Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

brawo A_B czarna2424@onet.pl poprosze całe i login i hasło bo mam w kompie i jak zmienie to niewiem czy znajdzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się wysyłać hasła na bierząco - jak coś to mnie upominajcie. Aha, zmieniłam hasło dlatego że chamstwo ludzkie nie zna granic więc wolałam nas zabezpieczyć hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onaiskierka, ja tak mam od 28 tc. Po badaniu okazało się, że częste skurcze i stawianie się brzucha spowodowało skrócenie się szyjki i rozwarcie wewn. Mam nakaz leżenia, biorę fenoterol, isoptin i magnez. Teraz trwa 32 tc i jeśli chodzi o twardnienie brzucha jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm mi chodzi na stare hasło. tzn mam zapamietaj mnie przy kazdym logowaniu i normlanie mi z linku wchodzi. Tak na pewno ma być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ja stare też miałam zapisane i już mi nie weszło tylko na to nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami caly czas wchodzi. moze jak wyłączę komputer i uruchomię ponownie to przestanie, ale to sprawdzę później. a suszarka do bielizny jest firmy Gorenje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martka- ja mam wizyte dopiero 10 lutego ale jeśli jutro też task będę miała to pojade do mojego gin żeby mnie zbadał. To moja pierwsza ciąża i nie mam pojęcia czy te twardnienie brzucha to skurcz czy przy tym twardnieniu miałaś dodatkowo skurcz??? Głupio pytam ale niestety nie jestem w tym doświadczona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_B super! :) agneszka1982@tlen.pl Mi dzisiaj coś brzusio twardnieje...biorę Mg ale chyba muszę zwiększyć dawkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ditta7@interia.pl Ja po wizycie - nie jest gorzej, ufff. Mam dalej brać fenoterol no i leżeć jak najwięcej. Sprawdziłam co z moimi butelkami Tommee - napis czarny, maid in China, BPA free

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onaiskierka, źle się wyraziłam:) Twardnienie, które czujemy to są skurcze. Tylko, że nie które są słabiutkie i ćwiczą naszą macicę do porodu, a inne (tak jest u mnie) powodowały, że twardniał mi tylko dół brzucha i dodatkowo odczuwałam duże parcie na pęcherz. Były zdecydowanie za częste, szyjka tego nie wytrzymała i stąd zalecenia lekarza do leżakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki A_B :) U mnie działa. Ditta to dobrze, że się nie pogorszyło! Dużo wypoczywaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martka - dzięki za odp. wzięłam sobie magnez i jakby troszke lepiej. Mam nadzieje ze wytrzymam spokojnie do 10 lutego i na wizycie bedzie wszystyko ok. Ditta - wypoczywaj ja też wzielam na luz po dzisiejszej "akcji" z tym brzuchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiadam na wypowiedzi :) Majtki - w szpitalu w którym wcześniej rodziłam nie mogłyśmy po porodzie ich nosić, oczywiscie każda i tak i tak je nosiła ale na obchód zdejmowałyśmy aby lekarze się nie przyczepiali. Teraz bede rodzić w innym szpitalu i tu można bez problemu nosić majtki więc co szpital to inny zwyczaj. Ja miałam CC i też na obchodzie lekarze CHYBA (już nie pamiętam) oglądali moje krocze :) Oczywiście rana po CC była najważniejsza więc na tym głównie lekarze się skupiali. Rożek - ile czasu się używa, nie pamiętam. Zależy to od dziecka jego długości i chęci. Ja mam jeden którego jeszcze nie widziałam - teściowa kupiła i ma niedługo przysłać paczkę :) Mam też śpiworek do spania. Dziecko na początku bede kładła na prześcieradełku a pod główke położę tylko pieluchę flanelową na wszelki wypadek gdyby się ulało. Karuzela - na początek nie jest raczej potrzebna ale jak ktoś chce kupic to nie ma problemu używać od samego początku - zresztą ładnie wygląda :) Ginekolog - ja od