Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Mnie len trche pomogl, ale jak zjem cos innego to nadal boli mnie żoładek, sama juz nie wiem, chyba pojde w poniedzialek do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Wczoraj wybraliśmy się z mężem na większe zakupy, w poszukiwaniu jakiś ubrań dla mnie..Po powrocie standardowo "dopadła" mnie migrena :( Dzisiaj oczywiście też musiałam wstać z bólem :( Mimo, że ból czasami jest nie do wytrzymania ja jestem twarda i nie biorę żadnych lekarstw.. Wczoraj odebrałam wyniki badania krwi i moczu, przeciwciała dopiero będą jutro..I o dziwo jestem zaskoczona! praktycznie wszystkie wyniki krwi mieszczą się w normie...martwi mnie za to mocz, znowu pojawiły się leukocyty :/ Magda ja bym na Twoim miejscu poszła do lekarza! Po co masz się męczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calvadoss
wiosenna mama...25......Małopolska ... ...synek 2, córcia 3,5 katalana...........33......Warszawa ........... ktosia1980........30......Toronto ..............Synek 3 lata monsoon...........30.......Lublin ................Córka 14 miesięcy Martka77..........32......Wrocław..............Córka 4 lata K_inka_..............30......Poznań..............Synek 4 lata basik1978.........32.......HAJNÓWKA...........Synek 9 lat mamusia22.........22......W-Śl.................... monis24.............24......Śląsk...................Có rka 3,5 roku Malwiśka.............25......Polanów.............. A_B...................26......Kielce.................Syne k 6 lat Thelly ................ 26 ...... L. ...................Córka 2 lata Pijawa2..............32......Olsztyn...............Synek 2 lata calvadoss............21......Tczew................Córka1,5roku hanio.k...............24......Śląsk..................Sy nek 2 lata mamuli................31......Śląsk..................C rka 1,5 roku ENI_35............35......BIELSKO-BIAŁA.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calvadoss
mikolajka 83 ten drugi wózek jest ladny ale nie polecam kola lubią odpadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też wczoraj bolała głowa i to bardzo. Wzięłam 1 paracetamol i na szczęście pomogło. Dzisiaj jest ok. Anka bardzo współczuje złych wyników i trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze. Zostało już tylko ok 6 miesięcy. Urodzisz dziecko, a później będziesz mogła się leczyć. Musi być dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Agneszka, a znalazłaś gdzieś jaki fajny płaszcz lub kurtkę? Mam z tym ogromny problem, przeszukałam wiele sklepów online z odzieżą ciążową i klapa. Same wielkie, workowate kurtki... Ja też z staram się z bólem głowy walczyć bez tabletek. Tyle już ich biorę, że wystarczy. Mam problem z ciśnieniem, często jest dość niskie. Zazwyczaj popołudniami spada do poziomu 100/60 a nawet 90/60. Z racji tego, że chodzenie mam nadal zabronione staram się wtedy posiedzieć na tarasie na świeżym powietrzu i robię sobie małą kawę. Zazwyczaj pomaga. Magda, ja też mam problem z żołądkiem. Myślałam, że to od tabletek, które łykam od wielu tygodni, ale poczytałam parę artykułów i okazuje się, że taki ból jest przypadlością wielu kobiet w ciąży. Spowodowany dużym poziomem hormonów, przez które zwalnia nasz metabolizm, trawienie, perystaltyka jelit. Mięta, rumianek, siemie lniane, lekka dieta. Tyle robię, aby sobie pomóc. miłej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martka płaszcza/kurtki dalej poszukuję... Nic nie ma ciekawego, poza tym ceny są zbyt wygórowane...szkoda mi wydać 200/300 zł na coś co mi się nie podoba...Kupiłam za to dwie pary kozaków na zimę! ;) jedne na małym obcasiku a drugie płaskie z gumowaną podeszwą...bo te co mam są dosyć śliskie i boję się, że mogłabym w nich zaliczyć niejeden upadek ;) Wolę więc nie ryzykować. Mam nadzieję, że nowe butki się sprawdzą. Zakupiłam też na allegro spodnie jeansowe z h&m. Czekam właśnie na przesyłkę :) Miłej niedzieli! Ja będę wieczorkiem bo niedługo wybieramy się z mężem