Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

AB, ja Ci z wózkiem nie pomogę, bo nie znam tego modelu. Widzę, że ma chyba piankowe koła i te przednie malutkie, więc pewnie przystosowany bardziej na gładkie, asfaltowe drogi. Dla mnie więc odpada, bo my często w plener się zapuszczamy :) Ale faktycznie ma imponująca wagę i ważne, że można siedzisko ustawiać w dwóch kierunkach jazdy. Ja mam X-landera i to sa właśnie dwie jego główne wady - brak przekładanej rączki, lub siedziska w spacerówce, oraz niestety waga. Jak słońce świeciło, to córka strasznie marudziła na spacerach, a te parasolki to troche o dupę potłuc, bo ciągle trzeba je wyginać, przekładać nawet przy niewielkich zmianach kierunku, poza tym moja córcia chętnie sie bawiła tą parasolką i często ją po prostu ściągała. Ale mam już ten wózek i raczej zmieniać nie będę, zresztą tak poza tym to jestem zadowolona, solidny jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylne koła są pompowane duże. Przednie mniejsze na resorach. Czytałam w internecie opinie użytkowników że super się sprawdza właśnie w terenie. A dodatkowo da się tak fajnie złożyć przednie koła (w tylne) i wtedy można go prowadzić np. po plaży. Oglądałam też xlander ale niestety to siedzisko i waga. Wynika z tego że chyba właśnie na ten wózek się zdecyduję. http://www.bugaboo.pl/produkty_bugaboo/cameleon Ale czekam oczywiście na opinie odnośnie innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_B bugaboo jest fantastyczny lecz ta cena to tragednia, używany w dobrym stanie to już jakaś alternatywa choć zawsze ryzyko, jak widziałam co znajoma robiła ze swoją maxi murą to w szoku byłam spuszczała ja ze schodów trzymając za sznurek przywiązany do rączki a potem wciągała za ten sznurek wszystko z 3 piętra, dało mi to do myślenia co ludzie wyprawiają z wózkami, znajoma sprzedała murę za dobrą cenę ale nie wiem ile ten wózek jeszcze wytrzyma u następnego właściciela po takim traktowaniu. Nie wiem czy słyszałaś o wózkach BABY ACE, to podruba bugaboo ale nie wiem na ile dobra. Widziałam go w sklepie, świetnie się jeździ, wszystko ok, ale tapicerka w środku gondoli i spacerówki jest okrpna z jakiegoś taniego polaru który będzie miał tendencję do mechacenia, no chyba że to można ściągnąć a tego nie sprawdzałam, sprytna osoba może sobie uszyć pokrowiec na spacerówkę. Koszt tego wózka to jakieś 1000 zł a z fotelikiem 1500 zł http://www.babyace.pl/ tu masz stronkę do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny ten wózeczek. Ale bałabym się troszkę że to jednak wózek robiony na wzór. Raz kupiłam taki jak Kacper się urodził i po prostu koszmar. Tanie materiały itp. Ten może być ok, chociaż już jest cięższy. Oczywiście jakbym miała kupić używany to najpierw bym musiała go zobaczyć na własne oczy. W ostateczności kupie nowy ale wiadomo, wolałabym wtedy tą kase przeznaczyć na coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przy pierwszym dziecku wydałam na wózek 3500 zł argumenty bo markowy bo inny bo oryginalny itd. Kupiłam po 4 miesiacach w środku zimy dziecko nie mieściło się w gondolce, musiałam przenieść do spacerówki co było jakimś nieporozumieniem. Dziś wiem, że sensu to nie miało bo nie ważna była moja wygoda czy moda a dziecko. Teraz zostanę przy tym wózku bo szkoda już mi pieniedzy na nowy, wykorzystam na maksa małą gondolkę a potem i tak w zimie już spacerówka bo dziecko w grudniu będzie miało jakieś 8 miesięcy. Chcę za to kupić wygodną spacerówkę, lekką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iga a co to był za wózek?, właściwie chciałam zapytać doświadczone mamy a propo wielkości gondoli, które są duże, a które okazały się za małe...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taki problem, że chciałabym aby stelaż chociaż zmieścił się do yaris I bo na razie nie chcę zmieniać samochodu. jeszcze nie mierzyłam wózków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już po wizycie, mialam USG, z moim maluszkiem wszystko ok. Wszystkie narzady ma na miejscu, i wszystko sie zgadza.... Wazy juz 355 gram, i ma 17 cm, jestem w 20 tygodniu i to sie potwierdziło, z główką dziecka.... A co bedzie to lekarz mowil ze dziewczynka, ale to moze....Bo na poprzednim co byłam to mówił ze chlopiec, wiec teraz pozostalo mi czekac do porodu.... Chyba chce nam zrobic niespodzianke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też zastanawiam się nad wózkiem.Niby jest duży wybór ale wbrew pozorom wcale nie jest łatwo znaleść coś fajnego w przystępnej cenie.Jestem skłonna kupić używany a za to dobrej jakości. Najlepiej taki 2 w 1, gondola ze spacerówką albo z fotelikiem-nosidełkiem dodatkowo, w miarę lekki.Może któraś z Was coś doradzi? Kwietnióweczki mające już dzieci: macie może fajny wózek i poleciłybyście jakiś model? [url=http://www.suwaczki.com/]http://www.suwaczki.com/tickers/m3sx3e3kgnvxt3dh.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda-> albo ślepa jestem albo nie ma info na temat kół czy są pompowane ? zależy mi na 4 pompowanych kołach. nie wiem jak oceniać wielkość gondoli... nie wiem jaka to duża jaka mała. Gdzieś czytałam pozytywne opinie o wielkościach gondoli wózków JEDO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik 1978
