Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Moja torba: - paczka majtek siatka - 2 staniki do karmienia - 3 koszule do karmienia - 1 koszula do porodu - klapki - szlafrok - ręczniki papierowe do krocza - podklady na łóżko - wkładki do stanika - podpaski poporodowe 2 paczki - swoje majtki bo nie cierpie tych z siatki - 2 lewatywy KOSMETYCZKA: - mydlo szare - szczoteczka - pasta -szampon - gąbka - krem niwea - dezodorant - szczotka do włosów - gumki do włosów - papier toaletowy - chusteczki higieniczne - sztućce - kubek - woda z dziubkiem - laktator DOKUMENTY: - grupa krwi -odczyn wassermana -HBS - krzepliwość do znieczulenia - morfologie nie starszą niż tydzień- do znieczulenia - Kartę ciąży - ksiażeczkę ubezpieczeniowa - dowód osobisty PIERDOŁY: tel z ładowarką aparat fotograficzny drobne do telewizora DLA DZIECKA: - 5 zestawów ciuszków (kaftanik plus śpiochy albo body plus pajacyk) - niedrapki, skarpetki, czapeczka - kocyk - 3 pieluszki tetrowe - 1 pieluszka flanelowa - smoczek i łańcuszek - krem do pupy (ja mam jeden do pupy i na brodawki- bephanten) - chusteczki nawilżane - pieluszki (całą paczkę) - rożek - oliwka Na wyjście: body pajacyk czapeczka kombinezon skarpety grubszy kocyk fotelik Nie wiem czy to wszystko, ale chyba tak. Tyle zapamiętałam z tego co mi ta kobieta mówiła. Kurna no 3/4 chałupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Jak dziś samopoczucie? Zrobiłam dziś małe zakupy na Allegro - 2 butelki TT, smoczek TT i przewijak na łóżeczko, a przy okazji wygrałam licytację 2 par dżinsów dla męża za 17 zł z przesyłką:) Dla synka brakuje mi tylko kosmetyków, ale to kupię chyba w Rossmannie jak będę trochę bardziej mobilna. Wiosenna mamo, gratuluje zdolnego męża! Mój dziś odkurzył i wymopował podłogi i nawet zrobił obiad :) My dziś też mamy urodziny, tylko że mojego taty, więc idziemy na gotowe:) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a u Mnie do szpitala dla maluszka nic nie trzeba dopiero przy wypisie swoje ubranka,nawet pampersy swoje dają.Tylko musze spakować torbe dla siebie niech stoi i czeka no i osobno dla maluszka.Jeszcze tylko kilka drobnostek do kupienia i czekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Mikołajka, oby po globulkach było ok! U mnie na szczęście wynik GBS ujemny. Z tego co mówił mój gin, dziewczyny trafiające do szpitala bez wyniku tego badania lub z wynikiem dodatnim, dostają antybiotyk i niestety pobyt wydłuża się do 7 dni. Lepiej abyś pozbyła się "natręta" teraz. Ja staram się omijać allegro...zawsze kończy się jakimiś zakupami, niestety nie zawsze są to rzeczy niezbędne;) Aaa...chciałam jeszcze napisać jedną rzecz dot. ochraniaczy do łóżeczka. Ditta wcześniej pisała, że po praniu ochraniaczy do kołyski, trudno było przywrócić je do pierwotnego ksztaltu. To fakt. Mój stary ochraniacz po kilku praniach wyglądał żałośnie. Teraz kupiłam komplet pościeli z ochraniaczami z wyciąganymi wkładami. Piorę same poszeweczki i cały czas wyglądają, jak nowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martka Ty mnie nawet nie strasz, że jest możliwość tak długiego pobytu w szpitalu. Ja tam chyba oszaleję. Też mam nadzieję, że ta druga kuracja da już efekty i będzie wszystko ok. Ja niestety kupiłam ochraniacze, z których nie można ściągnąć poszewki, więc trzeba wyprać w całości. Odwlekam to, bo boję się, że zmieni kształt... Ech tak to jest, jak się nie doczyta informacji podanej na aukcji. Tak sobie myślę, że wypiorę to ręcznie i nie będę wirować, więc powinno byc dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikolajka tak mi powiedział lekarz, taka jest procedura w klinie, w której będę rodzić. Trzymam kciuki, aby po lekach bylo już ok! Nie martw się na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój lekarz powiedział, że sa kobiety, które muszą przejść aż 3 takie kuracje, żeby pozbyć się tego paskudztwa. Mam jednak nadzieję, że w moim przypadku juz teraz będzie koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, wlasnei wrocilam z pracy i zakupow:) faktycznie ten Ollian co kupilam do kapieli jest od 1-go mies zycia, jak cos to dokupie emolium albo Oliatum:) noc zaliczylam koszmarnie, bylo mi strasznie goraca, dostalam wypiekow na twarzy i strasznie mnie suszylo, do sikania wogole nie wstawalam za to po lyk wody chyba 10 razy :( Mamy pytanie. ile smoczkow uspokajajacych kupilscie? macie jakis sprawdzony podgrzewacz do butelek ( ja mam TT) oraz sterylizator? Martka77 masz moze linka na te ochraniacze? czy kupilas w sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przejrzałam posty z wczoraj i jestem trochę zniesmaczona.Nie wiem czy andy i rozyczka naprawdę się podszywają czy nie ,ale nie o to chyba chodziło na tym forum.Nie pozostaje nam nic innego jak po prostu to ignorować.Swoja droga zazdroszczę ludziom co maja tak dużo wolnego czasu żeby tak tu wiecznie siedzieć i wymyślać jakieś afery. Nasza mała ma już 2,3 kilo,na 32 tydz.Niestety na razie ułożyła się główką do dołu,ale nóżki ma złożone jak nożyk kieszonkowy.Trochę się stresuje bo jak tak