Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Lolita-tak trzymaj!Nie przejmuj się opiniami jakiejś podstarzałej kobitki, jak widać chyba niezbyt kompetentnej skoro skupiła się na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie lolita, nic się nie przejmuj. Każdy organizm jest inny i inaczej raguje na ciążę. Nie wolno się odchudzać w ciązy, to pewne!!! Dobrze że wszystko ok z innymi sprawami. Basik - a jak sytuacja u Ciebie z brzuszkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie nie ma co się przejmowac każda z nas jest inna a do tego jest zima i o tej porze organizm normalnie zawsze potrzebuje więcej zapasów a w ciąży dodatkowo. Dziewczyny zostało nam +/- 2miesiące do końca i ja zamierzam to wykorzystac idę sobie zrobic frytki na które mam ochotę i bez moralniaka je zjem !!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żaka_86 - ale mi smaka zrobilas z tymi frytkami... Smacznego! :) Wlasnie - kazda indywidualnie przechodzi ciaze i nie ma co zwracac szczegolna uwage na wage! Widzialam kuzynke mojego M dwa dni przed porodem - dla mnie po prostu IDEAL kobiety w ciazy - szczuplutka, "z pilka pod brzuszkiem" - i po porodzie rowniez bardzo szybko ten brzuszek stracila. Zawsze bralam ja sobie za przyklad i zastanawialam sie, co ona robila, ze tak cudnie wygladala! I jak z nia niedawno rozmawialam, to powiedziala, ze w czasie ciazy przytyla jakies 20 kg albo nawet troszke wiecej. Dla mnie to byl ciezki szok - nie moglam w to uwierzyc!!! Wiec kg, ktore wskazuje nam waga jeszcze nic nie znacza - wazne, ze My same sie dobrze czujemy i z Dzieciątkiem wszystko w porzadku! :) A do tego jeszcze z takim 20kg (i wiecej) bagazem mozna wygladac CUDOWNIE! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że dzis frytkowy dzien, my z Kacperkiem też właśnie zjedliśmy fryty z paluszkami rybnymi :) Ale się najadłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto________ukończony tc_______kg na plusie_________w pasie agneszka..........29..........................7........ ... ...............90 Anitka75...........29.........................15..... ....................103 aaaaaaanula83....32........................10,5...... .................100 awa666............30...........................9....... ..................102 ditta...............31...........................6,5.. ......................93 hanio.k............27+3........................7,5... .....................88 iissaabel..........30...........................13... ... ..................... jeloonka..........30+5.......................10 ....... .. ............... 96 mamuli.............28+4.......................7..... ......................94 Martka77..........31+6......................11,5....... ................107 Mikołajka83.......29..........................9.... ......................96 mojmaluszek.....29...........................10....... ..................112 pijawa2............29+5.......................6...... ....................95 A_B.................29+6.......................9..... .....................95 calvadoss.........27..........................15..... ......................... Viki_58a..........29..........................11....... . ................95 MagdaK29........28+6.......................11.......... ...............97 lolita1980........30..........................13.... ....................114 żaka_86.........28+6........................10.......... ...............94 limonkowa........29+4.......................4,1....... ................84 mausi86...........26..........................8....... ..................102 wiosenna mama...32........................1,7 kg....................116 KASIEŃKAA__.......21......................1,00.......... .........OK 100 OnaIskierka........29+5...................11............. .............100 basik1978..........31......................13............ ...............111 malwiska25.........31......................1.9kg....... ...............115 aprils mother11....30+5 ...................9kg.........................98 Jordan.pl.............31+5..................15........ ..................114 Ines_85...............31......................9 kg.......................97