hejka babeczki ja tez po wizycie ale niestety nie dowiedziałam sie czy chlopiec czy dziewczynka niestety tak sie pupa wypieło i pieta zasłoniło ze za nic nie mozna stwierdzic kurcze wstydliwe jakies? ale najwazniejsze ze jest w porzadku z dzidzia serducho bije jak trzeba i tez czuje ruchy coraz wyrazniej wiec sie ciesze 3 grudnia mam to połówkowe usg wiec moze sie laskawie tak wypnie zeby widziec kurcze za 2 miesiace przytyłam 3.5 kg lekarz niby mowi ze ok ale wydaje mi sie ze za szybko i za duzo strasznie sie na wage staje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam przyszly rok strasznie trudny wogóle wykanczamy mieszkani wesele za weselem i bliska rodzina wypada isc 18stka mojego chrzesniaka tutaj poród chrzciny nie mówiac o przygotowaniach na przyjecie dzidzi jakos mnie to wszystko przeraza niewiem czy to tylko ja mam jakiegos bzika i jakos ciagle odkladam mysl o kupywaniu czegokolwiek bo wydatków kupa mam nadzieje ze z wszystkim wyrobimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mania dobrze ze wszystko u ciebie z dzidzia ok szpilka a co u ciebie ? jak po badaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki:) Mania, Basik - dobrze, że z maluszkami ok. :) Mam nadzieję, że u nas wszystkich będą same dobre wyniki. Ja też się czasami martwię ruchami dzidzi...nie czuję ich regularnie i to chyba całkiem normalne (mam nadzieję) na tym etapie ciąży (19 tydzień). Ale zdrowy rozsądek swoje, a wyobraźnia swoje:) Ditta, a czemu musisz jeszcze leżeć, co się dzieje. Może przeoczyłam jakiś Twój wcześniejszy post... Ja odstawiałam duphaston stopniowo i od ok 1,5 tygodnia nie biorę. W zasadzie to nie biorą już żadnych leków, nawet preparatów witaminowych. Mam nadal nakaz leżenia, ale mogę pomału zacząć spacerować chociaż po domku. Póki co muszę się zająć zakupami dla starszej latorośli, bo wyrasta ze wszystkiego w zastraszającym tempie. Zakupy dla dzidziulka zacznę w nowym roku...wciąż nie wiem, czy mieszka u mnie mały chłopiec, czy dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martka- u mnie pojawiły się jakieś dziwne skurcze, brzuch się robił bardzo twardy . Poszłam na kontrolę i lekarz zalecił leżenie + leki rozkurczowe. Wcześniej pobolewał mnie brzuch, i brałam nospę ale widać to było za mało. MagdaK29 - ten wózek concord fajny, wygląda na solidny. Judyta - ja mam też problem z małym bagażnikiem, i na razie wygrywa w moim rankingu Graco Symbio bo się ładnie składa. Czy kubełkowa spacerówka to dobre rozwiązanie? Bo graco symbio właśnie taką ma. Bugaboo o którym pisała A_B też chyba ma kubełkową spacerówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra miała Quinny buzz który też miał kubełkowe siedzisko. Ja najbardziej takie bym chciała w spacerówce bo wiem jak "działa". Ale to tak naprawdę każdy w sklepie musi wypróbować wózeczki. Widziałam ten Graco - bardzo zgrabny wózeczek. Chodziłam dziś po angielskim ebayu. I wiecie co... widziałam ten wózek Bugaboo w limitowane edycji - biała rama, białe kółka, ogólnie wstrętny hehe ale do czego zmierzam. Nie wiem i nie chce wiedzieć ile kosztował nowy ale ktoś sprzedawał używany, powtarzam UŻYWANY za ..... 3000 funtów (3tys) czyli ok 14 tysięcy złotych !!!!! No k... sory ale chyba bym musiała ocipieć żeby taki kupić hehe zresztą jakby mnie było stać na taki używany to już bym wolała kupić nowy hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_B - wózki Teutonia też mają te opcje o których pisałaś, ale waga około 14 kg więc znowu nie tak mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam właśnie z usg połówkowego i będę miała synka :D tak jak chcieliśmy więc dopiszcie dziewczyny do tabelki lekarz mój nie miał wątpliwości na 100% i pokazał siusiaka w całej okazałości ale jestem szczęśliwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie waga niestety jest najważniejsza. Waga dziecka ok 4-5kg + waga wózka np. ok 15kg + schodzenie z 4 piętra = załamanie nerwowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula - super :) Który to już tydzień??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula fajnie, że już wiesz, kogo nosisz pod serduszkiem :) Ja wizytę mam za tydzień i chciałabym wtedy dowiedzieć sie o płci. Z wyborem idealnego wózka faktycznie jest problem. Mieszkam na 2 piętrze i też nie chciałabym, żeby był zbyt ciężki. Niby jeszcze duzo czasu, ale te tygodnie tak szybko lecą, że nim się obejrzymy, a juz będą nasze Dzieciaczki z nami :) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_B - a jak na żywo waga wózka Graco? Ja mam do pokonania 2 piętra, więc też szukam lekkiego + problem małego bagażnika więc musi się dodatkowo dobrze składać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuśki :) czytam że jest temat o wózkach,faktycznie tygodnie szybko lecą i trzeba sie już zastanawiać nad wyborem. Co myślicie dziewczynki o tym wóżku-wózek Atlantic Espiro http://allegro.pl/wozek-atlantic-2010-fotelik-parasolka-motorek-i1221696767.html czytałam o nim recenzje mamy sa zadowolone z użytkowania wóżeczka,gondolka jest duża,jest spacerówka wygodna i fotelik i jeszcze jakieś dodatki -a przede wszystkim cena przystępna,ja się zastanawiam poażnie nad kupnem tego modelu wóżeczka.Co o nim myślicie mamuśki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×