Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

puree ziemniaczane

termin na wrzesień 2010

Polecane posty

Aniu obiecuję że jutro kupię ten nieszczęsny kabel i zamieszczę zdjątka :-) dziękuję za pamięć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGDALENKA kochana a jak tam Cwiczenia?:) Ja to tak sobie własnie myślę ,że od nowego roku zacznę coś z moją oponką robić na brzuszku. KASIA 22 a co u WAS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Catie nie bądź zła ,że tak Cię męczę ,ale naprawdę z chęcią pooglądam księżniczke MATYSie:) mam nadzieję ,że nie jestem upierdliwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Anka. Co prawda Patryk wygląda na niezbyt zadowolonego z sesji z mamusią, ale cóż - będzie musiał się przyzwyczaić :P Patryk tak samo jak Twoja Lenka trzyma sobie smoczek (ale z reguły jeden hehe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a mi wyświetliło ,że nie dodało zdjęcia i znów dodawałam no i zdublowało jednak ehh .No na tym zdjęciu to jednym okiem jakbym szpiegowała czy abi napewno jeszcze go ma w ręce haha:) FAjnie tak pooglądać te nasze maluszki jak rosną . ja ostatnio wszystkie zdjęcia wertowałam od małego jak się urodziła taka malusia była a teraz już taka pyza Czy Wasze skarby też się tak odkopują jak śpią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monek1919H
Heja kobiety ;) U nas święta mineły w rozjazdach. Żadnych gości się nie spodziewałam. W sumie też niewiele szykowałam. Jednym słowem olałam je i już ;) To były pierwsze święta których nic a nic nie czułam... Wogóle mi się nie podobały. NA sylwestra też nie mam ochoty. Najlepiej jakby go nie było. W sumie nic fajnego wchodzić w Nowy Rok z długami... Ale jakoś je ogarniemy (mam nadzieję). Wczorajszą noc miałam tragiczną. Mały od 22 do 4 wisiał mi na cycku dosłownie. Więc o 4 sie wkurzyłam i pogoniłam męża po wodę i zrobiłam mu butlę. Zjadł 170ml!! Więc się nie dziwiłam już czemu tak wisiał - bo się nie najadł. Potem ok 6 rozbolał go brzuch i był koncert - ale suszarka pmogła i już spaliśmy sobie do 9.30. ania, a to zdjęcie Lenki z tym smoczkiem jest zawodowe poprostu ;) Mój Piotruś jak się nauczył ssać cycka to smoczka odrzucił i za diabła go nie mogę nauczyć...a ja tak uwielbiałam na niego się patrzyć jak on miał smoczka w buzi. Tak słodko to wygląda ;) A ja zauażyłam ze ostanio nie ma nowych zdjęć Piotrusia i muszę to nadrobić. Przez te wszystkie zalatane dni zaniedbałam to. Muszę to naprawić ;) Czy wy też tak macie że z dnia na dzień coraz mocniej byscie przytulały dzieciaczki?? Bo ja jak widze jaki on się fajny robi i jak mu policzki rosną (jak u zająca Poziomki ;))to ja bym go non stop całowała i przytulała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monek słońce ja też mało czułam te święta najbardziej jak byłam w 1 dzień w kościele na 5 rano i śpiewałam koledy to takie 1,5 godz nastroju na max bo wigilia z mała na rękach -za dużo wrażeń , ludzi i była niespokojna pozatym za krótko te święta wypadały w tym roku. PRZYTULANKi ja bym ją cały czas przytulała i dawała buziaki . I tak pewnie już ma mnie dość tego ti ti titi:) ale miłości i czułości nigdy dość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze zrobiłam sobie drzemke popoludniu i teraz mi się spać nie chce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja ;) Moje maleństwo sobie śpi a ja ciut ogarniam i objadam się żelkami i luknełam co tu się dzieje;) Ale widzę ze cisza;) Zapomniałam napisać że w poprzedni czwartek Piotruś zalliczył pierwszą przewrotkę na plecy ;) Leżał sobie na brzuszku i główkę podnosił a tu nagle zaczeło go na lewno znosić i fik na plec. Był biedulek zaskoczony i nie wiedział co się działo. ania mnie nikt by nie podniósł o tej porze z łóżka A w 2 dzień świąt byłam u mjego dziadka pochwalić się Piotrusiem. Jest on 15-ym jego prawnuczkiem ;) Mój dziadek jest już stary i bardzo nie kojarzy swoich wnuczków (jest nas chyba 28 sztuk, a ja jestem 16 lub 17 z kolei,bo mam barta ciotecznego z tego samego roku ale nie wiem kto pierwszy się urodził ;)) i śmiałam się że mnie nie pozna i w sumie się nie pomyliłam. Ale co się dziwić