Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

dzięi mamuli za dobre słowo-ja tez chce zobaczyc jak wyglądacie i wrzucić swoje fotki ale nie wiem jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klikając na PRZEŚLIJ. Jak się otworzy okienko, tam na górze będzie utwórz nowy album.Tam wpisujecie swoje dane :) Na dole w kolejnym oknie zaznaczcie Widoczność: PRYWATNY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania487
Hej dziewczynja wam wieczore?/ Też bardzo bym chciała znać hasełko.... Chciałabym was zobaczyc laski. Mój email to agata92s@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Wróciłam i tak sobie popłakuję troszeczkę. Okazało się, że pod łożyskiem pojawił się spory krwiak, który jeśli się będzie powiększał może spowodować odklejenie lożyska:( O wstawaniu nie ma mowy. Mam leżeć, brać leki i czekać. Za 2 tyg wizyta, zobaczymy czy krwiak się wchłania, czy powiększa (oby nie!) Jakoś trudno mi znaleźć w sobie chociaż odrobinę entuzjazmu. Spodziewałam się lepszych wieści. Kolejne 2 tygodnie w strachu, czy oby wszystko jest dobrze. pozdrawiam kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martka trzymaj się Kochana!Leż, odpoczywaj i nie denerwuj się. Wiem, że łatwo się mówi, ale musisz być silna dla swojego Maleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martka uszy do góry. Wiesz nigdy nie ma tak żeby bylo różowo. Nie kazdej z nas jest dane cieszyć się w pełni z ciąży niestety, ale co tam. Ciąża to tylko etap przejściowy, a prawdziwym celem jest dziecko więc trzeba zacisnąć zęby i się poświecić. I nie stresuj się bo to tylko pogorszy sprawę! Musisz być dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udało sie udało własnie ogladam twoje zdjecia laseczko ty i kurcze wszystkie maja male brzuszki a u mnie jakis potworzasty sie zapowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo się cieszę że galeria nam się powiększa :) Super zobaczyć Was na żywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik dziękuję Ci bardzo, ale te zdjęcia były robione w czerwcu tego roku i od tamtej pory troche mi się przytyło :P generalnie brzuszek mam jeszcze niewielki, ale jak trochę urosnie, to wrzucę jakąś fotkę. A_B sliczny masz brzuszek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martka dziewczyny mają rację! Kochana musisz być teraz silna dla swojej dzidzi!Ściskam Cię mocno! 🌼Wiem, że jest ciężko ale bądź samych dobrych myśli! Basik i Mikołajka fajnie Was zobaczyć!!!:) Basik masz rewelacyjne zdjątko z usg!! :) a Twoj brzusio wcale nie jest aż taki wielki :) Mój w ostatnich dniach zdecydowanie zaczął się powiększać :) Może kiedyś też zamieszcze jakieś zdjatko. Do jutra dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka1976 musisz się dzielnie trzymac, napewno wszystko będzie dobrze, musi byc!!! Martka77 to samo, wszystko dla dobra dziecka. Odpoczywaj, odpoczywaj i jeszcze raz odpoczywaj. Jutro idę na to usg genetyczne i już się boję. Mam nadzieję że będzie dobrze. Chyba jestem ostatnią osobą tutaj, która nie była. Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martka, trzymaj się. Też miałam krwiaka we wcześniejszej fazie ciąży, leżenie czyni cuda. Wszystko się ładnie wchłonie, zobaczysz. Powiem Wam dziewczyny, że od wczoraj mam znowu te potworne bóle głowy. Nie byłam nawet w pracy. Coś potwornego. Dzisiaj od rana nie lepiej wcale. Zapisałam się do lekarza rodzinnego, zobaczę co mi powie. Ja już kilka lat temu byłam u neurologa z tymi bólami ale właściwie olał temat - stwierdził, że to migreny i tyle. Nie chcę się faszerowac lekami ale ból jest okropny. Może znowu pójdę do neurologa ale jakiegoś lepszego. Gdyby nie ciąża to chciałabym jakieś prześwietlenie albo coś żeby zobaczyc co tam jest. To łupanie w skroniach jest okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpilka ja tez z powodu bólów głowy byłam u neurologa przed ciaza miałam wszelkie badania przeswietlenie tomograf rezonans eeg wszystko i jak nic nie wyszlo tez stwierdziła ze to migrena wiec w sumie badania nic nie dały przypisała