Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

A_B miło, że się odzywasz. Jak się czujesz? Jeśli pisałaś wcześniej, a mi umknęło to przepraszam, ale od kilku stron sporo się dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faktycznie zostawmy
Kwietniówki w spokoju, tylko postrzegamy Was: nie wpuszczajcie do swoich prywatnych galerii Rózyczki, bo to osoba niezrównoważona. Papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki ;) Bardzo sie nieprzyjemnie widze na naszym forum robi ,mam nadzieję ze pomarańczki go nie rozwalą,bo naprawdę jest bardzo pomocne ,jestem gdzieś od 80 strony z Wami ,nie udzielam się często ale czytam codziennie i dziękuję za cenne rady i wskazówki bo to moja pierwsza ciąża i chciałabym zeby ten topik przetrwał. Ignorujmy wpisy pomarańczek dziewczyki i tyle. Mamuśkom leżącym dużo zdrówka i wytrwałości życzę ,oby jak najdłużej w dwupaku pozostały. Dziś mam wizytę u ginekologa zobaczymy co z moim synkiem ile urósł,napiszę wieczorem po wizycie. Dziś piątek poprawiam tabelkę agneszka..........32..........................9........ ... .............95 Anitka75...........33+5.......................17,5..... ................107 aaaaaanula83....35...........................12.......... .............103 awa666............33...........................9....... ..................98 ditta...............34...........................8.... ......................94 hanio.k............27+3........................7,5... .....................88 iissaabel..........35...........................18... ... ..................... jeloonka..........33+5.......................13 ....... .. ............... 100 mamuli.............29+4.......................7,3..... ...................94,5 Martka77..........33+6......................13....... .................109 Mikołajka83.......32..........................11,5.... ....................96 mojmaluszek.....29...........................10....... ..................112 pijawa2............32+5.......................6,5... .......................95 A_B.................30+6.......................9,3..... .....................94 calvadoss.........27..........................15..... ......................... Viki_58a..........31..........................12........ .. .................97 MagdaK29........29+6.......................12.......... ..................97 lolita1980........32..........................15.... .......................115 żaka_86.........30+6........................10,5.......... ...............97 limonkowa........29+4.......................4,1....... ................84 mausi86...........28..........................10...... ..................102 wiosenna mama...32........................1,7 kg....................116 KASIEŃKAA__.......21......................1,00.......... .........OK 100 OnaIskierka........32+6...................12............. .............103 basik1978..........33......................15............ ...............115 malwiska25.........31......................1.9kg....... ...............115 aprils mother11....30+5 ...................9kg.........................98 Jordan.pl.............31+5..................15........ ..................114 Ines_85...............34......................10,5 kg.......................99 oliwka86...............29+6......................6,5kg... .. ................93 mania487..............34+4......................10kg..... ................104 karolp ...............30+3........................11 kg....................98 monirys..............32...........................10 kg...................104 nowa788219223.....33+4...................20kg.......... ...........102cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różyczko nie gniewaj sie, ale wolała bym jak uz cos, to tutaj prowadzic rozmowki, bo nie wiem kto faktycznie teraz siedzi za nickiem Różyczka, a wczesniej juz dostalam taka propozycje. Moze to Ty moze tez nie, ale podajac tu namiary do siebie podaje je wszystkim pomaranczom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZY JA KIEDYKOLWIEK prosiłam tutaj o hasło do galerii? nie przypominam sobie!! nie mam takiej potrzeby pomarańczo,puknij sie w głowe zanim cos napiszesz :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mogła bym wiedzieć o co chodzi z tą tabelką? bo nie raz sie już z podobną spotkałam i jakoś nie nie logowałam sie tu na pogaduszki, ale jak juz nick pozostał to sobie zapisałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,że inni też by mieli Twoja namiary Andy.Może sie przeniesiemy? albo cos..ja tu nikomu nie chce przeszkadzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różyczka, przerwij na chwilke... pomarancze sobie pojdą, bo same ze soba rozmawiać chyba nie będą, a faktycznie niepotrzebne strony sie produkują na tym kafe. Postaram sie zglosic wszystkie do usuniecia, by bylo tu czysto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam na kwiecien
