Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

kochane ja rowniez poprosze o haslo na stronke z waszymi zdjeciami:) moj mail gosienka1975@wp.pl. Jutro ide na pierwsza wizyte z polozna ,a 21go na usg.Jak u was dziewczyny z apetytem? Powiem szczesze,nie mam zachcianek i wcale nie jadam wiecej.Dzis moj wolny dzien od pracy i nadrabiam zaleglosci w czytaniu co u was:) Pozdrawiam serdecznie wszystkie ciezaroweczki,zycze zdrowka przede wszystkim dla was i waszych malenstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! :) Ja też dzisiaj idę na wizytę. Bardzo jestem ciekawa kiedy będę miała kolejne usg. Odezwę się po powrocie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ab na usg najlepiej koło 18 tyg bo wtedy można już wszystko pomierzyć no i płeć będzie widać jak dziecko będzie chciało pokazać. Ja bylam w 17 tyg i się serduszka zmierzyć nie dało bo było za malutkie. Idę za 3 tyg jeszcze raz tyle że na 3d bo je się robi miedzy 18 a 21 tyg. Ja mam wizytę za tydzień i wcale na nią nie czekam. Nie cierpię tych wizyt. Mówię Wam mam już dość tej ciąży :( mam kryzys jakiś. Chciałabym już urodzić i mieć pewność, ze Karolcia będzie zdrowa. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamuśki :) Martka, kochana musisz być dobrej myśli, tak jak dziewczyny piszą ciąża to okres przejściowy, trzeba zacisnąć zęby i przeczekać, a potem maluszek na pewno wszystko Ci wynagrodzi. Jak będziesz leżeć i słuchać lekarza, to na pewno łożysko się nie odklei i wszystko będzie ok! Zasyp się dobrymi książkami, a te pół roku minie jak z bicza trzasnął! Anka, cieszę się, że nabrałaś optymizmu i że masz pewność, że nic przed porodem nie będą Ci robić. Trzymam kciuki, żeby wyniki okazały się dla Ciebie pomyślne! Ja właśnie wróciłam z pracy i zaraz się walnę na wyro i nic dziś nie robię, tzreba trochę odpocząć. Agneszka napisz jak po wizycie i jak tam wyniki przeciwciał, ja chyba się jutro wybiorę je zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basik, ale super zdjęcie maleństwa, przesłodkie! To w 3D zapewne, tak? Wygląda, jakby dzidzia miała już włosy, ale to chyba niemożliwe jeszcze na tym etapie, może cień tak pada. A co Ty chcesz od swojego brzuszka? Wygląda to raczej na lekkie wzdęcie, a nie ciążę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Właśnie wróciłam z wizyty, i jestem załamana, Musze jutro isc do szpitala, nie wiadomo na ile... jestem smutna i w ogole....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam za wysokie cisnienie, jeste w 16 tygodniu ciazy, a wlasnie przed 20 tygodniem wysokie cisnienie moze byc grozne i oznaczac jakies zatrucie ciazowe. ale po 20 tygodniu na to juz sie przymyka oko, bo nic nie znaczy... i musze isc na kilka dni do szpitala na obserwacje,,, a cisnienie mialam 140/90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu ja mam od początku 130-140/90 i lekarz na mnie "warczy". Kupiłam sobie ciśnieniomierz i mierze w domu i w domu mi 120/80 nie przekracza a tylko wejdę do gabinetu i mi skacze do góry. Mierzysz sobie w domu? Mnie też straszy szpitalem. O to co nie potrzeba to straszy, a jak mam na prawdę problem to go zbagatelizował. Ech co za gość. Nie lubię go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N nigdy takiego nie mialam, zawsze mam niskie, w domu tez sobie czesto mierze i mam normalne, na poprzednich wizytach mialam normalne, nawet usg mi nie robil, bo powiedzial ze jutro na 8.30 mam sie stawic do szpitala,(co mnie nie cieszy) nie wiem jak wytrzymam nawet jeden dzien, jakos musze dac rade. a wysyla mnie po to ze tam on bedzie, bo on jest tam ordynatorem i bedzie mial mnie na ,,oku'' i bedzie mi mierzyl cisnienie, zrobi badania, i usg mi zrobi wtedy. jak bedzie dobrze to w poniedzialek wyjde, a jak nie to wypusci mnie z lekami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dziś byłam na usg. Wszystko jest ok. dzidzia o 1-1.5 tygodnia starsza. Rośnie ładnie i waga to 133g. Jak wszystko będzie nadal przebiegać pomyślnie to odstawię w 17 tc luteinę. Płci niestety na razie nie znam, może następnym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monsoon to zdjecie zrobił lekarz w 3d jedno jak mierzył mi przeziernosc i fajnie wyglada rzeczywiscie jakby z włoskami cudne ujecie malwiska lekarz mi powiedział ze w 17 tc juz widac na bank plec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce sie niepotrzebnie nakrecac,ale lekarz nic nie mowil jutro zmierze sobie u mamy wiec zobacze,przed wizyta troche sie zdenerwowalam bo bylam spozniona i stalam dlugo w korkach moze to przez to mi skoczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalne. Co prawda skurczowe jest w górnej granicy, ale większe znaczenie ma rozkurczowe, które nie