Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Monsoon - ja za spodniami się nachodziłam, i zdecydowanie w H&M były najfajniejsze fasony i jakikolwiek wybór, mimo wszystko rozsądną cenę. Kupiłam rurki za 149 zł. Szukałam na allegro, ale bez powodzenia. Jak nawet w tytule aukcji wpisują sprzedawcy że to "rurki" to już szerokość nogawki temu przeczy (aby spodnie ładnie się układały w bucie muszą być naprawdę wąskie na dole). Na allegro kupiłam za to legginsy zimowe ciążowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jenny 29
Dziękuję za odpowiedzi co antybiotyku. Obudziłam się dziś rano z opuchniętym gardłem i kaszlem, także skapitulowałam i wzięłam ten antybiotyk. Monsoon polecam sklep z odzieżą ciążową na ul. Lubartowskiej "Mami". Ja kupiłam tam fajne dżinsy z pasem już jakiś czas temu. Pas można poszerzać razem z przyrostem brzuszka, poza tym są bardzo wygodne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dwie pary spodni z Mothercare, super leżą. Mam też jedne kupione na allegro sztruksy rozmiar 36 ale strasznie wielkie, babcia mi je już zwężała ale i tak jakieś takie duże. Co do stetoskopu lekarskiego to niestety taki zwykły jest do d... najlepszy jest kupiony w sklepie medycznym profesjonalny dla lekarzy ale niestety one pewnie kosztują od 300zł w górę. Z tego co kiedyś gdzieś czytałam można brać Persen w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propo persenu..... wzięłam wczoraj.... bo mam straszne problemy ze snem.... budzę się po 2 h i nie mogę zasnąć.... mam straszne koszmary... później w dzień jestem rozdrażniona i nieprzytomna. wczoraj wzięłam i spałam jak dziecko ( nie wiem czy to dobre porównanie) do rana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sobie babki naklikałyscie spóścić was z oka i już 3 strony do przodu mnie tez przyrost wagi jakos przeraza juz przytyłam prawie 6 kg a to 19tc o biodrach pupie nie wspomne i denerwuje mnie ze w nic sie nie mieszcze cycki duze ze hej biustonosze za małe ajajaj ale sie przezyje czekam na wizye 3 grudnia zeby wreszcie zobaczyc pipka czy nie pipka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki:) Mania, nie smuć się...może rzeczywiście zastosuj terapie rozweselającą..pooglądaj jakieś dobre, lekkie i zabawne filmy, spotkaj się z koleżanka na pogaduchy... szybko zleci, zobaczysz:) Betaris witamy wśród kwietniówek i gratuluję! Co do usg to jest absolutnie bezpieczne i krótkie badanie podczas wizyty kontrolnej z pewnością nie szkodzi. Ale nasze mamy już tak mają:) Monsoon, ja podobnie jak Ditta nie trafiłam na fajniejsze niż w H&M. Przez allegro wolę spodni nie zamawiać, muszą być wygodne i dobrze leżeć, a o tym się przekonam dopiero jak przymierzę. Za to na zimę zamówiłam sobie grube legginsy i długą wełnianą tunikę. Tu jest mniejsze ryzyko, że nie będą pasowały. Zamówiłam sobie też koszulkę nocną. Wszystkie, które mam zaczynają być ciasne. Znalazłam naprawdę ładną piżamkę, w której nie wygląda się jak balon. http://www.9fashion.com.pl/4koszula-nelly-cappucino.html pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki-i ja jestem w 19tc i nie czuje ruchów a może ich nie poznaję??raz poczułam coś w rodzaju bańki mydlanej dość wyraźne to było i to wszystko?? jeśli chodzi o ciążowe ubiory to kupiłam 2 pary spodni z golfem hi hi-obydwie w h&m jedne popielate w kant i 1 parę jeansów,w domu chodzę w sztruksach lub dresowych ciążowych i myślę ze to wystarczy.za 2-3 miesiące myślę ze jakaś obszerniejszą bluzkę i sweter.obleciałam kilka sklepów z odzieżą ciążową i ceny są straszniejsze niż w h&m.jeansy 200zł,sweter 150,biała bluzka 135.więc sobie darowałam.a z allegro nie lubię kupować bo teraz z brzuszkiem nie wszystko leży fajnie i wolę przymierzyć.na wadze 3,5kg na plusie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w katalogu Bon prix mają też ciuszki ciążowe, i zawsze można zwrócić jeśli coś nie będzie pasować, no ale to już trochę zachodu no a koszty przesyłki i tak trzeba ponieść. Martka - natknęłam się wcześniej na te ciuchy 9fashion i są śliczne! zastanawiałam się jeszcze nad tym modelem spodni, były pozytywne komentarze kupujących, i cena bardzo przystępna, ale ostatecznie kupiłam w H&M. Na tej aukcji można odesłać i zwracają kasę, ale też oczywiście trzeba ponieść koszty wysyłki http://moda.allegro.pl/spodnie-ciazowe-sztruks-rurki-rozmiar-s-i1305945175.