nie pojda dopoki ona tu bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobry pomysł Andy :). Jakies gówniary zamiast do szkoły chodzić do siedza na kafe i brużdza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co NOWE>> nie to bym była chamska ale moze faktycznie podajcie sobie swoje np gg i się ulotnijcie-nie było WAs i był świety spokój a przydryfowałyscie i kilkanascie stron juz gówna się ciągnie!!szkoda mi tego że niektóre laski sie wogóle nie odzywaja bo boja sie cokowiek napisac przed atakiem wariatek z koloru pomarańczowego to moje zdanie na ten temat!! i nie mam juz ochoty czytać na temat ORLA czy Andy czy Andy czy huj wie kogo-aż nerwy biorą czytając ten shit!!! i nie mam zamiaru na to pozwalać i tolerować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwiśka ja Cie przepraszam,za te pomaranczowe wpisy oskarżajace mnie,i zasmiecajace to forum. Widocznie komuś sie nudzi i chce tu namieszac. Ja ze swojej strony obiecuje,ze nie bede podejmować jakiejkolwiek agresii w moją osobe,żeby nie nakrecac pomaranczy. To forum kwietniówek jest naprawde udane i fajne,i szkoda by było to zepsuć.Najbardziej boli pomarancze jak sie je ignoruje,i taka metode trzeba przyjąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam na kwiecien
Rozyczko nie rozumiesz jak ktos ladnie cie prosi bys sie ulotnila bo cie nie chca?? Mam tylko nadzieje ze ktoras poprosi cie o udowodnienie ze nie jestes ta osoba za ktora cie uwazaja.....a mozesz w bardzo prosty sposob sie oczyscic......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok w takim razie miło było poznać. Szkoda tylko, że tak wyszło - przepraszam. Usuwam temat z ulubionych i mam nadzieje, ze dzieki temu pomarańczowe zołzy odejdą stąd,bo tez by mnie to zaśmiecanie denerwowało. A zainteresowanych pomaranczy zapraszam na forum "Andy......." cos tam jeszcze. Tam sie wyzywac a nie tu. 3majcie sie Kwietniówki i mam nadzieje, że wszystkim wszystko dobrze pojdzie bez zadnych komplikacji i wiekszych bóli. Jeszcze raz dzieki Pomaranczki, moze sie teraz cieszy, jest piatek czyli dzien w ktorym mozna cokolwiek swietowac a Wy macie co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a_b super ze sie odezwałas i trzymasz sie nadal w dwupaku zycze naprawde szczesciawe wszystkim kochana przetrwasz i to zobaczysz bedziemy wspominac potem sobie jak to było... a jak dzisiaj samopoczucie dziewczyny dla mnie kazda noc to horror niewyspana jestem od kilku dni mordega a jak u was? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna z kwietniówek na pomarań
nie pytaj się gdzie będzie, tylko zbieraj się stąd. i daj nam w spokoju pisać !!!!!!! rozumiesz? czy mam się wpisać na czarno, żeby Ci dać do zrozumienia, że cie tu nie chcemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna z kwietniówek na pomarań
malwiśka masz rację w zupełności. ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam na kwiecien
i zaraz z niej wyjdzie schiz. Teraz sie cieszy a za chwile wkurzy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja noc nawet cala przespalam ale niestety kolejny dzien z rzedu zaczelam od wymiotow... :( od tego lezenia nic mi sie niechce a dzis wogole jakas strasznie slaba jestem, ledwo pisze. Meza dzis nie ma u mnie, nasteponym razem przyjezdza we wtorek, dzis jestem sama i to moze dobic. jutro w warszawie bedzie moja ciocia i wujek wiec odwiedza mnie-to jedyny moj kontakt ze swiatem bo mam jednoosobowy pokoj z czego sie akurat bardzo ciesze bo zaden facet przy mnie nie pierdzi hehe i moge na spokojnie posluchac radia czy wejsc na net.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytuje was kwietniówki bo pewnie zjade z terminem na wasz topik. Ale o co chodzi z ta RÓŻYCZKą? Bo toczycie jakies tu boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Pijawa za informacje :) A_B - fajnie, ze sie odzywasz - przynajmniej wiemy, ze wszystko w porzadku z Wami :) Oby ten stan utrzymal sie jak najdluzej! I przykro mi, z powodu dolegliwosci, jakie teraz przechodzisz :( Bylam dzisiaj na krotkim "spacerku" - i zdarzylam przed samym wyjsciem 2 razy odwiedzic toalete, a po przejsciu 300m myslalam, ze wroce, bo tak mi na pecherz dziecko gniecie - tez tak macie? Ja to bym mogla w kibelku caly dzien spedzic hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko raz wyrażę swoje zdanie i mam nadzieję, że zostanę dobrze zrozumiana. To, że mamy ignorować negatywne pomarańczówki to już pisałam. Jednak będzie to miało sens jak wszystkie się do tego zastosujemy. W innym wypadku to nie ma sensu. Dlatego Andy i Różyczka nie komentujcie żadnych wypowiedzi pomarańczówek bo to się robi irytujące. Tylko winny się tłumaczy. Oczekuję by na tym forum była dyskusja o ciąży itp. W innym wypadku będę musiała i Was Andy i Różyczko ignorować. Na tym kończę swój wywód"nie na temat" i od tej pory interesują mnie tylko ciążowe tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_B przetrwasz i to my baby jestesmy silne a jeszcze z babkami w brzuszku pdwójnie mam pytanie skad ci sie to cholestwo wzieło uderzyłas sie czy to krwiak od uderzenia czy tak nagle znienacka kurcze strasznie wspólczuje lezenia a jak twój synus znosi rozłakę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×