początku ciąży chodzę na wizyty co 2 tygodnie, tak dostaję zwolnienia lekarskie i narazie lekarz nie kazał mi przychodzić częściej. Może od 36 tyg będą wizyty co tydzień?? Nie wiem. Kolacja przed planowaną CC - ja musiałam być na diecie już dzień przed CC - byłam nawet o to w szpitalu ale nie wiem czy tak każdy lekarz zaleca. Ja CC miałam o 9 rano więc ostatni posiłek jadłam ok. 16 czy 18 dnia poprzedniego i to taki lekki. Torba do szpitala - ja pewnie spakuję w marcu koło 36tc, bo jak narazie nie kupiłam jeszcze koszuli do szpitala, mam tylko szlafrok hehe Podkłady/podpaski - ja kupiłam 3 paczki po 10szt, nie wiem czy dużo czy mało bo już sama nie pamiętam ile mi po pierwszym porodzie poszło :) Poród - jeśli bede mieć sn a pewnie tak, to mój mąż bedzie ze mną. Pieluchy - ja kupię jedną paczkę 2-5kg ale małą, potem już tylko 3-6 :) Skurcze brzucha - ja mam zapisany magnez bo u mnie brzusio lubi twardnieć kilka razy dziennie. Tak jak pisałam ostatnio nie brałam bo od tych wszystkich tabletek było mi niedobrze ale muszę znowu zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ditta 🌻 wypoczywaj jak najwięcej. A_B dostałam nowe hasło, ale logowało cały czas na stare. Tak namąciłam, że skasowało mi wszystkie zdjęcia :( nie wiem dlaczego? Jak trochę się podkuruję, to wstawię jakieś bardziej na czasie fotki. Miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_B zmieniłaś hasło - rozumiem. Chcę tylko wiedzieć, co teraz jest z moimi i Hani zdjęciami? Dla Waszej ciekawości odpiszę Wam, że ani razu na tym forum nie byłam ŻADNYM pomarańczowym nickiem. Wszystko co miałam Wam do powiedzenia, było napisane moim czarnym nickiem Thelly. Więc co jak co, ale pomarańczek to sobie szukajcie wciąż wśród SIEBIE lub podczytywaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny ale dzisiaj to istne szalenstwo na tym forum , nie mogłam nadazyc najpier podaje maila karolinka19_2007@op.pl a co do diety przed cesarka to ja nie miałam zadnej , ale u mnie nie była cesarka planowana wiec rano przed pojechaniem do szpitala zjadłam dwa pączusie , a jak lekarz mnie pytał czy cos jadłam bo najprawdopodobniej bedzie cc to mu odpowiedziałam ze dwa paczki a on na to to drugiej lekarki to co najpierw operujemy dwa paczki czy bułke z szynka bo kobitka po mnie tez jadła , a lekarka w smiech i mowi ze najpierw dwa paczki mi nie bylo do smiechu, ale na szczescie nic sie nie stało jak zjadłam dwa paczki , po cieciu lezałam 12 godzin masakra , mam teraz nadzieje ze bede rodzic sn ,a co do galerii, to powiedzcie mi jak ja mam utworzyc nowy album bo jestem zacofana tyle czasu wczoraj walczyłam az w koncu sie podałam pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Trochę mi się zaległości zrobiło od poniedziałku w związku z wizytą kontrolną, szkołą rodzenia i jeszcze kilkoma rzeczami. Nie miałam siły szczegółowo czytać dokładnie wszystkich postów ale widzę,że niezłe zamieszanie było na forum, choć wygląda na to że już troszkę uspokoiło się. Ja powiem tylko tyle, że lubię naszę forum i byłoby super jakbyśmy pisały jeszcze długo, długo po porodzie:). W wielu sprawach udało mi się uzyskać od Was wsparcie i wogóle miło popisać z osobami, które mają podobne zmartwienia ale i podobne powody do radości:). Aha, i uważam że nie ma błahych problemów albo głupich pytań i tematów. Każda z nas jest inna i to co dla jednej z nas wydaję się oczywiste dla drugiej może być trudne do rozwiązania. Jednak się rozpisałam ale co tam:). Mój e-mail: Viki_58a@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thelly twoich zdjęć i hani nie ma - domyslam się że to nie ty lecz twoja koleżanka skasowała :) Dlatego ja utworzyłam nowe hasło aby nikogo nie podkusiło rozpowszechniać naszego hasła na innych forach :) Nie mówie że tak by było na 100% ale ... różne rzeczy wpadają do głowy, skoro byłyśmy wyzywane od idiotek itp. to mogę się różnych rzeczy spodziewać. Przezorny zawsze ubezpieczony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thelly nikt juz nie jest ciekaw twoich wypocin-teraz możesz brylować na WASZYM forum a od naszego z daleka--nie potrzeba tu chamstwa i obłudy-a w naszym centrum ,,wzajemnej adoracji'' sobie świetnie poradzimy bez takich osobników jak Ty!! pisz co tylko chcesz-będę chciała to będę pisala h czy ch -juz dość zamieszania nasiałyście-i po raz kolejny napiszę-TWOJA KRYTYKA MNIE NIE DOTYKA--żegnam ozięble!