Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Martka huśtawki nastroju w ciąży są normą...mi tez się to zdarza, mojemu mężowi już nie raz się oberwało właściwie za nic.. A u lekarza będzie dobrze! Bądź dobrych myśli! Oczywiście czekamy na relację po powrocie! Monsoon ja też muszę odebrać wynik na obecność przeciwciał, już nawet na mnie czekają.Nie chce mi się iść wcześniej, więc pewnie odbiorę je dopiero przed wizytą w czwartek. Muszę Wam napisać, że otrzymałam dzisiaj te spodnie z allegro. Jestem straszliwie zadowolona!! Spodnie praktycznie jak nowe! Kolor i rozmiar idealny! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mam jutro badanie Prisca 4, miała to któras? chodzi mi o to, jak przebiega i co moze wykryć, Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, dzięki za hasła itp! Przejrzałam galerię - super foty. muszę się zalogować z innego kompa i też coś wrzucę. wiosenna mama - przesłodkie te Twoje szkraby! agneszka - super, że spodnie z allegro dobre. ja też jeszcze będę szukać, może i mnie się poszczęści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hawa2000
Czy czujecie juz ruchy dziecka? Ja kiedy przykladam dlon do brzucha to wyczuwam leciutkie wibracje, albo to nie ruchy tylko bulgotanie w jelitach. Pierwsza ciazya i 13 kg nadwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ditta7 dziękuję bardzo :) Już się nie mogę doczekać ich szaleństw we trójkę :) Ja ruchów nie czuję wcale mimo, ze to ciąża nr 3 i już 17 tydzień. Pewnie koło 25 poczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hawa2000
Ja tez nie czuje typowych ruchow, tylko kiedy przykladam reke do brzucha takie lekkie mrowienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no babeczki jakie z was laseczki i male brzuszki jutro wrzuce swoje fotki postaram sie fajnie was zobaczyc zdróweczka kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka87
Witajcie kwietnióweczki Ja również bardzo proszę o hasło podaje email: kaczuszka87@wp.pl czekam z niecierpliwością :) pozdrawiam i zdrówka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się od zawsze marzyła trójeczka!! :) Mojemu mężowi parka !;) Póki co będziemy cieszyć się tym jednym, a co będzie później to czas pokaże :) Ja też jeszcze żadnych ruchów nie czuję...i praktycznie od poczatku przytyłam tylko 0,5 kg! :/ Ditta powodzenia w poszukiwaniach!! Pewnie i Tobie trafią się jakieś fajne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pierwszej ciąży poczułam pierwszego kopniaka w 18tc - był to akurat dzień matki :D A dziś jestem pewna że poczułam pierwszego kopniaka tej ciąży, w sumie tak jakby mały/a się przekręcił/a :), jestem teraz w 14 tc. Mój mąż nie może się doczekać kiedy on też bedzie czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie miałam Was pytać o pierwsze ruchy. Ja jestem w 16 tygodniu i już się ich nie mogę doczekać. Wydaje mi się czasem, że coś już czuję, ale zaraz potem tłumaczę sobie że to jelita. W tamtej ciąży poczułam w 21 tygodniu i też na początku nie byłam pewna czy to "to", czy jelita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszsytkich! Thelly super te Twoje teksty.usmialam sie ze hej.u mnie to drugie dziecko wiec do wiekszosci spraw pewnie podejde z przymruzeniem oka. ja tez poprosze o haslo na magducha95@wp.pl i z gory dziekuje. bylam w piatek u lekarza i to byl 14t4d a lekarka mi mowila ze wedlug USG to jest 16 tydzien juz. za nic mi sie to nie zgadza z moimi wyliczeniami wiec nic z tego nie kumam:) mam pytanko czy macie jescze zachcianki?za mna tak "chodzily" golabki ze w koncu w sobote sie wzielam do roboty i chociaz pol dnia mi to zajelo to teraz sie objadam. apetyt mam,mdlosci juz nie ale nic nie przytylam.pewnie jeszcze wszystko przede mna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zachcianek nie mam i nie miałam w poprzedniej ciąży. Tylko mdłości mi nadal się utrzymują, a w tamtej ciąży skończyły się w 9 tc. No nic każda ciąża jest inna. Ktosia1980 - co do terminów, to lekarz mi kiedyś tłumaczył, że usg, które jest robione około 6-8 tc jest najbardziej