Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Gość Hawa2000
mnie tez pobolewa w dole brzucha, a to dobry znak, znaczy ze dziecko rosnie i macica sie powieksza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Magda niezła ta stronka! ;) Wiosenna mama gratuluję córeczki! :) Mi się córcia marzyła ale teraz już jest mi wszystko jedno :) Ale coś czuję, że u mnie będzie synuś :) Fajny pomysł dziewczyny z tym kontem!! Podaję wobec tego i mojego maila: aga-de-82@tlen.pl Ja też mam bóle i kłucia w dole brzucha...bóle są takie jak miałam na poczatku ciąży ale teraz stosunkowo rzadziej występują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dałam jedno zdjęcie, jeśli bez logowania nie bedziecie go widziec to znaczy że ustawienia są dobrze zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki:) Mnie też dokuczają kłucia w dole brzucha, szczególnie dzisiaj. Trwają bardzo krótko i są podobne do tych z początku ciąży, więc się nie martwię. Dzisiaj robiłam badania krwi, mam nadzieję, że będą lepsze niż ostatnio. W środę do lekarza. Też już chciałabym wiedzieć, czy to chłopczyk, czy dziewczynka:) Martwi mnie jedna rzecz. Moja córka dotąd bardzo cieszyła się z dzidziusia w brzuszku. W ciągu ostatnich kilku dni zaczęła jednak ciągle się dopytywać kiedy w koncu lekarz wyjmie mi go z brzuszka. pyta kiedy znowu będę z nią jeździła do przedszkola, odbierala..chodziła na spacery...codziennie chce, abym poszła z nią na plac zabaw... Widzę, że jest smutna kiedy wychodzi beze mnie. Po powrocie z przedszkola opowiada np, że po Dominika dzisiaj przyszła mama... Staram się z nią spędzać czas w domu najatrakcyjniej, jak mogę, ale widzę, że to nie wystarcza.:( No, a teraz kwestie brzuszkowe. Mój teraz moja mama określa na 5 m-c (porównując do ciąży poprzedniej). Wyskoczył tak szybko, że pod koniec ciąży to chyba w namiocie będę chodziła. Przybyło mi 3,5 kg...zaczęłam 16 tydzień...hmmmm Z pewnością troszkę to przez to leżenie, brak ruchu, apetyt. Swoją drogą wystraszyłam się i zaczęłam intensywnie wklepywać fissan na rozstępy. Śmierdzi trochę na początku - fakt, ale super nawilża skórę. Fajny pomysł z tą pocztą:) mahdi@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maile wysłałam, dajcie znać czy logujecie się. Pierwsze zdjęcie próbne jest moje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, u mnie wszystjko działa :) PAMIĘTAJCIE PODPISYWAĆ ZDJĘCIA żeby było wiadomo kto to i co to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Pierwsze dziecko, drugie dziecko, trzecie dziecko: Twoje ubrania Pierwsze dziecko: Zaczynasz nosić ciążowe ciuchy jak tylko ginekolog potwierdzi ciążę. Drugie dziecko: Nosisz normalne ciuchy jak najdłużej się da. Trzecie dziecko: Twoje ciuchy ciążowe stają się twoimi normalnymi ciuchami. Przygotowanie do porodu Pierwsze dziecko: Z namaszczeniem ćwiczysz oddechy. Drugie dziecko: Pieprzysz oddechy, bo ostatnim razem nie przyniosły żadnego skutku. Trzecie dziecko: Prosisz o znieczulenie w 8. miesiącu ciąży. Ciuszki dziecięce Pierwsze dziecko: Pierzesz nawet nowe ciuszki w cypisku w 90 stopniach, koordynujesz je kolorystycznie i składasz równiutko w kosteczkę. Drugie dziecko: Wyrzucasz tylko te najbardziej usyfione i pierzesz ze swoimi ubraniami. Trzecie dziecko: A niby czemu chłopcy nie mogą nosić różowego? Płacz Pierwsze dziecko: Wyciągasz dziecko z łóżeczka jak tylko piśnie. Drugie dziecko: Wyciągasz dziecko tylko wtedy, kiedy istnieje niebezpieczeństwo, że jego wrzask obudzi starsze dziecko. Trzecie dziecko: Uczysz swoje pierwsze dziecko jak nakręcać grające