zostanie to zapowiada się dluuuuuuuugi poród albo cc.Moj mąż jak zwykle najbardziej rozważną osoba w rodzinie mówi ze mam wyluzować i się uspokoić.Mamy jeszcze trochę czasu ,a mała miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzkiekuje Martka77:) sliczne sa te komplety, podoba mi sie ten w osiolka i owieczki:) muszte tlko upewnic sie jakiej wielkosci mam wsadu do poszewek, musze kupic jeszcze 2 komplety poscieli. chyba zrobie sobie kawy bo czy mi sie same zamykaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehhe teraz doczytalam aukcje ze w cenie jest wypelnienie, chyba potrzebuje jednak tej kawy :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, łapie mnie jakies choróbsko chyba mam 37, 8 stopni gorączki, a do tego boli mnie mocno noga w pachwinie, twardnieje mi brzuch, pobolewa mnie narazy podbrzusze, i co idzie z tym to rowniez krzyz, tak jakbym miala dostac okres, prosze powiedzcie co mam robić..... prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania, to nie wygląda na grypę... masz mozliwosc do lekarza zadzwonić? możesz wziąć apap na zbicie gorączki i nospe na te bóle. Ale z takimi objawami to ja bym rozwazala wizyte na izbie przyjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OnaIskierka - dokładnie, mam zaświadczenie od ortopedy. Właśnie też miałam nadzieje ze sie umówi na termin, a le lekarz powiedział że raczej czeka się do skurczów normalnie bo wtedy niby jest mniejsze ryzyko..... ide do niego 14 marca może uda mi się go "przekonać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mania temperatura nie jest jakas straszna -to raczej stan podgoraczkowy-tylko te objawy i ból jak na miesiączkę nie ciekawie-moze faktycznie jedz do lekarza-przez neta ciezko diagnoze postawić-a ty masz juz prawie termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny, ale to tylko tak na razy, nie caly czas, i to nie jest jakis straszny bol, tylko taki lekki na chwile i przestaje. A termin mam na 20 marca to jeszcze troszke.... A w dodatku boli mnie zoladek tak jakby mi sie wymiotowac chcialo, moj brat tez ma goraczke i wymiotowal, wiec nie wiem czy to moze czasem nie jest jakis wirus??? A te bole pachwiny, i podbrzusza to moga byc objawy porodu??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania ' jesli chodzi o bol pachwin to ja takowe mam od miesiaca, ale lekarz mowil ze to przez to ze macica jest juz ciezka i caly ciezar opiera sie wlasnie na pachwinach. Bardziej niepokoily mnie te bole podbrzusza, ja tak nie mam. Dla pewnosci tak jak radza inne dziewczyny jedz na izbe tam wszystko sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania a moze zmierz sobie czas między bólami, czy są regularne... nie wiem jak bolą skurcze porodowe... ale przy tak bliskim terminie to ja bym juz dmuchała na zimne. Czytałam że sa dwa sposoby na sprawdzenie czy skurcze są porodowe: 1. ciepły prysznic - po nim skurcze przepowiadajace zwykle przechodzą a porodowe tylko troche lagodnieją w trakcie kapieli a potem wracają. 2. ( z przymruzeniem oka ) jesli podczas skurczu jestes w stanie odpowiadac na pytania to nie jest jeszcze poród. Oby te twoje bóle jeszcze porodowe nie były. Trzymaj sie i jak nie bedzie poprawy to jedź smialo do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśkaaaa
Evvve ja widzę że ty obcykana jesteś we wszystkim , masz może konkretne stronki które warto poczytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem obcykana bo sie nudze od początku ciązy na l4 a faceta mam wiecznie nieobecnego :) ale sama nie wiem po jakich stronach łażę.. wiec nic nie doradze poza wpisywaniem wszystkiego co przyjdzie do głowy w wyszukiwarke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie jakos cicho AB, lolita prosimy o meldunek chociaz krotki. dzis odpuscilam sobie porzadki, zrobie je w poniedzialek bo mam wolne:) kochane ja mam 20 szt pieluch tetrowych, i 3flanelowe. w sprawie pokoiku dla kruszynki...hmmm podobaja mi sie meble z ikei i podoba mi sie ta inspiracja jezeli chodzi o system szafek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem.... u mnie nic nowego... co prawda mialam dzis rano rezonans ale jeszcze nie ma wynikow, a jestem okropnie ciekawa co wyszlo. mala dzis szaleje jak nigdy i to czasami dosyc bolesnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AB fajnie ze jest z wami okei, pewnie bedziesz wiedziala cos bo obchodzie:) trzymamy kciuki za Was:) mnie dalal suszy...macie moze takie objawy, jest mi nieziemsko goraco:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilkę, dziś sfotografowałam swoje przepasne brzuszysko, by uczcić 100 cm w brzuchu. Fotki może nie porywają jak Wasze profesjonalne sesje, bo robie je sama przez samowyzwalacz i statyw, ale powolutku wrzucam co nie co do naszej galerii :) Miłego wieczorku brzuchole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka ja tak mam jest mi wiecznie gorąco w nocy się strasznie pocę i oczywiście pije, ale w nocy wtedy się nie wysypiam dziś wstawałam na siusiu co godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×