Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Ja sobie zaraz tez poduszke wsadze (pod tylek rzecz jasna co by nie było nieścisłości bo jak mamie dziś powiedziałam ze podobno ananas przyspiesza poród i że chcę sobie kupić i wsadzić... i zanim dokończyłam ze do blendera i zrobić sok to dostała takiego ataku śmiechu że myślałam ze się udusi. Zboczenica jedna ) Tylko żeby to uczynic musialbym się ruszyć, a tak mi się nie chce że nie macie pojęcia. Jak ległam tak leże, laptop koło mnie i cały mój wysiłek fizyczny to ruszanie palcami na klawiaturze. Martka to moze zaprosze sąsiadów jak się zacznie znów dzień fochów :D a o do weekendu to jutro chcę do mamy jechać a w niedzielę to jeszcze nie wiem. Bedę się lenić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eve dzięki :) Pocieszyłaś mnie trochę ze moze to poskutkuje i już więcej nie będzie. Zobaczymy dziś wieczorem jak zaczną sprzątać zabawkowy kram w pokoju bo byli pod opieką prababci i wywali wszystkie swoje zabawki i teraz w tym się okopują :D Śmieje się ze szukają wyjścia i stąd taki spokój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też planuję raczej leżeć, tylko dziś chcę wyjść na pizzę:) Brzuch mi twardnieje parę razy dziennie, więc też nie chcę się przemęczać. Wiosenna mamo, zazdroszczę że już nie musisz martwić się czy dotrwasz do terminu! Też już bym tak chciała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ava jeszcze troszkę i żadna się nie bedzie martwic że nie donosi, a wręcz przeciwnie, będziemy się zastanawiać jak sprawić co by wychodziły chętniej i szybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie masz rację. Będziemy brały z Ciebie przykład jak przyśpieszyć poród:) A czy przy krótkiej szyjce rozwieranie trwa krócej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basik chyba ty sie pytalas czy biore jeszcze te sterydy - one sa podawane w 2 dawkach czyli juz je wybralam :) moja mala tak sie rozpych ze szok, non stop czuje lokcie i kolanka a wczoraj plecy :) mi tez jest non stop goraco....a wczesniej bylam strasznym zmarzluchem. teraz bedac w szpitalu non stop mam ochote na jedzenie rzeczy ktorych tu napewno nie dadza na obiad... marze o pizzy :D albo spaghetti... sorry ze wszystko pisze malymi literami ale ciezko mi lezac na boku wciskac shifta :P znowu mi sie napial brzuch....odkad nie biore magnezu to tak conajmniej 10-15 razy w ciagu dnia twardnieje mi brzuch, nawet jak bylam na ktg to chyba 3 razy mi sie napial ale ginekolog powiedzial ze wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny :) Pozdrawiam ze szpitala Dziś pierwszy dzień jak nie miałam skurczy. Leki działają, ale dostaję tego tyle, że masakra. Jestem tu od poniedziałku i mówią, że jeżeli będzie ok to wyjdę w najbliższy poniedziałek. Co do leków to na początku na największe skurcze dostałam Fenoterol w kroplówce, była niezła jazda z kołataniem serca ale faktycznie na ktg wychodziło, że działa, kroplówka leciała 24h. Poza tym dostałam 4 kroplówki z Papaweryną i 2x steryd na pęcherzyki Małej. Do tego nospa, cordafen, celeston, coś na uspokojenie, żelazo... W szpitalu doszedł mi suchy kaszel od warunków tu panujących, jest strasznie gorąco i momentalnie wysuszyło mi śluzówkę. Dziś mam 34t+4 dc także jeszcze trochę niech Malutka posiedzi...no i niech się odwróci, bo cały czas czuję jej główkę pod żebrami. Tyle się rozpisałyście, że nie zdążyłam przeczytać... Pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JENNY I A_B trzymajcie sie kochane dacie rade przetrzymac wszystko a jesli chodzi o skurcze teraz to połozna mi mówiła ze do 20 razy dziennie to norma i ma prawo sie skurczac tak sie przygotowywuje i nie ma co sie martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agneszka..........32..........................9........ ... .............95 Anitka75...........33+5.......................17,5..... ................107 aaaaaanula83....35...........................12.......... .............103 awa666............33...........................9....... ..................98 ditta...............34...........................8.... ......................94 hanio.k............27+3........................7,5... .....................88 iissaabel..........35...........................18... ... ..................... jeloonka..........33+5.......................13 ....... .. ............... 100 mamuli.............29+4.......................7,3..... ...................94,5 Martka77..........34+6......................13....... .................109 Mikołajka83.......32..........................11,5.... ....................96 mojmaluszek.....29...........................10....... ..................112 pijawa2............32+5.......................6,5... .......................95 A_B.................30+6.......................9,3..... .....................94 calvadoss.........27..........................15..... ......................... Viki_58a..........32..........................12........ .. .................98 MagdaK29........29+6.......................12.......... ..................97 lolita1980........32..........................15.... .......................115 żaka_86.........30+6........................10,5.......... ...............97 limonkowa........29+4.......................4,1....... ................84 mausi86...........28..........................10...... ..................102 wiosenna mama...32........................1,7 kg....................116 KASIEŃKAA__.......21......................1,00.......... .........OK 100 OnaIskierka........32+6...................12............. .............103 basik1978..........33......................15............ ...............115 malwiska25.........31......................1.9kg....... ...............115 aprils mother11....30+5 ...................9kg.........................98 Jordan.pl.............31+5..................15........ ..................114 Ines_85...............34......................10,5 kg.......................99 oliwka86...............29+6......................6,5kg... .. ................93 mania487..............34+4......................10kg..... ................104 karolp ...............30+3........................11 kg....................98 monirys..............32...........................10 kg...................104 nowa788219223.....33+4...................20kg.......... ...........102cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, że tak dużo dziś napisałyście a tu 2/3 to jakieś bezsensowne wpisy.Nawet nie czytałam ich bo szkoda czasu.Trochę zaśmiecają nam forum ale co tam.Interesują mnie wpisy tych z Was które znam i tego się trzymam:). Miłego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, kochane, oj powiem Wam weszlam na forum i troche sie zagotowalam, co sie podzialo sie nie odstanie ale mam nadzieje ze sie znow nie powtorzy. Kochane pytalyscie o ten srodek do kapieli maluszka, piszecie o Oliatum, otoz ja za porada znajomej kupilam OILLAN 64% parafina ciekla, w aptece pani powiedziala ze to jest to samo co wyzej wspomniany oliatum tyko ze tanszy, jak dla mnie duuuzo tanszy wiec ZDECYDOWALAM sie na pojemnosc 500ml:) co do forum, pojde tam gdzie wy, naprawde jestem znudzona i zniechecona postami pomaranczowych. najlepiej bedzie ignorowac. naprawilam dzis w koncu swoj laptop i mialam otworzyc konto na naszej galerii ale powiem Wam szczerze z sie obawiam......poczekam az sie syt uspokoi, naprawde chcialbym podzielic sie z Wami swoim brzuszkiem i zebyscie mnie w koncu ujzaly, ale mam nadzieje ze rozumiecie:) dzis bylam w pracy 6 godzin i powiem wam ze dawno tak dobrze sie nie czulam:) oby tak dalej Ine_s85 jak tam twoj cukier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka ja też na poczatku myślałam, że kupię Oillan, bo jest tańszy, ale pani w aptece mi powiedziała, że można go stosować od 1 miesiąca, natomiast Oilatum od 1 dnia życia Maluszka. Dlatego za radą farmaceutki kupiłam Oilatum Soft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyleniuchowałam się :D Dziewczyny w szpitalu trzymam za Was kciuki! Ava nie mam pojęcia jak to z ta szyjką jest ale tak mi się zdaje ze jak się zgładzi i zrobi się rozwarcie to potem jest łatwiej przy porodzie i szybciej. Ja kupiłam sobie parafinkę za jakieś 4 zł (mąż kupował). Oliwkę mam zabrać do szpitala, a parafina będzie do domu. Młodzi wsadzeni do wanny, zaraz ich tatuś wyciągnie i poubiera w piżamki. Poczytam bajkę i koniec piątku :) Buszuje właśnie na allegro. Sama nie wiem co bym kupiła, ale coś koniecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka - nie musisz się obawiać galerii. Ostatnio było zmienione hasło, i znają je tylko stałe, aktywne forumowiczki :) Ja kupiłam Emolium. Można od pierwszych dni życia używać, chociaż położna radziła na sam początek zwykłe mydełko dziecięce, a te wszystkie specyfiki gdzieś od 1 miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka - mam insuline i robie sobie 3 razy zastrzyki - przed sniadaniem, obiadem i kolacja. I musze powiedziec, ze zjadam w koncu "normalnie ilosciowo" (czyli wg diabetolog znowu sie obzeram hihi), choc trzmam sie tych produktow, ktore moge w cukrzycy - i po godzinie moj cukier miesci sie teraz w koncu w normie :) Ale co najwazniejsze - nie czuje sie juz straszliwie glodna :) I z tego, co czytalam w necie, to mam chyba niewielka dawke dobowa tej insuliny, wiec chyba nie jest zle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos tu dzisiaj cicho :( Własnie wcinam lody waniliowo-czekoladowe :P Ja też ciagle przeglądam stronki na allegro, bo bym coś non stop kupowała. Zamówiłam dziś matę na komodę, bo jak bylismy na zakupach, to żadna mi się nie podobała, tzn kolory jakieś dziwne były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołajka - ja też ostatnio zamówiłam matę na komodę, taką wielką! I jest śliczna. Wkleisz link do swojej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Niestety po liczbie nowych stron domyśliłam się, że musiało być tu pomarańczowo :( Onalskierka dobrze, że wszystko się uspokoiło. Jenny fajnie, że sytuacja w miarę opanowana i będziesz mogła wrócić do domu. Ja jestem w trakcie przygotowań do jutrzejszej imprezy, więc idę gotować. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines - z tą poduszką robię dokładnie tak jak Martka napisała, leżę na boku, na plecach nie można bo uciska się żyłę główną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tabelka agneszka..........32..........................9........ ... .............95 Anitka75...........33+5.......................17,5..... ................107 aaaaaanula83....35...........................12.......... .............103 awa666............33...........................9....... ..................98 ditta...............34...........................8.... ......................94 hanio.k............27+3........................7,5... .....................88 iissaabel..........35...........................18... ... ..................... jeloonka..........33+5.......................13 ....... .. ............... 100 mamuli.............31+4.......................9,5..... ...................95,5 Martka77..........34+6......................13....... .................109 Mikołajka83.......32..........................11,5.... ....................96 mojmaluszek.....29...........................10....... ..................112 pijawa2............32+5.......................6,5... .......................95 A_B.................30+6.......................9,3..... .....................94 calvadoss.........27..........................15..... ......................... Viki_58a..........32..........................12........ .. .................98 MagdaK29........29+6.......................12.......... ..................97 lolita1980........32..........................15.... .......................115 żaka_86.........30+6........................10,5.......... ...............97 limonkowa........29+4.......................4,1....... ................84 mausi86...........28..........................10...... ..................102 wiosenna mama...32........................1,7 kg....................116 KASIEŃKAA__.......21......................1,00.......... .........OK 100 OnaIskierka........32+6...................12............. .............103 basik1978..........33......................15............ ...............115 malwiska25.........31......................1.9kg....... ...............115 aprils mother11....30+5 ...................9kg.........................98 Jordan.pl.............31+5..................15........ ..................114 Ines_85...............34......................10,5 kg.......................99 oliwka86...............29+6......................6,5kg... .. ................93 mania487..............34+4......................10kg..... ................104 karolp ...............30+3........................11 kg....................98 monirys..............32...........................10 kg...................104 nowa788219223.....33+4...................20kg.......... ...........102cm Pomiary wieczorne, więc mam nadzieję, że trochę sfałszowane, bo troche mi się przytyło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołajka urodziny męża i postanowiłam, że będzie z obiadem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martka i Ditta - dzieki za rady - dzisiaj w nocy bede probowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie wracam z polowania na allegro. kupiłam laktator elektryczny - medela mini electric ale używkę bo nowe są drogie. A tak zamiast 300 dałam 138 i jeszcze gratisy: butelki 2 TT nowe, chusteczki antybakteryjne i łyżeczki z czujnikiem ciepła TT tez nowe... nie wiem po co taki bajer no i przydadza sie najwczesniej za pól roku, ale zawsze to coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja takze byłam na polowaniu-i upolowałam ---http://allegro.pl/hm-tygrysek-welurowy-komplet-dresik-nowy-i1475701495.html na wyjscie ze szpitala tyle czasu sie czaiłam a były duzo droższe aż upolowałam taniej-do tego zjadłam sobie 2 panadole bo ząb mnie strasznie boli-a raczej ukruszony resztek-bo ukruszył sie jak przygryzałm kulkę od kolczyka...grrrrrrrr --zaraz się wsciekne z bólu-zastanawiam się czy jutro u nas przyjmuje dentysta-bo chyba się zgłosze na wyrwanie,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwiśka słodki :) eve to zrobilas super interes :D A ja nadal nic nie kupiłam. Zastanawiam się co bym chciała. Co znajdę to mi się zaraz odwidzi i stwierdzam, ze bez sensu w sumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a ja po wizycie u lekarza ,synek w 33 i 5tc ma wagę 2100 kg podobno książkowo mówił lekarz :) i znowu się obrócił główką do góry(a 3 tygodnie temu był juz odwrócony do dołu)ale to nie ma znaczenia bo będzie CC. Czy są tu mamuski z podkarpacia?Zdecydowałam ze będę rodzić w tym nowym szpitalu w Pro_familii w Rzeszowie(tam też chodzę do przychodni prywatnie na wizyty)koszt znieczulenia 800 zł,warunki i opieka komfortowe. Za 3 tyg kolejna wizyta i juz dostanę skierowanie do szpitala,jedyne co dzisiaj było nienajlepsze to podwyższone ciśnienie 150/80 kazał mi mierzyć cztery razy dziennie gdy będzie dalej wysokie to przepisał mi leki, poza tym wszystko w porządku,zalecenia oszczędny tryb zycia ;) Mamuski w realu sa mega promocje na chusteczki nawilżające ,pieluchy, proszek Lowella i płyn wszystkiego nakupiłam bo naprawdę ceny rewelacyjne warto skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×