zabawki w łóżeczku. Gdy upadnie smoczek Pierwsze dziecko: Wygotowujesz po powrocie do domu. Drugie dziecko: Polewasz sokiem z butelki i wsadzasz mu do buzi. Trzecie dziecko: Wycierasz w swoje spodnie i wsadzasz mu do buzi. Przewijanie Pierwsze dziecko: Zmieniasz pieluchę co godzinę, niezależnie czy brudna czy czysta. Drugie dziecko: Zmieniasz pieluchę co 2-3 godziny, w zależności od potrzeby. Trzecie dziecko: Starasz się zmieniać pieluchę zanim otoczenie poskarży się na smród, bądź pielucha zwisa dziecku poniżej kolan. Zajęcia Pierwsze dziecko: Bierzesz dziecko na basen, plac zabaw, spacerek, do zoo, do teatrzyku itp. Drugie dziecko: Bierzesz dziecko na spacer. Trzecie dziecko: Bierzesz dziecko do supermarketu i pralni chemicznej. Twoje wyjścia Pierwsze dziecko: Zanim wsiądziesz do samochodu, trzy razy dzwonisz do opiekunki. Drugie dziecko: W drzwiach podajesz opiekunce numer swojej komórki . Trzecie dziecko: Mówisz opiekunce, że ma dzwonić tylko jeśli pojawi się krew. W domu Pierwsze dziecko: Godzinami gapisz się na swoje dzieciątko. Drugie dziecko: Spoglądasz na swoje dziecko, aby upewnić się, że starsze go nie dusi i nie wkłada mu palca do oka. Trzecie dziecko: Kryjesz się przed własnymi dziećmi. Połknięcie monety Pierwsze dziecko: Wzywasz pogotowie i domagasz się prześwietlenia. Drugie dziecko: Czekasz aż wydali. Trzecie dziecko: Odejmujesz mu z kieszonkowego. Wnuki Nagroda od Pana Boga za nie zamordowanie własnych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katharinak_83
hej, musialam trochę nadrobic w czytaniu bo w weekend nie zaglądałam, miałam zajęcia na studiach, koszmar!!! Tez mnie brzuch pobolewa i sie juz bałam a wizyta u gina pod koniec miesiaca. Ale to właśnie taki ból jak na początku. Natomiast piersi mnie z tydzień nie bolały i teraz od nowa się zaczęło. poproszę o maila :) kasiula_007@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy tworzeniu albumow zaznaczajcie opcje PRYWATNY. Jak coś bede poprawiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katharinak_83
Thelly, swietne to, tylko jestem troche przerażona bo to moje pierwsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thelly Mam nadzieje ze nie przeszkodzilam i utworzylam na picasie album. Moge Ci przesłać dane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Wiosenna mama - gratulacje! Super że znasz już płeć! Thelly - ja też się ubawiłam :))) Poproszę hasło na adres: ditta7@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_B dzięki :) a powiedz, czym pryskasz włosy, że tak bardzo Ci się świecą? bardzo ładnie to wygląda. No i fajny masz brzuszek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super pomysł z tą galerią :) Miło was poznać, piękne te nasze kwietniówki!!! AB brzunio cud, miód i orzeszki, ja może jutro po pracy strzelę fotę swojego, to tez wrzucę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thelly Zdjęcie było robione z lampą. Włosy z dnia poprzedniego układane przez fryzjerkę na wesele, psikała mi nabłyszczaczem ale niewiele, do tego lakier itp. Zresztą świeżo farbowane włosy więc też zasługa tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na tej stronie http://www.makemebabies.com/index.php? i jestem niezadowolona :o mam już Córkę, więc widzę po tych zdjęciach, że nic a nic nie jest podobna do tych wizualizacji, czego oczywiście się spodziewałam. Ale! nie spodziewałam się, że zrobią mi brzydkie dziecko. Naprawdę. Nikt nie chce mieć brzydkich dzieci, ja też nie. To co oni mi pokazali, było naprawdę blee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×