Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katalana

KWIETNIÓWKI 2011

Polecane posty

Jelonka bardzo podobają mi się Twoje zdjęcia. Ja też muszę w końcu zrobić sobie jakąś domową sesję :) Ja te ochraniacze i sztywny rożek prałam ręcznie. Fajne jest to rozwiązanie z wyciąganymi wkładami. Muszę też dopytać mojego gin o to cc, bo ja mam mieć ok tygodnia przed terminem. W sumie dopiero tutaj na forum od Was dowiedziałam się, że można czekać z planowaną cc aż do skurczy. Urodziny udane. Nawet się tak nie zmęczyłam. Problem miałam tylko z gotowaniem, bo przez tez katar od 2 tygodniu straciłam smak i powonienie. Oczywiście nie zupełnie, ale i tak ciężko było ocenić smak. Podobno potrawy były trochę mało słone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znow mi tak goraco, ja nie wiem chyba wezme chlodny prysznic, bo zwariuje, sucho w nosie,sucho w ustach......a moze bierze mnie jakies chorobsko? oby nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bierzecie ze sobą smoczek do szpitala??będzie go wolno podać dziecku od razu tam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuli - bardzo się cieszę :) Dorzuciłam jeszcze kilka fotek, a co tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak Rózżyczka to jedna z marcówek-dobrze pomarańczowe pisały-http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4745643&start=30 -->słowa Rózyczki-o przepraszam własnie chodziło mi o kwietniówki.. gapa ze mnie.Ja sie tez nie przeniosłam.. i zmieniłam nicka --kurde ze takie ,,ludziska "są -co nasieją zamętu i udają luz bluss--jeloonka foteczki swietne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! A co tu dzisiaj tak cicho? Ja jeszcze sobie leżę, a mąż już na uczelni. Jelonka, na prawdę udane zdjęcia! Jak widać, wystarczy trochę inwencji i chęci :) Mania, i jak tam.u Ciebie? Ja chyba wezmę do szpitala i laktator i smoczek. Ciekawe czy jeden mi starczy. Najlepiej by było nie przyzwyczajać małego do smoczka. Sterylizatora i podgrzewacza nie kupuję wcale. Może później podgrzewacz jak przejdę na butelkę. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) fajnie AB że się odezwałaś każda z nas zastanawia się co tam u Ciebie?? a moj maluszek odezwał się wczoraj ale nawet nie po słodkim ani nie po tym jak leżałam tylko jak goście przyjechali i nowe głosy usłyszał to wtedy się poruszył, dziś tez jak tak siedzę przez kompem i nie ruszam ręką to kopie cały czas i się przesuwa...także wczoraj najadłam się strachu ale dziś wiem że jest tam:):) a my dziś jedziemy kupić wózek...hm...mam nadzieję że to wszystko nie za wcześnie...łóżeczko już mam...a termin na ok 23 kwietnia to chyba nie za wcześnie, kurde później może być gorzej z poruszaniem... pozdrawiam wszystkie kwietnióweczki i życze miłego dnia pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopa... :)
pamiętajcie dziewczęta, że wózek trzeba wietrzyć ok 2-3 tygodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, pani "Zapraszam na aukcję" ma piękny kombinezonik, ale mam już dwa i się zastanawiam czy trzeci będzie mi potrzebny... I jak przeglądam teraz aukcje, to niektóre kombinezony są tak śliczne, że po prostu można się z nich zakochać! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kombinezon faktycznie fajny szczególnie dla chłopca, ale ja mam jeden dość gruby, a i ten wydaje mi się bardziej na zimę niż na wiosnę. Co do smoczka to ja kupię jeden. Choć specjalnie nie będę wkładała dziecku do buzi, chyba,że faktycznie będzie bardzo niespokojne. Smoczek jest po to by zaspokoić dziecku potrzebę ssania, dlatego jak ktoś nie karmi piersią tylko butelką to smoczek wg mnie jest niezbędny. Jak jest pierś to powinno wystarczyć. Zobaczę, czy uda się, bez smoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Brzuszki :) Mam do Was pytanie odnosnie laktatora. Ja w sumie nawet za żadnym się nie rozglądałam i jakoś nie biorę pod uwagę kupno. Czy laktator jest potrzebny dla Mam, które chcą odciągać pokarm, żeby móc gdzieś wyjść, czy jest on potrzebny przy nawale? Martka ładniutka ta pościel, którą zamówiłaś i w związku z tym ja też się dzisiaj skusiłam i zamówiłam komplet krówka biały/ błękit. Niech ktoś zablokuje mi dostęp do Allegro, bo niedługo pójdę z torbami :P Aaa no i ja w sumie nie mam żadnego kombinezonu. Rodzę pod koniec kwietnia, więc mam nadzieję, że będzie już ładna pogoda. W sumie jeszcze jest czas, więc jak kwiecień będzie wyjątkowo zimny, to może jeszcze dokupię. Miłej niedzieli 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołajka - ja kupiłam laktator ręczny i mam nadzieje ze się przyda własnie jak będe wychodziła np do szkoły... wtedy inni domownicy będą mogli nakarmić małą. Też będe odciągała pokarm będąc w szkole.. żeby się za dużo nie zebrało. co do pogody, to słyszałam że kwiecień ma być bardzo ciepły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam już od 2 dni raczej nocy ból podbrzusza