do kina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, u mnie w mieście fajna pogoda, jutro rano lecę do Polski , boję się o Kurczaka ale mam nadzieję że lot dziecko zniesie dobrze, w sumie jakby nie patrzec, 1 trymestr już za mną. Marta77 przeoczyłam-co Ci dolega , że musisz leżec? czytam jakie problemy mają inne ciężarne i jestem przeszczęśliwa, że ciążę znoszę bardzo dobrze, nie muszę leżec i jeździc po szpitalach. pracuję normalnie jak przed ciążą, tylko krzesełko mam. jedyne czym się teraz martwię to wyniki na te wszystkie choroby, ale mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, najgorsze jest to, że żaden z lekarzy jednoznacznie nie wskazal przyczyny moich klopotów. Zaczęło się w 6 tyg od plamień. Dostałam leki, wskazanie oszczędzania się, polegiwania i zwolnienie z pracy. Po 3 tyg wydawało się, że jest ok wrociłam nawet do pracy...na 4 dni:( I znowu to samo. Poronienie zagrażające, plamienia, lekkie bóle. Leżenie w domu, później mocne krwawienie, szpital - i tam okazało się, że mam łożysko umiejscowione przy ujściu wew. szyjki... i cóż, leżę i czekam, aż wraz z rozwojem ciąży i powiększającą się macicą może się podniesie. Zaczynam dzisiaj 16 tc. W środę idę do lekarza i mam nadzieję na dobre wieści. Powiem Wam dziewczyny, że już pupa od leżenia mnie boli!:) O nudzie nie wspomnę...ale cóż, wszystko dla mojego groszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Widzę z wczorajszych wpisów że nie tylko mnie męczyła straszna migrena wczoraj... cały dzień przeleżałam. Dzisiaj trochę lepiej, oby do jutra przeszło całkowicie, Tak jak pisałam wcześniej, trochę płaszczyków jest na allegro. Te co wydają się solidniejsze niestety są drogie, więc się nie zdecydowałam. wybrałam jakieś tuniki / koszulki, ceny atrakcyjne w porównaniu do tego co jest w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwiśka25
wiosenna mama...25......Małopolska ... ...synek 2, córcia 3,5 katalana...........33......Warszawa ........... ktosia1980........30......Toronto ..............Synek 3 lata monsoon...........30.......Lublin ................Córka 14 miesięcy Martka77..........32......Wrocław..............Córka 4 lata K_inka_..............30......Poznań..............Synek 4 lata basik1978.........32.......HAJNÓWKA...........Synek 9 lat mamusia22.........22......W-Śl.................... monis24.............24......Śląsk...................Có rka 3,5 roku Malwiśka.............25......Polanów..............syn 6 lat,syn 1.5 r. A_B...................26......Kielce.................Syne k 6 lat Thelly ................ 26 ...... L. ...................Córka 2 lata Pijawa2..............32......Olsztyn...............Synek 2 lata calvadoss............21......Tczew................Córka1 ,5roku hanio.k...............24......Śląsk..................Sy nek 2 lata mamuli................31......Śląsk..................C rka 1,5 roku ENI_35............35......BIELSKO-BIAŁA.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calvadoss miałaś może ten wózek, albo ktos ze znajomych? Bardzo mi sie on podoba, ale oczywiście najpierw wolałabym zobaczyc go na żywo. Dlaczego te koła odpadają? Nie słyszałam nawet o takich przypadkach, żeby koła w wózkach odpadały. Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, w środę byłam na badaniu przezierności,na razie wszystko w porządku PK 1,4.Załamują mnie tylko koszty tego wszystkiego.Naturalnie place za wszystkie badania bez mrugnięcia okiem,ale...Nie macie tez takiego wrażenia ,ze na ludziach oczekujących dziecka się "zdziera""??od badan,przez ubrania ciążowe po sprzęt dla dzieci.Hawa tez mieszkasz w Niemczech.Badania w Polsce są drogie ,ale tu przechodzi to ludzkie pojecie.Ostatnio zapłaciłam za wszystkie poprzednie badania laboratoryjne,tokso,cyto itp.ponad 100 euro.Teraz badanie przezierności 120 euro i dodatkowo 55 za badania krwi.A to dopiero początek.Kasa chorych płaci za 3 badania usg i kilka podstawowych badan,ewentualnie również przy cukrzycy ciążowej,ale poza