wiarygodne dla terminu porodu ponieważ wtedy wymiary naszych fasolek mają te same wartości w poszczególnych dniach ciąży. Później już wielkość zależy od wielu innych czynników, np to jak duzi są rodzice. Dlatego ja trzymam się terminu wyznaczonego na pierwszym usg i już go nie zmieniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc tak jak piszesz termin mój z usg ma byc na 01 maj, ale przy I usg lekarz powiedział na 05-05 - więc zmiana jest o pare dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Wczoraj byłam na wizycie,bez usg,ale lekarz zbadal tetno plodu jakims urzadzeniem,uprzedzajac mnie ze moze byc za wczesnie aby uslyszec,ale maluszek chyba ladnie sie ustawil bo bylo pieknie slychac:)Tak bardzo sie ucieszylam.Co do ruchów to ja jestem 14/15 tydzien i czasem czuje jakies delkiatne bulgotki w dole brzucha,ale mysle,ze to za wczesnie i to pewnie jelita:)Niestety w moczu wyszlo mi duzo bakterii,narazie mam brac urosept,jak nic sie nie zmieni to antybiotyk:(cytologi super i reszta tez dobrze ,ale zawsze cos musi byc...no coz,nastepna wiazyta 09 października i pewnie podejrzymy maluszka i mam nadzieje,ze sie potwierdzi płec:) Ach przytylam od poczatku 1,5kg. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy macie juz wybrane imiona dla swoich dzieciaczkow? My myslimy nad chlopcem Kuba,Szymon(mezowi sie nie podoba),Dawid Dla dziewczynki Lena,Malwina,Amelia Nie jestesmy z mezem zgodni co do wyboru,maż jest nauczycielem i zawsze kojarzy sobie dane imie z uczniem i w zaleznosci od sympatii to imie mu sie podoba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 lat temu urodziłam córke - miała miec na imię - Paulina, ale jednak w dosłownie ostatnim momencie przed wejsciem do USC nadaliśmy imię K A R O L I N A. KAROLINY Są PRZE-ARTYSTKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hawa2000
ja moze za 2 tygodnie juz bede znala plec dziecka. za 2 tygodnie mam termmin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja pierwsza też miała być Karolinka, ale jak w końcu zaszłam w ciążę to mi się zmieniły upodobania i nazwałam inaczej. A potem trochę żałowałam, ze nie mam jednak Karolci więc teraz już na 100% będzie Karolka bo inaczej znów będę żałowała, a Paulina tez ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wybrane tylko dla dziewczynki i to zanim zaszłam w ciążę - Laura, dla chłopca nie mam, jak bede już wiedziec na usg ze chlopczyk to zaczne myslec nad imieniem. Kurcze mam nadzieje ze jednak dziewczynka bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poprosze o haslo a ruchy czuje jak malenstwo sie przekreca i nie moge spac na prawym boku bo umieram a imie napewno jak chlopiec to arek a dziewczynka no ja chce kaline ale darek cos nie jest przekonany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się go pytam co będzie to mówi że chyba dziewczynka :) Wydaje mi się że dla niego to obojętnie. Wiem że lepiej by się "opiekował" dziewczynką niż chłopakiem bo ma młodszego brata ciotecznego o 4 lata i jak się spotykają to na początku ładnie, pięknie ale wystarczy że młodszy weźmie jakiś samochodzik Kacpra i jest wielka kłótnia, rękoczyny, szarpanie za włosy (często ten mały zaczyna jak zobaczy że Kacper mu coś odbierze a ma dopiero niecałe 2 latka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thelly jak czytam to o1 2 i3 dziecku ciarki mi przechodzą przy lenie ciążowe stroje zaczełam nosićw 8miesiacu a raczej dresy i sportowe koszulki przy tym zależy mam spodnie z gumkm ale też nie bardzo z ubrankami z pierwszym dzieckiem nie wymyslalam komode kupilam i to co dostalam tylko pytalam czy wyprane a czasem nawet nie tylko wsadzilam gdzie miejsce do komody ogólnie z lena to szalone czasy ale co sie dziwic ja nu najmlodsza jestem w domu mam 10letnia siostre lena byla milym zaskoczeniem które kochalam nie zdajac sobie sprawy z powagi sytuacji a to jest z zaskoczenia ale wielkiej milosci i przemyslanych decyzji no i tym długim wywodem chce wam powiedziec ze 20listopada bierzemy slub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×