Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Przepraszam, na chwilke tylko... jak byscie mogły odpisać na moje pytanie tyczące porodu na stronie : http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4754168 Bardzo prosze o szczere opinie i dopiski z mojej strony, bo w pierwszym wpisku nie dopisalam wszystkiego. 3majcie sie jeszcze raz i pozdrawiam Was cieplutko - Aneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna z kwietniówek na pomarań
jakbyście miały honor i godność same byście odeszły, mówię o andy i rózyczce bo przez ten konflikt robi się nie do zniesienia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a która z dziweczyn z Bielska??????????? i Która bedzie rodzic na Wyspiańskiego bądz w ESkulapie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna z kwietniówek na pomarań
a co ty tak cały czas przepraszasz, wynoś się z naszego tematu !!!!!!!!!!! kiedys było tak fajnie, a teraz jest nie do zniesienia, to wasza wina. rozwaliłyście nasz topik:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało byc Bardzo prosze o szczere opinie bez ubliżania i doczytac inne, niżej moje wpisy bo w wpierwszym wszystkiego nie dopisałam, a duzo osob zle mnie zorzumiało. Uciekam juz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Pobieżnie przeczytałam te kilka stron. Zróbmy tak jak ostatnio - olewany pomaranczowe wpisy i będzie ok. Znowu piątek, szybko mi ten tydzień zleciał, oby tak dalej. U mnie waga stoi w miejscu, brzusio też:) Skurcze się zmniejszyły, a wraz z nimi ból krzyża. Tyle, że po 6 tabletkach/dobę fenoterolu, czuję się jak na jakimś odwyku - cała roztrzęsiona...wrrrrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna z kwietniówek na pomarań
ja nie chcę , żeby z nami pisały osoby, które kłamią, to wolę szczerą pomarańczówkę niż fałszywą andy co sama nie wie czy ma chłopa czy nie albo różyczkę.ehhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martka napewno to przesjsciowe bóle :),zaczynamy weekendzik więc odpoczniesz w miłym towarzystwie :),cieszac sie myśla o maleństwie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena nie wałkujmy już tego tematu. Jak chcesz to cofnij się parę stron i poczytaj my tu chcemy spokoju z tym tematem. Mi po raz pierwszy dziś śniło mi się, że rodzę, a dokładnie, że mam cc i robi mi je moja mama. Dzidziuś urodził się zdrowy ale oczywiście bardzo malutki znowu mam schizę jak w tamtej ciąży. Niby się nie denerwuję, a jednak podświadomie coś się dzieje. Co do samopoczucia to z dnia na dzień jest coraz ciężej. A dziś cały czas coś jem. Mam na coś smaka i nie wiem na co to szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwiska u mnie to takie brzuszysko z przodu jakbym serio piłe połkneła tak to dziwnie wyglada ze mój brat smieje sie czy przypadkiem nie przewracam sie jak ide ale rzeczywiscie nasze kręgosłupy musza duzo znieśc A OSTATNIO PISAŁYSCIE ZE MARTICIE SIE ZE WASZE DZIECIACZKI SA MALUTKIE MÓJ LEKARZ MÓWI ZE TO LEPIEJ I LŻEJ URODZIC I DZIECO JEST W LEPSZYM STANIE BO LEPIEJ MU ODDYCHAC -powiem wam ze mój tata miał 5 kg jak sie urodził szok poprostu i pamietam jak babcia opowiedała ze otwierała mu oczy palcami czy sa wogóle takie były zarosniete tłuszczem wiec lepiej miec szczypiorki i z tego sie cieszcie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agneszka..........32..........................9........ ... .............95 Anitka75...........33+5.......................17,5..... ................107 aaaaaanula83....35...........................12.......... .............103 awa666............33...........................9....... ..................98 ditta...............34...........................8.... ......................94 hanio.k............27+3........................7,5... .....................88 iissaabel..........35...........................18... ... ..................... jeloonka..........33+5.......................13 ....... .. ............... 100 mamuli.............29+4.......................7,3..... ...................94,5 Martka77..........34+6......................13....... .................109 Mikołajka83.......32..........................11,5.... ....................96 mojmaluszek.....29...........................10....... ..................112 pijawa2............32+5.......................6,5... .......................95 A_B.................30+6.......................9,3..... .....................94 calvadoss.........27..........................15..... ......................... Viki_58a..........31..........................12........ .. .................97 MagdaK29........29+6.......................12.......... ..................97 lolita1980........32..........................15.... .......................115 żaka_86.........30+6........................10,5.......... ...............97 limonkowa........29+4.......................4,1....... ................84 mausi86...........28..........................10...... ..................102 wiosenna mama...32........................1,7 kg....................116 KASIEŃKAA__.......21......................1,00.......... .........OK 100 OnaIskierka........32+6...................12............. .............103 basik1978..........33......................15............ ...............115 malwiska25.........31......................1.9kg....... ...............115 aprils mother11....30+5 ...................9kg.........................98 Jordan.pl.............31+5..................15........ ..................114 Ines_85...............34......................10,5 kg.......................99 oliwka86...............29+6......................6,5kg... .. ................93 mania487..............34+4......................10kg..... ................104 karolp ...............30+3........................11 kg....................98 monirys..............32...........................10 kg...................104 nowa788219223.....33+4...................20kg.......... ...........102cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie sie też wiele razy sniło ,że rodze :) ,nie mam duże go brzucha,dlatego podejrzewam,ze dzidzius nie bedzie wielki,i chce kupic czujnik oddechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onaiskierka,a to Twój pierwszy poród?U Mnie mały już jest główką na dole więc póki co siły natury:)tylko aby wszystko było dobrze trzy doby w szpitalu i do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołaja, strasznie długo na paczkę czekasz. Ja już mam wszystko wyprane i czekam tylko na lepsze samopoczucie i zacznę zmieniać firany, pled itp. Pościel jest mięciutka i naprawdę z grubej bawelny, tak jak napisali..jeden minus, zapinana na guziki, a nie na suwak. Ale to detal, a wygląda ślicznie. Kupiłam też dywanik do łazienki i ręczniki. Dywanik mięciutki i w pięknych kolorach. Ogólnie naprawdę uważam, że świetne zakupy zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ditta powiem Ci, że leżenie z poduszką pod pupą rzeczywiście pomaga. Czuję, że malutki jest ciut wyżej i już nawet nie mam tak dużego parcia na pęcherz....za to częściej obrywam w żebra. Uspokoiłam się i wiem, że damy radę jeszcze parę tygodni...jutro kończę 35 tc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basik jesli to naczyniak to ja sie z tym poprostu urodzilam, a on ukazuje sie dopiero jak dojdzie do wylewu.wiec to taka tykajaca bomba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różczka_
A ja niedawno czytałam,że własnie pozycja kiedy pod pupe sie podkłada poduszke ,pomaga dziecku dobrze sie ustawic do porodu w brzuchu mamy... nie wiem czy to na 100% działa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety czy Wam też tak wiecznie gorąco, mój hasbend zwariuje ze mną chodzę i zakręcam grzejniki bo mi gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_B DOBRZ ZE TO SIE UJAWNIŁO WIESZ BO CZŁOWIEK NIE ZDAJE SOBIE SPRAWY IDZIE RZEWRACA SIE NA ULICY I NIEWIADOMO CO SIE STAŁO JESTES W DOBRYCH REKACH MINUS TO TEN STRES STRASZNY I LEZENIE ALE DASZ RADE PODAJA TOBIE TE LEKI NA ROZWÓJ PŁUCEK MAŁEJ CIAGLE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RóżyJa na okragłczka_
Ja na okragło mam otwarte okno :) bo inaczej nie mam czym oddychac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesl elekroniczna niana zeby obserwowac dziecko jeśli sie jest piętro nizej w domu,ale tez i monitor oddechu.Wczesniej nie myślałam o kupnie tego,wczoraj temat podjęłłam tu na forum,bo naczytałąm sie o smierci łóżeczkowej,więc chce żeby było bezpieczne.Prawdopodobnie wybiore ANGELCARE lub taki czujnik przypinany do pieluszki,tylko czy dziecko z czasem samo sobie tego nie odczepi?? przeciez zacznie sie ruszać,fikać.. jak sadzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja wreszcie też się zebrałam i piorę ubranka. Jutro zamierzam poprasować, a w przyszłym tygodniu zakupić chemię, kosmetyki i rzeczy do szpitala. Ja też mam czasem uderzenia gorąca, ale też często jest mi zimno w stopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różyczka ja niestety nic nie wiem o elektronicznych nianiach, bo nie używałam. Jeżeli dziecko urodzi się w terminie i w pełni zdrowe, to nie będę kupowała. Jeżeli natomiast pojawią się jakieś problemy to zawsze zdążę kupić. Ja mieszkam w bloku także dziecko usłyszę z każdego miejsca w mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIJAWA nie martw sie ja jeszce nie poprałam a wiem ze juz w sumie najwyzsza pora u mnie tez na zmiane uderzenia goraca albo chłód stóp jak u ciebie a zazwyczaj przed ciaza ciaglke mi było goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niani nie potrzebuje bo mam małe mieszkanko.. ale monitor oddechu kupie, nie tylko jako zabezpieczenie dla dziecka ale też lekarstwo na moje schizy, bo pewnie oka bym w nocy nie zmrużyła. Zdecydowalam sie na taki przypinany do pieluchy - snuza go. Głównie dlatego że mozna go wszedzie zabrac jakby co. Miejmy nadzieje że zsuwał sie nie bedzie.. ani fiksował bo ponos alarm ma naprawde głośny. Jest też taki model snuza halo i on najpierw probuje wibracjami obudzic malucha - to podobno czasem wystarczy żeby złapał oddech, tez fajna funkcja ale ten pierwszy wybrałam ze wzgledu na wymienna baterię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa.. no i też mi jest cały czas gorąco. Jak tylko Łukasz wyjdzie z domu to od razu rozpoczynam wietrzenie i przykrecanie grzejników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isabel, ja mam to samo. W domu czujnik temperatury ustawiony na 19,5 st. Chodzę w krótkim rękawku, przed snem mocno wietrzę sypialnie. Reszta domowników już się przyzwyczaiła, a w sumie utrzymywanie temp. 19-20 st jest lepsze, od przegrzanego suchego powietrza, zwłaszcza, gdy tak jak ja, ma się w domu alergika. Monitora oddechu nie mam i raczej nie zamierzam kupić. Inaczej z elektr. nianią. Przy Martynce pożyczalam od znajomych, gdy gdzieś wyjeżdżaliśmy. Wtedy naprawdę się przydała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Weszłam na forum i doznałam małego szoku...ale mniejsza o to, nie będę kontynuować tej nie mającej sensu dyskusji skoro temat został zakończony. Ja dzisiaj też miałam ciężką noc, poza tym wstałam z bólem głowy przez co mam jakiś taki fatalny dzień :( czy któraś z Was kupowała może taki biustonosz? http://allegro.pl/stanik-biustonosz-ciazowy-bezszwowy-5-kolorow-i1463408293.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×