Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madzia1991m

Wesele jeden dzień czy dwa?

Polecane posty

Witam! Planuję wesele na 120 osób i tak się zastanawiam... jeden dzień czy dwa? W sumie wiadomo dwa dni fajnie bo dłużej ;) Czy jest sens wydawać pieniądze, męczyć siebie (młodzi po ślubie myślą tylko o śnie)? U mnie też jest taka sytuacja, że osoby z rodziny są minimum 50 km od miejsca wesela, mają małe dzieci więc nie byłoby ich na poprawinach pewnie. Jak to wygląda u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajasne
młodzi neikoniecznie marzą o śnie po ślubie od razu :) a po weselu każdy chce sie przespac, i mlodzi i goście. przerwe miedzy jednym a drugim zrobcie osiem godzin, wszyscy sie zdążą wyspac, wyszykowac i bedzie OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewoja w bieli
ze swojego doświadczenia. Jednodniowe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdarzają się sytuacje,że p.młodzi organizują tzw.poprawiny np.w jakimś pubie/wynajmując go wcześniej/dla swoich kolegów,koleżanek i bez "starych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tydzień najmarniej
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pochodzę z północnej Polski
Jednodniowe. Nie ma nic gorszego niż widok gości wyglądających jak zombie. Poza tym nie masz pewności, ile osób się zjawi na poprawinach i np. zapłacisz za 50 osób, a przyjdzie 20 i tylko wyrzucisz pieniądze w błoto. Ja nigdy nie chodzę na poprawiny, bo wolę w niedzielę się wyspać i odpocząc, bo wiadomo że w poniedziałek do pracy trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica restauracji
Jednodniowe!!! Poprawiny - marna replika spotkania towarzyskiego. My poznajemy gości po tym jak zachowują się na poprawinach. Niestety, w większości lepiej gdyby się nie odbyły. Wczoraj byłam świadkiem incydentu, na pozór nic wielkiego, ale jaki będzie finał??? Poprawiny, ok 50% gości, już zdecydowanie rozluźniona atmosfera... Ktoś z rodziny pana młodego w luźnej rozmowie coś rzekł do panny młodej - nie wiem co, ale i panna młoda i wszyscy goście byli roześmiani. Pan młody, nareszcie na poprawinach dawszy sobie gaz "stanął w obronie czci" swojej żony.. z mojej zony się śmieją.... Nie zgodził się z komentarzem, rozwalił stół zastawiony jadłem... Interweniowała jego matka, kopnął kobietę, upadła. Na szczęście znaleźli się silniejsi od niego, dalszych strat nie było. Panna młoda przepłakała resztę dnia, pan młody już się nie pojawił, goście szukali pretekstu do zmycia się... O 14 było już po zabawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostro w tej Twojej restauracji bywa ... Moje będzie jednodniowe, w niedzielę bliższą rodzinę i tych co z daleka przyjechali zaprosimy na obiad i tyle. Z moich doświadczeń jakoś nigdy poprawiny dobrze nie wyszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez robimy jednodniowe, a w niedziele bedzie tylko sniadanie dla gosci, ktorzy nocuja w hotelu (glownie znajomi) a potem jakis obiad z najblizszymi i z rodzina przyjezdna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie byłam na udanych poprawinach, goście z reguły byli zmęczeni, niewyspani, siedzieli jak na szpilkach i myśleli tylko o tym, żeby się zmyć. Dlatego teraz na poprawiny już nie chodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem
że na poprawinach często jest fajniejsza zabawa niż na weselu. Większy luz (w pozytywnym tego słowa znaczeniu). Młodzi już nie są tacy spięci. Byłam i na weselach jednodniowych i na dwudniowych . Jedne i drugie są ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednodniowe,robisz duże
wesele, więc po co dodatkowo wydawać kasę na poprawiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×