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpisałyście:) A_B dobra decyzja!! zaka_86@vp.pl Ja wrócilam niedawno z SR aż 3 godziny trwały dziś zajęcia (pokaz wózków, logopeda i kobieta z banku krwi pępowinowej)aż mnie tyłek od siedzenia boli :D wiosenna mamo pieluchy od r_p77 po praniu wyglądają ok. aga u mnie napis jest ciemny i też produkcja chińska jordan ja zacznę pakowanie w tym tygodniu mam zagrożnoną ciążę i wolę dmuchac na zimne, choc w SR radzili ok.34tc wizyty mam co 4 tygodnie i badania krwi i moczu też co 4 poród wybraliśmy rodzinny i nawet w razie cc mąż też może uczestniczyc, tak jest w szpitalu w którym chcę rodzic, jak mój M wczoraj obejrzał na zajęciach filmiki z porodu i nie skrzywił się w przeciwieństwie do innych panów to chyba przy porodzie będzie pomocny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mail jolcia@vp.pl Wiosenna mamo dziękuje za informacje. Ditta super, że masz dobre wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaka_86 dodałam Twoją listę do szpitala w Naszym kwietniówkowym mailu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ditta bardzo sie cieszę i dalej odpoczywaj!!!!co sadzicie o takim składzie kombinezonika z mothercare Od wewnątrz 100% bawełny, wypełnienie- watolina- 100% polyester, z zewnatrz 80% bawełny i 20% poliestru. chciałabym w nim wybrać Oliwkę ze szpitala. proszę o opinie:)co do butelek to podejdę do sklepu i tam zobaczę jak wyglądają sklepowe i gdzie są produkowane:) i będzie jasne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak siedzę i myślę co teraz powie mi lekarz na wizycie-tzn kto mieszka u mnie w brzuchu-za pierwszym razem lekarz prywatnie powiedział ze dziewczynka-szczesliwa chciałam znów usg i kolejny lekarz--też dziewczynka-potem nasz rejonowy bardzo ceniony lekarz stwierdził ze to chłopiec-na kolejnej po 4 tyg wizycie lekarz stwierdził ze to chyba dziewczynka bo na chłopca nie wyglada-i juz niewiem-nastawiłam sie na synka-nawet wózio kupilismy niebieski-ale gdzies ta iskierka nadziejii ze może będzie córunia... a kolejna wizyta teraz 11-ciekawe kto tym razem będzie--hihi znajomi sie smieja ze to bliznięta-raz jedno raz drugie sie pokazuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, oby jak najdłużej stan się utrzymał. Lekarz wspomniał że na fenterolu będę do 36 tc, mam nadzieję że dzidzia wytrzyma. OnaIskierka - u mnie historia podobna jak u Martki. Brzuch twardniał, od jakiegoś czasu, aż w pewnym momwncie szyjka zaczęła się skracać stąd dodatkowe leki oraz nakaz leżakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, ja myślę że na bieżąco będziemy dobierały ciuszki, w których nasi milusińscy będą wracać do domku - wszystko zależy od pogody. Kwiecień może być super słoneczny i cieplutki, a może spaść śnieg. Ja na wszelki wypadek mam cieplejszy zestaw. Ten Twój wydaje się też być cieplutki:) Malwiśka no to życzę Ci, aby lekarz na najbliższym usg dopatrzył się panny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinka23 Na górze masz ikonkę PRZEŚLIJ. Klikasz -wybierasz "utwórz nowy album". I tam będziesz musiała wpisać swoje dane. na dole wybierz album prywatny. A później jak utworzysz swój album to wrzucasz do niego foteczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×