i twarnienie. Wtedy biorę nospę. Moja Pani dr powiedziała że jak będę czuła ból brzucha mam brać przez 2-3 dni # razy dzieńnie nospę i magnez. Jednak ja biorę tylko kiedy musze. A juz było tak dobrze i znów mnie boli. Straszne to jest . Pragnęłabym wytrzymać chociaż jeszcze te 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) ja tez kupilam laktator reczny, a co do kombinezoniku to kupilam taki polarkowy ze wzgledu na to ze tutaj kwiecien jest taki jakpocztek marca w Polsce:) malwiska25 no widzisz, kurcze ze ludzie nie maja wstydu....szkoda gadac, jak dzionek?:) hhehheh powiem //wam ze ja specjalnie nie mam kasy na polskim koncie bo bym chyba tirem musiala wtedy swoje zakupy wyslac:)) a takto obserwuje, kalkuluje przemysle 3-5 krotnie czy mi to potrzebne.....ehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Mikołaja, ja też mam ten zestaw, do tego wybrałam błękitne prześcieradelko, becik i przybornik na łóżeczko. U mnie wszystko prawie gotowe, łóżeczko malucha "ubrane" i przykryte, aby się nie zakurzyło. Wszystko wyprane, wyprasowane. Tylko pampersy muszę kupić. Dzisiaj zaczęłam 36 tydzień:D M z małą na spacerze, chyba czas na drzemkę, bo noc miałam fatalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie proszę jak jest u was z upławami czy się zwiększyly. Nie miałam z tym problemu do tej pory. Nie wiem to są chyba upławy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula8122 - u mnie w sumie może troszkę więcej, ale zmieniły kolor na taki bardzo mleczny i są bardziej gęste. Poza tym nie zauważyłam niepokojących zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DFBGTYJUHGFEWD
NIE PODNIECAJCIE SIE TAK :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszam na aukcję
Dziewczyny ten kombinezonik nie nadaje się na zimę! Jest jak najbardziej na wiosnę i jesień :-)) Rodziłam córcię pod koniec września było słoneczko i był w sam raz. Stan jest jak nowy!:-)) polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny nie było mnie ponad dwa tygodnie bo niestety zmuszona byłam lezec w szpitalu to jakas masakra podziwiam dziewczyny które leza tam po kilkanascie tygodni ja po dwóch dostałam bzika , mam rozwarcie na 2 cm i szyjka sie skróciła a to dopiero 34 teraz jest dostałam mase leków na podtrzymanie i w ogóle , ale miejmy nadzieje ze nie bedzie zle malwiska 25 pomyliłas numery tel bo chyba chciałas napisac do A_B a napisałas do mnie pozdrawiam wszystkie kwietnióweczki jak ktos mnie jeszcze pamieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja się melduje nadal w całości. Wczoraj połaziłam po galerii (turlałam się :D:D), potem byliśmy z młodymi w salce zabaw żeby się wyszaleli i dobrze spali :D Dziś postanowiliśmy korzystając z ładnej pogody wybrać się na cmentarz zapalić bliskim światełka, później obiad u dziadków. Już się nie ograniczam i łażę na max. Musze się "rozruszać" przed porodem :D Nabrać formy :):P Czekam niecierpliwie na pierwszego forumowego dzidziusia. Ciekawe kto rozpocznie rozpakowywanie się :) Dziewczyny kopnijcie mnie w dupkę żebym się wreszcie spakowała do tego szpitala bo mam tylko jedną torbę gotową i to tak piąte przez dziesiąte a reszta nietknięta i weny nie mam wcale. Ok idę zjeść czekoladę i poleżeć bo Karola się o coś piekli i mnie kopie. Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też jakoś nie mogę się zabrać za pakowanie... i też jem czekolade w tej chwili :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zjadłam czekoladę, ostatnio polubiłam gorzką nadziewaną i tu Goplana jak dla mnie njlepsza. I zastanawiam się w którą torbę hm... i czy jedną czy może dwie. Koleżanka rozmawiała z położną i ta powiedziała jej żeby nie zabierać dużej paki pieluch typu pampers tylko kilka i że jak będą potrzebne to jej ktoś dowiezie, bo ubranaka można uprać a pieluchy przejdą szpitalem i coś tam takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie! A te mi tu teraz z czekoladą wyjechały :( Przez Was "małpy" :) i mi się zachciało. A już chciałam położyć kres słodyczom :) Pewne tematy powinny być zakazane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jelonka ja od 25 maja byłam na diecie białkowej i schudłam do momentu 2 kresek8 kg - super i jakoś udało mi się zrezygnować i nawet mnie nie ciągnęło choć czasami jadłam owoce szczególnie truskawki dużo jadłam truskawek i to był mój grzeszek bo tam przynajmniej na początku nie można. ale jak przestałam być na diecie to mam takie ciągoty straszne i co chwila sobie mówią to już ostatniai jem dalej w końcu moja waga teraz nie wzieła się znikąd hihihihihihihih.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio był w tv style przepis na lody bananowe super wypróbowałam go. Zamrażacie banana bez skórki, a potem na ok 30 minut do 45 przed podaniem wyjmujecie z zamrażalnika i po tym czasie miksujecie i to wszystko a pyszne jak nie wiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×