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem dosc pokażną babeczką-mam nadwagę niestety--w pierwszej ciazy przytyłam 26kg i juz zostało!!! w kolejnej w zasadzie na poczatku do 22 tyg schudłam 11kg!!!!!!!!!!!!!!!az lekarz mnie na badania wysłał-ale taka moja uroda stwierdził-a w koncu ciazy dobrałam 70 dkg-wiec po porodzie byłam o polowe szczuplejsza niz przed!! teraz natomiast-znów to samo 4.5 kg mniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martka bardzo ładna ta koszula. Ja dzisiaj przeglądałam allegro i spodobała mi się taka koszulka http://moda.allegro.pl/koszulka-nocna-ciazowa-oraz-do-karmienia-s-m-i1304071447.html Boję się tylko, że jak to jest rozmiar s/m to będzie za duża. Ditta kupiłam tą tunikę, ale trochę inną. Właściwie to nie wiem czym się różnią. Wybrałam tą bo spodobał mi się kolor brązowy. Pasuje całkiem dobrze, ale jest dla mnie dosyć długa, więc będę ją nosiła raczej jako sukienkę:) http://moda.allegro.pl/mile-kobiece-marszczenia-nowosc-z-czasopism-i1283161976.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuli - faktycznie ta tunika wygląda tak samo :) a więcej kolorów. Jako sukienka też będzie fajnie wyglądać, albo do legginsów. A jak brzuszek urośnie to automatycznie trochę się skróci od tego sprzedawcy co znalazłaś koszule nocną mam 2 bluzki, i są fajne, dobrej jakości. Miałam nawet zamówić sobie kolejną, i chyba dołożę też od razu tą koszulę nocną, amarantowa jest śliczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też szukałam na allegro dłuższej tuniki, ale jakos nic dla siebie nie znalazłam. W końcu zamówiłam w innym sklepie internetowym taka kieckę: http://www.pieknamama.pl/4570-Sukienka-Angel-Natural.htm Do tego ciepłe leginsy, kozaczki i pupa w zimie nie zmarznie:) A ta koszulka nocna rzeczywiście fajna i cena też super. Zamowię sobie bo jedna to troszkę mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!! Dzięki Dziewuszki za rady odnośnie spodni. Chyba poczekam na jakąś dostawę do H&M i faktycznie tam sobie kupię. A ja dzisiaj zrobiłam pierwsze zakupy dla maleństwa, nieplanowane, ale chciałam kupić coś dla córki i natknęłam się przy okazji na super kombinezonik akurat na wyjście ze szpitala, bo taki wiosenny i dwa cudne sweterki :) Wszystko w lumpeksie, ale dobrych firm i jak nowe. Oczywiście chłopięce, więc mam nadzieję, że w środę płeć się potwierdzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kwietnióweczki :) Witaj Betaris! :) Gratulacje! Magd ja ostatnio też u rodziców próbowałam usłyszeć tętno przez słuchawki lekarskie...ale nic z tego :/ po prostu pomyślałam, że to się do tego nie nadają i póki co nie panikuję... monsoon ja mam właśnie 2 pary spodni z h&m, jedne eleganckie w kancik a drugie jeansy rurki. Obydwie pary kupiłam na allegro w idealnym stanie. Jestem z nich bardzo zadowolona. O innych niestety nie mogę nic napisać...zresztą oglądałam w sklepach ciążowych jeansy i były mało ciekawe a cena wyższa niż w h&m ;/ Martka śliczna piżamka :) Ja też ostatnio kupiłam leginsy ciążowe i piżamkę. Moja piżamka jest trochę "jajcarska" z fajnym nadrukiem na brzusiu ;) W przyszłym roku zakupię już takie do karmienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie! Dostałam od siostry płaszczyk :) Odcinany pod biustem, trochę dłuższy z kapturkiem. Mam nadzieję, że posłuży mi do końca ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie jeszcze brzuszka nie widac, ale młodego słychac :D w plaszcz jesienny jeszcze wchodzę, ale na zimę chcę kupic sobie na bonprix plaszcz,spodnie z pasem i jakąś tunikę lub dłuższy sweter.często zamawiam i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuli a te piżamki faktycznie fajne! A cena bardzo przystępna :) Jeżeli chodzi o ubranka dla maluszka to wreszcie zobaczyłam zakupy mojej mamusi. Byłam w lekkim szoku! ;) Mama nie może się powstrzymać jak widzi coś ładnego..w sumie to się nie dziwię bo będzie to pierwszy wnuk moich rodziców :) Takim oto sposobem mam już pokaźną kolekcję przeróżnych ubranek! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny strasznie długo się nie odzywałam, ale tak jakoś wyszło. Super że tyle piszecie i podajecie linki do ciekawych stron. Ja 10.11 mam wizytę u gina. To będzie koniec 17 tc może i ja poznam płeć. Bardzo bym się cieszyła z córeczki bo synka już mam ale zobaczymy byleby zdrowe. Wczoraj chyba pierwszy raz czułam ruchy. Nie jestem pewna, bo w przeciwieństwie do was u mnie to był silny kopniak. I to dwa razy. Do tej pory to się nie powtórzyło. No nic czekam cierpliwie na dalsze ruchy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pijawa ja też mam wizytę 10 listopada i u mnie też będzie to koniec 17 tc. Oczywiście mam nadzieję, że poznam płeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołajka-> widziałam w tabelce, że jesteś ze Szczecina. Do jakiego gin. chodzisz i w jakim szpitalu myślisz rodzić? Pytam z ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja zobaczyłam program o pieluszkach wielorazowych i się zainteresowałam.wydaje się ze to ma sens ekonomiczny i ekologiczny a przede wszystkim zdrowotny dla dzieci.zastanawiam się mocno nad takim zakupem i ciekawa jestem waszych opinii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dziś w Zusie odnośnie mojego chodzącego L4 i jak to będzie jak wyjadę z Kielc. Pani w okienku powiedziała że na zwolnieniu ogolnie powinno się być w domu . Ja się pytam czy to oznacza ze nawet nie mogę wyjść na moment to powiedziała że nie umie na to pytanie odpowiedzieć ale raczej tak. No to mówie jej ze za dwa tygodnie jade do tesciowej i mnie wógóle w Kielcach nie będzie i co wtedy w razie kontroli, też mówi że nie wie (i że to mój problem?!)(nie chciałam jej mówić że jadę do Wlk. Brytanii bo odrazu by pewnie pomyslała że do pracy) ale najlepiej abym przed wyjazdem napisała oświadczenie pod jakim adresem będę dostępna. Napiszę ten właściwy (żeby mi nie nasłali kontroli z innego miasta), czyli ten z Wlk. Brytanii. Zresztą nie rozumiem jednego, skoro mam zwolnienie w ciąży chodzące to oznacza to że nie mam kurcze grypy itp. tylko mam odpoczywać, więc wg mnie mogę leżeć plackiem nawet na plaży w Egipcie, a jestem ciekawa jakie oczy Pani w okienku by zrobiła jakbym napisału na oświadczeniu adres pod który jadę: pole namiotowe na południu Chorwacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_B - przy zwolnieniu z opcją "2" - chory może chodzić - nie ma obowiązku przebywania w domu. Możesz się przemieszczać, przy niektórych schorzeniach są np. wskazane częste spacery więc logiczne że nie jest się wtedy w domu. Moje znajome koleżanki będąc w ciąży jeździły na wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_B ja nawet się nie zastanawiałam nad tym, że jak jest się na zwolnieniu, to trzeba siedzieć w domu, bo może byc jakas kontrola. Co innego, jak jest zalecenie od lekarza, że trzeba leżeć, to wtedy ok. Ja tez niedługo wyjeżdżam na 2 tygodnie i nawet nie chcę sobie psuc humoru :P na zwolnieniu jestem od samego początku ciąży .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane mamuśki :) moge się dołączyć do forum ?? mam termin na 15 kwietnia :)po długiej i krętej drodze po szczęście :) pozdrawiam wszystkie dziewczyny i ich maleństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×