jak nie widział mnie pewnie ze 2 lata. On tak ma że raz cie pamięta a za chwilę nie kojarzy. No ale cóż, takie uroki starości. Dobrze że synów poznaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! My już po szczepieniu wrrrr jak ja tego nie znoszę :( Ale mój pączuś ma przynajmniej tłuściutkie pofałdowane udka, więc jakoś ta igła tam jeszcze wchodzi. A przyszła babka do pierwszego szczepienia (tam przyjmują po 2 osoby w jednym pokoju) z dzieckiem tak przeraźliwie chudym, że cieszę się, że byłam pierwsza bo nie chciałabym widzieć jak mu w te patyczki cokolwiek wbijają. A powiedzcie mi czy wy szczepicie tylko te obowiązkowe szczepionki czy rotawirusy i pneumokoki też? A tak po za tym kurde to dostałam okres!!! Myślałam, że jak karmię dziecko tylko piersią to aż tak szybko to nie nastąpi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) niulik ucina sobie drzemkę więc się pojawiłam na chwilkę:) MOnek no to liczna rodzinka ,że ho ho .Wiesz mnie też ciężko ściągnąć z łóżka ale to już taka tradycja ,że chodzimy z siostrą w 1 dzień świąt na 5 do kościoła . CHciałam się wybrać na spacer ,ale pogoda nie zaciekawa. Plan zaatakować biedronke bo maja być pojemniki na zabawki takie do powieszenia materiałowe .Może jak niulka wstanie to się przejde .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rillka dobrze ,że juz masz to za sobą my dopiero w styczniu się wybieramy.Co do rota i pneumo ja nadal nie wiem choc jeżeli chodzi o rota to cykl trzeba zakończyć nim dziecko ukończy 6 miesiecy . Kurcze ja nie wiem czemu tak zdzierają na ludziach skoro ma to pomagać to nie powinni ustalać tak wysokich cen za zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rillka no to jesteś chyba pierwsza wśród nas co dostała u mnie na razie też cisza.Ja to już zapomniałam jak to jest .;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szczyt chamstwa dosłownie :P Ostatnia urodziła, a pierwsza dostała okres i to karmiąc cyckiem! Ja to mam pecha. A myślałam, że cały rok 2010 obejdzie się bez :P No, ale skoro już mam @ to możemy robić drugie hahaha to był oczywiście żart :D My właśnie wzięliśmy sobie ten najdroższy pakiet 6w1+rota i pneumo. I tak się zastanawiam czy dobrze robimy, czy jest w tym sens, czy warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze właśnie przypomniała mi się taka historia. Pewna osoba też karmiła piersią, a dostała okres po 3 miesiącach. Potem drugi i trzeci. A potem czwarty, ale jakiś skąpy. Poszła więc do lekarza i okazało się, że zaczyna 5 miesiąc ciąży :P Żaden z tych okresów nie był więc okresem tylko plamieniem w ciąży. Drugie dziecko urodziło się gdy pierwsze miało 11 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rillka no nie ma sprawiedliwości na tym świecie ;) Ja też nie mam jakiegoś określonego zdania co do tych szczepionek. Kurcze jak na złość zaczyna coraz bardziej sypać chyba będę dziś pani bałwankowa jak się wybiorę:) na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rillka no niezła historia ale tak to jest ,ze nie wiadomo kiedy się zacznie i trzeba być na baczności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha jeszcze parę rzeczy pominęłam heh. Monek ja też tak bym mojego ciągle tuliła i całowała w każdą słodziutką fałdeczkę :) Anka - też by mi się przydało takie cosik, ale tu na tej wiosce nie mam takich sklepów jak Biedronka. Najbliższa jest po drugiej stronie jeziora, drogą jakieś 5 km (no chyba, że kajakiem, to może bliżej :P). Ale muszę namówić mojego na zakupki. Tym bardziej, że reklamowali też, że będzie taka lampka z budzikiem co robi gwiazdki na suficie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co mi tam idę musze się przejść trochę bo chyba mnie coś trafi w tym domu:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania moja rodzinka jest liczna jest ;) Ale tak fajnie ;) Rilla współczóję. Ja jeszcze nie mam, ale brzuch mnie coraz boli... Z tym tak jest, niby z jednej str fajnie ze nie ma a z drugiej to tak niekoniecznie bo przyczyna nigdy do końca nie jest znana ;) U nas nie padało na szczęście jak narazie. wiecie co mam lenia ;) nic mi się już nmie chce a mam