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodałam w końcu do naszej galerii swój album :) Co prawda na razie kilka fotek z ubrankami dla Córeczki bądź Syna :) Właśnie robiłam przegląd ubranek i tak trzeźwo się zaczęłam zastanawiać, czy czasem nie spodziewam się conajmniej trojaczków... Masakra - tyle ciuszków kupiłam i dostałam, że nie zdąrzę chyba we wszystko ubrać choćby raz to Dziecko :) Zostaje chyba przy każdej zmianie pieluszki zmiana ubranka hihi :P Zrobiłam na razie kilka fotek, są słabej jakości (bo z telefonu - jeszcze nie kupiliśmy aparatu) - nie będę wszyskich ciuszków fotografować, bo bym pół nocy na to spędziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto________ukończony tc_______kg na plusie_________w pasie agneszka..........29..........................7........ ... ...............90 Anitka75...........29.........................15..... ....................103 aaaaaaanula83....32........................10,5...... .................100 awa666............30...........................9....... ..................102 ditta...............31...........................6,5.. ......................93 hanio.k............27+3........................7,5... .....................88 iissaabel..........30...........................13... ... ..................... jeloonka..........30+5.......................10 ....... .. ............... 96 mamuli.............28+4.......................7..... ......................94 Martka77..........31+6......................11,5....... ................107 Mikołajka83.......29..........................9.... ......................96 mojmaluszek.....29...........................10....... ..................112 pijawa2............29+5.......................6...... ....................95 A_B.................29+6.......................9..... .....................95 calvadoss.........27..........................15..... ......................... Viki_58a..........29..........................11....... . ................95 MagdaK29........28+6.......................11.......... ...............97 lolita1980........30..........................13.... ....................114 żaka_86.........28+6........................10.......... ...............94 limonkowa........29+4.......................4,1....... ................84 mausi86...........28..........................10...... ..................102 wiosenna mama...32........................1,7 kg....................116 KASIEŃKAA__.......21......................1,00.......... .........OK 100 OnaIskierka........29+5...................11............. .............100 basik1978..........31......................13............ ...............111 malwiska25.........31......................1.9kg....... ...............115 aprils mother11....30+5 ...................9kg.........................98 Jordan.pl.............31+5..................15........ ..................114 Ines_85...............31......................9 kg.......................97

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DITTA w miare ten mój brzusio ale stawia sie w sytuacji jak nawet nieco sie wnerwie serio dzis tez klepnełam nospe i juz lepiej a u ciebie jak zdróweczko ? a wogóle babeczki jak wy dzisiaj sie czujecie? ja poprostu sapie jak parowóz straszne niwiem czy pogoda czy juz waga tak na mnie działa ze poprostu tak mi ciezko ze niewiem LOLITA a waga radze sie nie przejmowac jakies babsko wredne powiedziała 10 kg do 30 tyg a sama pewnie w ciazy przekroczyła 30 kg a niech sobie pogada ja waze podobnie jak ty i lekarz mój mówił ze waga jest super kazda z nas przybiera inaczej i nie ma ksiazkowej metody 10 kg w 30 tygodni .nie przejmuj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie maleńkie ubranka wyglądają naprawdę super:). Ciężko powiedzieć jak to jest z tą wagą, faktycznie każda z nas jest inna i chyba nie ma co się przejmować statystykami. Ja np. nie widzę róznicy jeśli chodzi o nogi,ręce itd., brzuszek mi do przodu tylko się powiększa ale też nie jest to jakieś mega tempo, bo od tamtego tygodnia bez zmian a waga idzie do przodu i też pewnie do +20 kg dobiję ale nie zamierzam się tym przejmować:). Ostatnio zajrzałam do pracy i wszyscy mówili, że wcale się nie zmieniłam tylko brzuszek mi urósł a kolega męża stwierdził, że ma o 10 cm więcej w pasie niż ja i był tym zdziwiony,he he:D. Także dziewczyny nie patrzmy na wagę tylko akceptujmy się takie jakie jesteśmy czyli piękne z naszymi brzuszkami:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto________ukończony tc_______kg na plusie_________w pasie agneszka..........29..........................7........ ... ...............90 Anitka75...........29.........................15..... ....................103 aaaaaaanula83....32........................10,5...... .................100 awa666............30...........................9....... ..................102 ditta...............31...........................6,5.. ......................93 hanio.k............27+3........................7,5... .....................88 iissaabel..........30...........................13... ... ..................... jeloonka..........30+5.......................10 ....... .. ............... 96 mamuli.............28+4.......................7..... ......................94 Martka77..........31+6......................11,5....... ................107 Mikołajka83.......29..........................9.... ......................96 mojmaluszek.....29...........................10....... ..................112 pijawa2............29+5.......................6...... ....................95 A_B.................29+6.......................9..... .....................95 calvadoss.........27..........................15..... ......................... Viki_58a..........29..........................11....... . ................95 MagdaK29........28+6.......................11.......... ...............97 lolita1980........30..........................13.... ....................114 żaka_86.........28+6........................10.......... ...............94 limonkowa........31..........................4,2....... ................85 mausi86...........28..........................10...... ..................102 wiosenna mama...32........................1,7 kg....................116 KASIEŃKAA__.......21......................1,00.......... .........OK 100 OnaIskierka........29+5...................11............. .............100 basik1978..........31......................13............ ...............111 malwiska25.........31......................1.9kg....... ...............115 aprils mother11....30+5 ...................9kg.........................98 Jordan.pl.............31+5..................15........ ..................114 Ines_85...............31......................9 kg.......................97 zaktualizowałam sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!!! święte słowa nie ma co sie przejmować jakimś głupim gadaniem o kg ja przytyłam jakie 15 kg a to dopiero 31 tydzień i co z tego?????????? grunt żeby Oliwka rosła zdrowo!!o figurę będę sie potem martwic! żebym tylko takie problemy miała!!:):) a ja właśnie skończyłam prasować pieluchy i padam dosłownie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, co racja to racja najlepiej temat kilogramow odlozyc na bok i nie myslec o tym.:) dzis zrobilam fotki swojego brzuszka wiec mysle ze jutro rzuce je do galerii na ktorej jeszcze mnie nie ma, ohhh z tymi ubrankami to jest istne szalenstwo:):) kochane czy ktoras z Was posiada wozek Jedo bartatine na paskach? jezeli tak to jak sie ten wozeczek spisuje, duzo czytalam i powiem szczerze tylko on mi przypadl do gustu, ale nie zaszkodzi jeszcze zapytac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_B czy moge prosic o przslanie zamian w galerii na adres anna_peszek@o2.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwka ja mam kupiona jedo bartatine alu plus na paskach i jest boska!!!!!!!!!!:):) prowadzi sie fantastycznie, kosz trochu mały ale gondolka super!!! ja sobie dokupiłam adaptory i zamontowałam fotelik maxi cosi i bomba!!!!!!!!!!1 polecam w 1000% zresztą poczytaj opinie na nacie same super"_:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jordan-kiedy idziesz o ortopedy??a powiedz mi prosze czy Twoj ginek robił Ci jakieś usg tego spojenia bądz badania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pijawa kopiłam taki sam i jestem mega zadowolona choć kosz jest raczej mały a nie obszerny ale prowadzi sie bajka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam i czytam Was od tygodnia i nie mogłam dojsc do konca dzis mi sie to udalo ufff...ciekawych rzeczy sie dowiedzialam.... kurcze mi chyba tez tak brzuch twardnieje ale nie wiem czy to ma być takie mocne twardnięcie?? bo mi tak twardnieje jak po zjedzeniu duzej ilosci jedzenia...czy to właśnie o to chodzi? ja mam wizyte u gin dopiero za tydz...a narazie nie biore zadnego amgnezu nic i nie wiem czy zacząć brać coś czy raczej poczekać co mi lekarz powie??jak myślicie? trzymajcie się wszystkie zdrowo :):) pijawa2 wózek fajnie wyglada...