Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Ja tez miałam niedawno opryszczkę, chyba w 18 tygodniu, z tymże pod nosem. Była spora, ale szybko zniknęła, a nawet niczym specjalnym nie smarowałam. Raz chyba pastą cynkową. W ogóle się nią nie przejmowałam. W poprzedniej ciąży miałam zaraz na początku wstrętną oprychę na ustach i wtedy się trochę przestraszyłam, ale jak widać niepotrzebnie. Faktycznie, groźna jest chyba tylko ta na narządach płciowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak narazie nigdy w zyciu nie mialam opryszczki:) ale za to na brodzie takie syfy mi wyskakuja ze juz mam tego dosc:( zaraz wskakuje na 30 min na rowerek, potem kapiel i bede sie relaksowac z moim maluszkiem :) mala gadzina zrobila sobie dzisiaj zawody olimpijskie w plywaniu stylem dowolnym w moim brzuchu:) juz to widze ze ciagatki do podnoszenia sobie poziomu adrenaliny ma po tatusiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wiecie co, nie obraźcie się, ale uważam, że bez sensu jest podawać dostęp do skrzynki tak z mety nowym osobom. Wszystkie nowe forumowiczki sa bardzo mile widziane, ale proponuję, żeby wprowadzić pewien zwyczaj. Niech każda z nowych dziewczyn udziela się czynnie co najmniej dwa tygodnie, a wtedy bez problemu dostanie hasło. Kamusia, to nie jest broń Boże przytyk do Ciebie, bo na pewno jesteś ok i mam nadzieję, że z nami zostaniesz, ale popisz trochę najpierw. To bez sensu, jak codziennie będziemy dawać hasło nowym osobom, nie mam ochoty, żeby jakiś oszołom oglądał moje zdjęcia, a takich w necie nie brak. Kamusia, oczywiście nie Ciebie mam na myśli! Mam nadzieję, że mnie za to nie zlinczujecie, ale takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, nie ma problemu ;) w takim razie nie chcę już wklejać żadnych fotek i tego dostępu a i tak chętnie z Wami popiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam tylko spytać, czy są tu jakieś dziewczyny z dolnego śląska a najlepiej z okolic Zgorzelca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monsoon - poprosłam jedynie o możliwość wstawienia kilku fotek i oczywiście obejrzenia Waszych. Same doskonale wiecie jakie tematy tutaj są poruszane i wątpię żeby jakiś "oszołom" przyłączył się do takiej dyskusji. Skoro jednak to jakiś problem to mi przykro,bo Twojego warunku niestety nie spełnię - nie mam stałego dostępu do netu. Pozdrawiam ciężaróweczki :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorem:):)gratuluję córuni:):) dziewczyny jeśli chodzi o zimowe okrycia czyt kurtki i płaszcze ja poradziłam sobie tak,że obeszłam wszystkie lumpeksy w mieście i zajęło mi to wprawdzie klka dni ale wyłowiłam szary flauszowy płaszcz w trapez,rękawy i kołnierz obszyte futerkiem ,miejsca mam na 2 brzuchy,z kaszmiru dałam do czyszczenia i prasowania i jest jak nowy nikt nie chce uwierzyc że używany.zapłaciłam 130 zł ale za to w święta i jakieś wyjścia będę czuła że całkiem nieźle wyglądam:):)dobrej nocki życzę wam i dzidziusiom:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Aniu G., kiedyś na forum, w którym uczestniczyłam w poprzedniej ciąży niestety było trochę takich "oszołomów". Do tego stopnia, że skończyło się na forum zamkniętym. Dlatego zaproponowałam takie rozwiązanie (zaproponowałam, nie narzuciłam!) - ale skoro bierzesz to personalnie, no cóż - nic na to poradzę. Zresztą może niech się wypowiedzą inne stałe uczestniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monsoon - osobę robiącą sobie jaja rozszyfrujesz po 2-3 wiadomościach albo w ogóle. Zazwyczaj jednak można je szybko zdemaskować. Biorę to personalnie,jak to nazwałaś,gdyż zaproponowany przez Ciebie warunek w moim przypadku nie jest możliwy do spełnienia. Mam problemy z laptopem i może mnie nie być po kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wiele się tu dzieję, a ja ostatnio nie mam czasu ani chęci nic pisać. Zmęczona jestem i jakaś taka smutna. W sumie nie wiem dlaczego, bo nic złego się nie dzieje. Jakaś zimowa deprecha mnie dopadła :( Gratuluje zaręczonym i tym które wkrótce biorą ślub. Gratuluje córeczek i synków. Calvadoss odnośnie łóżeczka, które wkleiłaś uważam, że jest bardzo funkcjonalne. Fajnie że można z niego zrobić taki duży tapczanik. Ja jednak szukam większego łóżka, które chce kupić córeczce (1,5 roku), a mniejsze już mam i przejmie je rodzeństwo :) Monsoon zgadzam się z Tobą. Uważam, że z jakiegoś względu zrobiłyśmy tą galerię prywatną, bo nie chcemy aby nasze zdjęcia oglądały niepowołane osoby. Dziwne jest to, że ktoś pierwszą wiadomość jaką pisze na forum, to prośba o dostęp do galerii. Takie moje zdanie i mam nadzieję, że nowe osoby to zrozumieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany ale się rozpisałyście! ;) Nie sądziłam, że aż tyle będę miała do nadrobienia. Witam nowe koleżanki! Wybaczcie dziewczyny ale ja jestem tego samego zdania co monsoon! Oj Ania G uwierz mi w necie oszołomów nie brakuje nawet i na takim forum! Nie raz słyszy się o tym, że ktoś gdzieś bez czyjejś zgody wykorzystał czyjeś zdjęcia! Zresztą znam osobiście takie przypadki. Dlatego ja jestem jak najbardziej za tym rozwiązaniem! My pisałyśmy ze sobą dobrych parę miesięcy zanim