tyle do zrobienia ;) Pewnie nici z tego. Najlepiej nic nie planować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monek niby masz rację :) Moja znajoma nie miała okresu półtorej roku więc co jakiś czas robiła sobie test ciążowy tak na wszelki wypadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet nie wiedziałam jakie cuda są w biedronce ;) DObrze wiedzieć ;;) Ja do biedronki mam jakieś 20 km pewnie, bo do miasta mam 18 ale dojechać jeszcze do biedronki trzeba ;) a do normalnego sklepu mam w jedną str ok 2 a w drugą 3 czy 4 km... no ale cóż. Dobrze że mam autko ;) A mój zając poziomka dzis oszalał. Śpi, przebudzi sie, dam mu cycka, posoka troszkę i dalej śpi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to się fajnie masz Monek. Eh a mój już zaczął poszczepienne marudzenie. Niby śpi, ale budzi się co 10 minut z płaczem... Matko a ja dzisiaj też mam takiego lenia, że masakra. Przydałoby się coś już po świętach w końcu zrobić, a mi się tak nie chce, że szok. Najchętniej poszłabym spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu dzieki ci za pamiec o ćwiczonkach :) cos tam robie ze soba ile dam rade i sobie przypomne.....teraz na swieta była przerwa ;/ i tylko sie objadałam serniczkiem zamiast cwiczen :P ale teraz postanowienie noworoczne to cwiczenia :) mam nadzieje że wytrwam... aniu pytałaś o odkopywanie sie maluchow, mój tez tak robi ale na noc juz mialam dość przykrywania ciaglego i kupilam śpiworek taki bez rąk,na szelkach i super jest :) mały ma cieplutko i może kopac ile chce :) rilla ale fajny ten twók Patryczek na zdjeciach taki juz duzy chłopak ;) a okresu współczuje, ja tak jak reszta czuje brzuch lekko pobolewa ale na razie mam spokój. A piersia juz nie karmie. A co do szczepien ile ludzi tyle zdan na ten temat, ja nie szczepie na nic poza podstawowymi 5w1. O rotawirusach znajoma w przychodni dla dzieci powiedziala że jak dziecko ma byc chore to i tak bedzie, bo to szczepienie nie dziala na wszystkie szczepy wirusa i jest wogóle krótkotrwale a nie na całe życie...a na pneumokoki można zaszczepic w wieku 3 lat i wtedy jest tylko 1 dawka. Ehhhh cieżkie decyzje to sa...tez mialam z tym problem bo znowu kto inny mówil co innego :( Monek fajne sa rzeczy w biedronce, ale jak sie bywa tam....tez rzadko jestem ale opłaca sie niekiedy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane wróciła pani bałwankowa i co ? po 1 właśnie przestało sypać jak już jestem w domu ;) po 2 nie dostali jeszcze moich pudełek :( nie wszystko z gazetki już jest no nic zaatakuje koło czwartku . A co do biedronek u nas w Cieszynie jest ich 4 :) a do najbliższej mam jakieś 10 min:) Zrobiłam sobie spacerek z niulka oczywiście chodniki pełne śniegu ale dałyśmy rade . MAGDALENKA no to będziemy się wspierać w noworocznym postanowieniu z ćwiczeniami. A czemu już nie karmisz piersią? Kurcze może też coś pomyśle nad takim śpiworkiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane po świetach! Nie odzywałam się,bo jakoś nie było kiedy, bo w każdy dzień byliśmy u kogoś innego, a poza tym kolki, kolki, kolki i odsypiałam troszkę w świeta, bo tatuś się zajmował tygrysem, ale i tak ciągle czuje się niewyspana, bo mam wrażenie, że Cypi jest jesszcze bardziej nadpobudliwy i teraz nawet na rękach mam problem żeby go uśpić, mówie wam jestem wykończona,też je coraz więcej, ale zdarza mu się, że to wyrzyga, no bo kto to widział 180 jeść 2 razy pod rząd, a później szaleje, "biega" i wszystko leci z niego,eeeh no a ja sobie zrobiłam prezent dla zmęczonych rąk i kręgosłupa- kupiłam chustę i się uczymy nosić z Cypim, jest trochę śmiesznie, ale nawet dziś udało mi się w niej go uśpić tak czytam, że u was kiepsko z połówkami, u nas wręcz odwrotnie, pfu pfu nie zapeszając, super się dogadujemy, sexik genialny i byle tak zacząć nowy rok, a będziemy imprezować u nas w domu, przychodzą znajomi z bobasami i sobie posiedzimy do 1:) super macie zdjątka kochane, ja też dodałam, bo Cypiemu zrobiliśmy fote jak trzyma stówe,hehe, śmiechu było co niemiara, bo nie chciał oddać, no ale to niby jego prezent był,hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×