ładny kolor....nie wypowiem sie wiecej na temat tego jak sie sprawuje bo nie mialam z nim doczynienie...a i cena przystępna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie się powtarzam bo wiem że gdzieś wcześniej pisałyście o brzuchach twardniejących ale zapytać po raz kolejny zawsze można tym bardziej ze ja pierwwszy raz rodze i się trochę martwię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojmaluszek - ja tez pierwszy raz w ciazy jestem :) I z poczatku bagatelizowalam takie twardnienie brzucha (ok 20tc). Potem zaczelam czytac rozne artykuly i najadlam sie strachu razem z Mężem i pojechalismy na drugi dzien na dodatkowa wizyte... gdy siedzialam w poczekalni, byla pewna, ze jestem wariatka i panikara - ze mnie lekarz wysmieje! Ale wcale sie tak nie stalo, zbadal mnie, akurat podczas badania "stawiala" mi sie macica, wiec przepisal mi Fenoterol - ale z szyjka bylo wszystko OK. Powiedzial, ze prawidlowo zareagowalam, bo lepiej dmuchac na zimne, sprawdzic - bo z takich skurczy (twardego brzucha) CZASEM moze skrocic sie szyjka, zrobic rozwarcie - a tu juz zaczyna sie porod! Niestety, po kilku tygodniach okazalo sie, ze szyjka i tak sie skrocila, trzeba bylo zalozyc pessar i nadal biore Fenoterol - ale dopiero teraz czuje poprawe i brzuch tak nie twardnieje. Trudno to opisac, jakie to wtedy jest uczucie - ale mysle, ze jesli cos Cie niepokoi - to tylko wizyta albo u swojego gin, albo na IP - to Cie uspokoi - a taka niepewnosc to dodatkowy stres (a on rowniez powoduje, ze brzuszek sie stawia). Na pewno jest wszystko w porzadku, profilaktycznie, dla zlagodzenia moga Ci przepisac Mg czy no-spe - ale mysle, ze najwazniejsze jest to, aby wszystko najpierw sprawdzic :) Nie mam zamiaru wcale Ciebie ani zadnej innej Dziewczyny straszyc - bo wierze, ze takich skrajnych przypadkow jak ja jest bardzo malo - ale w koncu to o nasze Dzieciątka się rozchodzi - wiec dodatkowe badanie to naprawde niewiele - a jak wiele mozemy sobie i Dziecku w ten sposob pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - czy Wasze Dzieciątka też mają tak często czkawke? Bo tak sie zastanawiam, czy ja cos zle robie w swojej diecie i przez to Dziecku szkodze - czy to normalne i moje jedzenie nie ma na to wplywu? Bo taka czesta czkawka musi byc chyba meczaca dla Maluszka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj maluszek
K..............WIEK.......MIASTO...........TP......KTÓ RE? ........PŁEĆ wiosenna mama...25......Małopolska.......23.03.....3.........Karolin ka anka87.............23......Wieliczka.......30.03, 01.04..2 (1 to mój Aniołek) aaaaaaanula83...27.......Włodawa.........30.03......1... ...... SYN mania487 .........18.......Morąg........... 01.04.....1 Judyta10...........28......Szczecin........ 01.04.....1 ....córeczka Ala nowa788219223...19.....Kamienica Śl......01.04......1...córcia Lenka Magd11............26....... Wilhelmshaven ... 02.04.....1.....S YN Jenny29............29......Lublin............ 03.04....1.c/ Magdalenka (?) katalana...........33......Warszawa.......04.04.....2 ktosia1980........30......Toronto..........04.04.....2 monsoon.........30.......Lublin............04.04.....2. .....SYNEK ANTOŚ minia80............30.......Lublin............04.04...... 1 Martka77..........32.......Wrocław........04.04.....2.....s ynek paula8122..........29......Warszawa......04.04......1 ....syn Michałek K_inka_............30.......Poznań..........04.04... ..2 Jordan.pl..........24.......Poznań..........04.04......1 ........ córeczka Różyczka_........30.......W-M..............04.......... .?? basik1978.........32.......HAJNÓWKA......06.04.....2 ..chyba córeczka nikolina82.........28........Warszawa......06.04....1.... .. córka Pola Hawa2000.........36.......niemcy.......... 07.04.....1 anka1976..........34.......Bydgoszcz......07.04.....1.... ..Weronika Ditta7..............28.......Warszawa.......07.04.....1.. .. córeczka iissaabel...........33.......Radom............07.04.. ..1 .chyba córeczka karolimna..........23..... Włocławek.......07.04.....2 .. córeczka Julka KASIEŃKAA__......21......SOSNOWIEC......09.04....1...... CHYBA SYN mamusia22.........22......W-Śl...............09.04.....2 kajusia99...........23......Żywiec...........09.04.....1 ...SYNUŚ Michaś limonkowa ja.......19........Jordanów......09.04......1...córeczka mama_kwietniowka..39..W-w...............10.04.....1 aprils mother11...28.......Lublin.............10.04.....1 (2 aniolki)SYNEK _iwia_82..............28......Turek...........10.04.... .1 jeloonka.........26.........Poznań..........10.04.... .1.....córeczka...