nikogo hahhah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha jak tylko wezmę jednego gryza kanapki to od razu ma oczy jak dychy. naprawdę ma chyba jakieś sensory wbudowane :-D dba o Mamy linię :-D zazwyczaj jem w locie albo ładuję jak najwięcej do buzi i zajmuję się Małą w tym samym czasie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka na jak długo zostałaś sama? pytam bo mojemu Mężowi kroi się wyjazd znowu do Portugalii i się martwię jak dam radę sama 24/7 przez tydzień z psem na dodatek :-O ja też karmię na zmianę, jedno karmienie lewa pierś drugie karmienie prawa moja córeczka też ma takie długie fazy aktywności, nieraz po trzy, cztery godziny nie śpi. W dzień to znośne jest ale gorzej jak jej się w nocy przytrafi... kiedyś ją usypiałam od północy do 3iej nad ranem. masakra! :-D a w podręcznikach pisze ze takie małe dzieci są aktywne średnio 2.5 godziny na dobę. ciekawe skąd mają takie dane? :-O :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rilla - tylko sie nie denerwuj za bardzo, kochana no nieszcześliwy wypadek, tak to jest z tymi chłopami, ze jak ich potrzebujemy to oni takie numery wykręcają 👄 kasik 1985- kochana je tez mam zmienne nastroje i jeszcze pełno leków itp. staram się jednak olewać ludzi, bo jakbym sie nasłuchała i do siebie brala wszystko to bym musiała z pistoletem chyba chodzić i strzelac od razu hahahahaahahahhahahah niech spier.... wszyscy 👄 kasia22-03 czekam kochana na wieści, ale jestem nadal z Wami i cały czas was czytam 👄 gosza222- jak troche mnie czytasz to w penych momentach mogłas sie doczytac jak ja mam super tesciową, zołza, własciwie to juz jej nie mam, bo odkąd kuba skończył 6 m-cy nie pojawia sie u nas, sieje na nas ferment i zajmuje sie wnusia z wpadki swojego młodszego syncia, który nawet do końca nie wiedział czy to jego, ale badan nie zrobił. moja tesciowa to własnie panna, mój kubus to panna ale to chłopiec, i mąz tez panna ale to mężczyzna, wiec jak sie dowiedziałam, ze najparwdopodobniej będzie dziewczynka, to się tylko modliłam by tak mi te cc wyznaczył bym miała wagę. dziewczynka panna jak ta stara wywłoka o nieeeee........................................👄 kochana ja juz byłam na zakupach, zrobiłam kluseczki ziemniaczane ze skwarkami i białym serkiem, własnie z meżem je pojedlismy teraz biore się za gulasz na jutro, bo moje jutro mnie weźmie do tego szpitala w między czasie prasowanko i na 14.30 do przedszkola po 3 latka łobuziaka mojego ukochanego kochane jakos sobie poradzimy czy to cc czy sn czy wielkie bóle, czy małe bóle\damy rade ja najpierw mówiłam ze nigdy wiecej dzieci i wszystko ale to wszystko po kubie rozdawałam na parwo i lewo, bo nigdy dzieci to po co mi to tak żle przeszłam ta cesarkę a jednak, któregos dnia usiedliśmy i stwierdzilismy, ze kuba nie moze byc sam i że trzeba jak najszybciej sie postarać, bo tu wiek juz goni ja mam 31 lat a mąż 33 tak też sie stało zaszłam w ciążę mimo lęku wszystko od nowa kupowaliśmy hahahahahahahahahah no a wcale finansowo nam nie jest lekko i nikt nam nie pomaga i bedzie dzidzia choć mam strach w gaciach niesamowity damy rade buziaki i trzymajcie sie kochane uda się nam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie mąż dzwonił, że szuka kogoś kto mnie zawiezie dzisiaj do lekarza. On nie może ani chodzić, ani jeździć samochodem, więc ładne kredki będą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×