przeciwbólowe jedynie i tyle a czasami w ciazy moze tak masz ze ciebie okropnie boli moja znajoma cala ciaze takie miała swedzenie całego ciala ze myslala ze zwariuje miała wszelkie badania i nic jak urodziła wszystko mineło jak reka odjal rzeczywiscie dziewczyny terazniejsze usg potrafi cuda w 13 tc robiłam i juz tak widac tego malutkiego człowieczka szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy. Zrobię wszystko dla maluszka, a takie leżenie to znowu nic strasznego...chciałabym tylko więcej pewności, że będzie dobrze. Musi:) pozdrawiam mamusie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szpilka ja też mam migrenowe bóle głowy. Przed ciąża chodziłam do neurologa, miałam robiony tomograf na szczescie nie było żadnych zmian. Po badaniu neurolog stwierdziła że mam przykurcz karku który "dostaję" dzięki pracy i mam ćwiczyć, przepisywała mi jakies leki...jedne które powoduje super tycie i nie można po nich nawet jezdzic samochodem bo wpływaja na koncentrację (co u mnie w pracy bardzo ważne), drugie mi przepisała ale musiałabym ich brac 6 dziennie więc stwierdziłam że może ból głowy mi przejdzie ale zacznie mnie boleć wątroba. Stanęło na tym żę w czasie bólu głowy brałam solpadeine i przechodziło, teraz pozostaje mi panadol (ale nie chce brac zbyt czesto) i odpoczynek. Nie wiem czy wogóle jakiś wirus nie panuje bo mój Kacper dziś 3 dzień został w domu bo ma kaszel i katar, mój mąż od wczoraj źle się czuje a ja dziś wstałam z okropnym bólem gardła. Chciałam napić się syropu malia homeopatycznego ale przeczytalam że w ciaży nie wolno... zrobie sobie syrop z cebulki bo i tak siedze w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczyny!!!wielkie przeogromne dzięki za każde miłe słowo-dzis w zupelnie innym nastroju.mam za sobą to paskudne pobranie wycinków byłam tak przestraszona ze pielęgniarka musiała trzymac mnie za rękę bo oczy ponoć miałam jak kot ze shreka:)i najlesza wiadomość to taka że obojętnie jaki wynik będzie nic nie będą ruszać do porodu:):)po prostu w zależności od tego jakie zmiany będą to podejmą decyzję co do leczenia-może być tak ze zaraz przy porodzie będą ciachać raczysko i zdecyduja ile i co wyciąć.poniewaz i tak nie planowałam kolejnego dzieciaczka to mi wszystko jedno.teraz mogę cieszyć się ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martka-ja wiem ze łatwo się mówi ale trzymam kciuki ja tez sporo jak dotąd przeszłam i wierzę że będzie ok.z tobą też.wiem ze trudno pozbyć się strachu ale niczego to nie przyniesie.może istnieją jakieś sposoby żeby tego krwiaczka ściągąć?ja miałam kiedyś krwiaka w kolanie i usunęli mi go po prostu wbijajac igłę i wciągneli do strzykawki.?moze są sposoby na takiego krwiaka ja ty masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się cieszę-ogrmna ulga dla mnie,niczego się nie bałam tylko ze stracę dzidzię a teraz dostałam skrzydeł.teraz czekam do 25 zeby wiedzieć kto tam u mnie mieszka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwiśka25
anka1976 w którym tygodniu bendziesz 25 10?? bo pisałas ze zobaczysz kto tam u ciebie mieszka??ja tez jestem taka ciekawa ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już dziś po wizycie u mojej gin. termin z 11 kwietnia zrobił się nagle na 15 marca.. Oo o co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zastanawiam się kiedy iść na usg żeby widzieć już płeć. Napewno bede szła pod koniec 19 tc bo mam mieć wtedy badania organów wew dziecka, ale to bedzie koło 18listopada. Zastanawiam się czy nie iść wcześniej tak koło 16-17tc na początku listopada bo szczerze to już nie mogę się doczekać. Tak bardzo licze że bedzie dziewczynka bo u mnie same chłopaki się teraz rodzą (moja siostra za miesiąc rodzi drugiego synka), a mąż marzy o córce bo sam ma 3 braci. No nic zobaczymy, licze na to że 2 wróżki u których kiedyś byłam przepowiedziały mi że bede miec drugie dziecko w sporym odstępie czasu od pierwszego i że bedzie to dziewczynka :D zresztą mam już fotelik samochodowy w różowe kwiatuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×