(?) brestova............26......I-bie..............11.04..... 1 monis24.............24......Śląsk..............11.04... ..2 szpilka85............25......Konin.............11.04..... 1 .....synek Wojtuś anitka75............35......podkarpackie....12.04.....1 ...synek Mikołaj wiolonczela.........35......Wrocław.........12.04.....1 ... synuś lolita1980............30......Łódź..............12.04. ....1 ... Szymon Ines_85...............25......Śląsk..............12.04. .....1.... (?) Malwiśka.............25......Polanów..........13.04.... 3. s/Nataniel bebetka77 .........32......Zabrze............14.04.....1 wiosenka1975......35......Edinburgh........14.04......2.. ..córeczka sabiba...............28.......Łódź..............15.04. ....1 2in1..................27......szczecin.........15.04..... 1 _agneszka_.........28......W-wa.............16.04.....1.. (?)córeczka(?) A_B...................26......Kielce.............17.04... .2 .....c/ Laura justys1818..........21......Żywiec...........15-20.04..1 ......córeczka Evvvve..............29......Mikołów.........18.04...... 1... Maja karolp ...............30......Niemcy............20.04.....1 Pijawa2..............32......Olsztyn...........21.04..... 2 ... Paweł MagdaK29...........29.......Poznań...........22.04.....1 ...c/ Zosia Mikołajka83.........27......Szczecin..........22.04..... 1... synek Viki58a...............28......Wrocław..........22.04.... 1.... synek --etka--..............26.......P-ce...............22.04.. ...1... chłopczyk moni25...............25.......Bydgoszcz.......22.04...... 1...córeczka Limfa abominacji...23......Lublin..............23.04.....1 palulinaa.............24.......Kielce............24.04... ....2..Córeczka żaka_86.............24.......Gdynia...........24.04..... ..1...Maja calvadoss............21......Tczew............25.04..... 2 Córeczka Julka Malina86.............24.......Poznań...........25.04.... .1 Justa608...........25.........Wrocław........26.04.....1 ... Marysia mamuli................31......Śląsk...............26.04 .....2 ... Agatka iksigrekzet..........30......Warszawa........26.04..... 1 mausi86.............24......Śląsk..............26.04. .....1 Paulina hanio.k...............24......Śląsk...............27.04 .....2 ..... synek Iga1979...............31.....Dolny Śląsk........28.04.....2 ....Synek Jaś kasiulkag.............26.... Warszawa..........28.04.....? oliwka86.............24.....norwegia ...........29.04.....1.... córeczka katharinak_83.......27 ......Kraków............01.05.....2....Gabrysia annjaa................28......Gdańsk............03.05... ...1 ENI_35................35......BIELSKO-BIAŁA...05.05..... .2 mojmaluszek.............25......Wieluń........25.04.. ....1 syn Szymon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto________ukończony tc_______kg na plusie_________w pasie agneszka..........29..........................7........ ... ...............90 Anitka75...........30+4.........................15..... .................104 aaaaaaanula83....32........................10,5...... .................100 awa666............30...........................9....... ..................102 ditta...............31...........................6,5.. ......................93 hanio.k............27+3........................7,5... .....................88 iissaabel..........30...........................13... ... ..................... jeloonka..........30+5.......................10 ....... .. ............... 96 mamuli.............28+4.......................7..... ......................94 Martka77..........31+6......................11,5....... ................107 Mikołajka83.......29..........................9.... ......................96 mojmaluszek.....29...........................10....... ..................112 pijawa2............29+5.......................6...... ....................95 A_B.................29+6.......................9..... .....................95 calvadoss.........27..........................15..... ......................... Viki_58a..........29..........................11....... . ................95 MagdaK29........28+6.......................11.......... ...............97 lolita1980........30..........................13.... ....................114 żaka_86.........28+6........................10.......... ...............94 limonkowa........31..........................4,2....... ................85 mausi86...........28..........................10...... ..................102 wiosenna mama...32........................1,7 kg....................116 KASIEŃKAA__.......21......................1,00.......... .........OK 100 OnaIskierka........29+5...................11............. .............100 basik1978..........31......................13............ ...............111 malwiska25.........31......................1.9kg....... ...............115 aprils mother11....30+5 ...................9kg.........................98 Jordan.pl.............31+5..................15........ ..................114 Ines_85...............31......................9 kg.......................97

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamuśki ;) Dopisałam się do tabelki z racji piątkowego mierzenia ;) dzis byłam u lekarza gin. z małym wszystko w porzadku jest 30+4 tc a waga synka ponad 1500 lekarz powiedział ze w normie ;) ,mały przekręcił sie juz główka w dół( będzie i tak cesarskie cięcie (są wskazania zdrowotne) Powiedziałam dzis mojemu gin. że ze względu na mój wiek i na przebyte operacje,myślałam ze ta ciąża będzie jakoś ciężko przebiegać a tu wszystko ładnie przebiega ,dzieciątko zdrowe ,aż podświadomie boję sie ze cos złego może się wydarzyć na koniec-to lekarz kazał mi w niemalowane odpukać i powiedział ze każda mama ma takie obawy;) Tam gdzie przyjmuje mój gin.właśnie otworzono nowy szpital,jest to prywatna placówka ale mają podpisany kontrakt z NFZ ale i tak konsultacja na CC z lekarzem anestezjologiem kosztuje 700-800zł ,ale warunki tam są komfortowe,mój gin zasugerował że pobyt kilkudniowy w hotelu kosztuje więcej niz w tym szpitalu i ze warto,ale mnie nie zabardzo stać;(jeszcze się nad tym zastanowimy. Miłego weekendu mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek też ma często czkawkę, naogól po intensywnych fikołkach:).Myślę, że jemu to aż tak bardzo nie przeszkadza.Gdzieś czytałam, że w ten sposób maluszek ćwiczy płuca, więc ma to wręcz pozytywny wpływ na jego rozwój. Faktycznie na twardnienie brzucha trzeba uważać. Ja miałam przed 20 tygodniem już takie objawy, z tym że niestety bolesne co spowodowało skrócenie szyjki. Teraz cieszę się, że wtedy szybko zareagowałam, mimo że przez to spędziłam trochę czasu w szpitalu. U mnie sprawdziło się prowadzenie naprawdę oszczędnego trybu życia + no-spa, uniknęłam fenoterolu jak na razie, szyjka nawet nieco wydłużyła się a skurcze praktycznie ucichły. Także jestem dowodem, że lepiej dmuchać na zimne. Mojmaluszku jeśli twardnieniu nie towarzyszy ból i nie jest to częste to myślę, że wizyta za tydzień będzie ok ale jakbyś miała jakieś objawy bólowe to chyba najlepiej skonsultować to z lekarzem.Jednak wiadomo każda z nas jest inna i ma odmienne odczucia i tylko leakrz jest w stanie ocenić czy wszystko jest ok. Moim zdaniem magnez albo no-spę od czasu do czasu można łyknąć bez konsultacji, jeśli jest taka potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór! Mnie jakieś potworne przeziębienie dopadło, więcbaaardzo rzadko tu zaglądam.. Leżenie w łóżku wykańcza mnie mocno, książki domowe już wszystkie przeczytałam. Biblioteka do mnie przychodzi, ale jakoś skupić się nie mogę. Mam ogromny ból w pachwinach, na szczęście w poniedziałek wizyta. Spodziewam się wieści szyjkowych :/ Jutro badania, ciekawe jak wyjdą. W środę byliśmy na USG, Mała znowu łapka przy główce, ale rozwija się prawidłowo, na prezentowanych przez dr wykresach jest w środeczku :) W 31 zakończonym tygodniu ważyła 1760 g, więc pewnie już od środy Kluseczka urosła. A dziś nam się w domku przemiło zrobiło, bo już rozłożyliśmy łóżeczko :) To już jest taki namacalny dowód, że blisko jest, że już niedługo. Życzę Wam dobrej nocki, aby nic nie bolało.. I żeby wszelkie przezięnienia już się nas nie tykały.. Aaaa, zapomniałabym, poproszę haseło do galerii nomuf@interia.pl, będę wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny-prosze o rade-czy do szpitaa moge wziasc komplety złozone z -koszulki pod spod na to body rozpinane kopertowo i półspioszki czy bodów nie mozna juz ubrac na koszulke??bo mam dylemat-bo znajoma mi pisze ze nie mozna tak -bo jak to i wogóle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za rady...chyba jednak wybiore się wcześniej do mojego gin choć powiem że dziś juz nie mam takich objawów...ale nie zaszkodzi mi zadzwonic i się chociaż zapytam....dziekuje Wam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×