tym nic.Strasznie mnie to irytuje.Teraz chciałam zamówić sobie nowe ciuchy do pracy,bo chciałabym pracować jak najdłużej ,a mój uniform jest już trochę przyciasnawy.Wszystko średnio 10 euro droższe.Tylko dlatego ,ze nazywają się ciążowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Ja też dzięki Bogu nie wiem, co to migrena (odpukać) i inne dolegliwości. Tak jak poprzednią i tę ciążę znoszę bez problemów i oby tak dalej. Co do płaszczyków ciążowych, to też powoli się rozglądam, bo pewnie niedługo ciężko będzie się dopiąć w normalne ubranie, zwłaszcza, że ja mam większość taliowanych :) W sklepach nic nie widziałam fajnego, a w necie na razie znalazłam coś takiego: http://allegro.pl/21twentyone-plaszcz-z-kontrafalda-chaber-36-s-i1226999367.html http://allegro.pl/21twentyone-plaszcz-z-kontrafalda-pepitka-m-38-i1262150641.html www.happymum.pl/sklep3/index.php?kod_pr=j321&grupa_pom=komplety www.happymum.pl/sklep3/index.php?kod_pr=j321a&grupa_pom=komplety www.happymum.pl/sklep3/index.php?kod_pr=j327b&grupa_pom=komplety www.happymum.pl/sklep3/index.php?kod_pr=j327a&grupa_pom=komplety www.happymum.pl/sklep3/index.php?kod_pr=j326b&grupa_pom=komplety www.happymum.pl/sklep3/index.php?kod_pr=j326a&grupa_pom=komplety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te z happy mum faktycznie drożyzna, a niby nic takiego. Ale naprawdę trudno znaleźć coś fajnego na zimę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do karolp ,nie przejmuj sie kosztami ,ok 1000Euro,radosc z dziecka bezcenna ,za wszstko inne zaplaci maz swoim zdrowiem i karta kredytowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KoraMozgowa witaj. Ja od dawna męczę się z grzybicą pochwy i jej nawrotami. W ciąży oczywiście też mnie nie ominęło. Dwa razy lekarz juz dawał mi jakieś tabletki dopochwowe, ale pomagało tylko na kilka dni. Staram się ograniczać spożywanie słodyczy, owoców i białej mąki, bo to składniki które lubią grzybki. Trochę jest lepiej, bo nie swędzi, ale czy tam w środku jest ok, wątpię :( Codziennie biorę też Lacibiosfeminę, czyli naturalny probiotyk. Ciąża niestety sprzyja grzybicy, ale lekarstwa jakie można stosować są bardzo ograniczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzieki za podpowiedzi co do kreacji .Nie moje to wesele my zyjemy bez slubu ponad 10 lat i bardzo sobie chwale nie chce tego zmieniac za nic. Ale z doborem jakiejs sukienki jest straszny problem zeby nie wygladac jak "bomboniera".jestem niska wiec pasuje sukienka krótka nie długa tak mi sie wydaje .poszukiwania nadal trwaja. trzymajcie sie cieplutko mamuski .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_inga_
Witam, strasznie zimno dzisiaj, do tego ciemno i mglisto-coraz ciężej się wstaje przed 6:(. Wizja 100% płatnego L4 kusi, zwłaszcza rano, ale wiem, że takie siedzenie w domu nie wyszłoby mi na dobre. Jeszcze trochę popracuje. Mój brzuch rośnie w oczach i koniecznie potrzebuje spodni, bo obecnie mam jedne jeansy z poprzedniej ciąży. Chyba się porozglądam w lumpeksach, bo szkoda mi pieniędzy na spodnie, które będę nosić (w dobrym układzie) kilka miesięcy. W piątek byłam u lekarza, z dzieckiem wszystko ok. Wyniki wydawały mi się też w normie, mimo to lekarka przepisała mi żelazo i preparat magnez+potas. Anka1976-trzymam kciuki, przykro mi, że jeszcze takie stresy Cię spotykają w ciąży. KoraMozgowa-ja też się męczę z ciągłymi stanami zapalnymi, po 3 tygodniach spokoju, mam nawrot i kolejna kuracje-zobaczymy na ile starczy. Oprócz zmiany diety, polecam bawełnianą bieliznę i nieobciskające spodnie, bo ciepło i wilgoć tez sprzyjają infekcją. Karlop-to prawda, że na ciężarnych i dzieciach robi się doskonały interes. Ja wciąż nie rozumiem dlaczego buty, kurtki itd. dla dzieci są często w podobnej cenie co odzież dla dorosłych? Wychodzi na to, że materiały do produkcji to niewielki składnik ceny. A o ubraniach ciążowych już nie wspomne... Dobra, zabieram się za prace, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×