zobaczyłyśmy swoje buźki. Dla mnie też jest dziwne, że wchodzi ktoś i od razu prosi o dostęp do galerii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania G myślę, że Monsoon nie miała na myśli regularnego, codziennego pisania, ale może wypowie się sama w tej kwestii. Niestety w internecie jest mnóstwo oszołomów i nie chciałabym, aby zdjęcia moje lub mojego dziecka trafiły w takie ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostra zrobiła mi dzisiaj foteczki. Jak je zgram to może uda mi się dzisiaj coś wrzucić :) Wow monsoon jakie super zdjątko!!! :) Mamuśka - laseczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj,to dla mnie warunek nie do spełnienia,ale może innym nowym użytkowniczkom nie sprawi to większej trudności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka87
Witajcie Kochane!!! Ja juz po kolejnej wizyce leci nam 24tydzien 4 dzień mała waży 650gram. NIestety idę jutro na kilka dn do szpitala na patologię ponieważ mam podwyższony poziom cukru (robiłam to badania z piciem glukozy) strasznie się martwie żeby było z Małą wszystko dobrze lekarz zapewnił, że jak będę trzymała się diety itd to będzie dobrze..........zawsze musi być coś....:/ trzymajcie za nas kciuki. A poza tym Mała wreszcie bryka mi po brzuszku o każdej porze dnia i nocy świetne uczucie:) Pozdrawam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie dostępu do galerii - proponuję przyjąć propozycję jaką dała Monsoon - tzn dajemy hasło jeśli osoba się udziela jakiś czas - nie musi to być codziennie, ale chodzi o to żeby wracać na forum a nie tylko raz się ujawnić i koniec. Ania G - na pewno jeśli będziesz co jakiś czas zaglądać to nie będzie problemu. Myślę że jest wiele osób które regularnie czytają różne fora a nigdy nic nie piszą. Kiedyś byłam w szoku jak w jednym temacie był wklejony link do strony, i chociaż osób które podjęły dyskusję było kilka, to wejść na stronę przez ten link setki! My mimo wszystko dzielimy się na tym forum różnymi informacjami, a w galerii ujawniamy twarze, więc faktycznie zachowajmy chociaż trochę prywatności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania G. jak widzisz nie jest to tylko moje zdanie, a Tobie się dziwię, że tego nie rozumiesz. Skoro nie masz codziennego dostępu do neta, to nie problem, nie będziemy się przecież bawić w formalistki i sprawdzać listę obecności, kto się dziś odezwał, a kto nie. Chodzi o w miarę aktywne uczestnictwo w forum przez jakiś czas - czy to takie straszne? Tak jak napisała Mamuli, po to zakładałyśmy prywatną galerię, żeby zachować chociaż jakieś minimum ostrożności - bo jak wiadomo w necie dzieją się różne rzeczy. Gdyby nam na tym nie zależało hasło zostałoby podane oficjalnie na kafe i już. To tyle w tej kwestii, a Ty możesz się obrażać na mnie lub nie - choć chyba nikogo swoim postem nie uraziłam. Agneszka - dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka87 trzymam kciuki!!! Znam kilka dziewczyn, które miały cukrzycę ciężarnych i nawet musiały brać insulinę, ale z dzidzią było wszystko w porządku, a u nich po porodzie wróciło wszystko do normy. A w Twoim przypadku może wystarczy tylko odpowiednia dieta. Będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monsoon - hasło do galerii juz mam,ale nie zamierzam na razie z niego korzystać. Pozwole dziewczynom najpierw mnie poznać :) Myślę że moje ost wypowiedzi świadczą o tym że nie mam nic do nikogo z tego forum. Wręcz przeciwnie,jestem wdzięczna przyszłym mamuśkom za miłe przyjęcie i rady,bardzo mi pomogły w chwilach strachu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitka 75 - płaszczyk bardzo fajny i na pewno twarzowy :) Ja sama też zakupiłam używany,ale na moją sylwetkę (pewnie xxxxxl) trudno dostać coś tak modnego jak ten płaszczyk :) Naprawdę światna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitka, pewnie! Czarne pasuje do wszystkiego i wyszczupla :P Ja sobie kupiłam na zimę płaszcz w Cropp Town, fason bombka, taki, że przyda mi się jeszcze na potem. Może nie jest bardzo ciepły, ale jak się założy gruby sweter pod spód, to powinno być ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wciąż mieszczę się w moją kurtkę zimową. Dobrze że w zeszłym roku nie upierałam się przy bardziej dopasowanej :) poluzowałam po bokach wewnątrz troczki, żeby brzuch się mieścił i jeszcze daję radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za opinie a juz a myślałam że moze fason nie za bardzo ,no ale szkoda mi kupić w sklepie nowy za kilkaset złotych ,wolę przeznaczyc pieniążki na zakup ciuszków i akcesoriów dla małego. A brzuszek szybko rośnie i na gwałt trzeba coś lużniejszego,w taka pogodę nie pasuje brzusia odkrywać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ditta,filmik ekstra :) Już nie mogę się doczekać aż mój maluch tak bedzie brykał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitka bardzo fajny! :) anka87 trzymaj się! Będzie dobrze! Ditta niezły filmik! Mam przeczucia, że u mnie też tak będzie ;) Ja dostałam fajny płaszczyk odcinany pod biustem i myślę, że już do końca w nim pochodzę :) W męża kurtce raczej bym się "utopiła" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×