powinno przekraczać 90 wiec 130/75 jest jeszcze ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po wizycie. Kolejną mam za miesiąc i wtedy dopiero będę miała usg.Ogólnie wszystko w porządku. Muszę jeść więcej mięsa czerwonego..dziwne bo ja praktycznie jem tylko czerwone :/ i wit c na zakwaszenie moczu... Monsoon badanie nie wykazało przeciwciał :) Ja też mam ogólnie bardzo niskie ciśnienie....a podczas wizyty idealne 120/80 ! Efekt białego fartucha ;) Dzisiaj miałam o dziwo niższee 109/68... ale faktycznie dzisiaj kiepsko się czułam. Ale czytałam ostatnio, że o nadciśnieniu w ciąży można mówić wówczas gdy nieprawidłowy wynik pojawia się regularnie podczas pomiarów powtarzanych w domu...u lekarza może skakać np z emocji... Pielęgniarki się dzisiaj śmiały i pytały dlaczego nic nie tyję! ;) od 1września przytyłam 0,5 kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem, ale u mnie nic nowego. Wydawało mi sie wczoraj że poczułam ruchy, ale się nie powtórzyło już dziś wiec na razie nadal nie wiem. Na zakwaszanie moczu jest świetny sok żurawinowy, albo napar z suszonych żurawin, ale nie takie z marketu tylko w sklepach eko i zielarskich trzeba by poszukać. Ja to dziecku podawałam jak miała problem z układem moczowym bo pediatra nam poleciła. Spać mi się chce. Taki dziś paskudny dzień u nas, szaro, buro, deszczowo, zimno. Nic tylko zakopać się pod kołderką. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a u nas slonko cieplo wybralam sie nawet z mala do parku i troche wraca mi zycia no ja czuje jak sie obraca najpierw slabo a teaz juz wiem ze cos tam jest lekarz jeszcze chce abym brala luteine ale tylko 2tyg a we wtorek usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś cały dzień mżawka pada, aż się z domu nie chce wychodzić. Siedzimy więc dziś całą rodzinką w domku :D Wczoraj dostałam od siostry 22 pary spodni z Wlk. Brytanii z Mothercare... bałam się że w nie nie wejde ale udało się :) Najlepsza jest cena - za dwie pary spodni nowych zapłaciła ok 40funtów to jakieś 170zł :) więc znów mam w czym chodzić...gorzej z bluzkami do których musi mi brzuch urosnąć :P Nie chce robić tutaj żadnej reklamy ale jakbyście potrzebowały butelek itp. to sprzedaję nowe zestawy na allegro (dla zainteresowanych mogę podać link). Mnie wczoraj i dziś coś brzuszek pobolewa...wiem że to macica się powiększa - niech rośnie ładnie. Chciałabym już mieć taką fajną piłeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przyszłe Mamusie :) Chciałabym się do Was dołączyć w przeżywaniu uroków i tych gorszych chwil tego pięknego okresu. Coś o mnie: Jestem w 16tc ciąży, termin na 3 kwietnia 2011 Cięzkie chwile 1-go trymestru juz za mną. Nie ominęła mnie burza hormonalna, całodzienne potworne mdłości ... Od początku ciąży męczy mnie potworne ssanie :) muszę cały czas jeść, nawet mdłości nie były przeszkodą (a przytyłam tylko 1 kg) ;). Do słodyczy mnie nie ciągnie, tak jak wcześniej. Te objawy podpowiadają mi że to będzie chłopczyk... mam nadzieję, że dowiem się o tym w przyszłym tygodniu na wizycie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wy to robicie ja prawie9kg przytylam z 36 na40 rozmiar z ledwosia wciskam ale ostatnio troche mniej jem to moze schudne a anemia mnie nie odpuszcza prawie nie widac ze mam ciemniejsza karnacje wyniki masakra i nie chca sie poprawiac a ja juz nawet tym nie martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Jenny witamy w naszym gronie :) Ja od początku ciąży, podsumowując początkowy spadek wagi i później lekki wzrost przytyłam 0,2 kg. Wydaje mi się, że jem sporo. Pewnie w II trymestrze waga pójdzie ostro w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwiśka25
A_B ja poprosze linka do buteleczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!!! Witaj Jenny29 w naszym gronie kwietniówek!!! Jak dziewczyny dzisiaj sie czujecie i jak wasze dolegliwości??? Ja dzisiaj mam 16tc i 2 dc i powiem wam ze czuję sie fajnie tylko czasami głowa mnie boli suchosc mam w nosie i katar z lekką krwią ale to normalne pomaga mi woda morska . Brzuszek rośnie wiec stąd mam te bóle dalej w podbrzuszu szczególnie jak pochodzę albo stoje dłużej :( Wiosenna mama powiem Ci ze ja tez poczułam juz dwa razy tak jakby ruchy takie bombelki w brzuchy przelatywały mi nie wiem czy to to ??? ale było takie inne !!! jestem szczupła i moze dlatego juz cos poczułam. Dziewczyny martwie sie troche bo urosły mi dwukrotnie piersi juz widoczny robi sie brzuszek a ja przytyłam tylko 0,5kg lekarz mi powiedział ze to dziecko ma tyc i rosnac nie ja na mnie przyjdzie później kolej w 3 trymestrze czy wy też tak macie ze nie tyjecie??? pozdrawiam i miłego dzionka życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×